Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem segítek én senkinek, mindenki megérdemli a sorsát! fórum

Nem segítek én senkinek, mindenki megérdemli a sorsát! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 18:57

Mindenki magából indul ki, ez nagyon igaz. Sosem azért segítek, ha azt teszem, mert bármit is várok érte.

"mindenki megérdemli a sorsát!" Ez meg egy igazi ökörség.

Tanulmányozd cseppet a történelmet a mostanit, a nem túl régit és a régit, miért is érdemelték meg az emberek a nincstelenséget, a halált?

Most aki munkanélkülivé válik pl. betegség miatt, megérdemli? Ugyan már. Gonosz, megkeseredett ember vagy.

7. 7962decf87 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 18:50

Nincs mit bevallanom, főleg azt nem, hogy egyéni önzőségem dominálna!!

Én, ha valakinek segítek azt teljesen önzetlenül teszem, semmit nem várok érte!! Nem is értem, hogy ez számodra hogy vált világossá a h.szólásomból???


Én még szerencsére nem találkoztam olyannal akinek segítettem, hogy hülyének néztek, vagy szemetebbek lettek volna!!! SŐT!!


Egyébként ez mindenkinek a szuvenér joga, hogy kinek segít, vagy nem!!

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 7962decf87)
2023. jan. 9. 18:35
Amúgy valld be, hogy az egyéni önzőséged dominál, ugyanúgy, mint azoknál, akik lepontozták a vallomásomat. Egyszerűen nem azért segítenek az emberek, mert annyira önzetlenek, ennek éppen az ellenkezője igaz. Viszont várnak valamit, ahogy ez a hozzászólásodból is világossá válik. Te sem önzetlenül segítesz, a legtöbb emberhez hasonlóan, sőt, az összes ember vár érte valamit.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. jan. 9. 18:33
Senki nem kérdezett.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 7962decf87)
2023. jan. 9. 18:33
Minél pozitívabban állok az emberekhez, minél többet segítenek, annál hülyébbnek néznek, annál szemetebbek. Úgyhogy nálam itt van a segítőkészségben a pont.
2023. jan. 9. 18:18
Jól megvagyunk nélküled.
2023. jan. 9. 18:12

Ne csodálkozz, ha majd mások is így állnak hozzád!!👍

(Nem is értem🤔 az ilyen kijelentést!!)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook