Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nemi erőszak....vajon, tényleg mi nők vagyunk a hibásak, hogy bekövetkezik? fórum

Nemi erőszak....vajon, tényleg mi nők vagyunk a hibásak, hogy bekövetkezik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
376. ab61752c45 (válaszként erre: 369. - 124637ff9b)
2017. okt. 31. 10:14
a nő,aki futni ment,a Krisztina,megerőszakolták,megölték,akkor ki se menjünk a lakásból?
375. gribedli*** (válaszként erre: 369. - 124637ff9b)
2017. okt. 31. 10:12

Kultúráltan vitatkozni? Ne már! Egonka szerint mindenki kettyós tyúk,ha nem írja le napi 5x akkor nincs meg a lelki nyugalma. Te meg rábólintasz. Nem èrtem, hogy miért kell ilyen szintre lesüllyednetek de ha már megtörténik, akkor miért ti mondjátok, hogy mások nem tudnak vitatkozni?


Azèrt mert mi nem hívunk mindenkit kettyós tyúknak de ti igen, mi lennénk azok akik nem tudják leírni kultúráltan a véleményüket? Szerintem pont fordítva van, de nekem meg nincs kedvem ezt nap mint nap elemezgetni, hogy ki a jó vitapartner. Ha már így történt, akkor olvasd vissza Egonkát hogy ő szokott fröcsögni, én biztos nem.

374. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 367. - PöttyösPanka)
2017. okt. 31. 10:10
Azt hiszem, ez a viselkedesminta a ferfiak adjak at; latja iskolaban, a tarsasagban, viszi a munkahelyere, a szorakozohelyre, stb.
373. 124637ff9b (válaszként erre: 364. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 31. 10:07
Azt én nem tudhatom, nem én állítottam, pláne irigyseggel megfejelve.
372. a03dd05915 (válaszként erre: 362. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 31. 10:06
Ha mások anyjára utalva tudod csak kifejezni magad az már elég ordenáré.
371. gribedli*** (válaszként erre: 363. - 124637ff9b)
2017. okt. 31. 10:05
De ők nagyon nagyon kevesen vannak. Mondom, hogy nem bemondásra megy ez.
370. PöttyösPanka (válaszként erre: 337. - Gribedli***)
2017. okt. 31. 10:05
Sok értetlen pasi annak bizonyítékaként teszi fel a költőinek szánt kérdést, hogy miért most, hogy ezzel bizonyítsák az ügy fiktív jellegét. Én pedig értetlenül állok azelőtt, hogy bárkiben is kérdésként merül fel ez, hiszen annyira egyértelmű, hogy akkor milyen nyomós érvek miatt hallgattak az áldozatok. Nem győzök hüledezni, hogy egyesek mennyire vakok, és hogy nulla empátia szorult beléjük.
369. 124637ff9b (válaszként erre: 366. - PöttyösPanka)
2017. okt. 31. 10:04

Állítottam ilyet, hogy nem így van?

Ezért hajtogatom, hogy vigyázni kell magunkra, és nem teret, lehetőséget adni méginkább.

Mennyivel jobb lenne, ha azok az ezredikek is épségben maradnának!


De az, hogy nem tud vki kulturáltan vitatkozni, azt mondani, hogy igen, nézzük több szemszögből a problémát, valóban igazad van, ilyen vetülete is van a fennálló "jelenségnek".. hát az nem az én problémám.

2017. okt. 31. 10:03

Ja, még eszembe jutott egy friss eset is, ez tegnapi. Egy lánynak szülinapi bulija volt egy diszkóban, 18 éves lett. 2 barátja a vállán vitte el. Gondolom, beginázták és már menni sem tudott. Felvitték az egyikük lakására és mindketten megerőszakolták, majd hazavitték. A csaj másnap nem emlékezett semmire de fájdalmai voltak ezért még egy napot várt,hátha elmúlik, aztán kórházba ment. Szerencsére még volt valami, amiről a doki arra a következtetésre jutott, hogy gubanc van és ekkor már megkèrdeztek másokat is és azt mondtâk, hogy a csaj a 2 sráccal hagyta el a diszkót, a csaj azonnal feljelentette a 2 barátját. Amúgy a gina emlékezetkiesést is okoz.


Természetesen ők nemhogy tagadták, hanem mèg mondták,hogy ő itta le magát csontig (persze, bedrogozták mint egy lovat, a tudta nélkül) és hogy nem, dehogy, nem történt semmi.a spermanyomok miatt megint verziót váltottak, hogy ja, de volt szex, de a csaj akarta. Egy román és egy szenegáli srác.


Oké,itt álljunk meg, ezek után ki kinek hinne???


Végkifejlet: azèrt egy icipici házkutatást megért az eset és lám, elfelejtették kitörölni a telójukról ezek a hülyék, hogy az egészet videóra vették. Azt is, hogy a csaj nemet mondott, csak beginázva erőtlenül védekezni sem tudott.


Ki tudja, hogy érezhette magát a lány,hogy addig, amíg nem került elő a videó, biztos mindenki őt tartotta ribinek.

367. PöttyösPanka (válaszként erre: 362. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 31. 10:01
Teljesen jogos az indulatod. Nem tudom, hogy egy ennyire felkavaró témát hogyan tud bárki is higgadtan kezelni, akibe akár csak egy hangyányi empátia is szorult.
366. PöttyösPanka (válaszként erre: 363. - 124637ff9b)
2017. okt. 31. 10:00
Neked meg azt kellene megértened, hogy hiába vannak nők, akik tesznek érte, hogy áldozatok legyenek, ők így is csak pár százalékát teszik ki azoknak, akikkel megtörténik. Kit érdekel, hogy minden ezredik nő kiprovokálta a erőszakot (bár ebben nem hiszek), ha közben több százat úgy gyaláztak meg, hogy egyáltalán nem tehet róla?!
365. ab61752c45 (válaszként erre: 364. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 31. 09:59
ja,meg az otthonkában kapáló nyanyákat.meg a nyolcvanévest,aki nem árulja el hol a pénz.haha,a takarékban.igaz 500.- forintért is .
364. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 363. - 124637ff9b)
2017. okt. 31. 09:56

A szep noket eroszakoljak meg??

talan megis a csador lenne a megoldas

363. 124637ff9b (válaszként erre: 359. - Gribedli***)
2017. okt. 31. 09:54

Te képtelen vagy felfogni, amiről beszélek, csak az hajt, hogy ellent mondhass 😂

Nem, nem szoktam sohajtozni, hogy minden nő ribi.

Nem, nem vagyok irigy a szép nokre, akiket megerőszakolnak.

De ha te nem éred föl ésszel, hogy vannak, akik tesznek is azért, hogy áldozatokká váljanak (nem, nem minden nő tesz érte), azt (is) csak sajnálni tudom.

362. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 360. - A03dd05915)
2017. okt. 31. 09:46

Megis hogy fejezzem ki magam?

Tehettem volna ezt sokkal durvabban, ordenare modon, de nem tettem. Anni jomodorom meg van.

Eleg koros vagyok mar ahhoz, hogy tudjam ezt kezelni. Mellesleg adott idoben tudtam is.

Te mosdatod a szerecsent, nem en.

361. ab61752c45 (válaszként erre: 349. - Gribedli***)
2017. okt. 31. 09:46
nálunk is volt,hogy a könyvtáros felküldte a lányokat a létrára a könyvért,közben simogatta őket.aztán kiborult a bili,megerőszakolt egy kislányt.hogy tehetett ilyet,szép felesége,gyerekei voltak.már nem tudom,hány évet kapott,de nem keveset.a másik.együtt ivott két férfi,egy nő a kocsmában.aztán hazafelé menet megerőszakolták.a nem akkor is nem,ha valaki ivott.ők is elég sok évet kaptak.
360. a03dd05915 (válaszként erre: 355. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 31. 09:41

Már megbocsáss, az anyámnak ehhez semmi köze.

Ahhoz sem, hogy nem tudod helyén kezelni a dolgokat és csak indulatosan kifejezni magad.

Ez valóban neveltetés, intelligencia kérdése.

359. gribedli*** (válaszként erre: 344. - 124637ff9b)
2017. okt. 31. 09:41

De az erőszak nem bemondásra van. Egy nő hüvelyén jelei vannak, hogy meg lett erőszakolva vagy hogy felizgult állapotban egy beleegyezéses szex volt. Ezek pedig tények, szóval nyugi, hogy ha a volt fèrjedet berángatta volna a bokorba utána meg elment volna a rendőrségre, secperc kiderül, hogy hazudik, mert a vizsgâlatok nem fogjâk alátâmasztani.


Épp ezért ha már valakiről a dokik is megâllapítják, hogy erőszak volt, nem értem, hogy a közvéleményben még mi helye van bármilyen belemagyarázàsra, az áldozat hibáztatására? Miért kell még egyszer megalázni? Aki akarta, arról ki is derül. A baj az, hogy aki nem akarta, annak sem mindig hisznek. Nem elég az, hogy ott van valakinek a spermája, amikor erőszak volt, akkor ott van más jele is, csak egy újságcikkben ezt nem szokták leírni, mert nincs hely, ezzel óhatatlanul az olvasóra hagyva a döntést, hogy ki a hibàs.


Neked pl a csöcsdörzsölős fog csak eszedbe jutni és felsóhajtasz, hogy persze, minden nő ribi, úgy kell neki. Egonkának meg az jut eszébe, hogy persze, minden nő ribi meg pénzéhes is, úgy kell neki. Abba egyikőtök sem gondol bele, hogy esetleg volt mintavètel és egyebek is és nem bemondásra lett kijelentve, hogy mi történt.


A molesztálás és az èvek múlva előhozakodás megint más, sajnos ebben az esetben már minta sincs, ezért sajnâlom az áldozatokat pluszban, hogy hiába szólnak, gondolom tudják előre, hogy csak köpködni fognak rájuk. Persze addigra olyan erős az igény arra hogy nyilvánosságra hozzâk, hogy már a köpködés is mindegy. Én még buksisimit sose láttam, rendszerint ilyenkor veri le az áldozaton a sok irigy ember azt is, ha egy szép nőről van szó.

358. a03dd05915 (válaszként erre: 349. - Gribedli***)
2017. okt. 31. 09:36
Eggyütt tudok érezni az áldozatokkal. De azt hiszem a gyermekek ellen elkövetett erőszak nem ennek a fórumban a témája. (már a címet olvasva)
357. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 354. - 31bc25d879)
2017. okt. 31. 09:34
Szerintem nem szabad elfogadni, es igenis, fel kell a noknek emiatt is emelni a szavukat!
356. eletiskolaja (válaszként erre: 337. - Gribedli***)
2017. okt. 31. 09:33
Ezt én is megkaptam nekem ugyse hisz senki se.azota az én életem romokba ő meg éli életét.de azt mondjàk isten malma lassan őröl.aki bàntott majd akkor lenne szarul ha boldognak làtna-bár erre a sok szar utàn eggyenlőre kicsi az esély..a màsik meg ha a lànyàval is ez történne.
355. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 353. - A03dd05915)
2017. okt. 31. 09:33

Kar, hogy a hozzad hasonlokat meg nem vagott egy no alaposan szajon a hulyesegetekert, ha mar ennyire faragatlan vagytok.

Erre tanitott edesanyatok?

2017. okt. 31. 09:31

Mi meg leírjuk a véleményünket, ahogy te is teszed.

Elfogadni az erőszakot nem lehet, nem is kell, de hogy van és létezik az biztos...sajnos.

Szájtépni meg mi is annyit amennyit te.

2017. okt. 31. 09:29

Csak azt próbálom elmondani, hogy mióta világ a világ megtörténnek ilyen esetek.

Lesz erőszak, nemi erőszak is, beszólások, dörgölődések. Mindkét nem részemről.

Ezt vagy el tudjátok fogadni, vagy lehet itt belemenni szájtépésbe, de nem fog változni.

352. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 351. - 31bc25d879)
2017. okt. 31. 09:26
Gyanitom, nem az anya tanitja a fianak, hogy mondjad azt a nonek, hogy rossz helyen vannak a labaid.
351. 31bc25d879 (válaszként erre: 348. - 1c2bf7d42c)
2017. okt. 31. 09:21

Figyi!


Az ilyen pasiknak (mert nem férfiak) semmi érzelmi és morális intelligenciájuk nincs. Nulla.

Egyszerűen nem úriemberek. Nem is férfiak. Csak genetikailag van ott az XY kromoszóma. És akkor még szépen fogalmaztam. És még elvárják, hogy a baromságaikon nevessen a nő. Értékelje a hülye humorukat. Persze kíváncsi lennék az arcukra ha a húgukkal, nővérükkel, anyjukkal, lányukkal, unokájukkal csinálnák ezt. Nem is tudom milyen neveltetést kaptak ezek otthon. Szerintem volt valami defekt vagy elnyomás a családjukban.

350. gribedli*** (válaszként erre: 349. - Gribedli***)
2017. okt. 31. 09:20

És az 1300-at meg aki visszautasította, úgy gondolta, hogy ha már semmi esélye sincs, a büszkesége, önèrzete még megvan, az igazságtalanság pedig igazságtalanság.


Természetesen ezek után sem fog változni sok, mert a nők (egyes nők) annyira gyűlölik egymást, hogy úgyis mindig az áldozatot fogják hibáztatni.

349. gribedli*** (válaszként erre: 332. - A03dd05915)
2017. okt. 31. 09:16

A pénzbüntetésről szeretném mondani, hogy ezt a bíró dönti el sajnos. Az áldozatok nem pénzt szeretnének hanem börtönben tudni a bűnöst. Csakhogy a férfiak(politikusok) kitalálták ezt a pénzbüntetés dolgot, így a tettes megúszhatja a börtönt. Sajnos fellebbezni meg nem lehet. Pár hete is történt nálunk egy eset, amikor az áldozatnak a bíró megítélt 1300 eurot erőszakèrt. Tehát az összeget is a bíró dönti el, és azt is, hogy fizessen-e az elkövető. Kezdetektől kérte a lány, hogy nem pénzt akar, hanem hogy bűnhődjön. És tüntetése jeléül NEM vette át a pénzt, hanem visszautasította, vagyis az állam kasszában marad, de az elkövető kifizette vagyis nem megy sittre. Ennyi.


Nem úgy van, hogy meg lehet mindenkit meg lehet vásárolni, sajnos ő fellebbezni nem tud, mert az ilyen ügyeknél nem lehet.


Még másik ilyen felkavaró eset, amikor egy most 27 éves lányt 7 éves korában rendszeresen megerőszakolta a nevelőapja, és 20 éve folyt a per, a legutóbbi tárgyaláson azt mondta a bíró, hogy sajnálja, az eset elévült, mert sok ügyet kell felgöngyölni és az ilyeneket csak tologatják, és mivel elévült, felmenti a tettest. Aki végig szabadlábon volt. Értsd, felmentés, vagyis nemhogy nem ment börtönbe, a perköltségeket az áldozatnak kellett ÁLLNIA! Kártèrítés is nuku. Ez annyira bicskanyitogató.


Ha még egy 7 éves gyerek sem érdemel tiszteletet, akkor érthető, hogy meglett nők egy fikarcnyi empátiát sem kapnak.

348. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 345. - 31bc25d879)
2017. okt. 31. 09:13

Pontosan!

Evekig sok ferfi kozott dolgoztam.

Most jottek elo a regi emlekek.

Hanyingerem van toluk, ahogy eszembe jutott.

347. 31bc25d879 (válaszként erre: 346. - Ab61752c45)
2017. okt. 31. 09:12
Vagy a feleségéével:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook