Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vissza akarom szerezni a férjem fórum

Vissza akarom szerezni a férjem (beszélgetős fórum)


1 2
2020. okt. 30. 15:13
Úgy látom az élet fogja adni neked a tanulságokat,hogy végre el tud engedni a férjed.Pont az előbb olvasta ma másik fórumodat.gondolom kétségbeesetten próbálod kiirni magadból a történteket.Sokan ,sokféleképpen leírták már neked a véleményeiket,de te egy helyben toporogsz.Nem könnyű,ezt sokan tudjuk.Ha pedig vissza akarod szerezni ?Akkor a "feketelevest" is le kell nyelned.Vajon megéri egy olyan szekér után szaladni amelyik nem vesz fel ? Nehezen veszed tudomásul ,hogy már nem szeret.Ezt neked kell egyedül megküzdened,de nem úgy ,hogy megalázkodsz ,igy csak az önbecsülésed sérül.De ott van a gyermeked vagyis van célod az életben.Ez az egyik a másik pedig az ,hogy megtaláld a boldogságodat azzal aki igazán fog szeretni.
2020. okt. 30. 11:34
hát azóta nem nagyon történt változás...heti 1 x jön a babánkhoz, volt 1 alkalom mikor nem kérdeztem csak voltam akkor sírva ment el mert néha úgy érzi visszajönne...de aztán amikor ellenséges vagyok vele( kérdezem, hogy akkor most hogyan tovább válunk vagy esetleg próbáljuk helyre hozni...esélyt adni a házasságunknak) akkor megint én vagyok a hülye olyan gyűlölet lesz rajta úrrá irányomba hogy el sem hiszem h ő valaha is szeretett engem....mert velem szerinte nem lehet beszélni mindent támadásnak vesz....próbálom magamban elengedni ezt a kapcsolatot de egyenlőre még mindig egy helyben toporgok......próbáltam 2x hogy jöjjön mégegyszer a babához egy héten eddig mindig lemondta különböző kifogásokkal tudom h a csajjal nem akar konfliktust....ááá a férjem már nem ugyan az az ember... :(
31. Alina* (válaszként erre: 30. - Alina*)
2020. okt. 1. 15:21
*fórumindító
30. Alina* (válaszként erre: 26. - Levarosbukta)
2020. okt. 1. 15:21

Válaszom a feltett kérdésre irányult, és volt zárójelben is megjegyzésem.



Forimindîtó majd eldönti, hogy melyiket fogadja meg.


"Ez speciel pont a párkapcsolatokra nem igaz! Bármennyire is pedálozhatsz ha a másik fé minden porcikája tiltakozik ellened."


Mi az ami ezt mondatja veled?


Saját tapasztalat, vagy nagy általánosságban írsz a párkapcsolatokról?

29. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. okt. 1. 14:59
Ez így van!
28. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Csakegynő)
2020. okt. 1. 13:34
Miért lenne jó visszaszerezni ?
27. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Csakegynő)
2020. okt. 1. 10:23
Oh egy ilyen miatt bànkòdsz?Tedd össze a kezed,hogy kilèpett az èletedből,ìgy te is mèg simàn ràtalàlhatsz az igazira!
26. levarosbukta (válaszként erre: 25. - Alina*)
2020. okt. 1. 10:01

"Én úgy gondolom, hogy amit az ember lánya igazán szeretne, azt véghez is tudja vinni."


Ez speciel pont a párkapcsolatokra nem igaz! Bármennyire is pedálozhatsz ha a másik fé minden porcikája tiltakozik ellened.

25. Alina* (válaszként erre: 1. - Csakegynő)
2020. okt. 1. 09:30

Szia Csakegynő!



Én úgy gondolom, hogy amit az ember lánya igazán szeretne, azt véghez is tudja vinni.


(Az más kérdés, hogy érdemes-e valamihez görcsösen ragaszkodni? 🙂)


Kérdésed arra irányult, hogy hogyan?


Nullazd le a kapcsolatokat( fejben) és próbálj meg ugyanaz a kedves és elbűvölő nő lenni, akibe a férjed egyszer már beleszeretett.


Sok türelem, kitartás kell hozzá, HAJRÁ!

24. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2020. okt. 1. 08:14
Az ember ne beszéljen olyan dolgokról amiben nincs tapasztalata, mert úgy semmi értelme.
23. Scherlock (válaszként erre: 16. - Csakegynő)
2020. szept. 30. 15:14

Te értelmezed, amit írsz!???


Esélyt, hogy család legyetek, vagy esélyt, hogy ne maradj pasi nélkül?


A család nem arról szól, hogy magadhoz akarod láncolni azt, aki már bocsánat, de nem téged, hanem mást szeret.

Lett közös gyereketek, mások is elváltak, lett másik nevelő szülő, és családdá lettek. Van a SŐT kategória is természetesen.


Személyesen ismerek olyan nőt ( már nő) aki a nevelő apuka nevét vette fel, mikor 18 éves lett, mert akkor már maga döntött. És lett két féltesója is.


Rövid időre is ráerőszakolni valakire olyat, amit nem akar, gusztustalannak tartom.

22. michelle.r (válaszként erre: 6. - Boldogzokni)
2020. szept. 30. 14:39

Én azt gondolom, hogy az igazi szerelem útjából el kell állni. Nagyon sokszor megtörténik, hogy az után találkozik vele valaki, miután mással családot alapított. Szerintem jobb felbontani azt a kapcsolatot, mint egy egész életet leélni hazugságban ramazurikkal, megalkuvásban.


Remélem, hogy itt is ez történt, és anyuka nem adja áldását minden új csajra, miközben van egy pár hónapos unokája.


Mindig elképedek, amikor a gyerek születése után kis idő elteltével szétmegy egy kapcsolat. Vajon milyen alapokon állhatott?

21. 184481d874 (válaszként erre: 19. - Csakegynő)
2020. szept. 30. 14:20
Akkor el kell engedni és te is lépj tovább,a saját és gyermeked érdekében.
20. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Csakegynő)
2020. szept. 30. 14:18

Ha "csak" félrekufircról lenne szó, még azt mondanám, hogy helyrehozható, de elment. Elköltözött.

Hagyd új életet kezdeni, és hagyj helyet neki a gyerek életében.

Váljatok el, utána megnyugszol.

19. Csakegynő (válaszként erre: 17. - 184481d874)
2020. szept. 30. 14:14
Őszintén igen adnék neki esélyt és ezt ő is tudja de mégsem lép tehát döntött....
18. 184481d874 (válaszként erre: 16. - Csakegynő)
2020. szept. 30. 14:04
Én 2x hagytam el a volt férjemet,igaz nem megcsalás volt,egyikőnk részéről sem.De próbáltam esélyt adni magunknak.De ami elromlik...
2020. szept. 30. 14:01

Tedd fel magadnak a kérdést:Ha most vissza jönne hozzád,azzal,hogy csak egy kis "botlás" volt részéről és benneteket választ? akkor? Mit tennél?Visszafogadnád?...



De eddig nem ezt tette! Nem könnyű a válás ,de a nyugalmad a tiéd és a gyermekedé fontosabb.

2020. szept. 30. 14:00
Igen tudom, hogy mi az észerű logikus megoldás de annyira szerettem volna adni még egy esélyt magunknak h család lehessünk....azért kérdeztem, hogy esetleg van e valaki itt aki hasonló szituáció után kibékült a férjével mégha csak rövid időre is de legalább megpróbálták rendezni....
2020. szept. 30. 13:58
Bocs.Azt nem írtad,hogy beszéltetek a továbbiakról? tény elég sok párral megesik,hogy a gyermek születésekor a férfi mellőzöttnek érzi magát és máshol "szerzi be a szükségleteit".Nagyon érzékeny időszak ,de át lehet lendülni rajta.Az anyósod pedig csakúgy elfogadta a helyzetet,amikor még el sem vált a feleségétől aki még nem is olyan rég gyermeket szült a fiától.hm....szomorú
14. andi6020 (válaszként erre: 12. - Ba7da9cfc0)
2020. szept. 30. 13:51
Hűha. Van ám tapasztalatod. Sajnálom. Túlléptél már rajta?
13. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 11. - Aranymazsola_)
2020. szept. 30. 13:30

A megcsalás nem átverés??

Azt is írta, hogy nem tudja mióta tart a kapcsolatunk. Nem gondolom, hogy megismerte a nőt és másnap bejelentette, hogy válni akar és elköltözött.

12. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2020. szept. 30. 13:29

Nem, de a megcsalás erről szól, átverni a másikat, hisz logikázni kell, hogy ne derüljön ki. Tehát ott veri át ahol csak tudja.

Jaj most sokáig dolgozom, most elmegyek a haverhoz, elugrom a media mrkt-ba nézelődni, stb.

Vagy szerinted azt mondta otthon a férje, hogy megyek a murvámhoz?

11. aranymazsola_ (válaszként erre: 8. - Ba7da9cfc0)
2020. szept. 30. 13:03
Itt szerintem sem átverésről van szó. Leírta a hölgy, hogy a terhesség/baba születése után elhidegültek egymástól. Van olyan ember, aki tud várni és van akinek ennyi is elég, hogy tovább lépjen.
2020. szept. 30. 12:58

Engedd el! Ő mást szeret.

Ez a görcsös ragaszkodás sose vezet jóra.

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Ba7da9cfc0)
2020. szept. 30. 12:40
Amúgy azt honnan veszed, hogy ott veri át, ahol akarja? Ismered őket?
2020. szept. 30. 11:34

Sztem semmi értelme ennek. Tudnál tovább élni egy ilyen pasival, aki már nővel kufircolt, míg Te a gyereketekre vigyáztál és vezetted a háztartást??? Komolyan ő kell neked, aki ott vert át ahol csak akart? Komolyan vele szeretnél lenni???

Vígasztaljon a tudat, hogy ha majd a másik nőnek is gyereket csinál, majd őt is ott csalja meg ahol tudja....

Csodás férfi.

7. Csakegynő (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2020. szept. 30. 11:09
hát volt róla egy szó egy egy vita közben de most azt mondta majd higgadtan és józanul beszélünk róla
6. boldogzokni (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. szept. 30. 11:00
Ez nem biztos, ez az anya-fiú kapcsolattól függ.
2020. szept. 30. 10:59
Szia! Próbálkozni lehet, de ahogy leírtad én úgy vettem ki, hogy a férjed már tovább lépett és más nővel boldog. Egyoldalúnak gondolom ezt a házasság helyrehozást. Ne emészd magad, neked nem tesz jót... Meg ott a gyermeked, miatta is erősnek kell lenned. Az viszont jó, hogy érdeklődik a gyerek után.
4. michelle.r (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. szept. 30. 10:57

Ezzel a hozzászólással szerintem a topic le is zárható. Ennél okosabb tanácsot nem fogsz kapni.


Egy pasi nem mutat be az anyjának olyan nőt, akivel nem gondolja komolyan.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook