Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem értem miért pont januárban van vegán hónap... Végülis... fórum

Nem értem miért pont januárban van vegán hónap... Végülis... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - ,zumba)
2023. jan. 6. 07:02

Főzni kell a konyhában? Ki mondta, hogy a konyhában kell főzni? Máshol is megteheted, ha ez a visszatartó ok :D Valamint vannak nyers vegánok. Ott garantáltan nem kell főzni :D


Na jó, viccet félretéve, engem is főleg a főzés tart vissza. Meg az, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy meglegyenek a tápanyagok.

15. ,zumba
2023. jan. 5. 10:38
Ma jó kis műsor volt erről a témáról a rádióban. Kell mellé az ásványi anyag és bizonyos vitamin pótlása is. Na én mindenféle kiegészítő nélkül növényi és állati eredetű alapanyagokból készítem az ételeket. Az új módihoz főzni kell a konyhában( jaj nem szeretek)
14. nilem023 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 4. 13:15
Lehet most van vegán hónap de te tarthatod akar júliusban is ha úgy gondolod akkor könnyebben és olcsóbban tudud teljesíteni.
13. globus (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. jan. 4. 08:47

10 nap alatt 30 kiló?

Még halálos betegen sem menne le, sós vizes infúzión.

Mindig van kit palira venni 😯

2023. jan. 4. 08:41

Remélem jó lesz a link.

Ez egy keto kihívás.


Hát nem tudom....

Nem akarok sem 81 sem 79 kg lenni, így tuti, hogy nem teljesítem:DDDD


[link]

2023. jan. 4. 07:27
Lehet, hogy az életmódváltással kapcsolatos újévi fogadalmak rohamosan alábbhagyó lendületét próbálják fülön csípni a legelején. De tény, hogy nyáron könnyebb salátán és gyümölcsön élni. Az én szervezetem hidegben jobban kívánja a tartalmas ételeket. Míg nyáron könnyen elvagyok zöldségen, gyümölcsön.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Secret8)
2023. jan. 3. 20:24
Ez jó :D
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2023. jan. 3. 20:23

Nincs szezonja, csak ezeket lehet későn betakarítani, és sokáig tárolni.

De ilyenkor van szezonja a pecsenyének, kolbásznak, szalonnának is ha már itt tartunk :D

Viccet félretéve: azért nyáron sokkal könnyebb lenne változatosan étkezni húsmentesen, én ebben azért látok egy kis kereskedelmi csínyt.

8. ,zumba (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2023. jan. 3. 15:41

Az idősebb generáció mindenféle kitaláció nélkül tudta évtizedekkel ezelőtt is, mikor mit kell enni. Hogy télire savanyítottak maguknak káposztát, tettek el savanyúságot, termeltek nyáron télire való diót, sütőtököt, céklát, krumplit, meg mindent. Most meg tálalják felfedezésként.

Olvasom: veganuár kihívás. Persze, le akar szoktatni az állati eredetű élelmiszerről, legelj mint a bárányka...divat állatvédők.

2023. jan. 3. 15:34
Nekem minden nap igènyli a testem a húst ,annyira, hogy minden napszakban ennem kell valami húst, vagy húsosat pl. felvágottat. Minden mástól èhes maradok, csak a hús vagy zsír ( pl tepertő) lakat jól .
6. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 15:32
Veganuár....
5. 820e00bff1 (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2023. jan. 3. 15:30
Meg a síparadicsomnak 🍅🙂
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 15:29
Aki vegán januárban is épp úgy eszik mint máskor.
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 15:26
Miért ne lehetne január a vegán hónap? Elfelejtetted hogy ilyenkor van szezonja a sütőtöknek, a kelbimbónak, a fekete reteknek, a céklának, a káposztaféléknek, a répáknak, a burgonyának és még számos zöldségfélének?
2023. jan. 3. 14:31

Tartsd júliusban. 😄

Én mondjuk sose tenném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook