Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs erőm szakítani... fórum

Nincs erőm szakítani... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
92. nyire (válaszként erre: 91. - 2a69f78972)
2012. máj. 22. 08:47
ezt a kérdést én is felszoktam tenni magamnak, tíz évet egyik napról a másikra nem lehet elfelejteni,,túl fogok lenni rajta,úgy érzem,hogy napról-napra erősödök,a családom de még az ő családja is maximálisan mellettem áll
91. 2a69f78972 (válaszként erre: 88. - Nyire)
2012. máj. 22. 08:35

Őszintén sajnállak, de leginkább az ártatlan kis gyerekeidet.


Csak egyetlen kérdést tennék fel neked:


Az általad leírtak alapján, MI A BÁNATOT SZERETSZ MÉG RAJTA ???

90. Anetta25 (válaszként erre: 83. - Kuksibuksi)
2012. máj. 22. 07:50
hogy sikerült a vizsga?
89. nyire (válaszként erre: 80. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 22:20
én ezt az embert még mindíg szeretem ezért fáj annyira a dolog ,ő ezt tudja és vissza él vele én bármit megtettem volna hogy újra együtt legyünk de nem kellünk neki
88. nyire (válaszként erre: 72. - 2a69f78972)
2012. máj. 21. 21:53
én nem felhasználni akarom a gyerekeket tudom én hogy a szeretetet nem lehet kikényszeríteni csak sajnálom azt tíz évet amibe annyi szép és nehéz nap is voltazt is tudom hogy nem rólam szól,de nem is én voltam az az önző aki mert jól akarom érezni magam címszóval eldobom a családom és ő addig is míg velünk volt mindent megtehetett amit akart itt nem ő az áldozat hanem mi mindamellett itt hagyott a sok számlával,távhős albérletbe lakunk,ahogy vége az iskolának költözünk mert ezt én nem tudom fenn tartani a gyerekeket ki kell tépni a szokott környezetükből azt meg nem fogom hagyni ők határozzák meg az életemet nekem kell, kompromisszimukat sem nekem kell kötnöm ü nincs abba helyzetben,hogy irányítson,egyébként már voltam a bíróságon
87. 06718ca650 (válaszként erre: 86. - 17edc27aec)
2012. máj. 21. 21:19
nem is jó. a közelemben van pár, ha hazajön a férfi, veszekednek ahelyett hogy örülnének, mert el vannak szokva egymástól. a fránya pénzért. :(
86. 17edc27aec (válaszként erre: 85. - 06718ca650)
2012. máj. 21. 21:17
Bezony. Volt már több olyan kapcsolatom évekkel ezelőtt, mikor nagy volt a távolság. Állandó féltékenykedés, ha nem vagyok msn-en egész délután, akkor csajozok, megcsalom stb. Az életbe nem lesz többet távkapcsolatom, elég volt:S
85. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 21:13
nem lehet hogy a távkapcsolat csak a baj? én úgy látom hogy olyankor az apró dolgok is felszorzódnak, vagy hogy is fogalmazzam meg. :(
84. 2a69f78972 (válaszként erre: 79. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 21:11

Nagyon kedves vagy!...tényleg:)


Én azt gondolom, távolról nagyon nehéz "szemmel tartani" a pasit.

Most szívasd egy keveset, (de tudjad, hol a határ!) aztán tartsd magad az eredeti tervekhez, menj ki...és ott majd meglátod.

De ne add könnyen!

Hidd el EGYIK PASI SEM SZENT, minek kezdjél kínlódni egy másikkal, vagy legyél egyedül!

2012. máj. 21. 21:05
Na lépek a büntetőjog csodálatos világába, és imádkozom, h ne bukjak meg hnap :) Köszönöm minden forumozónak a hozzászólást, jó éjt! :)
82. Kuksibuksi (válaszként erre: 81. - Anetta25)
2012. máj. 21. 21:04
:( Igen és meg lehet bocsátani, de valahol mélyen mindig ott lesz benned a fájdalom, ami időnként felüti a fejét és megmérgezi az együtt töltött pillanatokat. Mint ahogy írtad is, szánalmassá válnak a beszélgetések, unalmasak a programok. Holott lehet, h mindkettőtökben ott van még az egymás iránt érzett szeretet és ha nem lenne a távolság rendbe is lehetne hozni a dolgokat néhány mély beszélgetéssel...
81. Anetta25 (válaszként erre: 79. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 20:59
nagyon nehéz. Akkor is okozhat vki fájdalmat, ha szereti a másikat. Sajnos :(
80. Kuksibuksi (válaszként erre: 78. - 2a69f78972)
2012. máj. 21. 20:56

Az a baj, h a törvény szerint, hiába a 3 gyerek, a házasság alatt szerzett közös vagyon a 2 házastárs között oszlik meg 50-50%-ban. És a gyerektartás összege valami nevetséges... És amikor van egy 3. aki még inkább arra ösztönzi az irányítható pasit, h fukarkodjon az a legrosszabb. Hiszen neki csak idegen kölykökről van szó :/ Gyámhivatalban dolgozom, sok ilyen üggyel találkoztam.

Viszont az ilyen ügyek többségében nagyon hatásos lenne a családterápia, csak nálunk valamiért ez nem divat, pedig házasok tömege válik el és kegyetlenkedik egymással azért, mert egyszerűen elfelejtette, hogy ezt az embert valamikor mindennél jobban szerette... És a legdurvább mikor bevonják a gyereket, volt olyan, h apuka bison bolonyéz (bocsi nem tudom, h kell írni :D ) kiskutyával és telefonnal vette meg a 6 éves gyerekét...

79. Kuksibuksi (válaszként erre: 76. - 2a69f78972)
2012. máj. 21. 20:48

Tudom, h szeret és értékelem is. Ezért is nehéz... Ha tudnám, h nem szeret akkor mehetne a levesbe. Csak épp olyanok is okoznak fájdalmat a másiknak, megcsalják, akik szeretik a párjukat. És ezt nem akarom megvárni :( És az azt sem tudom, h mi az amit még tűrhetek, mert ha mindent elnézek a végén tényleg rongy leszek :/

Jaj Libra924 te olyan stram csaj vagy, jó lenne ilyen határozottnak lenni :)

78. 2a69f78972 (válaszként erre: 77. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 20:48

Pedig muszáj! Ebben nincs kec-mec, 3 gyerek van!


Kell egy jó ügyvéd. Ha nincs pénz ügyvédre, már vannak szociális alapon működők, de annak utána kell nézni.

77. Kuksibuksi (válaszként erre: 75. - 2a69f78972)
2012. máj. 21. 20:39
Igen azt gondoltam és támogatom az ötletet :) Csak ilyen helyzetben az embernek nincs még ahhoz is ereje, hogy pereskedjen, harcoljon. És a törvény sokszor nem igazságos...
76. 2a69f78972 (válaszként erre: 73. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 20:38

Talán mert szeret???:D:D:D


Én nem mondom, hogy tűrj mint egy rongy, de nagyon gondold át a dolgokat.


Millió kiéhezett szingli (és nem szingli) csaj vár ugrásra készen egy független pasira.

Ne tálald nekik a Tiédet, csak ha tényleg tűrhetetlen és javíthatatlan a helyzet.

75. 2a69f78972 (válaszként erre: 74. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 20:35

A megfingatást érzelem nélkül, gazdasági értelemben értettem.

A vagyonmegosztásnál még a szájában levő tömést is felszámítanám!

74. Kuksibuksi (válaszként erre: 72. - 2a69f78972)
2012. máj. 21. 20:23

A kapuzárási pánik egyre fiatalabb korban jelentkezik. A párom 30 és esküszöm kapuzárási tüneteket produkál...

Hát 3 gyerek mellett szerintem örül ha nem roppan össze annyira, h ne tudja ellátni a gyerkőcöket, nemhogy még megfingassa... Pedig azt érdemelné.

2012. máj. 21. 20:19

Ezt imádom a legjobban, amikor másnapra megbánja, h hülyeséget csinált és küldi az sms-eket, üziket, h ő inkább hazajön, ha nem megyek, uúgy szeret, megbánta, vissza akarja forgatni az időt, nem akar elveszíteni, blablabla... Én meg ájuljak el tőle, h pillanatnyilag be van parázva...

Miért csak olyankor vagyok értékes, amikor azt érzi, h el fog veszíteni? :(

72. 2a69f78972 (válaszként erre: 71. - Nyire)
2012. máj. 21. 19:06

Mivel van 3 gyereked, miattuk kénytelen vagy bizonyos kompromisszumokra.

Sajnos ez a történet most nem rólad szól.

Teljesen egyértelmű, hogy a férjednek van valakije.

Ha fiatal a férjed, akkor azért mert túl fiatalon tetted családapává és most valaki férfiként néz rá, akinek nem kakis pelenka, bőgő gyerek lóg a kezében.


Ha viszont nem fiatal, a férjed, akkor ezt nevezik "kapuzárási pániknak". De gondolom nálatok nem ez a helyzet.


Várnod kell türelemmel, majd Ő és barátnője meghozzák a döntést önmagukról és ez egyben a Te életedet is meg fogja határozni.

A gyerekekkel ne próbálj rá nyomást gyakorolni, Ő is tudja, hogy vannak gyerekei.

Érzelmeket kikényszeríteni sem magad felé, sem a gyerekeid felé nem tudsz.

Két dolgot tehetsz.

Az egyik: a lehető legkevesebb megalázkodással VÁRAKOZOL

A másik: beadod a válópert és megfingatod istenesen!


Tiéd a döntés!

71. nyire
2012. máj. 21. 18:35
nem gondolod rosszul csak mióta elment én már annyiszor,könyörögtöm még azt is mondtam hogy felejtsük el ezt az egész lelépését,de ő mindíg csak megalázott, tíz évet egyik napról a másikra nem tudok kidobni az ablakon,nem akartam,hogy szét menjen a családunk és én még mindíg szeretem de kérdem én mennyit és meddig tűrjek?
70. 2a69f78972 (válaszként erre: 69. - Nyire)
2012. máj. 21. 18:01

Feltételezem ez a férjednél pillanatnyi elmezavar, előbb-utóbb vissza fog változni azzá a tökéletes férjjé és családapává, aki volt.


Mert gondolom az volt, különben nem szültél volna neki 3 gyereket. Vagy rosszul gondolom?

69. nyire (válaszként erre: 65. - Kuksibuksi)
2012. máj. 21. 17:55
eleinte azt hittem hogy pillanatnyi,akkor még azt mondta,hogy haza jön csak még nem tudja mikor,meg hogy engem teszte,hogy meddig birom nélküle,de most ott tartunk hogy a telefont is vagy kikapcsolja vagy fel sem veszi ,igérget a gyereknek is de feléjük sem jön,pedig most is a három gyerekből kettő beteg.A fiúk már feltudják fogni hogy mi zajlik körülöttük(6 és 8 évesek)és haragszanak az apjukra de Sára a maga 3 évével még nem igazán ő azt mondja hogy apa dolgoz.
68. 2a69f78972 (válaszként erre: 67. - Anetta25)
2012. máj. 21. 17:51

Szerintem egyszer mégiscsak menj oda!...váratlanul.


A rossz bizonyosság sokkal jobb, mint a bizonytalanság.

És így még hülyét is csinálsz magadból.:(

2012. máj. 21. 17:10

A távkapcsolat hosszú idő után is tönkretesz mindent :S

5.5 éves kapcsolat után nem külföldre 80 km-rel arrébb költözött és hetente, kéthetente látom. A beszélgetések szánalmassá váltak, a közös programok inkább terhesek, mint örömök, én mégis bízom benne, hátha...

pedig a jelek egyértelműek, hogy lehet valakije, mert mikor felajánlottam többször is hogy elmegyek hozzá pár napra, akkor inkább ne, mert unatkoznék...ez nem szokott problémát okozni.

(így lehet közben beleszeretni másba).

egyébként nem tudom meddig tűri el az ember és meddig érdemes várni hogy minden a régi lesz...

66. 2a69f78972 (válaszként erre: 60. - Vicaaaa)
2012. máj. 21. 16:26

Szerintem attól is függ, hogy ki, mire kér és hogy vezeti elő.:)

Ügyes legyél!:)

65. Kuksibuksi (válaszként erre: 64. - Nyire)
2012. máj. 21. 16:11

Jaj nyire, nem is tudom mit mondjak :( Való igaz, hogy a férfiak sosem nőnek fel (tisztelet a kivételnek) és ez azzal jár, h sokszor elfelejtik, mi a felelősség. Csak mennek a saját önzőségük után...

Szegény gyerekek hogy viselik? És Te? Pillanatnyi meghülyülés, vagy gondolod komolyabb? (mármint a pasid viselkedése) El sem tudom képzelni mennyire nehéz lehet most Neked/Nektek.

64. nyire
2012. máj. 21. 16:04
Látjátok sokkal könnyebb a pasiknak nem gondolkoznak az enyém egy hónapja hagyott itt három kisgyerekkel mert ő jól akarja magát érezni ,meg ő besokalt,azóta még a gyerekek sem nagyon érdeklik peding minden nap előttünk jár el munkába.
63. Kuksibuksi (válaszként erre: 55. - Vicaaaa)
2012. máj. 21. 15:31
Pontosan így van... Amikor szakítani akarok, eszembe jutnak a nyaralások, mentegetem, h jaj, nem is olyan nagy hiba ez, mint amilyennek én látom. Örülök, h nem olyan, mint a többi pasi akiről hallok. Aztán néha jön a felismerés, h nem vagyok teljesen boldog, h többre vágyom...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook