Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szabad komolyan venni egy kapcsolatot sem. fórum

Nem szabad komolyan venni egy kapcsolatot sem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. 20eebe3d4c (válaszként erre: 14. - Spinneli)
2008. aug. 24. 18:38

Ennek oka nyilván az lehet,hogy egy sem normális.Pedig a jelenlegire majdnem ráillene hogy normális.Viszonylag normális.A többihez képest normálisabb,elviselhetőbb.De láthatod hogy a 20 éves "garantált" házasság is félresiklik.Tehát az a pasas sem teljesen normális.Akkor hol is van az a "normális" pasi???!!

MUTASD!

Nálad?

18. 20eebe3d4c (válaszként erre: 17. - Spinneli)
2008. aug. 24. 18:34

Nem értem a te rosszindulatodat felém.Sosem bántottalak meg emlékeim szerint hasonló dumával.

A lentebbi szöveged akár sok csalódott hoxás nő is magáravehetné itt,nemgondolod?

17. spinneli (válaszként erre: 15. - Petka)
2008. aug. 24. 17:32

nagyon fájhat ez most neked, és friss sebbel nem lehet nagy döntéseket meghozzni....

túl a kapcsolat gyászán valószínűleg észreveszel olyanokat akik érdemesek rá.

2008. aug. 24. 17:08

Egy házasság sikere is két emberen áll, és egy házasság kudarca is. Nem mindig a férfit kell hibáztatni, nyílván voltek már előjelei amit nem vettél észre.

Ha egy házasságban minden rendben van, mindent megkap a férj otthon, általában nem lép félre.

15. petka
2008. aug. 24. 17:01

Frissen megcsalt feleség vagyok. Túl voltam egy rossz házasságon amikor megismertem őt. Meg voltam győződve hogy ő lesz az igazi. Sokáig így is tűnt, minden jel erre utalt. Amíg itthon nem hagyta a fényképezőgépét és én nem találtam meg a fotóit a barátnőjével. Ez még csak tegnap történt. Most külföldön van, már 4 sms-t küldtem és egyszerűen nem válaszol semmire. A hallgatása valszeg beleegyezést jelent.

Ő volt az a pasi akiért a kezemet a tűzbe tettem volna, és mindenkivel szemben megvédtem. Ezt kaptam cserébe.

Nekem már kapcsolatom soha nem lesz. Legfeljebb eü szex.

2008. aug. 24. 16:49

kedvesbuxa!

léteznek normális férfiak, annak okán, hogy a te közeledbe soha nem ment egy sem, elgondokoznék.

13. c06c587f53 (válaszként erre: 10. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 24. 16:46

És csak a férfiak a rosszak, vagy a nők is? Tökéletes ember nincs! A lányodnak pedig magának kell megtapasztalnia ezeket a dolgokat. Az hogy már most megvan a véleménye a férfiakról természetes dolog.

Persze, hogy nehéz Neked! De tudod: kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond:)

2008. aug. 24. 15:55

Dehogynem szabad, sőt inkább kell! Gondolj bele, egy kisgyermek, aki még csak próbálgatja a lépést, hányszor huppan fenékre, sokszor fájdalommal jár, ha elesik és mégis ösztönösen benne van, hogy újra meg kell próbálni! Milyen öröm, amikor először végigér a szobán esés nélkül!

Mindig fel kell állni, nem ülni a hátsónkon, hogy majd helyettünk valaki megteszi a szükséges lépéseket....


Mondom ezt én, aki húsz éve azt tartja, hogy megbízható és becsületes férje van, pedig pár hónapja volt alkalom, hogy elfeledkezett rólam, és megcsalt. Eljátszottam a gondolattal, hogy ha a mai tudásommal visszamehetnék a múltba a 18 éves önmagamhoz, mit mondanék magamnak? Azt biztos nem ajánlottam volna magamnak, hogy ne menjek hozzá, mert soha, ezen az egy alkalmon kívül nem tett olyat, amivel bántott volna, és most is a csillagokat lehozná az égről, ha tehetné.

Csupán egy dátumot mondtam volna magamnak, hogy azon a napon ne engedjem a páromat dolgozni menni...


Egy kertészeti fórumban találtam ezt, amit sokszor elmondok magamnak, ha még sajog a szívem:

"Tanulj a tegnapból, örülj a mának, gondolj a holnapra!"


Buxa! Ha lazán veszel ezentúl mindent, nem azt éred el vele, hogy téged is lazán fognak venni, és még kisebb lesz az esélye annak, hogy valaki bebizonyítsa a jelenlegi hited ellenkezőjét?

2008. aug. 24. 13:46
Sajnálom, hogy veled is kicseszett az Élet. Én hét év keresés után egy jó kapcsolatban élek, de rózsaszín ködről szó sem volt még az elején sem. Mindennek ára van. De az az igazság hogy szerintem nagyon nehéz olyan férfit találni aki megbízható és becsületes! Tisztelet a kivételnek!
10. 20eebe3d4c (válaszként erre: 8. - C06c587f53)
2008. aug. 24. 13:25
Úgy hidd el,hogy tőlem sosem hallja hogy ilyenek vagy olyanok a férfiak,nem lát sírni vagy ilyesmi.És ettől független MÁR negatív a véleménye róluk.Én szoktam mondani neki hogy nem minden fiú hülye,vagy verekedős vagy ostoba stb.Elég nehéz ez.
9. 01c8755c79 (válaszként erre: 7. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 24. 08:11

... a lányodnak valószínű nem kell mondanod semmit, hiszen elé teszed a példát... a cselekedeteiddel, a hozzáállásoddal.


... amúgy én is a nőkről vagyok rosszabb véleménnyel. Én is elváltam, ment szét kapcsolatom... de pl. utoljára 22 évesen hagytak el egy röpke 2 hónapos kapcsolat után. De nem találkoztam igazán gonosz férfival, aki szándékosan át akart verni... és hülyére akart venni. Van amikor hazugságba keverednek, de olyankor inkább szánalmasak, ahogy csúsznak egyik hazugságból a másikba... :o)

8. c06c587f53 (válaszként erre: 7. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 23. 19:27

Mindenki megtapasztalja a szerelmet és átéli a csodálatos dolgokat és a csalódásokat.

Én a gyermekem szerelmi ügyébe nem fogok beleszólni. Ha tanácsot kér,akkor adok. De semmiképp nem javaslom, hogy negatív példát állíts a lányod elé. Nehogy előítéletei legyenek.

7. 20eebe3d4c (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2008. aug. 23. 19:02

Szerelemben szeretetben....hát persze.Mennyien is?!100-ból 3 pár?

Nem vagyok keserű,nem ez íratta velem az első hozzászólást.Fogalmam sincs mit mondjak majd a lányomnak arra vonatkozólag,hogy milyenek is a férfiak?Érdemes e áldozatokat hozni értük vagy nem?Hazudni végképp nem akarok,tehát ha az igazat mondom el neki majdan,akkor viszont lehet hogy vele cseszek ki és sosem ízleli meg a szerelmet(még ha csak 2-3 hónap is tart).Nem is tudom,...nem tudom mire készítsem majd fel.Nem akarom hogy csalódjon,nem akarom hogy megalkuvó legyen,nem akarom hogy fölöslegesen bízzon és nem akarom hogy fölöslegesen hozzon áldozatot...egy férfiért sem.Azt hiszem valami olyasmit fogok majd mondani neki.Kislányom.Anyádnak nem sikerült,de te ne add fel.

2008. aug. 23. 16:07

Ez a topic vagy nagyon rövid életű lesz vagy nagyon hosszú.

Buxa! Nem értek veled egyet!!! Milyenek az emberek általában? Ami rosszul sül el azzal szeretnek foglalkozni, csámcsogni rajta, de ha egy pár több évtizede él egymás mellett szeretetben, szerelemben az a kutyának se tűnik fel. Nemde??? És hány ilyen van! El se hinnéd. Csak az nem olyan érdekes.

Sajnálom, hogy ilyen keserű vagy, és ha nem változatod meg a hozzáállásodat, soha nem leszel boldog. Nem minden férfi egyforma, és lehet ezért a megjegyzésemért fogok kapni hideget-meleget, de nekem a nőkről sokkal rosszabb véleményem van. Sok pasi pont miattuk olyan amilyen....( ezt most nehogy magadra vedd ).

2008. aug. 23. 15:56
Sztem nem tart semmi örökké. Van ez az első 3-4 hónap amikor nyalják falják egyást a párok, mai marha idegesítő. Utána meg csak szeretik egymást és kész de az elmúlik. nem tudom hogy lehet leélni egy életet egy ember mellett. Persze fiatal vagyok és nem érthetet, de látom hogy akik rég együtt vannak azok már csak megszokásból vannak együtt vagy a gyerekek miatt.
4. c06c587f53 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 23. 15:43
Ezzel nem értek egyet. Ha férfi lennék biztos, hogy nem élnék együtt egy olyan nővel, aki nem vesz komolyan. Ha csalódtál benne valamiért,akkor vagy el kell hagyni, vagy maradj vele. De ha vele maradsz,akkor ne dörgöld naponta az orra alá, hogy mekkorát csalódtál benne, különben soha nem lesz normális kapcsolat köztetek.
3. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 23. 15:35
... hát vegyél lazán mindent! :o) ... ha az boldoggá tesz... mert azért csinálod, ugye?
2. Hoxa
2008. aug. 23. 15:02
Léteznek férfiak, akiket érdemes komolyan venni.
2008. aug. 23. 15:00
Elég sokat olvasgattam már ezt a fórumot és úgyérzem elég nagy tapasztalattal is bírok a párkapcsolatok terén.Arra a következtetésre jutottam most,hogy nem és nem szabad egyetlen férfit sem komolyan venni.Sem a kapcsolatot.Nemnagyon szabad hinni nekik.A férfiak (igaza volt egyik ismerősömnek aki ezt mondta)-szóval a férfiak két dologhoz nagyon értenek éspedig az egyik a gyereknemzés a másik pedig a hitelek és kölcsönök felvétele.No és nem szabad kihagynunk a hitegetést ,mivel ez is ingyen van és a nők hajlamosabbak hinni bármiben is.Ez a véleményem és nyugodtan kövezzetek meg ha nemtetszik,de mindezt tapasztalatból és a környezetem megfigyeléséből tudom.Lazán fogok én is mindent venni mostantól.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook