Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem sikerül elérnem az orgazmust! Mit tegyek? fórum

Nem sikerül elérnem az orgazmust! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Panna.33)
2017. dec. 20. 11:12

:DDDD


Akkor fokozzuk, mondjuk ne egy alkalommal, hanem évekig! Senki sem nyugodna bele.


Akkor meg egy nőtől miért kellene elvárni, hogy mondjon le róla?

16. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2017. dec. 20. 10:46
Így belegondolva mekkora lázadás lenne, hogyha a nő lerúgná magáról a hímet/ lefordulna a hímről ha-amikor neki már megvolt. :D
2017. dec. 20. 10:39
Egyébént meg egy nő jogosan akarhatja, hogy neki is legyen, minden alkalommal, hiszen a férfiak sem hagyják abba a szexelést, amíg nekik nincs orgazmusuk (meg azzal még nincs vége, mert nemcsak az előjáték fontos, hanem az is, ami utána van, mármint utójáték, de ezt nagyon hülye szónak tartom), miért kellene a nőnek lemondania erről? A nő sem kevesebb mint a férfi. Melyik férfi lenne elégedett, ha orgazmus nélkül kellene abbahagynia? Ezért nem is értem, hogy a nőknek miért ne lehetne fontos? Legyen is az! Úgy van rendjén.
14. globus (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2017. dec. 20. 10:25
Ha minden nem is, az alapoknak meg kellene lenni.
13. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2017. dec. 20. 10:21
Az orgazmus mindenkinek adassék meg, nem lehet ennyivel elintézni.
12. vacsa
2017. dec. 20. 10:05
lehetsége sok = lehetséges ok :)
11. vacsa (válaszként erre: 1. - Kathy27)
2017. dec. 20. 10:04

Mostanában egyedül sem megy? Ahogy mondani szokás: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

Meg hát beszélni a férjeddel. Remélem tudja és nem játszod meg a "hűdenagyotélveztem"-et, mert akkor nehéz lesz bevonni a gyakorlásba.

Meddig tart nálatok egy szeretkezés? Elég hosszú a "bemelegítés"? Mindig a férjed kezdeményez? Mikor izgulsz fel jobban, ha ő kényeztet, vagy ha te teszed vele?

Szereted őt, ok. De kívánod is? Melyik testrésze izgat fel legjobban?


Látod? Ezer kérdés és ennek megfelelően ezer lehetsége sok hogy miért nem megy. Mi nem tudjuk megfejteni, csak te. Ha legalább magaddal teljesen őszintén "elbeszélgetsz" a dologról.

10. vacsa (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2017. dec. 20. 09:57
Ezt komolyan mondod?
9. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Kathy27)
2017. dec. 20. 09:19

Igy is le lehet elni az eletet. Keves embernek adatott meg minden! Ha minden mas rendben van, akkor meg mindig nagyon jol allsz!


Fogadd el, h nem megy, es ha nem gorcsolsz ra, akkor lehet, h meg megtortennik valamikor..

8. syria (válaszként erre: 1. - Kathy27)
2017. dec. 20. 08:47
Egyetértek a 3. hozzászólással. Ha egyedül, ha nehezen is, de ment, vezesd rá a férjed, ketten könnyebb lesz. Nem kell feltétlenül elmondanod, hogy miből gondolod, hogy neked úgy jó lesz, csak vesd fel ötletként.
2017. dec. 19. 22:15
Ok
2017. dec. 19. 22:14
Próbáld még egyszer! :DDD
2017. dec. 19. 21:15
Teljes ellazulás
2017. dec. 19. 20:58
Sok gyakorlás először csak egyedül. Engedd el magad akkor menni fog!
3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kathy27)
2017. dec. 19. 19:39
Ha egyedül ment, akkor képes vagy rá, menni fog mással is. Gondolkozz el, hogy mi az, amire felizgulsz, akár nem hètköznapi dolgok és mondd el a férjednek, próbáljátok ki:)
2. kisj
2017. dec. 19. 19:33

Pszichésen gátol valami.

Ha ezen magadtól nem sikerült túljutnod, akkor talán már célszerű lenne orvosi segítséget igénybe venni.

2017. dec. 19. 19:26

Sziasztok,


37 éves vagyok, 8 éve férjnél és van egy 5 éves kislányom. Soha senkivel nem volt még orgazmusom! Fiatalabb koromban önkielégítés által volt néha, de nagyon nehezen. Teljesen el vagyok keseredve, hogy így kell leélnem az életem?! Jó munkám van, egészséges gyönyörű gyermekem és szeretem a férjem. Jó a szex is, de a vége előtt valami meggátolja, hogy elélvezzek. Volt már valaki így? "Kigyógyult" ebből az állapotból? Minden segítségért hálás vagyok!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook