Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nemi erőszak....vajon, tényleg mi nők vagyunk a hibásak, hogy bekövetkezik? fórum

Nemi erőszak....vajon, tényleg mi nők vagyunk a hibásak, hogy bekövetkezik? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2007. okt. 4. 01:39

Azért szerintem abban megegyezhetünk, hogy az esetek túlnyomó többségében, nem a nő provokálja ki az erőszakot. Elég gyermeteg dolog lenne arra hivatkozni, hogy kihívóan öltözködött, meg viselkedett. Vagy: Tök mindegy, hogy belement-e az elején, ha közben meggondolta magát és nemet mondott, onnantól már erőszak.

Szerintem bármi is volt az előzmény, a nemi erőszak nem megengedett válaszreakció. Olyat sem nagyon tudok elképzelni, hogy egy pasi önvédelemből tesz ilyet.


Látta valaki azt a Jodie Foster filmet, ami pont erről a témáról szólt? A címére nem emlékszem.

2007. okt. 2. 11:23

"....vallom egyébként, hogy sok nemi erőszak alapja a nő tudtával, és belegyezésével jön létre, aztán történik valami, ami ezt a kifogást szüli!

mivel elfogultak a bíróságok, és nem igazság alapuak, így többnyire a szegény nőnek hisznek, és mivel 2 ember között zajlott le az aktus, így bizonyítást sem írnak elő, mert nem lehetséges.

egy áll szemben egyel.

és sajnos álltalában a férfi veszít!"



Ez,no és az a másik erőszakos fórumban is feltűnt,mennnyien gondolkodnak így.Számomra felfoghatatlan,hogy lehet okot,vagy mentséget találni egy ilyen jellegű cselekedetre.

Sem erre nem találok mentséget,se a családon belüli erőszakra....

14. Ági28
2007. okt. 2. 11:12
Hé hajba ne kapjatok már! Myly! Miért hoztad fel ezt a témát? Mi izgatott most fel ennyire?
13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - 6eabbcc5a6)
2007. okt. 2. 11:11
Jó,igazad van.Mondj egy esetet légyszíves ,amikor a nő a hibáshad próbáljam megérteni,hogy sokan miért gondolják így.
12. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 10. - 0c97fbb607)
2007. okt. 2. 11:02

Ebben az esetben kár volt feltenned a kérdést. Eldöntötted magad mi a válasz rá...


Nem minden fekete és fehér...

11. cskata (válaszként erre: 3. - 0c97fbb607)
2007. okt. 2. 10:40
háát, nem tudom... volt 1,5-2 éve egy elég durva incidensem, aminek akár erőszak is lehetett volna a vége, ha a körülmények "ideálisak" lettek volna.. Viszont én nem érzem, hogy akkor bármit is tettem azért (még tudat alatt sem!) vagy "esélyt adtam volna rá", hogy abba a helyzetbe kerültem..
10. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - 6eabbcc5a6)
2007. okt. 2. 10:28
Persze,ha épp egy arab pasi teszi,aki nem érti mit jelent az ,síkítva ,vagdalkozva hogy NEEEEE?NEM AKAROM!!!!
9. cskata (válaszként erre: 4. - Delete)
2007. okt. 2. 10:27
még egy felvilágosult ember...
2007. okt. 2. 10:26
Sajnos tényleg vannak olyan esetek ahol a nő a hibás....persze itt nem ,illetve nem csak a kihívó öltözködésre gondolok.
2007. okt. 2. 10:02
Igen a válaszod, Mire??? Ha este látsz egy nőt, egyedül az utcán, mmegy hazafelé stb.... ráugrasz???
6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Delete)
2007. okt. 2. 10:01
Ezt nem gondoltam volna.......
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Delete)
2007. okt. 2. 10:00
A férfiak összetartásának ez esetben nem szabadna ,hogy működjön!!!!!Miért nem ítélitek az el magatok közül aki ilyent tesz,te jó ég!!!!
2007. okt. 2. 09:58
- igen a válaszom
2007. okt. 2. 09:56
Van egy tanulmány az "áldozat"szerepéről.Még régebben olvastam és el is fogadom ,valahol én is érzem,hogy mi adunk esélyt valami miatt ,hogy ilyen dolgok megtörténjenek ,DE könyörgöm,ettől még bűn az erőszak és elítélendő cselekedet!!!!
2007. okt. 2. 09:51

Na igen, a legtöbb pasi a nőre keni. Hasonlóan mint amikor a férj megcsalja a feleségét! "Biztos megvolt az oka..." Arra lennék kíváncsi ha egy parkban egy pasit erőszakolna meg egy másik. Vajon erre is azt mondanák, h ő tehet róla? Ha csinosan öltözködünk kurvák vagyunk (még a nők is lekurvázzák a másikat) ha slamposak vagyunk, akkor meg elhagy a kedvesünk, mert...

Mi a megoldás?

2007. okt. 2. 09:45

Felháborítónak és dühítőnek tartom bizonyos férfiak véleményét,akik szinte bocsánatos bűnnek tartják,ha valaki állat módjára ,a nő akarata nélkül,erőszakot tesz.

Szinte azt mondják,a nő akarta,akkor viselje a következményei!Röhely????!!!

Mert épp csinosan öltözködik,vagy kihívóbban viselkedik az még nem ok arra,hogy megtegyék.

Egy kurvát sem jogos megerőszakolni!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook