Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs erőm szakítani... fórum

Nincs erőm szakítani... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
32. Mr.President (válaszként erre: 8. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 19:24
Mondjuk nekem ehhez "a nincs kedvem kibékülni" állapothoz el kellett teljen 17 évnek. :(
31. Mr.President (válaszként erre: 8. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 19:20
Senki sem tökéletes, olyat felesleges keresni. Az a fontos, hogy egymásból a lehető legjobb dolgokat hozzátok ki. Szerintem, ha ez nem megy, akkor nem ő az igazi.
30. Kuksibuksi (válaszként erre: 24. - 342402de6d)
2012. máj. 20. 17:14
Sajnos ez szerintem nem ilyen egyszerű... Valóban nagyon romantikusnak tűnik leveleket írni egymásnak a távolba, számolni a napokat, tervezni a közös jövőt, de rengeteg a hátrányos tényező. Hiába ülünk a skype előtt alig várva, hogy beszéljünk, hogyha csak recsegést hallunk és a végén mindketten úgy állunk fel a gép elöl idegesen, hogy majd talán hnap. És tény, nem vagy a másikkal, nem tudod vele megosztani az apró örömöket napról-napra, nincs érintés, ölelés... És lehet, h pesszimista vagyok, de előbb utóbb egyszerűen megszokod, h nincs ott a másik (itt még szerencsére nem tartunk :) )
29. 9536810fa1 (válaszként erre: 28. - 9536810fa1)
2012. máj. 20. 17:07
Inkább készült = inkább készülj
28. 9536810fa1 (válaszként erre: 27. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 17:07

... miért? ... ismered? :)

Ne balhézz ... tudom, hogy vacak, voltam hasonló helyzetben. Inkább készült.. készítsd szívedet, lelkedet arra, hogy hamarosan mész, és együtt lesztek... és hagyd, hogy ő is készüljön. :) ... szerintem. :)

Majd ha azt mondja, hogy inkább ne menj, nah, majd akkor aggódjál! :))

27. Kuksibuksi (válaszként erre: 22. - 9536810fa1)
2012. máj. 20. 17:04
Végleg szeretnék menni és remélem kihúzzuk addig, mert való igaz, hogy személyesen nem volt ennyi problémánk... Úgy érzem, így, h távol van kitágultak az eddigi határok és néha egyszerűen azt érzem, már nem vagyok az élete része (pl. megkérdezem mit csináltál? elmondja, hogy ezzel meg ezzel találkozott, kérdezem ki az az ez meg ez? erre ő: úgysem ismered...:( )
26. 2a69f78972 (válaszként erre: 20. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:26

Szerintem előre ne problémázz!

Menj ki - a megbeszéltek szerint - és ott majd meglátod mi legyen.

Ha helyreáll a régi harmónia, akkor hip-hip-hurrá, ha nem, akkor meg hazajössz, mert nem kötöttetek vérszerződést.

London nem a világ vége, naponta többször jönnek "fapados" gépek. Sokszor olcsóbb, mint a vonatjegy az ország túlfelére.

Ennyi esélyt kell adnod - nem neki - saját magadnak,(na meg a 4 évnek!) hogy nyugodt szívvel hozd meg a döntésed, a tények ismeretében.

Mi itt csak tényleg "okoskodni" tudunk, mert nem ismerjük a részleteket és ebből aztán következhet az, hogy akaratlanul rossz irányba befolyásolunk!

25. Brigitta2121 (válaszként erre: 20. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:16
Na szuper! Szerintem légy kicsit türelmesebb júl már nem soká itt is van :) Könnyebb leülni megbeszélni a dolgokat, problémákat, ha élőben veszekedtek :) Nyugodj meg, a pasik szeretnék hogy igazuk legyen, de mindig a nőnél az igazság nagyobb részben :) Nálunk is detto. De ő is nevet, hogy 99% az én igazam, ő meg érvel a kis egy százalékával :DDD
24. 342402de6d (válaszként erre: 20. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:15
A távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja.
23. kisj (válaszként erre: 13. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:14
Még néhány év és úgy fogod látni, hogy nem két emberrel jársz, hanem csak egyel, méghozzá azzal, aki "igazi gyökék, bunkó"...ezek a dolgok már csak így mennek
22. 9536810fa1 (válaszként erre: 20. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:13

...végleg mész utána vagy csak látogatóba? Nem mindegy. Ha kimész Te is, és kint maradt, akkor rendbe hozható... szerintem.

De ha így maradtok, akkor sajna... Nem azért, mert ő rossz vagy más mint előtte volt, hanem bizony csúszik a kommunikáció... nincs mimika, nincs kézfogás, érintés... csak hülye szavak... mindegyikőtök zaklatott, mert ölelné a másikat, de a távolság... így aztán félremennek a mondatok, a gondolatok... aztán szétmegy a kapcsolat... sajna...

21. Kuksibuksi (válaszként erre: 19. - Brigitta2121)
2012. máj. 20. 16:11
Pontosan, úgy érzem csupa hülyeség miatt megy tönkre a kapcsolatunk...
20. Kuksibuksi (válaszként erre: 15. - 9536810fa1)
2012. máj. 20. 16:09
Júliusban megyek utána és pont ez tart vissza, hogy talán ha újra együtt leszünk, együtt élünk akkor ismét beáll az együttélésünk alatt tapasztalt harmónia (mert az alatt az idő alatt tényleg jól működtek a dolgok, ha volt valami megbeszéltük, de mióta kiment...). Viszont attól félek, hogy amíg eljön a július egyre jobban besokallok és mondom, így, h kint van, nem hajlandó megbeszélni -sőt tudomásul sem veszi- ha valami rosszul esik nekem...
19. Brigitta2121 (válaszként erre: 13. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:09
Ahogy kiveszem a leírásodból.. kezdtek eltávolodni. A probléma, hogy nagy ritkán tesz jót a távolság.. Te miért nem mész ki hozzá? Vagy terveztek? Ki kihez megy? Tényleg nem szép dolog, így reagálnia.. ez inkább civakodás... mint veszekedés.
2012. máj. 20. 16:05
Én a helyedben próbára tenném,pl:elmehetnél te is egy kisebb-nagyobb szülinapi bulira.Akkor tudod meg ,mit is jelentesz neki ,ha egy kicsit féltékennyé teszed.Jo bulizást.
17. Kuksibuksi (válaszként erre: 9. - 9536810fa1)
2012. máj. 20. 16:05
Ez elgondolkodtató... Csakhogy azt hiszem pont abból kezd elegem lenni, hogy mindig én maradok alul :( Mert ha ő valamit eldönt az úgy lesz, és nem azért mert ez így logikus, hanem mert úgy akarja. És ilyenkor nincs érv, amivel rá lehetne bírni arra, hogy más szempontokat is vegyen figyelembe...
16. vörös(ör)DÖG (válaszként erre: 14. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:05

jujujjj... ez nagyon rossz hozzáállás a részéről...

Ezzel így sajna SEMMIT nem lehet kezdeni.

15. 9536810fa1 (válaszként erre: 13. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 16:01

... miért nem mész ki hozzá?


Ezek alapján én simán szakítanék.

14. Kuksibuksi (válaszként erre: 10. - Vörös(ör)DÖG)
2012. máj. 20. 16:01
Hát ez is a probléma... Hogy én szeretem megbeszélni a problémákat, elmondani, ami zavar és tényleg hajlok a kompromisszumokra. Ő viszont inkább úgy tenne, mintha nem történt volna semmi és elvárja, hogy viselkedjünk úgy, mintha semmi sem történt volna... Közben pedig mindketten sértődöttek maradunk és görgetjük tovább a problémákat...
13. Kuksibuksi (válaszként erre: 7. - Brigitta2121)
2012. máj. 20. 15:58

Kedves Brigitta2121!

4 éve vagyunk együtt, ebből mielőtt külföldre ment félévig együtt is éltünk (akkor nem is volt szinte problémánk). Viszont ezen a fél éven kívül mindig voltak apróbb viták, gyerekes, jól van akkor szakítok szituációk. Aztán rájöttünk nem megy egymás nélkül. Szeretjük egymást, 4 év után is érezzük ugyanazt a szerelmet, mint az elején, de néha azt érzem annyira különbőzően látunk dolgokat, hogy az már hihetetlen, és ilyenkor ő még, h dühítsen rátesz egy lapáttal... (Pl.: most ugye külföldön van, 4 hónapja Londonban dolgozik és meghívta egy lány szülinapozni. Én szóvá tettem -finoman-, h ez engem zavar. Erre nem megnyugtat, h nincs okom aggódni, hanem most már csak azért is elmegy, mert én mindent megtiltok -ami nem igaz-...) Ami még nagyon rossz, h gyakran mond nekem olyan dolgokat, ami minden lánynak rosszul esne, aztán másnap persze megbánja és szégyelli magát. De ettől azok a szavak már elhangzottak és engem megsebeztek... Néha azt érzem két emberrel járok :( Az egyik kedves, figyelmes, gyengéd, a másik pedig egy igazi gyökér, bunkó.

2012. máj. 20. 15:54
Én anno az eszemre hallgattam, mikor 3 éves szerelemmel teli kapcsit hagytam ott... És jól döntöttem..
11. Brigitta2121 (válaszként erre: 9. - 9536810fa1)
2012. máj. 20. 15:53
Nah igen... :)
2012. máj. 20. 15:51

Szerintem, ha már eszébe jut az embernek a szakítás, pláne, ha ennyit agyal rajta, akkor ott már komoly gondolk vannak.


Viszont.


Nem lehetne valahogy leülni (akár monitor elé) és őszintén megbeszélni a problémákat? elmondani neki, hogy téged ezek zavarnak, és úgy érzed, hogy ez a végét jelentheti a kapcsolatotoknak.


Ha küzd érted, ha megpróbál változni, akkor még lehet értelme tenni egy utolsó próbát.

De, ha egy vállrándítással elintézi, akkor nem is kérdés, hogy lépni kell tovább.


Olyan rövid ez az élet, inkább boldogsággal kellene megtölteni, mint kesergéssel.

9. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 15:48

.....miért fontos az, hogy belássa, hogy nincs igaza? :) ... kinek az igaza az igaz? ... a Tiéd? :))

Nem lehet, hogy csupán kis hatalmi harcot vívtok?

Valóban kevés a infó, amit adtál. :) ... ugyanis az alapján, amit leírtál, én a srácnak drukkolok, hogy szakíts vele, tán utána lesz olyan barátnője, aki nem akarja beverni a fejét a magassarkújával csak azért, mert nem látja be, hogy neki van igaza. :DD

8. Kuksibuksi (válaszként erre: 4. - Mr.President)
2012. máj. 20. 15:47
Mr.President én is pont ezt érzem, h egyre kevésbé van kedvem kibékülni... Mintha a viselkedésével kiábrándítana magából. Persze én sem vagyok tökéletes, és lehet, h ő úgy érzi én generálom a problémákat... Igazából már nem is érdekel, csak legyen vége az állandó vitázásnak...
7. Brigitta2121 (válaszként erre: 1. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 15:44
A probléma, hogy túl sok konkrét dolgot nem írtál, így eléggé nehéz segíteni, tanácsot adni. Ezt tudjuk: távkapcs, szeretem, de szakítani akarok néha.. Komolyabb érvek? Mennyire táv ez a kapcsi? Mióta vagytok együtt? Üdv
6. Kuksibuksi (válaszként erre: 2. - 2a69f78972)
2012. máj. 20. 15:44
Hát igen, igazad van... Csak néha olyan jó lenne, ha huzamosabb ideig nem lennének problémák, mert így egyre kevésbé érzem magam biztonságban ebben a kapcsolatban... És persze egyre gyakrabban merül fel bennem: vajon mással nem lenne könnyebb?
5. Lencsy (válaszként erre: 1. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 15:16

Mindenkinek vannak hibái . Vannak tolerálható és nem tolerálható dolgok . Ha úgy érzed jobb lenne véget vetni akkor szedd össze magad és tedd meg , mert az érzések sosem csalnak !

Bocs, hogy okoskodtam ...

4. Mr.President (válaszként erre: 1. - Kuksibuksi)
2012. máj. 20. 15:09
Én csak azt gondolom, hogy jobb nem lesz csak rosszabb. Neked kell tudnod, hogy mennyire bagatell dolgokon vitatkoztok. Az biztos, hogy én 19 éve vitázok nap mint nap a nejemmel a nagy SEMMIN. 1 óra múlva már azt sem tudná megmondani, hogy mi volt a vita tárgya, de az állandó feszkó mindig megvan. Pont úgy mint a legelején, csak éppen egyre kevesebb a kedvem kibékülni. Ne reménykedj csodában. Ha nem megy, lépni kell, mert gyerekkel már nem lesz olyan könnyű.
2012. máj. 20. 15:03
...ha nincs erőd,akkor ne szakíts...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook