Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok szeretni? fórum

Nem tudok szeretni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudok szeretni?

1 2 3 4
10. lonix (válaszként erre: 1. - Jessikol)
2011. júl. 16. 20:09
Fiatal vagy meg.Nem maradtal le semmirol.Minel jobban hajszolod es akarod,annal kevesbe sikerul.Ha nem erre gondolsz allandoan,kisse lecsendesetsz,akkor fogod eszre venni a nagy "Ot".
9. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Paszkalina)
2011. júl. 16. 20:08
Igen,mert sokukból olyan alapvető dolgok hiányoznak,amit úgy gondolom,ha nem hoz otthonról,tanulja meg egy életre.(felkiáltójel,de be van ragadva)
2011. júl. 16. 20:06
Hát én tőled olyan 11-el idősebb ffi vagyok,de ha az eddigi kapcsolataimról mesélnék kb valami olyasmire sikeredne mint a tiéd... de mindegyikből tanultam valamit,gondolom te is/belém igazán nagyot az rúgott akit igazán szerettem,de hát egyszer fent egyszer lent,az élet már csak ilyen/
2011. júl. 16. 17:59
fiatal vagy még te is megfogod találni a nagy szerelmet előted az élet.én 16 évesen ismertem meg a mostani párom a gyerekeim apját nekkem korán jőt a nagy szerelem,azt hittem őrőké szeretni fogjuk egymást és együt őregszünk meg,de nem igy let a férjem idősebb hozzá kell tennem,1.5éve minen meg változot már nem a szerelme vagyok csak a gyerekei anya,16évesen fiatal voltam a nagy szerelemhez most 22évesen másként csinálnék sokmindent,de már késső.ne siess ne keresd gőrcsősen a nagy szerelmet élvezd ki hogy fiatal vagy most még sok mindent megtehetsz,és elbb utobb ha nem is gondolsz rá betopan a nagy szerelem
6. paszkalina (válaszként erre: 5. - 04e95f637a)
2011. júl. 16. 17:20
haha... nagyon egy véleményen vunk :)
5. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Paszkalina)
2011. júl. 16. 17:16
hát ja...de milyenek?jááá gáz :S
2011. júl. 16. 17:14

én teljesen átérzem a helyzeted. 25 éves vagyok és a leghosszabb kapcsolatom 6 hónap volt, azóta semmi... Bókolnak a férfiak... de milyenek??? 3.világbeli nem kell...

Szeretnék hinni abban h mindenki megtalálja a párját, remélem én is meg te is egyszer....;)

3. 04e95f637a (válaszként erre: 15. - M0ncsa)
2011. júl. 16. 17:13
:)))))
2011. júl. 16. 17:10
Elszörnyedve olvasgatok... :)
2011. júl. 16. 16:46
ahogy olvastam ezt az irást ,olyan érzésem volt mintha egy film elejét látnám, a főhősnő elmeséli eddigi szerencsétlennek tűnő életét. Szegény koncertre jár társasága van , külföldi tanulmányok stb... :) Régebben csunyácska de mára már bomba nő.. Akkor most jön még csak a java az akció , az őrülten sármos okos, sportos inteligens pasas, aki majd véletlenül megment vagy te mented meg. És jöhet a mindent elsöprő őrült szerelem. IRIGYELLEK! :))

Ugrás a teljes írásra: Nem tudok szeretni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook