Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... fórum

Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2022. dec. 2. 15:59
Sajnos ismerem ezt a típusú "anyóst" , mint az exem szülei, pepitában. Lehetne az a meny 150 kg, tiszta pattanás, zsíros hajú, igénytelen cseléd is, ha GAZDAG szülei lennének és lenne egy vagon pénze, öröksége, autója stb. a "kedves" FI még a lába nyomát is megcsókolná. De valószínűleg szegény családból mert "felemelkedni" az ő drága famíliájához, micsoda disznóság... Vannak akiknek az egész elk.rt életük nem szól másról csak és egyedül a pénzről.
264. birebora (válaszként erre: 262. - Tumbo2)
2022. nov. 30. 13:55
Azóta minden emelkedett. Már sehol nem annyi az ingatlan és föld ára mint régebben.
263. tumbo2 (válaszként erre: 257. - Mimy63)
2022. nov. 30. 09:09
mi voltunk a közjegyzőnél,az apai rész négyfelé oszlott.az erdőről lemondott mindenki az unokaöcsém javára, ez az apám kívánsága volt.a fiatalabb öcsém hepciáskodott,ki is vágta szinte az összes fát.
262. tumbo2 (válaszként erre: 255. - Solar-Tochter)
2022. nov. 30. 09:04
az biztos,most sokkal többet kapnék érte,mint amikor eladtam.de hát akkor kellett a pénz a lányomnak lakásra.
261. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 05:44
Eszem megáll! Tényleg van ilyen, vagy ez csak vicc?😮
260. mimy63 (válaszként erre: 258. - Birebora)
2022. nov. 28. 17:22
Persze, egyetértek.
259. 8d00a82c06 (válaszként erre: 233. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 17:12

A felháborodást az váltotta ki,hogy kèpes vagy eldobni a saját gyerekedet is az önzősèged miatt.

Erről a magas lóról nagyon nagyot fogtok esni a pici lánykáddal!

Megèrdemlitek!

258. birebora (válaszként erre: 257. - Mimy63)
2022. nov. 28. 17:08
Arról nem beszélve, hogy ügyvéd nincs aki ezt igy átiratná a lánytesóra. Az ügyvédnek kötelessége ellenőrizni a tulajdonviszonyokat és jogszerűen eljárni.
257. mimy63 (válaszként erre: 254. - Aszparagusz)
2022. nov. 28. 16:51

Alap esetben én is azt mondom, amit te: életében bármit tesz valaki a vagyonával, senki nem szólhat bele.

Azért írtam, hogy itt nem egészen ez a helyzet, van 25%, ami apai öröksége a másik gyermeknek, és anyuka meg a tesó ezt szeretné elfelejteni, de nem lehet, ahogy semmissé tenni sem lehet.

256. birebora (válaszként erre: 248. - Aszparagusz)
2022. nov. 28. 16:47
Az apai részből a fele feltételezhetően már a nevén van, és ha ez igy van nem adhatja el és nem irathatja másra. Ha nem került a nevére az apa halála után akkor természetesen az van amit te irsz. Nem tudom.
255. Solar-Tochter (válaszként erre: 251. - Tumbo2)
2022. nov. 28. 15:57
A föld most is komoly vagyon. Az ingatlan minden formája.
254. aszparagusz (válaszként erre: 252. - Mimy63)
2022. nov. 28. 15:46

Nem olvastam végig az egész fórumot.

Arra reagáltam, hogy a saját tulajdonával bármit csinálhat.

Nem tudom/tudjuk, hogy az apa részével mi lett.

253. tumbo2 (válaszként erre: 246. - Birebora)
2022. nov. 28. 15:44
a fele részét nem tudná.már az apai örökséget.
252. mimy63 (válaszként erre: 248. - Aszparagusz)
2022. nov. 28. 15:42
Csakhogy nem a saját tulajdona az egész. Felesben volt tulajdonos az apa és az anya. Az apa meghalt, utána örököl a 2 gyereke, így a fiú - tetszik anyukának és a másik testvérnek, vagy sem - tulajdonos a házban.
251. tumbo2 (válaszként erre: 243. - Solar-Tochter)
2022. nov. 28. 15:42
talán most,nekem aztán mindegy ki jár templomba,mondjuk a lányomat nagyon szereti,meg hogy ki melyik pártra szavaz,régen a bolond öregek egy méter földért bíróságra mentek.most a kutyának sem kell.
2022. nov. 28. 15:42
Egyrészről meg lehet oldani, hogy attól függetlenül, hogy te törődsz az unokáiddal, a menyed ne járjon hozzátok. Azt írod, hogy a lányod sem tűrné, mert ez már az ő háza. Ez így megy nálatok? Hogy akié a vagyon, az a góré, a többinek meg kuss. Beköltözött a te házadba, amit ráírattál. Cserébe megmondja, hogy kit fogadhatsz az eredetileg saját házadban? Értem, hogy te sem akarod ott látni a menyed. De ezek szerint ebbe már beleszólásod sincs.
249. Solar-Tochter (válaszként erre: 248. - Aszparagusz)
2022. nov. 28. 15:34
Normális ember hagyni akar maga után valamit.
248. aszparagusz (válaszként erre: 246. - Birebora)
2022. nov. 28. 14:55

A saját tulajdonával életében mindenki azt csinál, amit akar.

Eladhatja, elajándékozhatja, elihatja az árát.

247. birebora (válaszként erre: 239. - Hanka101)
2022. nov. 28. 14:52

Én is annak tartom. Gonosz, rosszindulatú cselekedet. Még a gyilkost is védi az anyja.

A kitagadott gyereke és az ő gyereke is károsodik és nem csak anyagilag hanem szeretetben, törődésben, érzelmekben, élményekben. Remélem a menynek élnek a szülei és szerető nagyszüleik az unokáknak. Mert igen a nagyszülők szerves részei a családnak. A nagyszülőknek szükségük van az unokákra és az unokáknak a nagyszülőkre. Ez igy van. Lehet itt bármit hablatyolni mindenki sérül.

246. birebora (válaszként erre: 233. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 14:42
Miért a lányod háza már? A fiadnak is van benne része. Ha meg már ráirattad, bizony fizesse ki a testvérét.
245. dfc04c70e4 (válaszként erre: 233. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 14:36

Jó. Mondjuk azt, ezek után én elhiszem, hogy nem vagy troll.

Akkor most elmondom, ha ilyen hangnemben írtál volna kezdetektől, akkor a fórumozók többsége nem fogadta volna ellenérzéssel a történetedet.

De nem ilyen szelíden írtál, hanem úgy, hogy jó érzésű emberekből ellenszenvet váltottál ki. Belőlem is.


Nem azt írtad, hogy nem kedveled a menyedet, hanem gyűlölködő volt minden szavad. Nemcsak a menyeddel szemben, a fiaddal szemben is. Milyen anya az, aki kitagadja a gyerekét pusztán azért, mert nem tetszik neki a gyereke választottja? Azt írtad, hogy a menyed telezabálja magát, és kövér. Bezzeg te sem és a lányod sem hízott el.

Azt írod, oka van rá, hogy a lányoddal együtt utáljátok

azt a szegény nőt. Igen. Tudjuk. Kövér. Nagyszerű, hogy ez elég az utálkozáshoz, és ahhoz, hogy emiatt kitagadd a fiadat.


Nem szaporítom tovább a szót. Láthatod a reagálásokból, hogy milyen véleményünk van rólad, és a kedvenc lányodról. Mert ezek után leszűrhető, hogy ő sem különb nálad.


Egyébként te magad is írod: bizony kár volt ezt a vallomást kiírnod.


Egy dolgot még hozzáteszek: függetlenül attól, hogy mi a véleményem erről, amit írtál - értelmesnek tűnsz. Ezért hittem azt, hogy csupán trollkodsz.

Szépen, összefüggően, értelmesen írsz, csak a tartalma borzongat.

244. dfc04c70e4 (válaszként erre: 242. - Mimy63)
2022. nov. 28. 14:19
Igaz.
243. Solar-Tochter (válaszként erre: 235. - Rockcica)
2022. nov. 28. 14:10
Falun az emberek elfogadóbbak mindenkivel szemben.
242. mimy63 (válaszként erre: 233. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 13:53

Ha és amennyiben nem vagy troll:

1. Senki sem mondta, hogy imádni kell a menyedet, ahogy mások is vannak ezzel így, de 25 éve köpködöd, ez beteges.

2. Az nem törleszkedés, ha valakit az illem alapvető dolgokra vesz rá (pl. felköszönt egy sms-ben).

3. Az a te és a kedves lányod szegénységi bizonyítványa, ahogy viselkedtek, csak ti lesztek tőle kevesebbek.

4. Megtagadni a saját gyereked azért, mert nem tetszik a választása, szintén a te szegénységi bizonyítványod.

5. Ne mondd, hogy a lányodé a ház! Nem igaz, az apai rész akkor is a fiadé, ha a fejetekre álltok.

6. Azt mondod, okod van rá, hogy ennyire utálod, ezt ismeretlenül is mondhatom: hazugság! Annyi minden sz.rt szórtál már rá, ha valódi okod lett volna, akkor azzal kezded, de nem sikerült. Tehát igazi okod nincs.


A saját véleményem az, hogy az olyan emberek, mint te, baromi nagyot tudnak pofára esni idővel. A te órád is ketyed, ne felejtsd el.

241. tumbo2 (válaszként erre: 240. - Főnix3)
2022. nov. 28. 13:52
végül is jó,mert én kevés beszédű vagyok,a lányom sem olyan,akiből folyik a szó,de ő meg,mint egyetemi tanár,hozzászokott a sok beszédhez.
240. Főnix3 (válaszként erre: 238. - Tumbo2)
2022. nov. 28. 13:35
Pontosan! Nincs jogunk beleszólni! Felnőttek! Én elfogadom mind a 3 gyermekem választottját! Beszélgetünk, társasozunk, nem ellenségeskedünk, nem szólogatunk be egymásnak, de tudjuk, hogy nem leszünk nagy szeretetben! Nekünk működik!
239. Hanka101 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 13:28

Alapból nem értek egyet veled!!!

A gyerekem az első mindenek felett. Pláne kitagadni az örökségből igazán bűn.

238. tumbo2 (válaszként erre: 234. - Főnix3)
2022. nov. 28. 13:23
nálunk is volt jó néhány pacák,az egyik szimpatikus volt,a másik már ránézésre sem.szerencsém van,de miért kéne a vejemet szeretni,de kedvelem.elég,ha ők szeretik egymást.
237. tumbo2 (válaszként erre: 236. - Mimóza07)
2022. nov. 28. 13:18
én sem bírtam az idősebb öcsém első feleségét.az anyámmal bezzeg nyájaskodtak.láttam az apám haja az égnek áll,mikor apukának hívta.nálunk senki sem hívta így.aztán mikor elváltak jól kijöttünk,igaz ritkán találkoztunk.a másik testvérem feleségével is kijöttem,csak mondtam neki ne köszönjön csóklomot,alig volt idősebb,mint a lányom.vele is kijöttem,bár sosem laktunk együtt,de a húgom utálta mindegyiket.az idősebb öcsém temetése előtt nagy perpatvart csinált,hogy nem képzeli bárki,hogy ő temetteti el.mondom máskor kevesebbet kell inni,főleg,ha valaki jön.
2022. nov. 28. 12:58
Engem se szerettek az egyik pasim szülei. Ők se igazan titkolták. Egy parszor a tudomasomra is hoztak. Nem illettem a csaladjukba, azt mondták mindig. Mert ők olyan felszabadultan élnek, nagyszájúak, én meg nem voltam az. Aztan elegem is belőlük. Próbáltam kerülni őket ahogy tudtam. Mondjuk nem volt egyszerű, mert egy ideig együtt is laktunk. Aztan rájöttem hogy ez így nem megy. Menni kellett. Nekem eszembe se jutott hogy puncsoljak nekik. Még a fiúk miatt se. Biztos nagyon szeretheti az FI menye a fiát. Ha képes feladni az emberi méltóságát meg meghunyászkodni mások előtt. Számomra ez tiszteletreméltó dolog. Tiszteletet érdemelne, nem folyamatos megalázást. Meg itéletet.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook