Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? fórum

Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


80. djeanett (válaszként erre: 69. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 13:05
Köszi!Bizony 29 évesen már 4 gyerkőc nyüzsög körülöttem,azért az ikrek sokat dobnak a statisztikán:))A képek pedig májusban készültek,akkor kb 65 kg voltam,ami már nem rossz,de most 72 vagyok és cél a 60-62!Úgy érzem magam jól!
2009. nov. 3. 12:42
A kávé és a fogyás hogy fér meg egymás mellett, erről mit tudtok?
78. Hannah87 (válaszként erre: 39. - Djeanett)
2009. nov. 3. 12:41

Ok! Én veled vagyok! (és még egy drágább kategóriás csirkemellsonkát is kipróbáltam csak h tudjam mit eszik rajta annyi fogyózó... hááát maradok a főtt husinál). :))


jelzem, egy hét alatt -3 kilónál tartok... lehet megy ez fórumos motiválás nélkül is. XD


Bár mivel sosem fogyóztam céltudatosan, nemtom hogy ez sok vagy kevés egy hét alatt?

77. e7d58500d8 (válaszként erre: 75. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 09:07

Nyugodtan megeheted ami a műzlistányérkádba belefér!

Én pl. ilyenekkel nem is foglalkoztam, hogy mikor mennyit. Annyit ettem mindig és még most is amennyi belémfér. Igaz ez mostmár sokkal kevesebb.

76. e7d58500d8 (válaszként erre: 75. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 09:05
A diéta elején nagyon. 5 hétig egyáltalán semmilyen kenyérfélét nem ettem. Utána kezdett egyszer-egyszer becsúszni, hogy a reggeli tejekávém mellé megettem 1 kiflit, és ezt a mai napig így csinálom. Ezen kívűl semmi más.
2009. nov. 3. 08:54

hát én próbálta külön-külön a kajavisszafogást és a tornát, de sajnos rájöttem, hogy a kettő csak együtt hatásos!

ugye jó kis vacsiötletek?tegnap az ágyban fekve ezeket böngésztem a kis füzetben. így azért könybb, hogy nem csak mindig ugyanazt kell enni. és ezeket az 1-es kódúakat tényleg bármennyi mennyiségben ehetem?

pl. akár egy egész grillcsirkét is megehetek???nem csak mondjk egy kis mellet vagy combot? persze nem fogok, meg nem is tudnám, de olyan hihetetlennek tűnik.

lidérc, te menniyre tartottad szigorúan a kenyérfogyasztási tilalmat?

amúgy nekem azzal vana bajom, hogy sokat esyzem, így ki van tágulva agyomrom. na ezen kellene változtatni, de délben pl. fogok vinni magammal dolgozni egy kisebb müzlistálat és ami abba belefér, azt mind megehetem!:-)))

2009. nov. 3. 08:50

Na hali Csajok!


Veletek lépést tartani! Nem semmik vagytok! :DDD Tegnap hős módjára vacsiztam, pirítóst, ubit, virslit, és tonhalkrémet, bár az nem volt túl diétás!


az 1-es kódos kajákért meg baromi hálás vagyok! :DD mert nekem ez nagyon jó hogy összegyűjtötted, így legalább akkor könnyebb lesz nekem is veletek diétázni! :DDD Anett neked boldog szülinapot!


én mostanában kevesebbet leszek, mert számfejtési időszak van, és k. sok a meló, de majd mindennap jelentkezem, és beszámolok! :DDD


mindenkinek jó tornázást!! és kitartást!!


ja én ma már megküzdöttem a széllel, bringával járok melózni, és olyan szembeszél volt, hogy elfáradtam mire beértem az 5 perces úton! :DDDDDDD

szóval mai torna egy része letudva! :DDDDD

73. Tidike (válaszként erre: 57. - Judita79)
2009. nov. 3. 08:16

Köszi szépen, de már nagyon unom a mozgástalanságot:)

Szerintem is a heti 4 R.R. vagy a Béres A. torna bőven elég. Mielőtt volt a kisműtét akkor vettem 1-1 kg-os bokasúlyt, de sajna még nem tudtam kipróbálni. Már alig várom! Sok-sok kitartást kívánok Neked!

72. e7d58500d8 (válaszként erre: 66. - Djeanett)
2009. nov. 3. 07:43
Boldog Születésnapot!
71. e7d58500d8 (válaszként erre: 64. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 07:42

Örülök, hogy már recept ötleteid is vannakupdate 1-re.

Ügyi vagy!!!!!!!!

70. e7d58500d8 (válaszként erre: 61. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 07:40

Jó reggelt!


Ez egy diétás csokis shake. Igazából csak vacsira szoktam néha, ha nincs más. ilyeneket bárhol tudsz venni, én ezt pl. a tesco-ban vettem STRENGTH NUTRITION a neve. 500 gr-os, szóval sokáig elég!

2009. nov. 3. 07:09
Anett, nagyon szépek a gyerkőceid!te 29 évesen valóban 4 gyermekes anya vagy?ez annyira szuper!gratula!és néztem a képet, tök jól nézel ki, hova akarsz fogyni??? bár mindenki maga érzi, hogy mi a neki való súly.nekem is azt mondják, nem kell fogynom, de azért a 8 kiló csak elbújik itt-ott...
2009. nov. 3. 07:04

óóó, bodog szülinapot!nekem is nemrég volt!azért a tortából jár ám egy szelet az ünnepeltnek!ez a bűnözés csak 1* van egy évben és megérdemled!

én is megyek, mert a lurkó felkelt!

2009. nov. 3. 06:46
Na indulunk isibe oviba majd jelentkezem
2009. nov. 3. 06:41
Holnap szulinapra remélem nem kapok habos tortát:))Az annyira nem 1-es:)))
2009. nov. 3. 06:39
Szia!Igen,Norbiztam már,akkor is sikeres volt,bár akkor csak 2-3 kg plusz volt amit le akartam adni.Most viszont 12,plusz a formásodás is a cél!Úgyhogy ha van ötleted kajára akkor az szupi lesz!
2009. nov. 3. 06:26

hali!én is fent vagyok, remélem a lurkó még alszik egy darabig!

sajna én nem tudok tornászni, de annyi baj legyen!

most bővítem a kajákkal!:-)olyan jókat kigondoltam, csipa update 1.

1-es, és nem kell éhezni sem!

anett, te már norbiztál?

2009. nov. 3. 05:45

Topi szupi a naplód,jók az étel-kombinációk is várjuk a további ötleteket:))

Azt hiszem veletek menni fog ez a dolog,megvan a lelkesedés!

2009. nov. 3. 05:38

Sziasztok!Én ma nagyon friss vagyok,a párom elment dolgozni,nem bírtam visszaaludni,úgyhogy fél órát hullahoppoztam:))Hajnalban,mikor még a kakas is alszik:))Na ez aztán a lelkesedés mi???

Ti hogy álltok??Megvan az elhatározás?

2009. nov. 2. 21:31

sziasztzok!

hát én itt vagyok, csak amíg ki nem keveredek ebből a nyavalyából, nem tudok mozogni, sajnos.

de gyűjtöttem össze jópár ebd után ehető ételkombinációt(mármint vacsit, uzsit) holnap beírom a naplómba!

lidérc, te milyen csokis fehérjeshaket iszol?

2009. nov. 2. 20:46

Látom nincs mozgás:(

Na akkor megy is aludni.

Aztán semmi nasi estére!!!!!

Jó éjszakát!

2009. nov. 2. 17:31

Na megvolt a torna mára Norbikával, még este lesz egy kis hullahopp az esti sorozatok alatt:)

Most pedig elvonulok fürdeni!

2009. nov. 2. 17:07

A lényeg,hogy vacsira tényleg csak 1-est együnk,ha Norbi elveit követjük.DE a lényeg,hogy:LEHET ENNI!!!És ez jó!

Ki mivel kezd holnap???Én reggelire egy kiflit tervezek joghurttal,vagy hagymár rántottát és bár elvileg reggel mindent lehet még,azért én kihagyom a rántottából a lolbászt vagy szalonnát,helyette kaliforniai paprikával csinálom.10körül fél óra hullahopp,ebéd csirkepöri ubisalival.Eddig jutottam,nem fogok koplalni,de ezek Norbi szerint is jo kaják.Vacsi meg a puffasztott búzaszelet sajttal,csirkemellsonkával.Napközben is ha megéhezek ezt eszem,én szeretem és laktató és nem is hizlal!!Na eddiog jutottam.Ja és du valamikor fél óra Réka torna:)))Ez lesz holnap,eddig ugy volt zöld tea napom lesz,de az túl drasztikus hirtelen:))

57. Judita79 (válaszként erre: 56. - Tidike)
2009. nov. 2. 13:26

hát az édességgel nekem sem, mert annyira nem szeretem én sem, viszont a sósságot :DDD annál inkább :DDDDDD


meg a kajákat! azokat kell visszafognom, és akkor rendben leszek! a heti 4 rubint torna meg tuti elég!!

neked meg kitartás a mozgástalansághoz!!! :D

56. Tidike
2009. nov. 2. 13:13
Szerencsére nekem nincsenek gondjaim az édességgel. Nem igazán szeretem. A tornára is önmagam kell buzdítsam és akkor csinálom is. Sajna most 2. hete nem tornázhatok, mert a vállamon volt egy anyajegy amit le kellett venni és még a varrat benne van. Addig pedig nem tornázhatok míg ki nem szedik. Az most pénteken lesz. Már alig várom, hogy kivegyék és ismét lehessen tornázni. Karácsonyra el kell érnem azt az alakot amit szeretnék.
2009. nov. 2. 13:10
szerintem nem is ezzel van a baj, inkább azzal hogy nincs aki húzzon, aki piszkáljon hogy gyerünk, mozdulj, azt inkább ne edd meg! Nekem jobban ez hiányzik! nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nálam így van!! :))
54. Tidike
2009. nov. 2. 13:04

Sziasztok!

Én tudok ajánlani egy jó módszert, nekem anno már bevált 10 kg-ot fogytam tőle 2 hónap alatt.

Nem kell kínozni magatokat mindenféle fogyókúrával. Igaz, le kell mondani az édességről, cukorról és nem szabad inni egy korty alkoholt sem és persze este 6 után semmi evés.

Mindehhez kell a rendszeres, legalább heti 3 alkalommal torna kb. 50-60 perces. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie mi legyen az.

Ennyi a titok.

53. e7d58500d8 (válaszként erre: 51. - 2b9a946b07)
2009. nov. 2. 12:39

De hogy kell lemondani a kajálásról!!!!!

Pl. nézd meg a naplómba a tegnapi kajálásom, majd szét durrantam.

52. Judita79 (válaszként erre: 51. - 2b9a946b07)
2009. nov. 2. 12:38
hát nekem is! Főleg hogy imádom a hasam! :DDDDD
2009. nov. 2. 12:27
hát akkor nem csodálom, h így lefogytatok!:-) na majd mi is csatlakozunk, csak kitartóan kell mozogni és a kajáról lemondani. na nekem ez lesz a neheze...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook