Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? fórum

Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


140. e7d58500d8 (válaszként erre: 137. - 2b9a946b07)
2009. nov. 5. 10:35

Komolyan kilógok a sorból!!!!

Mindenki tök magas, egyedűl én vagyok törpe:(((((((((((((((

139. e7d58500d8 (válaszként erre: 136. - 2b9a946b07)
2009. nov. 5. 10:34

A hugomon kívűl van még valaki! De ő inkább drukkol azért hogy ne sikerüljön:(

Szóval meg vagyok áldva!

138. e7d58500d8 (válaszként erre: 135. - Judita79)
2009. nov. 5. 10:31

Köszi:)


Örülök hogy neked is lesz, majd meglátod milyen jó dolog!

2009. nov. 5. 10:31
amúgy én 175 magas vagyok és az esküvőmön 58 kiló voltam!Istenem, hogy is sikerült....:-)))amúgy szerintem így szülés után azért egész más az ember alakja, én 64-65 kilóval tökéletesen elégedett lennék!illetve leszek!
136. 2b9a946b07 (válaszként erre: 132. - E7d58500d8)
2009. nov. 5. 10:30

na tessék!mondom én, hogy a düh is jó kis motiválószer!!!!:-))

ezek szerint nemcsak a kilókban kell hasonlót fogynunk, hanem jól esne más orra alá dörgölni, hogy látod, én is meg tudtam csinálni!én ezt a pillanatot várom!igazából nem is fogokbeszólni, csak látni az arcán a sárga irigységet, a magamén meg az elégedettséget!:-PPP

135. Judita79 (válaszként erre: 134. - E7d58500d8)
2009. nov. 5. 10:29

:)))


képzeljétek, én is mondtam apának hogy karikát akarok karácsonyra! Röhögött! :DD meséltem neki rólatok, hogy milyen szupi karikátok van! :DDDD


de kapok egyet! :DDDDD addig meg marad a súlyzós oldalazás! :DDDD


lidérc! EGY HŐS VAGY VAZZE!!!!!!! :DDDDDDD

2009. nov. 5. 10:16
Azt hiszem ezt a naplómba is bemásolom, hogy ő is lássa!
2009. nov. 5. 10:12
Lemaradt 2 és fél óra
132. e7d58500d8 (válaszként erre: 131. - 2b9a946b07)
2009. nov. 5. 10:11

6 előtt 10 perccel kezdtem. Gondoltam 1 óra múlva leesik, és akkor megyek gyerkőcöket fürdetni stb. De aztán még nem akart leesni. Ekkor megkértem drága férjem, hogy akkor kívételesen csinálja ő az esti fürdetést, és vacsiztatást.

Megtette szó nélkül!

Ebből is látszik, hogy jól van idomítva:)

Közben még telefonáltam is, Drága hugom közölte velem, hogy soha nem fogok 55 kilóra lefogyni. Nem a kitartásom miatt, hanem mert erőscsontozatú vagyok, ez szerintem baromság!!!!!!!!!!

Emiatt jól felhergeltem magam, na gondoltam magamban majd meglátjuk!!!!!!!!!!!!!!

Persze, Ő lehet a 162 centijéhez 54 kiló, és meg a 160-hoz nem ehetek 55 kiló. Mekkora baromság!!!

Úgyhogy mondom jól felhúztam magam és annak ez a és fél óra lett az eredménye:))))))))))

2009. nov. 5. 09:13

jessszus lidérc!hogy acsudában bírsz ennyit tekerni???nem csoda, ha olyan vagy már, mint a vonatfütty!:-)))asszem én is rácuppanok karikámra!nekem sajna ennyi nem fér bele az időmbe!de ma kéne csinálni valamit, csak a soft ball-ra nem merek elmenni, mert az annyira durva, hogy nem biztos hogy használna 5 napnyi láz és fekvés után...nehogy visszaessek!

anett, örülök, h jobban vagy és mégegyszer isten éltessen sokáig!az a vákumköpölyöző tök jó lehet, kérdés, hogy mennyi az ára, mert szerintem az ilyen cellulit kezeléseken is hasonlót csinálnak.


Judit!nem is értem hogy lehet, hogy msáhol kinevettek ezzel a súlyfelesleggel.igenis ez is számít, méghozzá sokat. és mindegy ki enniyt akar fogyni, alényeg a vasakarat és a kitartás. meg hogy önkmagunknak megfeleljünk.


csajok, tegnap nézegettem képeket.ht 2004-ben olyan jól néztem ki, 64 kilósan, és a kisgyerek születése után van 2006-ban egy olyan kép rólam...mint egy jóllakot óvodásnak, olyan gombóc a fejem, szóval nagyon látszik, na, még ez a 8 kiló is. hasika, csípő, de nekem az arcomon is nagyon látszik. tiszta tök fejem lett a tojásból..hihihi

hát csajok, erőt kell adjatok, mert egy "kedves" jóakaróm is igen belehúzott a fogyiba és meg akarom pukkasztani hogy én is le tudok fogyni, méghozzá nem úgy hoyg egész nap csak hülye port iszom.

2009. nov. 5. 08:57

Általában este szoktam csinálni.

De most emiatt a gyerkőcök fürdetése az apjukra maradt:))))))))))

129. e7d58500d8 (válaszként erre: 128. - Djeanett)
2009. nov. 5. 08:55

:)))))))))

Köszi!

2009. nov. 5. 08:50

lidérc!2 és fél órát hullahoppozni nem semmi,most nézem a naplódban!!!!!!!!

Nekem sajnos nem volna rá ennyi időm,hacsak nem karikázok el vele az oviig:D


Na megyek,majd később visszanézek!

127. e7d58500d8 (válaszként erre: 124. - Djeanett)
2009. nov. 5. 08:48
Köszi!
2009. nov. 5. 08:42

Köszi sokkal jobban vagyok már:))

Naná,hogy ellenálltam,hogy álltam volna a "szemetek elé"??:D


Ma este kipróbálom,azt mondta a barátnőm,hogy fájdalmas,de megéri!A keresőben sem sokat tudtam meg erről,anni,hogy a cellulit kezeléseknél használják!

125. Judita79 (válaszként erre: 121. - Djeanett)
2009. nov. 5. 08:34

Szia Anett! én már hallottam róla, de nem gondoltam hogy ennyire hatásos! :))


büszke vagyok hogy ellenálltál! :DD remélem jobban vagy már! :)

2009. nov. 5. 08:33
Jobban már köszi!Nem tudom hol lehet kapni,de még ma megkérdezem ok?Akitől kaptam ő 130 kg-ról indult,a hasán tényleg nagy a változás!!
2009. nov. 5. 08:29
És jobban vagy már?
122. e7d58500d8 (válaszként erre: 121. - Djeanett)
2009. nov. 5. 08:29

Sziasztok!


Ügyes vagy, hogy ellen tudtál állni a csábításnak!


Ez a kütyü engem is érdekel, hol lehet ilyet kapni?

2009. nov. 5. 08:25

Sziasztok!Itt vagyok,csak tegnap egész nap vendégeink voltak,jöttek köszönteni,csomó süti,a leg édesebbekből,de ellenálltam!!!!Főleg mert estefele jöttek,na meg azért mert nem volt étvágyam sem!Ma már jobban vagyok,de szerencsére a gyerekek elpusztították a sütiket:))Virslivel kezdem a napot,utánna még nem tudom,majd átnézem a receptjeiteket:))


Hallottatok már a vákumköpölyözőről???Nagyon durva,tegnap kaptam barátnőmtől,azt mondja,hogy a használatával centik mennek le a hasról,derékról!!

Sosem hallottam még róla de ma kipróbálom!

Nem is tudnám mihez hasonlítani,kicsi tenyérbevaló kis gumi valami mágnessel.Először át kell gyúrni a zsírt amit le akarok adni,aztán ezt a vákumköpölyözőt bekenni paprikaolajjal ,rácuppantani a hasra és húzogatni!Nem durva??:)))

De egyébként rajta nagyon látványos a változás,csak ér valamit,kipróbálom!!

120. Judita79 (válaszként erre: 119. - 2b9a946b07)
2009. nov. 5. 08:23

Na úgy látom ez az első olyan fórum ahol nem csesztetnek, hogy mit akarok én itt a +8 kilómmal! :DD így sokkal jobb!


amúgy meg az hogy milyen mennyiséget eszel szerintem fontos, mert én pl. ritkán nasizok, és szinte csak abból jöttek rám a plusz kilók, hogy k. sokat megbírok enni! :DD bár ez mindenkinek egyéfüggő lehet! meg nyílván nem mindegy hogy miket eszünk! :DD szóval azért én a mennyiséget is csökkenteni szeretném.

Arra gondoltam úgy csinálom, hogy egyre kevesebbet vacsorázom! pl. hétfőn dugig ettem magam! kedden már kevesebbet, tegnap már 2 pirítóssal beértem! :D most ezen elstagnálok, utána meg majd csak 1-et eszem! :D ebédnél ugyanez! reggelin meg nem spórolok! :DD ez jó ötlet szerintetek?????


Topi a párnát meg csak addig vettem ki a fejem alól, amíg fájt a hátam, most már párnával alszom én is! De amúgy ha nem veszed ki a hátgyakorlatok akkor is segítenek! privibe írom majd hogy én miket csinálok! ok?


na megyek belevetem magam a munkába, még jelentkezem!

119. 2b9a946b07 (válaszként erre: 115. - Judita79)
2009. nov. 5. 06:14

ó, én is "csak" 8 kilót akarok magamról lerobbantani...:-))) de szerintem itt nem aza lényeg, hogy mennyi, hanem hogy kitartsunk. amúgy szerintem kevsebbet nehezebb.

ajaj, párna nélkül???én olyan magason szeretek feküdni. így is az a bajom, h vettem egy memory foamos párnát, de túl alacsony és nem tudok aludni rajta.

milyen hátitonm erősítő gyakorlatokat csinálsz?tudnál írni párat?ha nem is itt, írd privibe, ne untassuk másokat.:-)

az általad írt derékgyakorlat valóban jó, kifejezetten úszógumigyilkos. a naplóm első bejegyzésében összegyűjtöttem a lehető legtöbb ilyen típusú gyaksit, nézzétek meg!

a lecsót én i nagyon szeretem, a kis olaj nem gáz. persze mindent lehet szigorúbban vebnnei, de inkább natúr lecsóü kis olajjal, mind kacsazsírban sült kolbász házi kenyérrel!!!!:-PPP


sziasztok Csajok, megyek dolgozni, ébresztem a kölköt, ha máskor nem, délután jeletkezem!

2009. nov. 4. 21:58
na én most fejeztem be a tornát! :D konkrétan betojok annyira elfáradtam :))
117. e7d58500d8 (válaszként erre: 115. - Judita79)
2009. nov. 4. 20:39

Köszi!

Nekem is ennyit kell még fogynom.

Úgyhogy nagyjából egyszerre fogjuk befejezni, és természetesen együtt!!!!!!!!!

116. e7d58500d8 (válaszként erre: 114. - 2b9a946b07)
2009. nov. 4. 20:36

Most fejeztem be!

Magic-em van, még nincs megtőltve.

2009. nov. 4. 19:45

Na sziasztok!


hát látom Anett beteg vagy! Szerintem ilyenkor ne tornázz, mert azzal ártasz magadnak, gyengébb is vagy, meg fáradékonyabb, és tested tuti nem olyan ellenálló, szóval pihenj amíg lehet!! gyógyulást!!!

Hát nekem agymenés volt az elmúlt pár nap, és valszeg még következők is azok lesznek! Tegnap 12 órát nyomtam le az irodában, és nem bírtam magam rávenni a tornára! viszont teljeskiőrlésű toast piritóst ettem, parizerrel és ubival, meg kevés vajjal! :DD reggeliztem, és ebédre ettem normális kaját, ami olyan 12 körüli időpont! az még belefér nálam! :D


ma már nyomok vmi tornát mindenképpen! :D mert muszáj!

Derékra és csípőre van egy jó kis gyakorlatom ami hatásos is! megállsz aerobik alapállásban! kis terpesz, csípő befelé billent, fenék izom szorít! súlyzó a kézben, a csípő mozdulatlan, és kifejezetten derékból hajolsz a lában mentén lefelé, úgy hogy amelyik oldalra hajolsz a kezeddel követed lefelé a lábad, a másik kezedet meg húzod felfelé! de közben mondjuk ha tv előtt csinálod végig szemben állsz a tv-vel! úúúha jó bonyolult leírva! De amúgy egyszerű és hatásos gyakorlat!


Olvastam a naplódban Topi hogy fáj a hátad! és hogy napi 8 órát ülsz gép előtt! nálam ugyan ez volt, annyira fájt, hogy a kezem alig bírtam felemelni! először én is párnát cseréltem, és nem használt! aztán kivettem teljesen a párnát! és az segített! plusz a hátizom gyakorlatok! először baromira nagyon nagyon fáj a hátam, de kb. 2 hét rendszeres hátizom erősítés után elmúlt és azóta sem jött vissza! mert időről időre csinálom kicsit! Szerintem próbáld ki mindenképpen! :DD


Lidérc szerintem tök jól nézel ki! Csini vagy nagyon! :DD

én benne vagyok a táblázatban, bár én kb. 6-8 kg-tól akarok csak megszabadulni! :D de kitartok, ha ti is itt vagytok! :DD


Topi a receptjeid között láttam a lecsót! tök jót mosolyogtam rajta, mert pont nemrég főztem be 4 üveggel! és az kitart nekem egész nyárig, a diétás estéken! bár én natúr szeretem a legjobban! szerintetek nem gáz hogy azért van benne olaj???


na most aztán jól kiírtam az elmúlt két napot! :DD olvassatok!

igyekszem majd jelentkezni!

mindenkinek nagy kalappal! :DD J

2009. nov. 4. 19:44
sima hulahoppod van?meg van töltve?
113. e7d58500d8 (válaszként erre: 112. - 2b9a946b07)
2009. nov. 4. 17:07

Nagyon nagyon jó derékra és csípőre a hullahopp. Pont most írtam egy másik fórumba, hogy eddig még semmilyen diétával és tornával nem tudtam eltüntetni a csípőm, és a hasam sem volt még ilyen lapos, pedig már voltam kevesebb kiló is, de nem voltam ilyen arányos mint most.

Zenére szoktam, de csináltam már az esti sorozatok alatt is:DDDDDDDDDD

2009. nov. 4. 16:22

ez a hulahopp érdekes dolog. olyan hihetetlennek tűnik, h egy órákat tekersz!!!nekem is van itthon, egy teljesen sima, még tavasszal, amikor belendültem, vettemmagamnak, de sajna porosodik. esetleg vmi motiválás részedről?zenét hallgatsz közben?ez a derekat vékonyítja, ugye?

ja, azt el is felejtettem, hogy november 3-ától fogyó hold, így még jobban fogyunk!ti tapasztaltátok már zet a hatást?

a másik, h egy hérttel vagyok mensi előtt és ilyenkor szoktam farkasétvággyal rendelkezni...:-((( ti nem?hát muszáj megállnom.

többiek?Anett?merre jártok?

111. e7d58500d8 (válaszként erre: 109. - 2b9a946b07)
2009. nov. 4. 16:15
Igen délelőtt tudtam, még este lesz egy kis hullahopp:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook