Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szabad komolyan venni egy kapcsolatot sem. fórum

Nem szabad komolyan venni egy kapcsolatot sem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. tücsimücsi (válaszként erre: 46. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 3. 18:43
Szerintem írjál ki ezzel kapcsolatban egy szavazást! Gondolom Te csak a megcsalt nejek topicjait olvasod.
48. 20eebe3d4c (válaszként erre: 47. - C06c587f53)
2008. szept. 3. 18:27
Nekem(és ezt most tényleg nagyon komolyan igy gondolom)az életben többé nem kell egyetlen férfi sem.
47. c06c587f53 (válaszként erre: 46. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 3. 18:18

Nem lehet,hogy önbizalomhiányban szenvedsz?:)

Nem szabad általánosítani! Vannak még olyan férfiak akik megbecsülik a nőket. Attól még,hogy Te pont a lükéket fogtad ki(ez sajnos zsákbamacska,nekem is volt benne részem)hidd el,hogy vannak.

Ne add fel a reményt,hogy Te is megtalálod azt a pasit,akivel/akiért érdemes..

2008. szept. 3. 18:04
A hűséget is letojják,hisz teli van a fórum a megcsalt nejekkel.Eh...na mindegy.
2008. szept. 3. 18:03
Amit értékelnének az a következő:Nagy mell,orálra való hajlandóság,megalkuvás,szelidség,soványság,hosszú haj.Ezt értékelnék,de mást nem.Elnését ha sokat irtam.
2008. szept. 3. 18:01
Az férjem pedig mig volt,mindig lebarmozott hogy becsületes vagyok.Mindig azt mondta hogy pont olyan becsületes hülye vagyok mint az apám.Nagyon értékelte ezt a tulajdonságomat tényleg.Vagy az őszinteséget.Nah...azt meg végképp nembirja egyik sem.
2008. szept. 3. 17:59
Ugyan melyik férfit izgatna fel a kretivságom,vagy a nagylelkűségem?A párom sem értékelte sokra mikor a napokban megállt a piros lámpánál és a melletünk lévő trabant bedöglött.Egy idősebb nő ült benne.Kipattantamhogy segitsek.A párom orditozott a kocsiban hogy menjek ,mert zöldre váltott a lámpa.Érdekes,senki nem dudált.De ugyan hol a francba értékelte volnaq ő mindezt?Még inkább idegeitette hogy ilyen barom vagyok hogy segitek másoknak.Ugyan melyiket érdekli hogy szeretem a szépet,mikor mindegyik egy igénytelen ,trehány,elnézést .
42. 20eebe3d4c (válaszként erre: 43. - Fiatalember35)
2008. szept. 3. 17:55
Most elgondolkodtattál.Vajon milyen értékeim vannak?Ha vannak is,kinek fontosak?Egyetlen embernek lehetek fontos és igazán fontos ebben az életben.Ő a gyerekem.Senki de senki másnak.
41. c06c587f53 (válaszként erre: 39. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 31. 19:17

Ezzel nem értek egyet. Nem csak a nők szoktak "elhasználódni". Gondolom, hogy Te is láttál már meghízott,lerongyolódott pasit.

És a nőknek is fontos az összkép.

És nem csak a pasik lépnek félre,hanem a hölgyek is..

2008. aug. 31. 18:32
Ebből adódóan írtam az első hozzászólást és nem azért mert így-úgy el lennék keseredve.Most is az a véleményem hogy kevés férfi van akit komolyan lehet venni.Az ígérgetések ingyen vannak,ígérnek fűt fát,persze be már nem tartanak semmit.Mindegyik(szerintem kivétel nélkül) megbízhatatlan.
2008. aug. 31. 18:28
Az életen nincs mit elba...ni már megbocsáss!Legyünk már tényszerűek kicsit!Egy nő a szüléstől és a munkától és a sok házimunkától és mert vagy nem túl szerencsés alkat,elhasználódik.Sajnos ez van,van aki tud ellene tenni van aki nem.A férfiak pedig vizuálisak,azaz szükségük van a szép látványához azért hogy feláljon nekik a micsodájuk.(sajnos nem tudom érthetőbben megfogalmazni)A férfiaknak szükségük van a potenciájukra és ehhez fiatalabb,csinosabb stb nők kellenek,mert csak így maradnak potensek.Ez az oka annak szerintem hogy a kapcsolatok nagyrésze megromlik,a másik ok a pénztelenség családokon belül.Az utóbbiból adódó egyéb bajok(alkoholizmus stb)Tehát ebből levezethetjük hogy törvényszerűen bekövetkezik a megcsalás egy fiatalabb nővel,vagy a válás mert nem megy a szex.A veszekedések is ebből a kettőből adódnak szerintem nagyrészt,azaz erre vezethetőek vissza.Én csak tényszerű próbálok lenni és így látom,a környezetemből és tapasztalatból .
38. spinneli (válaszként erre: 36. - 4540d151de)
2008. aug. 27. 22:52

neked ugyanezt tudom mondani, miért hagytad, hogy csak arra használjanak?

hol a te felelőséged?

37. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 36. - 4540d151de)
2008. aug. 27. 22:49

Ha ilyen felfogásotok van, eláshatjátok magatokat.

Ez épp olyan: minek élünk? Úgyis meghalunk.


Hát a ti dolgotok, ha saját magatoktól veszitek el az esélyt, reményt. Mindenki úgy b....a el az életét ahogy akarja.


És a nők tényleg rosszabbak, mert már annyi qrva van manapság, mint még soha. Mást se látnak a hapsik.

36. 4540d151de (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 27. 22:36
Sajnos egyetértek Buxával. Mindegyik csak egyre törekszik.
35. 4540d151de (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 22:31
Igazad van, de nem minden az, ami látszik.
2008. aug. 26. 11:50

Nem akarom reklámozni Csernus könyvét (A nő), de érdemes elolvasni minden nőnek. Én a tv-ben nyújtott alakítása miatt utáltam a pasit, de már nem is tudom miért akadt a kezembe a könyve, de életem egyik legjobb döntése volt, hogy elolvastam.

Vannak benne dúrva szavak, de nagyon sok dologban igaza van.

Buxa, ha van idő olvasd el, és mindenki akinek gondja van a kapcsolatával, mert jó tanácsokat ad. Csenus szerint, olyan pasikat vonz az ember lánya magához amilyen ő maga, vagy amilyen jeleket küld a világ felé. Ezeket az emberek azért sodorta az utadba, az élet, hogy tanulj, fejlődj, hogy jobb legyél, ne egy görcs, hanem egy erős megabiztos nő, és akkor egy erős, magabiztos pasit fogsz vonzani.


És nem szégyen, ha terapeutához fordul az ember, mert egy kapcsolat is lehet beteg és egy szakember meg tudja gyógyítani, ha mindkét fel ezt szeretné.

33. ab4b6bc17d (válaszként erre: 30. - Biológus)
2008. aug. 26. 11:22
Az jó! .)
32. évi75
2008. aug. 25. 12:31

én sem értek egyet, hogy ne vegyük komolyan a férfiakat, vagy a kapcsolatot. én is csalódtam már- ugy mint bárki más, de és akkor mi van?

most 6,5 éve vagyok együtt a párommal-elötte sokat csalódtam a férfiakban-és kisebb nagyobb problémákkal, de együtt vagyunk. bizalom.hűség...

ha már ugy indulsz neki egy kapcsolatnak, hogy nem veszed komolyan, akkor azt játéknak hívják, és mások érzelmeivel meg nem jó játszani szerintem.

2008. aug. 25. 12:08

Nem szabad egyetlen kapcsolatot sem komolytalannak venni. Rossz inditás. És az sem igaz, hogy minden férfi link és éretlen. Mondom én, aki még mindig nem találta meg az igazit. :)

H

30. biológus (válaszként erre: 28. - Ab4b6bc17d)
2008. aug. 25. 11:47

Gratulálok! :)


Egyszer már én is, de rajtunk kívül álló okokból el is veszítettem... :(

De most boldog vagyok, mert van rá egy halvány esély, hogy nem végleg. :)

29. d541350465 (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2008. aug. 25. 10:26
huhh mennyire egyetértek az utolsó 3 sorral!az előtte lévőkkel is de a vége az sztem is maximálisan igaz!
28. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - Biológus)
2008. aug. 25. 10:22
Nehéz, de nem lehetetlen, ha igazán akarjuk. Én megtaláltam! :)
27. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 25. 10:20
Ha 100-ból csak 3-an vagyunk, már az is valami :) És honnan tudod, hogy a lányodnak nem sikerülne? Persze, azt sem tudhatjuk, hogy sikerül-e... de ha valaminek úgy indulunk, hogy úgysem fog sikerülni... szerintem akkor nem is élünk, csak úgy tengünk-lengünk a világban!
2008. aug. 25. 10:15
Én pont az ellenkezőjét mondanám: komolyan kell venni, különben már akkor vége lesz, mielőtt elkezdődne.
25. spinneli (válaszként erre: 18. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 25. 01:29

A fórumot mindig skatulyázós "térítésre" használod, eddig bármit olvasam tőled, mindig valaki más volt a hibás az élethelyzetedért, a rossz kapcsolatodért, a bizonytalanságért, bármiért...évek óta szenvedsz egy számodra nem túl jó kapcsolatban amire ddigi elmondásaid alapján az összválasz az volt, hogy minden férfit kikiáltottál szemétnek és ezt itt lépten nyomon hangoztatod olyan éppen csalódott nőknek, akik azért még látnak némi reményt arra, hogy felépítsék magukat.

Összefoglalva a hozzáállásodat nagyon rombolónak és beszűkültnek találom.

Abban viszont igazad van, hogy nem a jószándék vezérelt idáig a veled való kommunikációban, eddig...ezen igyekszem változtatni.

24. spinneli (válaszként erre: 19. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 25. 01:24

Figyelj egy kapcsolat alavetően nem egy ember sajátja, a választásaid téged határoznak meg.

Nem lehet, hogy te választasz mindig rosszul, és nem a földkerekség minden férfija a rossz?

Több nőtársammal együtt sikerült normális szerető párt találnunk, és kapcsolatot kiépítenünk.

Gondolkozz, hogy milyen alapon választasz te?Könnyű az egész világot hibáztatni, mint a zavart a saját készülékünkbe meglelni, ezzel a hozzáállással viszont csak megkeseredtség lesz osztályrészed, gondolom ezt nem akarod.

23. missboguszka69 (válaszként erre: 21. - F75660bad9)
2008. aug. 25. 00:25
Huh,ez tetszik:-) !!
2008. aug. 25. 00:24
Sajnálom,hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak:(( !! De idővel biztos megfog változni a vélemyényed és találsz magadnak egy szupi pasit;)) !!
21. f75660bad9 (válaszként erre: 20. - F75660bad9)
2008. aug. 24. 19:51

Egy régi tanpélda arról, hogy mi különbözteti meg a pesszimista embert az optimistától. Mindkettő kap egy kosár almát, mindennap megesznek belőle egyet.

A pesszimista minden nap a legrosszabbat eszi meg, az optimista mindennap a legjobbat a meglévők közül.

Így végeredményben a pesszimista egy kosár rossz almát evett, az optimista pedig egy kosár jó almát.

Pedig ugyanaz volt az eredeti kosár....

20. f75660bad9 (válaszként erre: 19. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 24. 19:24

Bár nem nekem címezted, de érintett vagyok.

Igazad van abban, hogy nincs garantált házasság.

Valóban, akkor az én férjem sem volt teljesen normális, különben nem tette volna meg. De azt tartom, hogy senkit sem életének legnagyobb hibája alapján kell megítélni. Soká tartott, amíg én magam is rájöttem erre. Akkor siklott volna félre a házasságunk, ha dacból, ostoba büszkeségből vezérelve most külön szenvednénk.

Van egy remek továbbküldözős e-mailem a boldogságról. Nem tudom, hogy tudnám valahova felrakni, vagy akit érdekel, és küld egy privit, e-mail címmel, annak átküldöm.

Még folyt lesz, csak vár a család a vacsival.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook