Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


56. k.tünde78 (válaszként erre: 52. - Cb82b220ce)
2010. febr. 12. 12:23

Az első 2-3 hónap volt szex dús,az volt szerintem a beetetés:-)))

Most képzeld el, ha netán együtt vagyunk,azt meg 2 hétig minden haverjának kibeszéli a jelenlétemben,hogy mi most úgy voltunk.Nagyon égő,utálom ezért.Arra már rájöttem,hogy a haveroknak akarja bizonygatni,hogy Ő mekkora csődör és a végén Ő is elhiszi.Egyébként azt állítja magáról mindenkinek,hogy Ő nagy lepedő akrobata,csak azt nem tom hogy kivel,mert Én nem tapasztalom.

2010. febr. 12. 12:22
én nem tudom mi lehet ezekkel a fiatal pasikkal,az én férjem idén lesz 50,de a nap minden szakában hajlandó lenne rá,de ha alszik és átölelem alvás közben,és kicsit megsimizem a combját vagy bármilyét,ő már ébredezik és szerelmeskedne azonnal.a szerelmeskedésen van a hangsúly,mert ő úgy neki se fogna,ha én nem szeretném.és mindig én vagyok az első, akinek jó lesz.csak az a bibi,hogy én meg nem vagyok annyira vérmes,de azt mondja,inkább kivár,minthogy csak dugás legyen.viszont ő nem iszik,nem dohányzik,de fizikai munkát végez.meg másod állása is van.mert szerintem a cigi,meg a pia lankaszt!
2010. febr. 12. 12:20

Mélyen elítélem azt aki más ágyába, karjába menekül egy meglévő, de nem működő kapcsolatban.

Tartsuk már be azt a gerinces bevállt szokást, hogy lezárunk és utána kezdünk újat. Szerintem meghitt este egy csendes étteremben, jó pohár bor mellett bármit meglehet beszélni. Mivel a helyszín nem éppen a megszokott és nyilvános valószinű, hogy könnyebb lenne értelmesen beszélgetni kettesben.

2010. febr. 12. 12:18
Más magyarázat egyszerűen nincs szerintem.Az valahogy megszokottabb ha egy nőnek nincs kedve,nincs hangulata.De egy pasinak mindig van hozzá kedve.Legalábbis az enyémnek.
52. cb82b220ce (válaszként erre: 50. - K.tünde78)
2010. febr. 12. 12:17

Ez lehet az egyik változat,a másik az hogy nem szeret vagy az hogy ő mindig ilyen kevésszer hiányolja.Bár ezt a ő cska fekszik és te meg....Na ez durva.MIndig ilyen volt?

Nem szédülök most.most jól vagyok.

51. flasch (válaszként erre: 49. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:17

meg ilyenkor már azt érzed, hogy nem is férfi az aki melletted van...

és akkor ő támad nekem, hogy nem mutatom ki, mit érzek.

de hogy ő állandóan lehangolt, azt nekem jól kell viselnem, mert mi legyen az ember lánya, ha nem megértő...

mondtam, bocs, hogy ezt látva nem rajonglak körbe :S

50. k.tünde78 (válaszként erre: 44. - Cb82b220ce)
2010. febr. 12. 12:16

Hmmm,akkor most ezek szerint velem szar az ágyban,pedig mennyi mindent tudnék Én adni ha hagyná valaki.:-)))))

Mi újság vas ügyben??Szédülsz még???

49. 9a0e10771f (válaszként erre: 45. - Flasch)
2010. febr. 12. 12:14
akkor vére érti valaki milyen az hogy vágyakozol sokáig és mikor megkaphatod mint jutalomfalatkát, akkor már köszi de azért sem kell.
48. flasch (válaszként erre: 43. - Barackmag)
2010. febr. 12. 12:13
Úristen!:) akkor nekem még jó....:) :)
47. cb82b220ce (válaszként erre: 43. - Barackmag)
2010. febr. 12. 12:13
Akkor már inkább elkéne válni mielőtt jönne más nem?
46. 9a0e10771f (válaszként erre: 40. - Mamika2)
2010. febr. 12. 12:13
Csak ő akarta mert az elyő lányom az első házasságomból van.nagyon akart gyereket, rettentő aranyos volt ahogy minden trükköt bevetett, hozta a párnát sex után, meg a sajtot kiló számra.:-))elmúlt sajna, hova lett az a férfi aki akkor volt és hova lett az a nő aki akkor voltam és hova lettünk, most bőgni tudnék.De nagyon tudom gyűlölni amiért így megaláz azzal hogy nem kellettem neki.Elhiszitek, hogy most már dac is van bennem?
45. flasch (válaszként erre: 42. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:12

pedig anno, hajnalokig képesek voltunk beszélgetni, és este 9-kor kezdődött az "élet"nem a tv, szusznyogás

ráadásul emiatt valóban elmegy a nő maradék kedve is a pasitól. és ezt én is megmondtam már neki.

de fálra hányt borsó.

2010. febr. 12. 12:12
Egyszerű az egész cska gondoljunk bele.Fordított esetben is így lenne.Ha mi nem szeretnénk már akkor már nem kívánnak.Már pedig ha valaki szeret valakit az szeret szeretni is!Szereti magáévá tenni.Ilyen egyszerű,vagy nem szerelmes már vagy ha mindig ilyen volt akkor ő vagy ilyen vagy az illetővel nem jó a szex.
43. barackmag (válaszként erre: 22. - Flasch)
2010. febr. 12. 12:11
havonta 2x???? nálunk óóó, évente volt ennyi...!! utána jött a szerető!!
42. 9a0e10771f (válaszként erre: 35. - Flasch)
2010. febr. 12. 12:10
rám is ha rám néz szinte csak a tátott száját látom, ahogy ásít már mondtam is neki hogy ez nagyon lehangoló.és igen jó kifogás sose rossz.kb.3 éve vagunk együtt.
41. 9a0e10771f (válaszként erre: 34. - Cb82b220ce)
2010. febr. 12. 12:09
Szerintem is.
40. mamika2 (válaszként erre: 31. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:09

Megérzés volt!

Szerintem téged hibáztat, amiért neki állandóan dolgoznia kell!

Ő is szerette volna a másokdik babát vagy csak te?

Tervezett baba volt?

39. 9a0e10771f (válaszként erre: 29. - K.tünde78)
2010. febr. 12. 12:08
Durva.Sajnállak.
38. flasch (válaszként erre: 34. - Cb82b220ce)
2010. febr. 12. 12:08
ezt pedig bőszen cáfolja.
37. Angyalbaba (válaszként erre: 32. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:07
Pedig nem tudom mi baja lehet mert tök jól nézel ki! De most olvastam csak hogy nem nagyon lehet vele megbeszélni sem :( Sajnálom :(
36. mamika2 (válaszként erre: 29. - K.tünde78)
2010. febr. 12. 12:07

Édes jó istenem!:(((

Ez nagyon megalázó helyzet, nem is tudom, hogy mit mondjak, most nagyon megdöbbentem!

Ennek a kapcsolatnak annyi azt ugye tudod, de, hogy valaki ilyen bunkó legyen!

Ne haragudj, de teljesen elhűltem!:(

Sajnálom, hogy ilyen "párod" van, mert gondolom, akkor más témákban sem lehet egy ész!

35. flasch (válaszként erre: 30. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:07

bocs, elnéztem, utána már láttam :)

amúgy mióta vagytok házasok?

csak mert engem leginkább az rémiszt meg, hogy pár év után ez van, akkor ez hosszabb távon csak rosszabb lesz, nem?

amúgy az én párom szellei munkát végez, szval még erre sem foghatja.

és amúgy igen, máshoz van energia, de itthon csak tv, evés, fürdés, alvás.

és sóhajtozás, hogy milyen álmos...mert persze megint rosszul aludt éjjel...:S

de már kezdem atz hinni ez csak kamu

mert ha hobbiról van szó éjfélig is képes fennt maradni...

2010. febr. 12. 12:07
Szerintem az ilyen pasi amelyik nem kívánja a feleségét az már nem is szereti.
33. 9a0e10771f (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2010. febr. 12. 12:06
Ebben van valami gondoltam már rá, hogy nem meri magának bevallani hogy rám unt, mert az elején annyira ő akarta ezt a kapcsolatot és ez most neki kudarc.meg nem is akar megbántani.viszont szertném ha őszinte lenne magához is.
32. 9a0e10771f (válaszként erre: 25. - Angyalbaba)
2010. febr. 12. 12:05
Hát ő nyugdíjas koráig végzi ezt a munkát én addig várjak, hogy akkor meg lecseréljen egy fiatalra?tudod az utolsó sexis éveim lennének:-)))
31. 9a0e10771f (válaszként erre: 24. - Mamika2)
2010. febr. 12. 12:04
De nagyon sajnálja magát, hogy neki dolgoznia kell, mert GYES-en vagyok és mindenben éreztei hogy én 0 vagyok hozzá képest.honnan tudtad, hogy így van?
30. 9a0e10771f (válaszként erre: 22. - Flasch)
2010. febr. 12. 12:02
Én azt írta, hogy símá elég lenne nekem heti 2, de a havi 2-nél tartunk mi is és az is olyan mint a Pavlov kutyája, hogy elmennek a gyerekek a nagyihoz, na akkor most ha van kedved ha nincs beindul a nyálelválasztás:-))Szóval csúnyán mondva, ha vasárnap akkor d-ás/két hetente.6
2010. febr. 12. 12:02

Na ,lányok nálunk is ue a helyzet,ha Én nem kezdeményezek akkor az uraságnak fél év alatt sem jut felém nézni.Ha van is valami mindig ugyanaz az egyetlen egy póz:Ő fekszik mint egy tuskó ,megse moccan,és Én küzdjek meg azért hogy neki jó legyen:Na de mivan velem??Az már Őt nem érdekli.

Azon a ponton vagyok hogy azt se bánom ha nincs,mert jobb vágyakozni,mint kielégetlenül csalódva maradni.

Ilyen gyertyafényes szexi fehérneműs próbálkozásom nekem is volt:Úgy üvöltözött velem,hogy a ház beleremegett,mondván nehogy már majd Ő itt az Én kedvemért vezényszóra teljesítsen.Na ezt kapjátok ki.

Megeszélni nem lehet vele,mert az a válasz,hogy Ő kíván ,de ne várjam már el tőle,hogy majd Ő jön és könyörög nekem,hogy legyen valam.Szóval ez csak duma.

Fáradtnak bizti nem fáradt,mert a haverokra van idő,minden másnap itthon van.stb.....

Illetve nem akarok hazudni,van mikor kezdeményez,olyankor mikor hulla részeg,kérdem Én ebben az állapotban mit tudna nekem nyújtani a szájából röpködő muslincákon kívűl::-)))))9

28. ibolya1971.01 (válaszként erre: 17. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:02

Hú hát ez nem jól hanzik ! A férfiaktol várjuk ugye hogy ,többet akaják ,de hogy ennyit se ott van valami bibi :(

Mindenképp beszélni kell róla ,ha egy szer nem majd másodjára igen ! Ha látja neked fontos ,talán nem lesz veszekedés . Ha szeretitek egymást neg kell tudni oldani . nekem is ez a második házasságom ,most már én is okosabban cselekszem :)

27. herengtimea (válaszként erre: 17. - 9a0e10771f)
2010. febr. 12. 12:01
a terhesség,a gyerek sok mindent megváltoztat és ha hiszed ha nem a férfit talán jobban.Azt hiszik attol hogy terhes lesz a no már nem lesz olyan a szexuális életuk,és hát valljuk be ez valahogy igy is van,megváltozunk és nem úgy kivánjuk a szexet ,meg hát ott a nagy pocak és telnek a honapok,nekunk jo,de ok bizony hiányt szenvednek,elmaradnak a kozos programok,a kettecskén valo eggyuttlétek észre sem vesszuk és minden megváltozott,mire a no feleszmél addigra eltelik egy-két év.ilyen oka is lehet és hát ezt nem lehet egy-két nap alatt megoldani,szépen vissza kell állitani mindent,persze 100% osan nem megy mert már ott a gyerek,de probáljuk meg,odafigyeléssel,trukkokel,torodéssel sok mindent elérhetunk.és ne felejtsuk el leadni néha a nagyinak a gyerekeket,hogy kettesben is eltolthessunk a párunkal egy-egy éjszakát,de mindezt a megfelelo idoben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook