Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok neki elég fontos? fórum

Nem vagyok neki elég fontos? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
20. bbfd1052c7 (válaszként erre: 18. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 18:12
Az az ember aki képes a kollegája/barátja nőjével kezdeni, az minden csak nem férfi.
2011. dec. 4. 18:12

Fapakolás? fáradt :) aranyos az sms amit írt...és kedves...ne láss bele semmi negatívumot...édes légy vele és ne hisztizz...az a legrosszabb amit tehetsz a kialakuló kapcsolatban...

Te tudod már hogy mit szeretnél? És ő, tudja? A sok bizonytalanság egy kapcsolatban rengeteg félreértést szülhet...ezért áll fenn ez a szitu is..

18. Pegasus0629 (válaszként erre: 14. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 4. 18:11

Úgy érzem ez a padló dolog majd idővel kiderül. Egyenlőre vele azt beszéltük meg, hogy ha szakítok a párommal, ő összejön velem komoly kapcsolatra és bármi kisülhet belőle, mert ő 32 éves és azt mondta most már nagyon úgy érzi, hogy szeretne családot.

Már többször megtehette volna, hogy rám nyomul és megakar fektetni, de nem tette, mert azt mondta ő nem csak azt akarja tőlem, hanem meg akar ismerni és komolyra akarja az egészet fordítani.

17. 31c1daa9fa (válaszként erre: 16. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 18:07
A szeretőd nem? Mit is tudnál azon elkapkodni?
16. Pegasus0629 (válaszként erre: 15. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 4. 18:06
Nincs még szó köztünk szexről:) Nem akarjuk elkapkodni...
15. 31c1daa9fa (válaszként erre: 3. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 18:05
Aztán ha találkoztatok volna, és a fáradtságtól nem tudott volna jól meghúzni, akkor meg, azt mondanád, milyen puhány...nem ért rá, majd holnap ráér!
14. bbfd1052c7 (válaszként erre: 12. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 18:04

Szóval te is stiklizel és így.


Számodra garantál a két szék közül padló.

13. Burkuska (válaszként erre: 11. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 18:00
Azért írtam,hogy várd meg míg legközelebb ö hív fől/ír,hogy találkozzatok.Ez a mai dolog szerintem pont semmit nem jelent. Nehogy már egész napos favágás után,izzadtan,fáradtan muszáj lenne rohannia-ez még nem jelenti azt,hogy nem gondolja komolyan ezt az egészet. Persze,ha ez még párszor előfordul,akkor más a helyzet. De,mint írtad,ez volt az első. Hiba lenne ebből messzemenő következtetéseket levonni!
12. Pegasus0629 (válaszként erre: 9. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 4. 17:59

Miattam nem találkozhatunk nyilvánosan, mert nekem van egy párom 10 éve akivel együtt élek... DE!

Már nem érzem, hogy szeretem a mostani párom, ezért próbálok megismerni mást is, hogy ha úgy látom és itt az idő, akkor szakítsak a párommal. Ráadásul ez a férfi ismeri a párom, mert a munkatársa... Szóval elég csúnya dolog ez külső szemlélők szemébe, de úgy érzem az érzelmeknek nem tudok gátat szabni és olyan jó vele lenni. 3 éve ismerem már, de 2 hónapja derült ki egymás számára, hogy tetszünk nagyon egymásnak. Csak csók történt eddig, semmi más.

11. Pegasus0629 (válaszként erre: 8. - Burkuska)
2011. dec. 4. 17:55
Tegnap és ma is egész nap a fát vágták az erdőben, úgyhogy elhiszem, hogy fáradt. Egyébként tegnap is találkoztunk kb. 1 órát beszélgettünk a kocsiban. Azt mondta valamelyik nap mikor taliztunk, hogy ő hozzám alkalmazkodik ha én ráérek akkor írjak rá és találkozunk. Eddig kb. 3-4szer így is volt, írtam és jött is kocsival a találkozóra, de ez a mai nagyon rosszul esett és lehet túlreagálom de megbántott. Legközelebb már írni sem merek neki, mert félek a vissza utasítástól újra.
2011. dec. 4. 17:55
*Mert ha egyenes lenne, akkor ő maga mondta volna meg neked, és a döntést rád bizta volna, hogy vállalod-e őt igy is, vagy sem-még mielőtt bármibe is belementetek volna.
9. bbfd1052c7 (válaszként erre: 7. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 17:53

Ennek a pasinak valakije még van rajtad kívűl, de szerintem ezt te is érzed. Én tuti leépiteném a helyedbe, de ez én vagyok.

Mert ha egyenes lenne, akkor ő maga mondta volna meg neked, és a döntést rád bizta volna, hogy vállalod-e őt igy is, vagy sem. Evvel a játékával viszont leirta magát az ilyen ember.

8. Burkuska (válaszként erre: 5. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 17:50

Szia:)


Szerintem túlreagálod az sms-t.

Miért ne lehetne fáradt? Miért ne lehetne épp most más dolga? Egyelőre szerintem légy megértő,ne érezze,hogy nem ezt a válasz smst vártad és várd meg míg ő kér randit legközelebb.Ne kombinálj feleslegesen:-) Válaszolt,szépen válaszolt,ne kreálj dolgokat feleslegesen.:)

7. Pegasus0629 (válaszként erre: 6. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 4. 17:50
Igazad van, én is így gondolom. Érdekes, hogy a férfiak jól álcázzák az ilyen dolgokat, mert tegnap még a kocsiban csókolgatott meg bújt oda hozzám... Úgy utálom magam amiatt, hogy megint elkezdtem érezni valaki iránt, és megint csak szenvedek belül és fáj...
6. bbfd1052c7 (válaszként erre: 5. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 17:47

Ez a vonat már elment, mert a személyed nem inditotta meg. Felesleges bármin agyalnod.

Azt a férfit akit te érdekelsz, az bármennyire is fáradt lenne, egyetlen ilyen írásodra ugrott volna, azonnal.

2011. dec. 4. 17:45
Talán ez, hogy írtam neki hogy találkozhatnánk nyomulás egy nő részéről? Lehet, hogy soknak érez engem, piócának tart?:) Ilyenkor mindig megfogadom, hogy nem írok neki és ha lesz alkalom akkor se fogok vele találkozni, hisz taszító lehet neki ha egy nő így kimutatja az érzéseit... Minden este ír smst hogy jóéjt, aludj jól és tuti ma is írni fog, de még nagyon gondolkozom, hogy vissza írjak-e neki... Mert ha vissza írok, akkor úgy gondolja velem bármit meg lehet csinálni, ha meg nem írok akkor úgy gondolja sértődős, komolytalan vagyok aki nem érti meg ha a másik fáradt. Akkor most mit csináljak?
4. bbfd1052c7 (válaszként erre: 3. - Pegasus0629)
2011. dec. 4. 17:43
Ezek szerint lépj tovább és köszönj el tőle.
2011. dec. 4. 17:41

Van egy kialakuló kapcsolatom és egyenlőre titokban találkozok az illetővel, mert nem szeretnénk hogy ki derüljön egyenlőre, hogy velem van és én vele... Na szóval ma épp rá értem volna találkozni vele, mert úgy hozta az alkalom és annyit írtam neki sms-ben, hogy mit csinál épp most? mert ha gondolja talizhatnánk. Erre a válasza szó szerint: még pakolom a fát, 1 óra múlva kész a vacsora, aztán fürdök, utána lefekszem, mert már jártányi erőm sincs. Remélem nem haragszol, tudod hogy imádlak de most pihennem kell. Csók a kis szádra!


Ebből az sms-re ti mire következtetnétek? Én mindig alig várom, hogy lássam és hogy legyen alkalom találkozni. Eddig azt hittem ezzel ő is így van, de ezek szerint akkor nem vagyok neki olyan fontos.

2011. dec. 4. 17:37
?
2011. dec. 4. 17:37
Nem vagyok neki elég fontos?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook