Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok szeretni? fórum

Nem tudok szeretni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudok szeretni?

1 2 3 4
40. engel17 (válaszként erre: 39. - Ice kuszi)
2011. júl. 21. 16:28
Ezt garantalom. Van ilyen, es higgy is benne, ne alkudj meg! Sokan megelegednek egy nem teljesen passzolo, de nagyjabol oke parral. Ez nem tesz boldogga senkit.
39. ice kuszi (válaszként erre: 35. - 252690845f)
2011. júl. 21. 16:24
Nem arra gondoltam, hogy a pasi legyen tökéletes, olyan biztosan nem létezik. Hanem hogy hozzám passzoljon tökéletesen. Hiszek benne, hogy van ilyen...
38. ad93f181e9 (válaszként erre: 37. - Takacseva1963)
2011. júl. 21. 13:18
hú,ezt nagyon szépen mondtad! :D igazatok van, lehet hogy pár múltban történő dolog miatt van ez az egész. rendet kéne raknom magamban egy kicsit...:D
37. takacseva1963 (válaszként erre: 1. - Jessikol)
2011. júl. 21. 12:07

Próbáld meg elengedni teljesen a múltat, azt ami történt.....a jót és a rosszat is.

Ha ezt megtudod tenni akkor már teljesen nyitott vagy az új dolgokra, újra kíváncsi vagy és lelkes és ha megtetszik valaki akkor égni fogsz belül mint a tűz.....na akkor történik valami hidd el.

36. spinneli (válaszként erre: 4. - Fata Morgana)
2011. júl. 21. 11:12
így van és nem is élik meg egyformán az emberek.
35. 252690845f (válaszként erre: 34. - Ice kuszi)
2011. júl. 21. 11:09
Ezzel azért óvatosan... Senki sem tökéletes, nemrég írtam itt valahol, hogy két ember kapcsolata próbálkozás a tökéletlenség "közös nevezőre" hozásával. Nincs ezzel baj. Létezik. De dolgozni kell érte. Én sem hiszek már benne és közben ilyeneket írok... :)) Közben bambán vigyorgok a tehetetlenségemen. :o))
34. ice kuszi (válaszként erre: 33. - 252690845f)
2011. júl. 21. 07:28

Feladni? Na azt az egyet soha...:-)

Csak valahogy már nem tudok hinni benne, hogy olyat találok, aki tényleg mindenben TÖKÉLETES! Pedig kevesebbel nem fogom beérni...

33. 252690845f (válaszként erre: 32. - Ice kuszi)
2011. júl. 20. 23:20
Akkor megnyugodtam! Ezek szerint mégse adtad fel és ez így van jól. Én is tele vagyok csalódással, rossz pillanataimban azt mondom, elegem van, de aztán... A vágyak működnek, az ember előbb-utóbb talpra áll. Muszáj. :o))
32. ice kuszi (válaszként erre: 31. - 252690845f)
2011. júl. 20. 23:06
Ez nem ér, ezt én szoktam mondani!!!:-)
31. 252690845f (válaszként erre: 31. - Ice kuszi)
2011. júl. 20. 23:01
Soha ne mondd, hogy soha...
2011. júl. 20. 20:47
Ne keseredj el,lesz még rá lehetőséged! Igaz szeretni én sem tudok mióta a férjem elhagyott,bár van párom,tudom hogy szeret de csak "elvagyok" vele.Én mindig is a volt férjem szeretem bármennyire bántott,megcsalt,elhagyott,az éltet hogy hátha egyszer még egy család leszünk,hiszen 3gyermekünk van-Nem vagyok ez miatt aggódó hogy már nem szeretek,nem érdekel mert volt olyan az életemben mikor megtudtam mi az igazi szerelem! Ha kell,így maradok,de már nem küzdök az érzésekért..magától nem jön akkor nincs mit tenni!Te is nézz körül kicsit a múltadban,hátha találsz olyat ami lelkileg megviselt és azért érzed olyan üresnek belől.
29. Ami.
2011. júl. 19. 14:41

Valaki nem attól lesz nő,hogy rövid a haja,vagy nem kimondottan szoknyát hord...:) Alapvető viselkedési normák,és kisugárzás tesz valakit nővé!

Legyetek minél többször szerelmesek,igaz fáj néha,de csodálatos érzés,én imádok az lenni:)Nálam 2 évig hat a dopping szer,utána be kell újítanom,ha elmúlt az érzés.El sem tudom képzelni,hogy lehet nélküle élni.

28. ad93f181e9 (válaszként erre: 27. - Whanna)
2011. júl. 19. 14:09

whanna!

Mosolyogva olvastam végig a kommentárod. :D Nos, akkor most már tudjuk, hogy nem vagyunk egyedül. :) A biológia meg szívás. örülök, hogy írtál nekem, és hogy nagyjából megfogalmazhattam a Te gondolataidat is!

27. whanna
2011. júl. 19. 11:03

Jesszusom...mintha csak én írtam volna a cikket...ugyanebben a cipőben járok, 22 éves vagyok. Leghosszabb kapcsolatom 2x2 hónap. Általában 1-2 nap alatt túlteszem magam azon, hogy másnak fájdalmat okozok a szakítással.

Nekem még mindig rövid a hajam az úszás miatt, de már igyekszem nőiesebben hordani, és már van 3 szoknyám is!!! :D rohamosan fejlődök, de eredménye még nincs. A pasik énrám is tapadnak, de soha egyiket még csak a haveromnak sem kívántam volna, csak ugye próbálkozik az ember.

Szerintem a szerelem része miatt nem kell aggódni. Sajnos ez egy pszichológiai megállapítás, hogy a szerelem lelki (és biológiai) alkat kérdése. Nem mindenki képes rá egyformán. Lehet, hogy mi sosem fogunk elsöprő szerelmet érezni. De tudod mit? Lehet, hogy jobb is. Mert sok pár nem tud mit kezdeni azzal, amikor kimerül a biológiai elem, és szertefoszlik a lila köd. Nem marad, csak a tiszta szeretet, de mégis, ezt kétségbeejtőnek és furcsának találják, nem tudják, hogy ez a változás természetes. Na mi legalább ettől nem fogunk megijedni, ha egyszer sosem tapasztaljuk meg a lila ködöt.

És azért azt is valljuk be, a szerelem vak, és nyitott szemmel könnyebb jót választani, akár hosszú távra is. Persze én is marhára kíváncsi vagyok, milyen érzés a szerelem...jó volna tudni. De ha mégsem következne be, akkor sem kell csüggedni az előbb felsorolt pozitívumok miatt :)

Én is egyébként igyekszem leszállni a pasi témáról, nem kutatom minden sarokban...teszem a dolgom, tanulok, keresem a küldetéseimet, próbálok jót tenni másokkal...aztán a nagy mesterkedés közben csak összehoz már a sors valami épkézláb figurával :)

Tedd te is ezt! Sok sikert, bármihez!

2011. júl. 17. 18:14
Mindenkinek szeretném megköszönni a bíztató szavakat. köszi a kritikákat is, mert ugye abból tanul az ember. Félreértés ne essék, nem vagyok állandóan szenvedő alany. Depressziós sem voltam még szerencsére. Egyszerűen csak kifogtam egy olyan napot, amikor hatalmas nagy hiány érzet tört rám, és ki kellett írjam magamból. Persze bennem van az érzés most is, hogy jó lenne egy lelki társ. Csak mostanában ha ránézek a korombeliekre, vagy csak hallom őket hogyan beszélnek egymással, borzasztóan kiábrándít. nőből vagyok, igen is 20 éves és tényleg ez a lelki társ, szerelemmel fűzerzve maga lenne a megtestesült álom. Talán egyszer...:)))
25. ad93f181e9 (válaszként erre: 13. - 3799e1fce4)
2011. júl. 17. 18:09
hú, nagyon sok féle pasim volt, és tényleg tapasztalat volt számomra mindegyik kapcsolatom. Pl. Rockerrel nem kezdek. Hardcore is dúrva...elég emósok. Volt egy politikus féle. Meg egy táncos is, de a művészlelkekkel vigyázni kell...a többi aránylag normális volt.
24. ad93f181e9 (válaszként erre: 7. - 06744c3d07)
2011. júl. 17. 18:06
Sajnálom, hogy nem azt kaptad amire vágytál! De legalább ott vannak a gyermekeid, akik a világon a legnagyobb ajándékok! :) Köszönöm a tanácsod, és nem sietem el!
23. ad93f181e9 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. júl. 17. 18:04
Hát ha még megírnám milyen szerencsétlen is voltam valójában lehet ki is nevetnél! :) Hmm, milyen jó is lenne ha már a sármos pasinál tartanánk!!! :D kíváncsi vagyok milyen szituból kell kimentenie majd...XD Elég kétbal kezes vagyok! XD
22. ad93f181e9 (válaszként erre: 4. - Paszkalina)
2011. júl. 17. 18:01
Szurkolok neked! :D Most nagyon fel felbátorodtam a sok kommentár miatt. Köszönöm nektek!
21. ad93f181e9 (válaszként erre: 16. - Briell)
2011. júl. 17. 18:00
A szakítás azért fájt sok esetben, mert sajnáltam az iletőket :/ olyan együttérző típus vagyok. Ha sírtak, sírtam velük. Ha nevettek akkor én is (mm a szakításnál). Az egyik leggázabb szakításom pont bolondok napján történt. És a srác azt hitte megviccelem. Eszembe sem jutott, h bolondok napja van.
20. ad93f181e9 (válaszként erre: 15. - M0ncsa)
2011. júl. 17. 17:57
Neeem, dehogy 10 évesen! XD 15 évesen kezdtem, de mint ahogy a cikkben is leirtam alig tartottak néhány hónapig, mert hiába fogott meg a srác, mikor összejöttünk egyszer csak meghátráltam, és tudtam, hogy ez így nem jó. :/
19. ad93f181e9 (válaszként erre: 14. - Ancsika000)
2011. júl. 17. 17:56
Jaaaj, én soha nem vagyok depressziós! Elég pozitív embernek ismernek. Egyszerűen csaj ebben a szerelem dologban nem vagyok szerencsés! de igyekszem. :D
18. ad93f181e9 (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2011. júl. 17. 17:53
Köszönöm szééépen! :D
17. syria (válaszként erre: 11. - Pikari)
2011. júl. 17. 07:48

Attól, hogy te még nem élted át, igenis létezik szerelem. Olyan érzés, ami ha csak rágondolsz a másikra, remegsz minden porcikádban, pillangók röpködnek a gyomrodban, s ha meg együtt vagytok, olyan érzés, minta csupa meleg selyem és bársony venne körül.

S az, hogy meddig tart függhet attól, mennyire kölcsönös mindkét részről.

Kétségtelen: a legtöbb szerelem idővel elmúlik, de a helyébe léphet egy még erősebb kapocs: a tisztelet és a megbecsülés.

2011. júl. 17. 07:38
Képes lennél rá, csak még nem találtad meg (vagy téged nem talált meg) a megfelelő férfi, vagy hasonló férfi, mint ami "megfelelne".
15. Tomi9046 (válaszként erre: 4. - Paszkalina)
2011. júl. 17. 00:06

Milyen is a 3. világbeli férfi? :D

Én egyébként abban nem hiszek, hogy mindenkinek megvan a párja csak még nem találta meg. Inkább abban hiszek, hogy bárkivel össze lehet jönni, csak meg kell találni a közös hangot. :)

2011. júl. 17. 00:00

Tetszik a cikked! :)

Az utolsó pár sorra, annyit írnék, hogy nem minden az, aminek látszik. Lehet, hogy azt látod, hogy mennyire boldogok azok az emberek, de a valóság lehet teljesen más képet mutat.

Egyébként én most pont úgy érzek, mint te. Jelenleg én sem hiszem el magamról, hogy egyszer igazán tiszta szívből fogok valakit szeretni.

Meg attól tartok, hogy majd az a lány, akiért én megtennék mindent, ő nem tenné meg ezt fordítva.

2011. júl. 16. 23:33

Én is fiús kislány voltam, mármint fiú barátokkal voltam körülvéve és nem az a rózsaszín ruhás, otthon babázós stílusú kislány voltam, hanem vagány. Csak 16 éves korom után kezdtem lányosabb lenni, és "fiúzni" :)

Bár nekem egyből ment a dolog :))) és mindig tapadtak rám a srácok, de huszonéves koráig az ember csak tapasztalatot gyűjt ezen a téren (is) !!!

Ne aggódj semmit, próbáld meg levonni a következtetést, tapasztalatokat az eddigi "kapcsolataidból", pl. hogy milyen stílusú egyéneket vonzottál be eddig és azok miért nem feleltek meg végül neked stb.

Én mindig azt mondom: állítsunk fel magunban egy mércét, egy listát, hogy minek szeretnénk ha életünk párja megfelelne, és addig keressünk és olyat, aki ezt megugorja! És mielőtt nagyon belemásznál egy kapcsolatba, érdemes sokat (!) beszélgetni a másikkal! (ilyenkor lehet a fentebb említett "listát" lecsekkolni :) )

Szóval semmiről nem vagy lekésve, a nőiesedéseddel már jó irányt vettél, a "szerelmet" meg tessék gyakorolni! :))

2011. júl. 16. 23:23
Szerintem mindenki képes a szeretetre. Az EQ dönti el, kit, mit, hogyan, mennyire. A vágyainkat és a határainkat kell felmérnünk. Ennyit tehetünk csak. Erőltetni ezt nem lehet. A nyögve-nyelés szólhat a külvilágnak, önmagunknak semmiképp. Márpedig ha a lélek nincs rendben, akkor semmi nincs rendben...
2011. júl. 16. 23:18

Akárki akármit is mond, akkor is ennyi kapcsolattal én is legalább 30 évesnek gondoltam a fórumindítót.

Szerintem is eljön majd az az igazi szerelem, még túl fiatal ahhoz, hogy elkeseredjen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook