Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nővérek, ápolók szeretitek és becsülettel végzitek a munkátokat? fórum

Nővérek, ápolók szeretitek és becsülettel végzitek a munkátokat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
268. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 266. - C1e9612cd3)
2009. márc. 8. 10:07
Nem tudom szerinted úgy nézek ki a képen mint egy kiéget büdös kötözködő arrogáns rosszindulatú banya?
267. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 266. - C1e9612cd3)
2009. márc. 8. 10:02
A zebra mellé felteszem neked azt a "büdös banya" képemet, hiszen nem titok már ki vagyok. Ha tudni szeretnéd imádom az ágyi jeleneteket és nem érzem magam kiégettnek. Nem foglalkozom a véleményeddel ami megint csak irritáló kötözködő hangnemben írod meg.
2009. márc. 8. 09:00

Drága zebra!

Ugyan fogalmam sincs, hogy hány éves vagy (habár nem is igazán érdekel), de totál úgy viselkedsz, mint egy kiégett, élettől megkeseredett büdös banya! Az ilyeneket csak egyszerűen banyának hívják még a gyerekmesékben is (és nem véletlen, h negatív értelmű a szó!)!

Minden szavadból süt a rosszindulat,a gonoszság, csak veszekedni és becsmérelni, álltalánosítani tudsz, azt hiszed, hogy mások sértegetésével bármit is elérsz. Nem tudom miért nem veszed észre, hogy saját magadból csinálsz bolondot, saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki a hozzászólásaiddal, megnyilvánulásaiddal, hangviteleddel... Vedd már le azt a szemellenzőt! Nem vagy te ló!!!

Amúgy, feltenném a kérdést. Ha már most ilyen megkeseredett, rosszindulatú banya vagy, mi lesz még később???? Mondjuk kb. 70 éves korodban??? Akkor egyenesen a hátába állítod a kést se szó, se beszéd bárkinek??? Vagy mégis?? Hol vannak nálad a határok??????

Tudnék ajánlani számodra orvoslásképp a problémáid 1-2 dolgot:

1., néhány hatalmas orgazmus!! (úgy érzem, rádférne...) hidd el, kitűnő feszültségoldó hatása van ( az álltalad lenézett, becsmérel módon, azaz orvosilag bizonyított, de ha gondolod, a hatásmechanizmusát is idemásolhatom, h értsd)

2., ha már annyira sz@rok, semmitérők vagyunk mi eü-sök mindannyian, akkor nem kell eü intézményhez fordulni, semmilyen esetben. Akkor kiküszöbölöd azt, h Mi sz@rul bánhassunk veled, és még az idegrendszered/ szív- és érrednszered is kíméled, mert nem leszel folyamatos stressznek kitéve. (Azért mellékesen megjegyezném, hogy velünk is jót tennél, mert a Mi infarktusra/ stroke-ra való hajlamunkhoz se járulnál hozzá...)



Ui.: sztem értelmezési problémáid akadtak a hozzászólások olvasgatása és a fennkölt (büszke lehetsz rá/ magadra!)válaszok fogalmazgatása között félúton.

Negatív vélemény, sztem nincs olyan ember (és nem csak Magyarországon!)akinek életében 1szer ne lett volna ilyen az eü-ről. Az eü dolgozók ugyanúgy belefutnak (ahogy, ha értőn olvastál volna, feltünt volna, mert eü dolgozó is leírta már ilyen tapasztalatát), ahogy egy átlag ember.

Itt nem a negatív vélemény volt a sértő, hanem a modorod, a rosszindulatod, és mondjuk ki őszintén : a bunkóságod!

Mellesleg, a cím alapján, azért indítottad ezt a topic-ot, mert kíváncsi voltál, h szeretjük-e a szakmánkat, és becsületesnek érezzük-e magunkat. Erre néhány nővér, dietetikus idejön, azt meri mondani, h válasz a kérdésedre IGEN, erre te elkezded osztani az észt.... Mikor melyik nickeden ráadásul.... Fogalmad sincs az eü kompetencia szintjeiről, az egész felépítéséről, működési lehetőségeiről, szakterületeket nem tudsz beazonosítani, stb. 1szerűen, olyan dolgokkal/ dolgokról vagalózol itt, amikről halvány lila gőzöd sincs. És még ahoz is ostoba vagy, hogy utánanézz!!! Legalább 1 google, v vmi.....

Na minegy........... Ennyit rólad........

265. Serry (válaszként erre: 263. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 8. 08:43

vissza térve a témához, mi itt azt írtuk le neked, ohgym i szertejük amit csinálunk. Írtunk jót is rosszat is ha végig olvasod.


Tudjuk rólad, hogy a legutóbbi tapasztalataid nagyon negatívak és ezért talán keserű vagy és talán ettől több előítéleted van velünk szemben.


De most komolyan egy kérdés: Nincs semmi pozitívum az életedben az eü-ben?

Mert olvashattad nekem is vannak rossz tapasztalatim, de nem ez határozza meg a véleményen az eü-s dolgozókról.

264. Serry
2009. márc. 8. 08:41

Sajnálom,hogy mindenre azonnal sértetten reagáltál. olvastam máshol is más hozzá szólásaidat és azt kell gondolnom ,hogy többször vagy akaratoson kívül makacs is. De Ez te vagy és én igyekszem tiszteletben tartani, amennyiben te a másik fél is tiszteletben tartod a véleményem.


S most itt bocsánatot kérek a helyesírásos dolog miatt. Igaz az enyém csak hármas volt. De elég sokat gyakoroltam ,hogy egészen jó legyen.

263. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 261. - Serry)
2009. márc. 8. 07:38
Ezért nem lett írva ahogy szeretted volna őszinte vélemény részemről. Hisz a helyesírástól kezdve minden kis apró nyavalyába belekötöttetek.
262. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 261. - Serry)
2009. márc. 8. 07:37

Én azt gondolom azért mert egy olyan témát indítottam ami azóta sem maradt abban, viszont titeket akik ezen a pályán dolgoztok valamit sértőnek vettetek. Hát persze mert negatív élményeimről számoltam be, és ez nem tetszett.

Ezt lezárva, ti továbbra is csak piszkálódtatok és kiforgattátok minden szavaimat.

261. Serry (válaszként erre: 260. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 7. 21:08
Őt is lassan nem lesz kivel értelmesen beszélgetned. Pedig tényleg érdekelt a véleményed. de sosem osztottad meg igazán. Sajnálom.
260. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 259. - 707655fba1)
2009. márc. 7. 17:43
Nem igazán tudom, hogy megint mi bántott a hozzászólásomban, de megint csak épp te vagy aki a saját magáét csak mondja és csak mondja, nem pedig próbálnál egy kicsit is barátságosabb lenni. Próbállak ezentúl kikerülni, bár nem én mentem egy topikodra sem, mindig te jöttél az enyémre. Figyelmen kívül hagylak már csak azért is hogy ne tudjál szúrkálódni.
259. 707655fba1 (válaszként erre: 258. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 7. 17:37

Ez volt az utolsó csepp a pohárban, sajnálom, nálam túlcsordult.

Bevállalom azt is, hogy Hoxa töröl, bár akkor megerősít abban, hogy nincs igazság a Földön!


Nem vagyok boldog!

Szomorú vagyok, hogy ilyen primitív emberek vannak a világon, mint te!

Senki nem állított be "rossz nőnek", a hozzászólásaiddal magadat minősítetted!

Elárulom, amint rájöttem ki vagy, elolvasgattam a hozzászólásaidat!

Nem 1-2 ember nem ért veled egyet ( legyen szó bármilyen témáról ), hanem gyakorlatilag SENKI!!

Miért nem?

Mert egy önző, csak a saját igazát kereső, másokat meg nem hallgató emberke vagy.

A te szlogened: aki nincs velem, az ellenem van.


Próbáld meg végre elfogadni, hogy a te igazságodon kívül létezik más igazság is!


Bocsánat mindenki mástól!!

Ez kijött.

258. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 250. - 707655fba1)
2009. márc. 7. 17:21

Boldog lehetsz amit most írok neked. Semmi titkolni valóm nics, és igen én vagyok kkelly is de most **zebra** vagyok. Viszont nagyon elegem van egy-két embernek az olyan kikezdősdi hozzászólásaikból mint te is. Csak úgy tudtok hozzászólni de nem a témához, hogy a másikat direkt módon csak irritáljátok. De az hogy ti hogyan szóltok a topikokhoz az nem számít. Igazán megtehetnéd te is, hogy egy kicsit elgondolkoznál azon, hogy hát tényleg igazam lehet, tényleg mindíg csak szurkapiszkálósan szólok. Sajnálom, hogy ennyire rossz nőnek próbáltok beállítani. De semmi gond.

És megszeretnélek nyugtatni, én írtam Hoxának hogy töröljön, és nem Hoxa volt az aki csak úgy a ti kedvetekeért törölt volna.

Továbbá nekem is írt a Hoxa, hogy annak az egy-két személynek írt, hogy változtasson hangnemet, és ebben egy férfi is benne volt, de most nem nevezném meg.

257. 707655fba1 (válaszként erre: 255. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 7. 16:47

Nem mondod!!!!!

Tényleg nem?

256. Serry (válaszként erre: 254. - Bbd41dd88b)
2009. márc. 7. 08:57

Igen nagyon fárasztó volt, de szívesen csináltam. Volt olyan orvos az ügyeletben akit nagyon szerettem. Éjjel mikor nem volt beteg segített felkészülnöm a felvételire. Sőt, volt,hogy azt mondta maradjak, ezt az egy beteget aki bejött egyedül is ellátja:)

S közben amikor vele dolgoztam sokat beszélgettünk erről arról és tanultam tőle.

A főnökömtől is rengeteget tanultam szakmát és életet is. Tőle tanultam meg,hogy legyek igényes arra amit csinálok, hogy legyek ott a szakmámban. A mai napig fel szoktam hívni alkalmanként és vagy tanácsot kérek tőle, vagy egyszerűen csak elmondom neki mi van velünk. A természete ellenére nagyon szerettem.

Na persze az ügyeletben és a rendelőben is voltak húzós esetek. Volt,hogy ketten asszisztensek vittük a rendelést egy ideig, mert a doktornőnket anafilaxiás kislányhoz hívták. Persze ment a mentő is, de mivel a doktornő mentőzött őt is kihívta az anyuka aki orvos volt.

Szóval voltak nehéz és nehezebb napok és voltak nagyon jók is. Soha sem bántam,hogy így kezdtem.:))

255. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 250. - 707655fba1)
2009. márc. 7. 07:08
A hoxa nem törli a regisztráltakat:))
254. bbd41dd88b (válaszként erre: 251. - Serry)
2009. márc. 6. 21:30

Gondolom fárasztó volt, de akkor is...ezek jó élménynek számítanak, nem???

Nekem az, minden perce.

Nehéz volt, de mégis megérte.

:)))

253. bbd41dd88b (válaszként erre: 250. - 707655fba1)
2009. márc. 6. 21:12
hmmm...:)))
2009. márc. 6. 20:38

Csak azért, hogy ugyanarról beszélünk:


kkelly töröltetett, aki a MUNKÁLYÁT jól végezte.:-((


zebra néven visszajött és ontja a baromságait.


Vagyis **zebra**


:-(((((((

251. Serry (válaszként erre: 231. - Bbd41dd88b)
2009. márc. 6. 20:10

Ez a műszak utáni ügyelet és utána megint rendelés de ismerős:)))


Mielőtt a főiskolára kerültem én is asszisztensként dolgoztam. ( órában, de csak 4 órásnak voltam felvéve. elé tudod képzelni, hogy brutto 12.900-ért kezdetem? Nagyon szerettem különben, mert gyerekorvos mellett voltam. A főnököm ott volt a szakmában, de emberileg nehéz volt elviselni a természetét. Ezért volt,hogy a szülők átvitték másik körzetbe a gyereket. De a gyerekek imádták. Volt,hogy a szülő átvitte a kártyát és a gyerek rohant az utcán oda a doktor nénihez, hogy szertelek:)))


Mondván ifjú titán vagyok csináltam olyat, hogy rendelés után éjjel ügylete aztán másnap rendelés délelőtt délután és ügyelet megint.


S képes voltam mosolyogva nézni a gyerekre és a szülőre.

250. 707655fba1 (válaszként erre: 247. - Bbd41dd88b)
2009. márc. 6. 20:06
A topik indítóját Hoxa törölte, de visszatért okoskodni zebra néven.
249. Serry (válaszként erre: 248. - Bbd41dd88b)
2009. márc. 6. 20:04

Nem törölte magát, megnéztem. Csak nincs mit mondania.

Még nem volt mibe belekötni. S mivel rám nem figyle erre sem fog reagálni.

2009. márc. 6. 20:01

bocsiiiii :)))


törölte

2009. márc. 6. 20:00

A topic indítója már törülte is magát??

Gratulálok neki!!!

Vagy egy kicsit később kapcsolódtam be??????

huhh...

:DDD


de kis naív vagyok...hmmm...

246. Serry (válaszként erre: 244. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 6. 19:57

Mondták már, hogy ha érdemben nem tudsz hozzá szólni akkor ne kotnyeleskedj bele. A most esti első megszólalásod pont ez volt.

Ja ,hogy rám nem is figyelsz akkor meg minek írok.

2009. márc. 6. 19:35

ha már az értelmezés úgyse megy, egyébként a szórakoztatás kölcsönös, hajtani lehetne egy malomra is így már..

:)

244. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 240. - Serry)
2009. márc. 6. 17:28
nem is akarok, mert figyelmen kívűl hagylak.Csak jókat mosolygok a hülyeségeiteken.
243. bbd41dd88b (válaszként erre: 239. - 707655fba1)
2009. márc. 6. 17:28

Így van!!

Köszi!

:D

242. spinneli (válaszként erre: 241. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 6. 17:27

ó de nem tudsz rá érvelni.

:)

241. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 240. - Serry)
2009. márc. 6. 17:26
Ó de büszke vagy:))
240. Serry (válaszként erre: 233. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 6. 17:24

Nem hiszem,hogy ott ahol emberéletekről van szó annál nagyobb felelősség a te munkád.


Nem hiszem,hogy a munkád során életmentő döntéseket kell hoznod: mert egy nővérnek igen is vannak helyeztek mikor ilyet kell tennie és ez óriási felelősség.

239. 707655fba1 (válaszként erre: 235. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 6. 17:23

Megpróbálok érthetően fogalmazni.

Ha nem tűnt volna fel, Ő /sweet dream/ és én ugyanarról beszélünk.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook