Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi diéta aug. 12-től! fórum

Norbi diéta aug. 12-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
349. lobo1 (válaszként erre: 348. - Mucó3)
2009. aug. 28. 19:44
Gratula neked nagyon ügyi vagy. Bárcsak én is itt tarthatnék, nem tartottam be ma a szabályokat. Nekem végem. :-(
348. Mucó3
2009. aug. 28. 17:12
Sziasztok üdv.tynusz12 lányok megint lement 1kg újra 65kg vagyok mennyei boldogság.De két hete csak 1-es kódú kajákat eszek pedig nem is tornáztam,csak leg magic-et használtam.Vanczila sütii nagyon bejöttek imádom az édességet.Akkor még 5kg és én befejeztem de mikor lesz még az?
347. vaczila (válaszként erre: 346. - Bubuka28)
2009. aug. 28. 16:46
Már sokféle Norbis tészta van. Pl tarhonya, kockás, hosszú, spagetti, stb sőt már kockás leves tésztája is van. Bár majdnem 600 ft egy csomag. De Norbis lisztből gyúrni is lehet tésztát, szerintem a házi tészta finomabb is és gazdaságosabb.
2009. aug. 28. 16:05

Szép délutánt mindenkinek!!

Tegnap sajna nem birtam ki ettem kenyeret párizsival :) Jajj vaczila teljesen egyett értek veled.Én imádom a tésztás kajcsikat,és sajna hogyha megérzem az illatát akkor aztán végem.

csajok! tényleg van norbis spagetti tészta?? Holnap csinálnék milánoit!:D

345. pjpogi
2009. aug. 28. 09:00

Köszi a gratukat,meg a választ a kérdésemre.

Majd rakok még fel képet,csak készüljön el:)

344. cb82b220ce (válaszként erre: 334. - Bubuka28)
2009. aug. 28. 08:24
Nem ajánlom,de ha nem nagyon birod ki akkor egyél 1 szeletet kisérőként.
343. cb82b220ce (válaszként erre: 332. - Vaczila)
2009. aug. 28. 08:23
Beindultam csak jó lenne gyorsabban... :-S
2009. aug. 28. 08:23

Csajok!Tegnap nem sikerült tornázni mert vendégeink voltak. A micsodám még mindig késik. . . így ha ma sem akkor ma tornázok. Szarul érzem magam pedig tudom hogy fogyok és haladok csak baromi lassan. Bátyám volt szegeden bemérésen, 1000Ft az egész de mindent megmondanak, ha netán pajzsmirigy problémáid vannak azt is, lehet kiderül valami, hogy miért híztam és miért nem fogyok gyorsabban. Nem tudom mikor fogok elmenni de szeretnék majd elmenni.

Valószínüleg napi tornával gyorsabban menne de egyszerűen nem jön össze.

A tükörbe nézek de nem tudom eldönteni, hogy jobban nézek-e ki. A mostani farmerom ami a két álló képemen rajtam van az most lóg rajtam, folyton fel kell húzni de persze erre is azt mondom, hogy biztos kinyúlt, pedig azt is észrevettem már, hogy már nem szükséges annyira behúzni a hasam. . . NEm tudom, most tanácstalan vagyok, pedig más ha ennyit eszik mint én tuti jobban fogyna.


Igaz, tegnap délután lecsúszott egy tiramisu, este majdnem neki estem egy kis kalácsnak, de helyette inkább csináltam egy kis mozzarellás salit. Na hát. . . ez a mozzarella. . . . köze sincs az igazi olasz mozzarellához, finom lenne, lenne íze ha egyáltalán sózva lenne. De ez semmi volt, olyan mintha vmi gumit rágnék. Miért nem lehet olyanra csinálni?NEm tudom. . . .

Így hát a vacsim megint jó volt, kivéve ugye a du.

Hát ennyi. . .se több se kevesebb....

341. lobo1 (válaszként erre: 340. - Tynus12)
2009. aug. 27. 21:30
Olyan harisnya is van? Megáll az eszem. Mindenből pénz csinálnak.
340. tynus12
2009. aug. 27. 20:50

Köszönöm a kedves fogadtatást:-)

Én ma bevállaltam a melegszendvicset 2 szelet norbis kenyérből, és jól is laktam, pedig 3 zsemlénél nem szoktam megállni...mindenesetre a tescoban majdnem dobtam egy hátast, hogy majdnem 2000Ft kilója. Mindent vettem ami norbis, kenyeret, pudingot, és hungarocelt. Ennyi volt a választék.

lobo1: Tényleg először agyban kell eldőljön a dolog. Én míg szoptattam, megettem este a gép előtt 2 tábla milkát, és mégis 57 voltam, és elégedett. Aztán a szoptatás után sem hagytam abba, és csak jöttek a kilók. Rengetegszer nekiálltam az update-nek, de szintén a kenyér és a kelt tészták akadályába ütköztem. Most nyáron két nyaralás alatt feljött kb 7 kg, és most már rossz tükörbe néznem, és a 12-es mérethatár igen szűkös, nekem most lett elegem. Most a páromnak van félnivalója, hiszen a kislányunk maradékait neki kell megennie, viszont ő mozog, mikor dolgozik, én meg a számítógép előtt ülök..

vaczila: köszi, várom már az új lisztet, többféle is van, ugye? istenien néz ki muffinos lángosod, az első, amit ki fogok próbálni belőle.

Mit gondoltok arról az új cellulitisz elleni harisnyáról amit Réka reklámoz, van esetleg már valakinek tapasztalata?

339. lobo1
2009. aug. 27. 20:41
Én is így vagyok ezzel, nagyon nehezen tudom megállni, hogy ne egyek. Már elhagyott minden reménységem a kilók se le, se fel nem mennek.Az egyik ismim azt mondta, hogy a fejemben nem döntöttem még el, hogy fogyni szeretnék ezért megy ilyen nehézkesen a dolog. :-( Lehet, hogy igaza van. És nem is az édességek vonzanak, hanem a kenyér és a kelt tészták. Nehéz így főzni a családnak.
338. vaczila (válaszként erre: 337. - Bubuka28)
2009. aug. 27. 19:18
Én bármikor meg tudnék ilyesmit enni. Meg még sokkal ilyesmibbet is. Nem tudom valaha elmúlik e ez a kívánósság. Mintha csak terhes lenne az ember. Na persze gondterhesek azt hiszem gyakran vagyunk. Hallottam olyat hogy valaki egy fogyókúra után már nem is kívánja az édességet, vagy a lisztes dolgokat, de én nem az ilyen csoportba tartozom. Ha rám jön a zabálhatnék, akkor nincs ami megállítson és nagyon nehezen tudom türtőztetni magamat.
337. bubuka28 (válaszként erre: 336. - Vaczila)
2009. aug. 27. 18:57
Dekák is számitanak,hogyha lefele mennek :D Csak igy tovább! Ma valahogy olyan hangulatom van,hogy megennék egy szelet kenyeret párizsival :( hmmmm.....megfogok örülni :D
336. vaczila (válaszként erre: 334. - Bubuka28)
2009. aug. 27. 18:24
Ügyes vagy hogy fogysz! Én a héten talán csak pár dekát fogytam de legalább nem híztam. A fogyi kenyeret én csak 3-ig szoktam enni, bár igazából nem tudom meddig lehet mert Norbi erről a fajtáról érdekes módon nem nyilatkozik.
335. vaczila (válaszként erre: 333. - Tynus12)
2009. aug. 27. 18:20
Legújabb hírek szerint szeptember elejétől újra lesz liszt 600ft/csomag.
2009. aug. 27. 18:13

Sziasztok!

Nagyon elvagyok havazva,dokirol-dokira járok :( Képzeljétek a fogyásom alakulgat :D Legalább ennyi!

És Ti hogy álltok?

Üdv tynus12!

Ehetek vacsira is fogyi kenyeret? :)

333. tynus12
2009. aug. 27. 17:31

Sziasztok!

Tina vagyok, és szeretnék csatlakozni:-)

Hétfőn kezdtem, múlt héten nyaraltunk, és megint sok lángost és gyrost találtam enni...

29 éves vagyok, 160 cm, és közel 70 kg, már az arcomon is látszik, kezd nem lenni nyakam, ezért nagyon eltökélt vagyok most. Minimum 15 kg-t szeretnék fogyni. Az update1 elég jól megy, pedig nagyon bundás kenyér függő vagyok, de most eldöntöttem, hogy semmit sem belőle.

Vaczila írta valahol hogy a pécsi update pékségben sincs liszt, pedig holnap megyünk, megnézem a kínálatot. Nálunk itt sok mindent norbisban nem kapni, amit meg lehet, az nem ízlik, sőt számomra ehetetlen, így kicsit nehéz a dolog, de nem adom fel.

ÜDv Tina

332. vaczila (válaszként erre: 331. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 14:31
Látom egész jól beindultál csak így tovább!
2009. aug. 27. 08:22

Sziasztok!Pogi!!!Gratula!Felrakhatnál új teljes alakos képet!


Én is ügyi vagyok ám!Tegnapi vacsim 17:30-kor grill csirke volt,1 comb,1 szárny,mellehusi,a bőrt se ettem meg,na meg ettem mellé 2 paradicsomot.Ha ma még nem fog megjönni akkor beiktatok 1 Norbit is :-)

330. lobo1
2009. aug. 26. 20:52
Na a lényeget meg elfelejtettem, ha súlyzózol akkor csak kis súlyokat használj. Mert ha nagyokat használsz akkor erősödni fogsz.
329. lobo1 (válaszként erre: 327. - Pjpogi)
2009. aug. 26. 20:50

Én egyszer beszéltem egy személyi edzővel, és ő azt mondta, hogy heti 4 alkalommal tornázzak. Ebből 2x kardio mozgás legyen és 2x erősítés, alakformálás.

Bizti igaza van mert amikor futottam szinte minden nap nem lettem vékonyabb, csak erősebb(izmosabb).

Szerintem elég heti 2 alkalom minden testrészre kiterjedően kb. 1 órás edzés.

Gratula a fogyásodhoz. :-D

328. vaczila
2009. aug. 26. 20:00
Ha nem akarsz izmosodni, akkor fél óra is elég szerintem.
327. pjpogi
2009. aug. 26. 19:15

sziasztok!huh alig tudok gépelni!Lenyomtam egy kis Rubint réka napi 20 felsőtest-et.Fogyásilag lassan mínusz 20nál tartok:D

Szerintetek heti hány percet vagy órát kellene erősítő gyakorlatokat csinálni,hogy formáljam az alakom,de ne legyek izompacsirta:)???

326. vaczila
2009. aug. 26. 13:45
Azt hiszem a méretkezést embere válogatja. Én is mindennap ráállok a mérlegre. Tudom hogy nem nagyon változik naponta de ha mégis többet mutat, akkor máris visszafogom kicsit az evést. És érdekes módon csak mérleggel méretkezek, soha nem mértem még magam centivel pedig sokan azt csinálják.
325. cb82b220ce (válaszként erre: 324. - Szenia)
2009. aug. 26. 13:36
Ok,értjük mi.De így ne várj eredményt mert sosem fogsz látni...Mindig az egyik napot fogod hasonlítgatni a másikkal,nem pedig azt a napot amikor elkezdted de te tudod,így viszont kínzod magad.Egyik napról a másikra az ember nem fogy.
324. szenia (válaszként erre: 323. - Lobo1)
2009. aug. 26. 13:33

Tudom, hogy hülyeség, de ki nem bírom, hogy reggel ne álljak a mérlegre.... hülye vagyok.


A másik pékség a Tescoban van. Amikor utoljára ott jártam, már szerelték össze a berendezést. Ez már volt vagy három hete, azóta nem jártam arra, mert elég messze lakunk, a Metro van közel.

323. lobo1 (válaszként erre: 316. - Szenia)
2009. aug. 26. 13:12

Szio!


Merre vannak a pékségek? az egyik az uránia udvar ugye? És a másik?

Ne foglalkozz a mérleggel, nekem sem mutat jó eredményt. :-( A ruháidon úgyis látod az eredményt, na meg ha a környezet is észreveszi. Én egyszer vagy kétszer mérem magam egy hónapban.

kitartást lányok!

2009. aug. 26. 10:19
okok. köszi, majd megnézem
321. cb82b220ce (válaszként erre: 320. - Szepijuci)
2009. aug. 26. 09:43
Tacsika :-) Édes kis mocsadék!Majd lassan rakok fel róla képet,az amelyik fenn van sajnos már nem él de nem volt szivem leszedni a képét.
2009. aug. 26. 09:33
Kíváncsi vagyok, majd olvasgatlak. És milyen kutyusod van,?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook