Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
2142. linda74 (válaszként erre: 2122. - Aneeta)
2011. jan. 19. 23:23

Szia


Én mind a két orvos emberségesnek ismertem meg az alatt az idö alatt amig bent voltam a kórházba,de sajnos Pocsi rossz döntése mindent romba döntött.

2141. linda74 (válaszként erre: 2125. - Aneeta)
2011. jan. 19. 23:21

Szia


Most már azoknak az orvosoknak akiken magánjuk van oda hivják a kismamákat vizsgálatra,uh pedig a korházba.

Ezt állitolag azért nem tudom tényleg igaz e mert az oszt.vez.föorvos nem szereti ha a korházba bonyolitja valaki a magánbeteget,legalábbis a megyeibe.

Tehát én én is havonta magán rendelö és az uh amit a korházba csináltatok .

2140. marcibaba
2011. jan. 19. 23:06
és a pénznek is csak a felét adtam, mint amennyit előzőleg gondoltam... hiszen az utolsó 5 percre jött be
2139. marcibaba
2011. jan. 19. 23:05
Én Meskónál szültem 13 éve Szikszón, könnyen szép és jó volt az egész, azóta már a megyeiben van és 3 és fél éve nála szültem Marcell babát 41 hétre beindították a szülést, de este beindították és ő reggel a tolófájásoknál fél 8-kor bejött, hogy szülünk-szülünk- mondta, olyan mérges voltam, ennyit a fogadott orvosról. Ja és az ügyeletes orvos rám sem nézett egész éjjel, mondván fogadott orvosom van nézen rám az, szóval otthagyott a slamasztikában 12 órán keresztül. 2-3 perces folyamatos fájásokkal, azt hiszem többet sem szülnék.....
2011. jan. 19. 22:55
Ha én epi-vel szeretnék szülni, de az én dokim nem adhatja be, olyankor mi a teendő? Tud erről valaki valamit?
2137. emi75 (válaszként erre: 2116. - 4bd8ba24e4)
2011. jan. 19. 21:17

Szia! én tavaly szeptemberben szültem a Semmelweissben, nekem megfelelt. Igaz, komplikációmentes szülés volt, és szerintem a hozzáértés inkább akkor derül ki, ha valami nem a természet rendje szerint megy.

Válogatják, hogy ki melyik szobába kerül, ha érted mire gondolok. a nővérek nagyon rendesek, a szülésznők is, legalábbis akikkel én 16 óra alatt találkoztam. Én Dudás Ernőnél szültem, szép gátmetszést és gyönyörű varrást csinált, nagyon hamar is gyógyult. Ő anesztes is, ha kell epi, ő tudja adni azt is. a szülésznő Mézes Erzsébet volt, egy angyal, nagyon sokat segített nekem, hogy kitartsak :) mindig jókor mondott mindent, és nagyon türelmes volt hülye kérdések esetén is.

A szomszéd szobán Sándor Csaba volt, aki nála szült, szobatársam lett, nagyon meg volt vele elégedve, emberi, rendes, minden nap jött hozzá megnézni, hogy van.

A csecsemősök szigorúak, és szinte csak akkor segítenek, ha kifejezetten kérsz segítséget. de akkor szívesen és kedvesen. mit írjak még? egyszemélyes szülőszoba van, ami nagyon jó, szülés után egy órát magunkra hagytak a férjemmel és a babával, ez is nagyon jó volt. meg általában, jó volt a közérzetem a rendezett környezet miatt. négyágyasok a szobák fürdőszobával. sajnos ha négyen vannak egy szobában legalább az egyik baba ordít állandóan, elég nehéz pihenni. A szülés utáni éjszakán le lehet adni a babát egy pár órára, hogy tudj pihenni, ezt érdemes kihasználni, mert utána már nem lehet leadni, asszem csak egyszer, különben nem engednek haza.


ha érdekel még valami amit még nem írtak meg szólj :D

2011. jan. 19. 16:27

Sziasztok!

Először is köszönöm mindenki segítségét!

Nagy dilemmában vagyok!Sokan ajánlottáok dr. Fenesi Istvánt dr. Sikó Lászlót!Melyikük a jobb?Nekem fontos hogy rendes legyen szakmailag és emberileg egyaránt és a szülés alatt, után is!A pénz nem számít!

2135. Aneeta
2011. jan. 19. 16:18
bocsi!Természetesen egy k-val!
2134. Aneeta (válaszként erre: 2133. - Renbaba)
2011. jan. 19. 16:18
Adja a jó Isten, hogy ne kerüljön a látómeződbe:) Ezt kívánom:) Most volt az első ciklusom, amikor nekiiramodtunk a tesóbabának. Majd a jövőhéten derül ki, sikeres volt-e. Szerintem nem, de majd meglátjukk
2133. Renbaba
2011. jan. 19. 16:15

Én nem ismerem az osztályvezetőt, mármint tudom, hogy kicsoda, de személy szerint nem ismerem. De elég durva amit mondtál, nem semmi, hogy megengedte magának!

És most Te is kismama vagy? :)

2132. Aneeta (válaszként erre: 2131. - Renbaba)
2011. jan. 19. 16:12
Én nem mondhatok rá semmi rosszat, korrektnek tűnt. Sándor Csaba volt, aki a nagy mizériában emberként kezelt, normálisan szólt hozzám, míg a főatyaúristen jól leordított, meg az ágyam mellett dohányzott a műtőben. Ennek a szülészetnek az osztályvezető a legnagyobb gyengéje. Minősíthetetlen az az ember.
2131. Renbaba (válaszként erre: 2130. - Aneeta)
2011. jan. 19. 16:07
Értem. Lőkös még mindig ott van, őt is láttam bent. Bár nekem ő egy picit olyan nyersnek tűnik, vagy inkább olyan szigorúnak :D
2130. Aneeta (válaszként erre: 2129. - Renbaba)
2011. jan. 19. 16:05
Dr.Pócsi Tamáshoz jártam 13 éves korom óta (folyásaim voltak mindig, ezért kellett korán elkezdeni a nőgyógyászt). Ő állapította meg a terhességet és hozzá jártam havonta, uh-ra. A lányom a 37. héten gyors császárral született meg, de a dokim sehol nem volt, így az ügyeletes, Dr.Lőkös Béla látott el. Én nem tudom, miért nem jött be, nem is hívták vagy Ő mondta, hogy nem jön vagy dolga volt...
2129. Renbaba (válaszként erre: 2128. - Aneeta)
2011. jan. 19. 16:00

Olyankor nem, csak akkor fizettem amikor a rendelőjében voltam.

És kinél szültél?

Szülésznőt fogadtál?

2128. Aneeta (válaszként erre: 2126. - Renbaba)
2011. jan. 19. 15:56
Amikor a kórházba kellett hozzá menni, akkor is adtál pénzt?
2127. Aneeta (válaszként erre: 2126. - Renbaba)
2011. jan. 19. 15:56
A Semmelweisben -ben 2005 03.22-én:)
2126. Renbaba (válaszként erre: 2125. - Aneeta)
2011. jan. 19. 15:53

Na igen, úgy látszik mása helyzet. Én úgy jártam hozzá, hogy 1 alkalommal a kórházba, 1 alkalommal a rendelőbe. Mostmár csak a kórházba járok, mivel minden héten NST-re kell mennem.

Hol szülted a kislányodat?

2125. Aneeta (válaszként erre: 2124. - Renbaba)
2011. jan. 19. 15:49

Szia! Köszönöm! Mostanában már mindenki a magánrendelőjében fogadja a kismamáit? Amikor Én a lányomat szültem (6 éve), még a kórházban benn (is) lehetett menni a szülészekhez, nőgyógyászokhoz.

Ez már a múlté? Mi most szeretnénk kistesót a lányomnak és most jövök rá, hogy egy csomó minden máshogy van, mint 6 éve:)

2124. Renbaba (válaszként erre: 2122. - Aneeta)
2011. jan. 19. 15:36

Szia!

Igen, dolgozik, mert láttam bent, de amásik dokiról nem hallottam!

2123. Renbaba (válaszként erre: 2121. - 4bd8ba24e4)
2011. jan. 19. 15:35

Szia!

Én Dr. Vreczenár Lászlót ajánlanám. Ő kíséri végig a terhességemet, és le a kalappal előtte.Mindig mindent elmagyaráz, és nem pénzsóvár. Mikor megkérdeztem, hogy a szülésnél be fog-e jönni, azt mondta természetesen, és az anyagiakról nem is volt szó. Eddig én kb 30.000 Forintot adtam neki, az az volt amikor a magánrendelőjében voltam, és ennyit fogok neki adni a szülés után is. Nem utolsó szempont, hogy sebész is, így ne adj isten akármi probléma van, ő ott van.

Remélem tudtam segíteni!

Bármilyen kérdésed van írj nyugodtan, ha tudok szívesen válaszolok!

Boldog Babavárást!


(amúgy most vagyunk 37 hetesek)

2122. Aneeta
2011. jan. 19. 15:23

Sziasztok!

Nem tudjátok, Dr. Sándor Csaba dolgozik még?

Olvassa a fórumot valaki, aki Dr.Pócsi Tamásnál szült és hozzá járt gondozásra is?

2011. jan. 19. 11:59

Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!A férjemmel elolvasgattuk az infókat és a semmelweis mellett döntöttünk!

Már csak annyi kérdésem lenne hogy a semmelweisből kit ajánlanátok???Privátban is jó a válasz!Mert van már jelöltem de kíváncsi lennék a véleményekre!!!

2120. cicanyúl (válaszként erre: 2119. - 4bd8ba24e4)
2011. jan. 18. 22:08
Szia! Én októberben szültem a megyeiben. Az orvosom ott van, azért mentem oda. Ha ő nincs ott, vsz én is a S.- ben szülök,mert nekem a jó orvos volt a fontos. De! Igaz, hogy lepukkant, de én nem igazán találkoztam kisebbségiekkel- kivéve a patológián, de oda nem törvényszerű, hogy bekerül az ember. A nővérek szerintem fantasztikusak voltak, a csecsemősökről inkább nem mondanék semmit, de ott is volt két nagyon rendes nő. A folyosón a WC olyan, amilyenné az ott fekvők teszik, és nem kell ahhoz kisebbséginek lenni, hogy telerondítsa valaki. Szerintem szakmailag nagyon jó kórház, és nekem az volt a legfontosabb a mellett, hogy az orvosom, akiben bízom, ott dolgozik.
2011. jan. 18. 19:22

Köszönöm a segítségeteket!

Az orvost akit szeretnék a Semmelweis-ben van de olyan eltérőek a vélemények de a baba a legfontosabb azt a pár napot meg bárhol ki lehet bírni!De minden további információt szívesen fogadok!!

2118. pillango2004 (válaszként erre: 2116. - 4bd8ba24e4)
2011. jan. 18. 18:59

Szia!

Én tavaly februárban szültem a megyeiben!

Tényleg ramaty a kórház!

És sok a kisebbség!

De a doki kiküszöböli, hogy ne tegyenek egy szobába velük!

Nekem a szülésznő nem volt megfogadva, de szerintem jól levezette a szülést!

Én másodszor szültem a megyeibe így összehasonlításom nincs!

De viszont hoztak át a Semmelweisből kismamát mert nem tudtak ott mit kezdeni vele!

És persze az sem utolsó szempont, hogy a koraosztály is a megyeiben van!

De arra ne legyen senkinek szüksége!

Boldog baba várást kívánok mindenkinek!

2117. Renbaba
2011. jan. 18. 15:49

Sziasztok!

Én személy szerint beoltatom magam. Az indok: az én véleményem szerint tavaly sok kismama halt meg sajnos az influenzában. Szerencsére sokan beoltatták magukat. Arról nem lehetett hallani, hogy egy olyan kismamának baja lett, aki beoltatta magát. Én most vagyok 37 hetes vagyok, és ma fogom magam beoltatni. De mindenki döntse el saját maga. Nekem apukám orvos...ő biztos nem akar nekünk rosszat...

A Semmelweis szerintem jobb,mint a megyei. Nekem ott van fogadott orvosom (Dr. Vreczenár László), aki nagyon rendes orvos. Nála a magánrendelés citológiával együtt 7.000 Ft, amúgy csak 6.000 Ft, és be fog hozzám jönni szülésnél, és 30.000 Forintot fogok neki adni! Szerintem ez elég korrekt.

Az igaz, hogy a vajúdási időszakban a szülésznő van melletted, dehát az a dolga, amikor alényeg kezdődik, ott lesz az orvos. A szobák nagyon szépek, tiszták,és egyszemélyes szülőszobák vannak! És ami nem utolsó szempont...nincs tele kisebbséggel! Az tényleg igaz, hogy a csecsemősök nem a legrendesebbek ott, de azért vannak a rokonok, és más anyukák a szobában, hogy segítsenek.

De a szülésznők közül mindenki nagyon aranyos,és kedves, függetlenül attól, hogy fogadott-e vagy sem! Én messzemenőkig a Semmelweis mellett állok!

Remélem tudtam segíteni!


Mindenkinek boldog babavárást, és jó egészséget kívánok!

2011. jan. 18. 13:53

Sziasztok!

Olvasom a hozzászólásokat ezek szerint a Semmelweis jobb mint a megyei?Van olyan aki mostanában szült és mostani tapasztalatai vannak!Ne értsetek félre minden információ jól jön de 1-2év alatt sok minden változhatott!!!

2115. Aneeta
2011. jan. 17. 21:14
Sziasztok!Most, hogy már át lett adva az új kórház, máshogy mennek ott a dolgok? Eddig reggel bementem, megvártam a fsz.folyosón a dokit, s utána elvezetett egy üres szobába, levette a rákszűrést, megvizsgált. Most is így megy, vagy ez már a múlté? Én már elég régen voltam ott, máshol vetettem a rákszűrést az utóbbi 2 évben. Ti biztosan tudjátok kismamák:)Köszönöm a segítséget! A többi kérdésemmel majd később jövök:):)
2114. Drozd (válaszként erre: 2112. - Husy32)
2011. jan. 17. 14:44

ez van, nem olcsó tudom, de nem cserélném le mert maximálisan elégedett vagyok vele. Pedig ez Mc.

Egyébként úgyis szülés után adja oda az ember, majd akkor kiderül, mennyit étdemel. Azért mindenképpen köszi.

2113. 342bae44d8 (válaszként erre: 2112. - Husy32)
2011. jan. 17. 10:22
szia! egyik ismerősöm 12ezer ft-ért jár havi 1szer magánrendelésre. ( nem Miskolc )mi lesz szüléskor???.......
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook