Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem eszik kanállal bármit is csinálok fórum

Nem eszik kanállal bármit is csinálok (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Zsófi2014)
2015. nov. 7. 19:45
Lehet, hogy az én memóriámmal van a baj, de 5 hónaposan épp csak önállóan bír ülni a gyerek, te meg már próbálod kanállal etetni, és azon vagy kiborulva, hogy nem sikerül? Majd akkor aggódj, ha másfél évesen se akar. :)
10. Zsófi2014 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. nov. 7. 19:40
Nekem semmi, csak a kanallal valo etetes a megszokott
2015. nov. 7. 19:38
Ja, nem kap mar anyatejet :( cumisuvegbol kap mindent kb, csinaltam ra egy nagyobb lukat, szinte tenyleg minden atmegy rajta amit a korosztalya ehet.Husit mostanaban kostol, a csirke hus azert el tud akadni benne, hisz a turmix nem csinalja teljesen homogen allagura. Gyumolcs, zoldseg, husi, tejpep, tapszer, viz ezek mind kerultek mar az uvegbe :)
2015. nov. 7. 19:35

Felre ertes ne essek! Nagyon tavol all tolem, hogy barmit is a gyerekeimre eroltessek!! En minden nap megkinalom kanallal, hatha.. de a cumisuveg mar eleve ki van keszitve. De tamadasra nem vagyok kivancsi, koszonom! Amugy sem az a dolog ez amit lehetne eroltetni.

Na a doki neni es a vedono az nagyon ellene van, hogy fozeleket adok uvegbol, szerintuk ez nem vezet semmi jora es ok magyon is eroltetnek, hogy kanallal egyen. A doktornonek annyira markans errol a velemenye, hogy neki egyszeruen azt mondom, hogy kanallal eszik. Szentul meg van gyozodve szerintem rola, hogy en kenyelmeskedem el a dolgot a cumisuveggel es azt is o kerte korabban, hogy minden nap kanallal kezdjem az etetest.

7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Zsófi2014)
2015. nov. 7. 18:35

Vedono, dokineni mit mondott? A cumisuvegbol mit adsz neki? Anyatejet is kap vagy tapit?

Hany foga van?

2015. nov. 7. 18:33
Nyugodtan add cumisüvegből, ha valami miatt nem tetszik neki a kanál. Az a lényeg, hogy egyen.
2015. nov. 7. 18:28
Semmit!Miért akarod ráerőltetni,amit ő nem akar?Nyilván még nem érett meg a kanállal való evésre.
2015. nov. 7. 18:25

Nem tudom, mikor kezdett kanallal edni.

Add uvegbol. Ne felj, eljon az ido, amikor mar kanallal fog enni. Turelem!!

2015. nov. 7. 18:19
Üveggel
2015. nov. 7. 18:19
Mi baj a cumisüvegel?
2015. nov. 7. 18:03
Kislányom 7hónapos múlt elsején és nem akat kanállal enni.Más is járt így? Mindent kipróbáltam már és lassan két hónapja próbalkozunk MINDEN nap, de nincs áttörés. Bármit és bárhogy adok kanállal becsukja a szájat vagy, ha mégis nyitva felejti és betalálok egy falattal rögtön torzul a feje és köpi ki. Ellenben, ha ugyanazt áttöltöm cumisüvegbe boldogan megeszi. Mit kéne tennem??? Amúgy is kis súlyú, jó lenne, ha enne.Ahhoz képest, hogy 3350el született meg mindig csak 6800gg, viszont 71 centi. Kézzel is eszik, ha elé teszek egy falatot rögtön a szájába teszi, de nem merek sokat adni így, hisz még nem nyeli olyan ügyesen a darabosat, félek a fulladástól. Aki járt hasonló cipőben azoknál mikor fogadta el a kanalat a baba? Amugy , ha játszani a kezébe adom a kanalat akkor egyfolytában a szájában van, nem értem komolyan. Köszi aki válaszol.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook