Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi diéta aug. 12-től! fórum

Norbi diéta aug. 12-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
469. sisssa (válaszként erre: 464. - Vaczila)
2009. szept. 3. 16:29

Nagyon szépen köszönöm a leírást:)

Akkor nálad elmondhatjuk,hogy éhezés nélkül fogytál több,mint 10kg-t, igaz?

Nagyon sokat számított, hogy elkezdtél sportolni.


Remélem nekem is sikerül megszabadulni még ettől az 5-6kg-tól.

468. cb82b220ce (válaszként erre: 467. - Vaczila)
2009. szept. 3. 15:39
Ok,majd megírom,kíváncsi vagyok nekünk kell-e valamit fizetni,nagyon remélem hogy nem.
467. vaczila (válaszként erre: 465. - Cb82b220ce)
2009. szept. 3. 15:32
Te aztán elmondhatod hogy veled mindig történik valami. De nézd a jó oldalát: legalább szépre kifestettek. (Persze ez csak vicc. Tudom hogy nagy méreg az ilyesmi.) Majd írd meg a fejleményeket.
466. vaczila (válaszként erre: 457. - C6fe44f4e7)
2009. szept. 3. 15:17
Hát nincs konkrét receptem hozzá, csak úgy "gondolomra" csináltam. Gyakorlatilag majdnem zöldségfasírt van a tökben. Most többnyire gombás volt, de bármilyen, sőt többféle zöldségből is jó. Tehát nem tudom hány deka (de jó sok) gombát feldaraboltam viszonylag apróra, egy nagy fej hagymát apróra vágtam, ( a hagymának zsírégető hatása van, azt sokat kell enni), 3 gerezd fokhagyma, só, kevés pirospaprika, bors, petrezselyemzöld, kb 3 marék zabpehely (előzőleg kicsit beáztatva és kinyomva), 2 tojás. És volt benne egy kevés, kb 5 deka sovány husi is ledarálva mert én azért husos vagyok. Ezt összekutyultam, a meghámozott, kimagozott, előzőleg besózott tökbe töltöttem. Tetejére Béres A. sovány trappistáját reszeltem és paradicsom, paprika szeletekkel díszítettem. Finom volt és teljesen 1-es kód.
2009. szept. 3. 15:09
Hahó csajok!Tessék elolvasni a naplóm :-S Csak sissa olvasta el eddig.Higyétek el!Érdemes!
464. vaczila (válaszként erre: 458. - Sisssa)
2009. szept. 3. 15:01

Hát én aztán nem éhezek. Nem is tudnék mert imádok enni. Nekem általában az is a bajom hogy nem eszek keveset. Viszont sokat. De a kódokat többnyire betartom. (Néha van egy kis bűnözés, de tényleg csak néha és az még talán elmegy.)Nem csak 1-eseket eszek, hanem mindent a maga idejében, bár a 3-as kódú kajákat azért reggel is csak keveset és ritkábban eszek. Naponta 5 x eszek. Heti 3x legalább tornázok, ha nagyon nincs kedvem, akkor átteszem másnapra, de a 3 tornát köteleztem magamnak. Ezt szó szerint értsd, mert erre eleinte nagy szükségem volt, lusta voltam és soha nem voltam kitartó. De amikor eljött az a pillanat hogy nem tudtam tovább elviselni a formámat, akkor igenis KÖTELEZTEM MAGAMAT a mozgásra. Már több mint 40 dvd-m van hogy ne unjak rá egyre, és a kedvemtől és az időmtől függően választok. Ha nagyon nincs humorom hozzá, akkor csak 30 perceset, de választok. És lehet hogy nyafogok és közben végig az órát nézem hogy mikor lesz már vége, de erőt veszek magamon. Na csak arra akarok kilukadni, hogy ami eleinte muszáj volt, az mára megszokássá alakult. Nem véletlenül mondják hogy minden a fejben dől el. Már sokszor fogyóztam, de mindig feladtam. És az Updatenak köszönhető sikerélmény az, ami további kitartásra ösztönöz. És higgyétek el nem mindig könnyű nekem sem, de az evés ellenére is működik a dolog. Igaz, már lassabban mennek le a kilók mint eleinte, de azért folytatom és szeretnék megmaradni később is ennél az életformának. Még nem tudom sikerül e, de szeretném hinni hogy igen. És benneteket is csak bíztatni tudlak.

"Meg tudod csinálni" - ahogy R Réka is mondaná. " Meg tudod csinálni"- mondom én is magamnak és NEKTEK is. (Bocsi hogy ennyit írtam)

2009. szept. 3. 14:35

Felpörögtem újra, mert ez az update-dolog szerintem kellemesen betartható (bár néha úgy érzem, kicsit sok a fehérje, amit beviszek).

Egy fogyis táblázatot is összehoztunk egy másik fórumban, ez is nagyon ösztönzőleg hat rám. A táblázatban vagyunk már hatan és az a jó benne, hogy vegyes módszerekkel diétázunk, tehát majd meg tudjuk figyelni, hogy x idő után melyik módszerrel mentek jobban a kilók (persze tudom, ez sok más dologtól is függ, mozgás, kajamennyiség, egyéni adottságok, de azért tök jó!)

Ha valaki kedvet kap jelentkezhet, nálam :-)) Kéthetente van mérlegelés.

2009. szept. 3. 14:30

Már látom, hogy ma is elmarad a tornám, azzal most kicsit el vagyok maradva.

Időm leginkább akkor lenne rá, amikor délutáni alvás van a kissrácnak... azaz ebéd után... na de akkor meg én is ebéd után vagyok és úgy nagyon rossz mozogni (még akkor is, ha igazán keveset ettem). Ez nem kifogás, hanem egy dolog, amit át kell gondolnom, még agyalok rajta, hogy változtathatnék

461. cb82b220ce (válaszként erre: 460. - Sisssa)
2009. szept. 3. 10:49
Én is nagyon remélem!mErt ha igen akkor nagy gázban leszünk....
460. sisssa (válaszként erre: 459. - Cb82b220ce)
2009. szept. 3. 10:48

elolvastam- basszus...no comment....

remélem nem kell fizetnetek semmit, hiszen tényleg önhibán kívül történt!!!

2009. szept. 3. 10:43
Sziasztok lányok!Akit nagyon érdekel a szerencsétlen sorsom az olvassa a naplóm,nagyon hihetetlen dolgok történnek velem! :-S
458. sisssa
2009. szept. 3. 09:01

LÁnyok, most tök őszintén! Ti attól fogytok, hogy normálisan, nem éhezve, update1 szerint étkeztek reggel-délben-este. Vagy attól, hogy konkrétan alig esztek és amit esztek az is update1-es????

+természetesen a mozgás

2009. szept. 3. 07:36
Vaczila! Azt a "nem normális", tehát update-es tölteléket a töltött tökbe hogy csinálod?
456. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 454. - Vaczila)
2009. szept. 3. 07:33
Te csúcs vagy!! Én azt a tornát tuti nem tudnám végigcsinálni, se csalással, se dupla csalással :-)))
455. lobo1
2009. szept. 2. 21:28
Én ma megint nem tudtam tornázni, mindig közbe jön valami. Remélem sikerül nekiállnom egyszer.
454. vaczila
2009. szept. 2. 18:21
Megcsináltam R Réka 40 percesét. Hát pillanatnyilag csak lihegek de azért jól esett. Csak egy picit csaltam a fenék gyakorlatoknál mert ott már nem bírtam de majd egyszer remélem sikerül az is végig.
453. vaczila (válaszként erre: 451. - Lobo1)
2009. szept. 2. 16:46
Norbi szerint 2-3 db a rendes "napi adag" de én ennyinél sosem tudok megállni.
452. sisssa (válaszként erre: 451. - Lobo1)
2009. szept. 2. 13:16
Én tegnap reggel ettem 1db áfonyásat, 1db kakaósat és 1db fahéjasat. Nekem pont elég volt (persze még tudtam volna ennik, hiszen annyira kicsik....) és szerintem ez még a megfelelő mennyiség kategóriába tartozik?!.
451. lobo1
2009. szept. 2. 12:40

Lányok ezt el kell mesélnem, ma ettem pálcikás norbis fagyit. Kóstolta valaki? Hát a tetején a csoki nem nagyon jött be, tiszta kakaó íze volt. A fagyival viszont nem volt gond. :-)

Meg ettem pizzás csigát, meg kókuszosat. Vásárolni voltunk és olyan éhes voltam )ugye aki ebéd előtt megy az így jár. Gondoltam akkor már ilyet veszek , a zsemle és a parizer helyett.

Amúgy szerintetek mennyit lehet enni ezekből a termékekből? 2-3 db-ot?

450. 6b9378941a (válaszként erre: 449. - Cb82b220ce)
2009. szept. 2. 09:34
Biztos betojt! A mi világban nincs idő egymásra mert hajtjuk a munkát meg a pénzt!De ha jobban belegondolok nem találnék még egy ilyet!
449. cb82b220ce (válaszként erre: 448. - 6b9378941a)
2009. szept. 2. 09:31
Én is majdnem leléptem,lehet az enyém azért aranyos most...
448. 6b9378941a (válaszként erre: 446. - Cb82b220ce)
2009. szept. 2. 09:25
Na tudnak ezek a pasik még aranyosak is lenni!!!:) Enyém is aranyoska! Pedig majdnem leléptem!
447. 6b9378941a (válaszként erre: 444. - C6fe44f4e7)
2009. szept. 2. 09:23
Akkor tévedttem!Köszi,hogy szóltál! Mondjuk a nem sok ment bele csak meghintettem!
446. cb82b220ce (válaszként erre: 445. - C6fe44f4e7)
2009. szept. 2. 09:13

Igen,maradok az elhatározásomnál,eddig mindig feladtam,mostmár nem akarok.Miért adjam fel?Én is csini akarok lenni!!!Ha bnőmnek sikerült akkor nekem is fog.Ha belegondolok ő is 10kg-ot egy év alatt adott le,azóta meg szépen formálódik.

Lehet a menszi miatt is volt,másfél hetet késett...tornázni nem tornáztam mert fájt a hasam,amikor nem fáj jöttek hozzánk,amikor nem jöttek akkor veszekedtünk a párommal.Úgy minden összejött mostanság.

Tegnap este,hogy jót is írjak már róla pl nagyon aranyos volt.Pityeregtem ő meg vígasztalt,hogy majd találunk gatyát szegeden,hogy ne adjam fel ha érzem hogy haladok,csináljam csak!!!

445. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 436. - Cb82b220ce)
2009. szept. 2. 09:08

Nagyon örülök, hogy mára jobb hangulatod lett.

Lehet, hogy nincs igazam, de az is elképzelhető, hogy most csak emiatt a kicsit megcsúszott menzid miatt voltál rosszabb hangulatban (amit a nők jól tudnak, hogy általában menzi előtt pár nappal bekövetkezik és akkor aztán mindenen duplán el tudunk keseredni.....). Lehet, hogy kilóban is csak ezért nem haladtál most, mert látod, írod, hogy a testeden meg rendesen érzed a fogyást.

Szuper, hogy maradsz az elhatározásodnál!!! :-)

444. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 443. - 6b9378941a)
2009. szept. 2. 09:02
nem kötözködésből írom, csak mielőtt nagyon teleeszed magad: a kókuszreszelék sajnos 3-as....., így már nem annyira 1-es a csokis sütid.... pedig nagyon tetszik!! :-)) Tényleg nem okoskodás, csak hirtelen megörültem a receptnek, de a kókuszreszelék gyanús volt, hogy nem egyes, megnéztem és sajnos tényleg nem.
443. 6b9378941a (válaszként erre: 441. - Cb82b220ce)
2009. szept. 2. 08:42
Én szoktam enni pizzát! Saját készitésüt!Megcsinálom a pizzatésztát u1-re van itt fent a receptek között ! Kilapitom őket ha nics kedvem gyúrogatni! Előresütöm! Mikor kihül megrakom mindenféle jóval! Süritett paradicsomot beizesitek kakukkfűvel oregánóval só pici édesitő! Összekutyulom megkenem,teszek rá parizert,sonkát,olcsót mozzarellát az is olcsó paradicsom ,aztán alufóliába teszem és lefagyasztom! Ha este enni akarok valamit meló után benyomok eggyet beteszem a mikróba azt jóvan! Ma például meggyes csokis csikost csináltam! megfőztem a zabpelyhet kókuszreszeléket édesitővel!Aztán csokipudingot hozzáfőztem leteritettem a jénaiba! Aztán csináltam vanilia pudingot azt meg ráöntöttem tettem bele egy kis rumaromát! És a tetejére meggyet tettem! Ma ez a csemegém! Tegnap a joghurttortára jártam rá! És mind u1-es!!!
442. sisssa (válaszként erre: 427. - Vaczila)
2009. szept. 2. 08:34

Szia! Ne cseréld vissza, pár hét és jó lesz!!

Nincsen jobb,mint a motívációs nadrág::)))

441. cb82b220ce (válaszként erre: 440. - 6b9378941a)
2009. szept. 2. 08:29

Köszi a bíztatást!Valójában én úgy érzem nem vagyok annyira rossz mert bár lehet ez az ebéd nem mindig megfelelő mégis 12-kor van,este már alig eszem.KEnyeret cska teljeskiörlésűt szoktam,a péksütikről is lemondtam már.Néha becsúszik 1-1 süti,majd megpróbálom hogy ne így legyen de ha 1hónapba 1-2 szer ez van.HA mindenről lemondok egy elkeseredett pi...sa leszek...Majd beiktatok sokkal több tornát,ha többet mozgok biztos lesz eredménye.Én régen esténként telezabáltam magam,melegszenyát ettem,pizzát...ez volt jó 4 hónappal ezelőtt még és nekem már az is nagy haladás,hogy eljutottam addig a pontig hogy fehér kenyeret alig eszem,pizzát,ilyeneket sem...Esténként salátákon élek meg stb.Rengeteget változott az életvitelem.Mindenről nem tudok lemondani,hiába mondok le most és úgy csinálom,ha kásőbb visszatérek rá akkor több fog visszajönni.Életmódot változtattam úgy ahogy nekem megfelel.Tudom mások keményebben csinálják,hát nekem így megy,számomra már ez is haladás.

LEírom mindig hogy mit ettem mert őszinte akarok lenni,koplalni nem fogok.Elfogadom mindenkinek itt a véleményét hisz azért vagyunk egymásnak.Néha rossz vagyok,néha mindenki rossz... :-)

440. 6b9378941a (válaszként erre: 437. - Cb82b220ce)
2009. szept. 2. 08:14

Szia! Látom nem csak én fogok padlót fogyókúra terén! Én azt szoktam csinálni melóban ha olyan kaja van ami húsos vagy ragus veszek hozzá salátát vagy savanyút!Pl:cékla,imádom,savanyú káposzta,vegyes savanyú!Lehet ,hogy tudnál vinni is magaddal hűtőbe berakni és ebédkor vinnéd magaddal!! Biztos nálatok is van heti étrend és igy tudod előre,hogy mi a kaja!De az biztos nekem ne mondja senki se ,hogy nem enne egy kis krumplit meg rizst vagy tésztát,vagy rántott húst sültkrumplival az elején! Mert igenis jelez a szervezet hogy kell neki ez a tápanyag! Norbi azt mondja,hogy a cukor meg a fehérliszt méreg! Méreg az amit ő belekutyul a kajáiba! Mert ki tudja a lisztje is miből van!Locarb!Lehet,hogy sima fehérliszt valami extra E 25615518 IZESITŐVEL! Na jól eltértem a témától! Lényeg azt,hogy ne add fel nem eszel te kilószámra sütit meg fagyit!Vagy ha eszel ne ird le !

Ennyi!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook