Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? fórum

Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


110. e7d58500d8 (válaszként erre: 108. - 2b9a946b07)
2009. nov. 4. 16:14
:((((
2009. nov. 4. 16:11
a te napod hogy alakul?tornásztál?
108. 2b9a946b07 (válaszként erre: 107. - E7d58500d8)
2009. nov. 4. 16:10

hú, az kár. akkor sajnos le kell mondanom róluk.

az ebédek alakulása meg igazából holnaptól lesz érdekes.merthogy holnaptól már megyek dolgozni.(sajna):-((

107. e7d58500d8 (válaszként erre: 105. - 2b9a946b07)
2009. nov. 4. 16:09

Tésztát egyáltalán nem eszek. Rizst azt szoktam idönként.

A instant levesek 3-as.

106. 2b9a946b07 (válaszként erre: 99. - Djeanett)
2009. nov. 4. 15:54

ó, jobbulást neked. akkor egy cipőben járunk, csak pár nap csúszással..:-)

nem tud valaki hát és derékfájásra (+térd)ajánlani vmit?tornát, kenőcsöt?

2009. nov. 4. 15:53

reggel virsli volt pufival, délben husi+rizs, uzsi egy alma. eddig egész jó.

tényleg akartam kérdezni, hogy a tésztát, rizst is mellőzted teljesen?mert én azért ebédre mindent fogok enni, csak mértékkel.

elkezdtem takarítani, de sajnos még mindig hőemcsim van, így nem tornászhatok.

holnapra ruszlit akarok venni, úgy szeretem!

ja, és ilyen instant poharas leves az hányasnak számít?Mert van, hogy olyan eszem vacsira és jól eltelít!

104. e7d58500d8 (válaszként erre: 103. - 2b9a946b07)
2009. nov. 4. 15:33

Szia!

Hogy alakul a napod?

103. 2b9a946b07 (válaszként erre: 102. - Hannah87)
2009. nov. 4. 15:09
sajnálom a térdedet,szerintem az úszás a legjobb. az biztos ízületkímélő.
2009. nov. 4. 09:46

Sziasztok!


Nekem 13kg-ot kell leadnom, noha csak 6 kg felesleg van rajtam. De a térdem beteg, a doki szerint olyan 10-13kg minusz kéne ahhoz, hogy az izület ne adja fel. :(


És mivel rettegek a műtéttől meg az örök sántítástól, úgy gondoltam muszáj lesz tennem vmit. Ha örökre nem is oldódik meg a probléma, legalább biztosítok magamnak jónéhány fájdalommentes évet. :D


A mozgás emiatt elég nehéz, régen imádtam aerobikozni, de mióta van ez a baj a lábammal, azóta jött a hízás is, és hát kevesebbet mozgok, mert fáj. Azelőtt a 10 kilométerre lévő faluba is vígan átsétáltam, most azt is kétszer meggondolom, hogy átmenjek-e a sarki boltba.


Azt tudom, úszni kell járnom. De ismertek még térdkímélő tornákat, vagy vmi mozgásformát?


Jelenleg a munkahelyemen is főként ülök, másként nem bírná a lábam. A doki szerint ne éljem bele magam, de ha fogyok 10-13 kilót, van esélyem, hogy akár állómunkát is végezzek, hiszen a terhelés csökken a lábamon. És a szakmám eladó, ezt szeretem, ebben dolgoznék szívesen. (ez nagy motiváció) :))


Viszont, mióta híztam párom szebbnek talál, barátnőim szerint is jobban áll az a 6 kg "felesleg". Most már könnyedén tudok melltartót venni magamnak, a felsők is állnak rajtam valahogy nem csak lógnak. 6 kilót még csak könnyen leadok, de hogy fogok kinézni -13kg-al? :S Kilessz az összes bordám... vagy ezzel most ne törődjek? ;)


Bocsi, hogy ennyit nyavalygok, de úgynéz ki jót tesz a fórum, hogy átgondoljam a dolgot. :P


Nagyon jók a kajaötletek, ez tetszik.


Gyros húst én is készítek, hozzá joghurtos-fokhagymás-lilahagymás-káposztás-csillis salátát. Éppen egy pici husit teszek a saliba. Eltelít! Fincsi!


A másik kedvenc a töklecsó! :))


4 magos pehelykeveréket szoktam joghurtba, 100%-os gyümilébe, esetleg tejbe tenni. De a tajre finnyás vagyok, csak a házit szeretem (tudom hogy zsíros de kevesebb is elég belőle a jóllakáshoz, mint a vizezett boltiból).


Írjatok még recepteket! :))

101. Tidike (válaszként erre: 99. - Djeanett)
2009. nov. 4. 09:02

Szia!

Most a lényeg az egészséged, hogy mielőbb meggyógyulj. Majd utánna folytatod a tornát. Én már több mint 2 hete vagyok kényszerszüneten a vállam miatt. Pénteken kiszedik a varratot és utánna biztos tornázhatok. Nagyon nehéz kivárni, de megéri:)

Mielőbbi jobbulást kívánok!

100. e7d58500d8 (válaszként erre: 99. - Djeanett)
2009. nov. 4. 08:57

Köszi!


Majd bepótolod, a lényeg, most hogy meggyógyúlj!


Jobbulást!

2009. nov. 4. 08:50
Sziasztok!Lidérc,tényleg jó a kép!Nekem a 60kg tökéletes lenne,akkor érzem jól magam a bőrömben!Szerintem Norbival gyorsan lemennek a kilók!Sajnos ledöntött lábról a nátha ,nincs étvágyam sem,nem tudo mi lesz a tornával...
2009. nov. 4. 08:43
Itt vagyok!
2009. nov. 4. 07:17
csáó
2009. nov. 4. 07:07

Most elszaladok a gyerkőcökkel oviba, isibe aztán jövök.

Csáó!

2009. nov. 4. 07:06

jó reggelt!


Köszi!

Igen, ez a 6,5 kiló ennyi idő alatt jött le.

Most a vagyok 160 cm-hez 61,5 kiló, és 55 a cél!

94. 2b9a946b07 (válaszként erre: 93. - E7d58500d8)
2009. nov. 4. 06:42

WOWWWWWW!hát a kép a naplódban nagyon jó rólad!micsoda vékony vagy!azt el lehet árulni h most hány kiló vagy és hány centi?tisztára úgy nézel ki, mint egy fruska!:-)

szóval tsiztázzuk:ez a 6 kiló a 9 hét alatt attól sikerült h a norbi szerint ettél és 3-4x tornásztál?mert ha ez így van, akkor Csajok, nem kell nyárra várnunk, mert már tavaszra mi is bombanők leszünk!!!!

tök szívesen csinálnék a naplómba rólunk ilyen adatlap félét. akik ebben a fórumban vannak és kitartóak!!!!ha gondoljátok!kezdő súly, végső súly, jelenlegi, magasság, fogyi kezdete, stb.

kicsit off:tegnap kiderül h mégsem vakbélgyuszim van, hanem egy baromi erős vírus....

2009. nov. 3. 18:32

Csajok!

Raktam képet a naplómba, jelenleg 6,5 kiló fogyás után így állok.

2009. nov. 3. 17:34

Kösz zsiráfbébi a lelkesítő szavakat és tanácsokat:)

A mai napom egész jól ment evés terén,reggel fél óra hullahopp,aztán fölgyorsult a napom.Össze-vissza kellett rohangálnom mert lejárt a bankkártyám,nem küldtek újat be kellett mennem a bankba...stb volt nyüzsi de nem fárasztok senkit a lényeg,hogy a Réka tornával simán fölért!

Most úgy érzem mintha nátha akarna rajtam kitörni,zavar a zaj,fáj a fejem...stb

Vettem füstlit,ma azt vacsizok ha birok-mert vhogy étvágyam sincs!

91. bf310ae20b (válaszként erre: 89. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 14:19
a joghurttal is érdemes amúgy vigyázni, mert kalóriában ugyan kevesebb, de szénhidrátban pedig gazdagabb, mint a tejföl, szóval azt is csak módjával, inkább csak öntetnek a salihoz, gyömölcsjogurtot meg semmiképpen.
90. bf310ae20b (válaszként erre: 88. - 2b9a946b07)
2009. nov. 3. 14:17

Köszi! Hát igen, én alkatomból kifolyólag tudtam, hogy nem hagyhatom, hogy rajtam ragadjon az a plusz 10 kiló, és így, hogy időben kezdtem, könnyebben is ment le szerintem. Tavasztól én is dolgozom, így addig muszáj maghajtanom magam, mert utána nem lesz egyszerűen időm rá.


Szőlő, banán nem javallott, tiszta cukor. Zöldalma a legjobb, kiwi, eper/málna/szeder (sajna nincs szezonja) narancs, mandarin tiszta szénhidrát sajna, de néha egy két gerezd belefér.


Hát igen, az édesség, azzal nekem szerencsém van, egyszerűen nem szeretem. Soha egy csokit még nem vettem magamnak :)))) Max fagyi, túró rudi, kevésbé édes süti, de anélkül is elvagyok. Viszont sóóóóóóóóós minden mennyiségben, és kenyérfélék, na nekem ez a mumus, ezzel kell vigyáznom.


ügyesek lesztek, tényleg ki kell tartani, és igazából az estén van a hangsúly, a vacsira kell nagyon odafigyelni, és nincs olyan, hogy csak egy kis sajt még, csak egy kis ez-az, mert akkor kárba vész az egész nap sajnos. Tornázni meg tényleg annyit, ami csak belefér, az csak segít, de látom a naplódban, hogy te nyomod is keményen!!! Csak így tovább!

2009. nov. 3. 14:02

milyen gyümiket ajánlatok amúgy?alma, szőlő, narancs, mandarin?a banán hízlal, nemigaz?

tényleg, még az jutott eszembe, ha naygon éhesek avagyunk, lehet a joghurtba zappelyhet teni, az jól megpuffad és telít is.

88. 2b9a946b07 (válaszként erre: 85. - Bf310ae20b)
2009. nov. 3. 14:00

köszi a tippeket, tulajdonképpen a "titok" valóban nem titok, inkább az elhatározáson és a KITARTÁSON van a hangsúly. nyilván mindenki tudja, h a milka csoki nem éppen fogyis kaja, de sokszor nem lehet ellenállni...na pont ezért kell keménynek maradni!

amúgy köszi a kajákat, a naplómban én is hasonlókat írtam. azért ha valami eszedbe jut, szívesen fogadunk ötleteket!gratula a fogyásotokhoz!látod, nekem 4 év kellett ahhoz, h eljussak oda, hogy nem akarom magamon hagyni a szülés utáni felesleget. de most kitartok és megcsinálom!külöben sokkal jobb lett volna addig, míg gyesen vagyok, mert 8 óra munka, gyerek, háztatrtás mellett torna, meg főzés, meg takarítás, meg játék, meg még energiám is legyen!na ehhez kell a művészet és a vasakarat!de szerintem itt ezzel mindennyian így vagyunk.a következő babánál időbe fogok észbe kapni, az biztos.

87. 2b9a946b07 (válaszként erre: 84. - Djeanett)
2009. nov. 3. 13:53

köszi, és szívesen!azért vagyunk, h segítsük egymást!szerintem igenis számít ha az ember nincsen egyedül és mégha egy kiló eredményt is elér, elújságolhatja. ezt nem teheti meg úton utfélen bárkinek, de bízom benne, h itt összetartó kis csapat alakul!

amúgy meg majd tavasszal csak nézhetnek, milyen vékony csajok leszünk, nem igaz?;-P

2009. nov. 3. 13:53

Gomba, lecsó, ezeket kihagytam.


Sok zöld tea, csalántea sok friss citrommal, sok víz, kávét csak keveset, mert ugyan zsírégető, de vízvisszatartó hatású is. És csakis édesítővel!

2009. nov. 3. 13:45

Sziasztok! Ha megengedten néhány jó tanácsot! Először is kitartást mindenkinek! Az elhatározás már fél siker, de nagyon kitartónak kell lennetek. Én egy éve szültem, és sikerült megaszabadulnom néhány hónap alatt 12 kilótól. Nem ettem semmi pufit, meg shake-et, hanem nagyon sokat főztem. Persze itthon vagyok a babámmal, így az időmbe belefért. A titok tulajdonképpen nem titok, mindenki tudja, néhány kaját szerintem tiltólistára kell tenni, mással kell helyettesíteni. Kenyeret, csak rozsot, vagy teljes kiörlésűt, max két vékonyka szeletet egy nap. Édességnek viszlátot mondani. Tésztafélét nagyon keveset, max tönkölyt. Rizset mellőzni. Sajt, tejföl csak módjával. Magyarul mit lehet enni? Húst, zöldséget, gyömölcsöt (de abból sem mindet, pl banán, szőlő, dinnye).


Én minden nap főzök valamit, ami olyan 4 adagos, este azt vacsorázzuk, másnap azt ebédeljük. Mindig hús zöldséggel. Írok néhány példát.


Rakott zöldségek mindenféléből (cukkini, brokkoli, káposzta, kelkápi, karfiol, kelbimbó, zöldbab...) a lényeg, gogy darált husi megy a párolt zöldségre, és a rizs kimarad, light tejföl, max egy kevéske saovány sajt a tetejére.


Sűlt husi, hal, párolt zöldséggel, ami szintén bármi lehet, egy kis joghurtos öntettel nagyon finom.


Kínai kajcsi (üvegtészta kimarad!!!)


Friss kevert sali gyros husival, mozarellával. De husi helyett lehet sült/főtt virsli, főtt tojás.


Főzelékek minden mennyiségben de nem liszttel, hanem keményítővel habarva. Feltétnel sült hús/hal, máj, zúza, tükörtojás/főtt tojás.


Na kaja terén most hirtelen ennyi jutott eszembe.


Férjem 14 kilót, én 12 kilót fogytam ennek köszönhetően.


Nálam a mozgás is nagyban bennevolt persze. Heti 3-4 megmozdulás (ez ma is megvan, így tartom a súlyom diéta nélkül is). A legjobb a futás, annál hatékonyabb zsírégetés szerintem nincs, először (áprilisban) 4 km-t bírtam, ma már 10-et. Szóval lehet benne fejlődni. Ismerem az összes RR és Béres A. tornát, szerintem mind nagyon jó és hatékony, én is csinálom őket, az én módszerem az, hogy amint elaludt a babóm, nincs apelláta, rakom be a DVD-t és kezdem. Nagyon jó kezdőknek a BA 200%, haladóknak a BA Vitalitás és Lendületben. Az extrákat is megcsinálni ! :))))))) A RR 20 percesek is jók, a 30 percesekből a has/popsit szoktam, a popsi nekem még mindig nagyon kemény. A RR új DVD-jét én nem szeretem, több kellék is kellene hozzá, aminek beszerzése igen költséges.


Na most hirtelen ennyi, legyetek nagyon ügyesek, majd figyelek!

2009. nov. 3. 13:18
Topi!!Tök jó a naplód és hálás köszönet a kaja ötletekért:D
83. djeanett (válaszként erre: 79. - Hannah87)
2009. nov. 3. 13:13
Elvileg a kávéval hízás terén nincs gond,a kávéban a cukor a gáz!Én ezt eddig is édesítővel+tejjel ittam,mert "egészségeskávét" iszom!Van ilyen tényleg!
82. djeanett (válaszként erre: 78. - Hannah87)
2009. nov. 3. 13:11

-3 kg az szerintem jó!Bár ez eleinte indul meg nagyon,mármint a fogyás.

Csirkemellsonkához nem ragaszkodom,lehet az akár párizsi is,az is 1-es,de én nagyon szeretem pufi búzaszelet közé kis sajttal...laktató és 1-es

Ha pedig valaki eldöntötte hogy eszerint eszik és kitartó,megy ez motiválás nélkül,de jó megosztani másopkkal a sikerélményeket és sok hasznos tanácsot,receptötleteket lehet begyűjteni!

81. djeanett (válaszként erre: 74. - Judita79)
2009. nov. 3. 13:08
köszi a köszöntést és ha kevesebbet is leszel azért várunk,kitartás az 1-es kódú kajákhoz,bár szerintem nagyon jók,jó hogy nem kell éhezni:))!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook