Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


2008. aug. 10. 18:08

Sziasztok!

Kb. 1 hete nem jött meg és jelentkezett az összes tünet, vagyis úgy tűnik, "megestem":) Már épp gondoltunk 1 kisbabára, de nem is ez a lényeg. Nincs dokim, ezért tanácsot szeretnék kérni. A Semmelweisben gondolkodom és Sikó László vagy Lőkös Béla. Ha vannak tapasztalatok nagyon szívesen fogadnám! Azt sem tudom, hogy mit érdemes ilyenkor figyelni. Jó, ha főőorvos az illető, vagy a "mezei" is megteszi?

11. vadooc
2008. márc. 31. 15:35

A legtöbb orvos a kórházban tartja a magánrendelését, így a kórházi cuccokat használja.

Én Hajas dr-hoz jártam/ok, de nem a magánrendelésére, azt tudom, hogy van neki, de azt is hogy semmivel különb ellátás nem jár a magánpraxisával együtt.

2008. márc. 24. 20:45

Sziasztok!

Miskolcon van olyan nőgyógyász,akihez magánrendelésre is lehet járni,és fel is van jól szerelve technikailag?Az UH miatt érdekelne?Kit ajánlanátok?

2008. febr. 27. 14:04
Dr Dienes a megyeiben!!!!!!
8. 703b24bce7 (válaszként erre: 5. - PAGI62)
2007. dec. 10. 07:45
szia Pagi!Mi már leveleztünk egyszer!akkor is őt mondtad, de ő nem csak ifjúsági nőgyógyász?
7. 703b24bce7 (válaszként erre: 6. - Mianó)
2007. dec. 10. 07:44
szia!Már hallottam ról, mert keresztanyum ismerőse is őt ajánlotta!
2007. dec. 9. 23:51

Sziasztok!

Nekem Dr.Dudás Ernő volt az orvosom az Erzsébet kórházban,nála szültem!Teljesen meg voltam vele elégedve!Igaz aki nem ismeri annak egy pökhendi alaknak tűnhet,de nem az!Ami viszont nem utolsó dolog,ha szülésre kerül a sor,azonnal megy mindegy,hogy épp hol van:)Ez nálam is így történt és már sok mindenkitől is hallottam,hogy Ő az egyik olyan orvos akinek ha szüléshez hívják rögtön megy:))

Aki viszont szerintem viszi a pálmát(nekem nagyon sokáig Ő volt az orvosom)az Dr.Imri!A legesleg embertisztelő ember,kedves,sőt még a férjemnek is Ő volt a legszimpibb:))Csak az a baj,hogy már nem vállal szüléseket:((Ezért kellett más után néznem nekem is:((

2007. dec. 9. 20:57
Nagyon jó orvos dr.Szalmás Attila az Erzsébetben!!Csak ajánlani tudom neked!!
4. Ezti
2007. dec. 9. 19:55

SZIASZTOK!!!


Minden elfogultság nélkül ajánlom nektek az Erzsébetben Dr. Török Pál. Nagyon alapos, kedves, figyelmes, "öred róka". Nem a pénzre megy, sokszor nem is fogadott el még egy üveg bort sem tőlem. Nála szültem, augustuus 20-án este 11-kor indult a szülés, hívtam, pont Pesten volt a családjával, de másfél óra múlva bemosakodva ott ült mellettem a szülőszobán, rögtön beült a kocsiba és indult amikor hívtam. A kisfiam 3 óra 44 perc alatt született meg az első fájástól számítva.


Meleg szívvel ajánlom tehát, ha azt akarod érezni, hogy az orvosod tényleg törődik veled!

2007. dec. 9. 18:57

rendben van szólok!

Nekem nagyon mondják Dienest a megyeiben,de én az erzsébetbe tartozom!

2. tötyi (válaszként erre: 1. - 703b24bce7)
2007. dec. 3. 08:36
Szia ezzel én is gondba vagyok mert én is Miskolcon keresk doki ha találok szólok de ha te találsz légysz szolj nekem is jó!
2007. nov. 3. 17:28
Ki a legjobb nőgyógyász Miskolcon?Gondban vagyok kihez kellene járni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook