Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... fórum

Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
235. rockcica (válaszként erre: 233. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 12:55
Na azt rögtön gondoltam hogy falun élsz..
234. Főnix3 (válaszként erre: 233. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 28. 12:45

Én sem kedvelem a menyemet, igazából a másik két vejemet sem! Én is jobb embereket képzeltem melléjük! Azt elképzelni sem tudom, hogy ez miatt kizárjam az életemből a gyerekeimet, csak mert én nem kedvelem a párjukat! Ha majd lesz unokám őket is szeretni fogom, hisz nem tehetnek arról, hogy nem vagyok elégedett az anyukával, vagy az apukával ! Szerintem intelligensen lehet kezelni ezeket a dolgokat, tudod! Felnőtt emberek módjára! A menyem tudja, hogy nem a szívem csücske, kölcsönös, én is érzem, ami a viselkedése miatt alakult így. Minimális kommunikáció maradt meg köztünk, két méter távolságból!

A lányoddal nevethettek rajtuk, de titkon biztos érzed, hogy a nevetség tárgya ti magatok vagytok! Sajnálom a fiadat, hogy ilyen családja maradt! Ha a papája élne, biztos nem engedi ezt meg nektek! Szerintem forog a sirjában a szégyentől! Mindig a jó emberek távoznak hamarabb! 😢

Szégyelljétek magatokat, hogy megvontátok a szeretetet a fiadtól! Remelem a lányod boldog lesz az örökséggel, és a karma majd visszaüt nektek!

Ha még nem késő! Hozzátok rendbe a kapcsolatotokat, fogadjátok el, hogy a fiadnak ő a szerelme! Ismerjétek meg őt, lehet hatalmas szíve van és remek anya és feleség! Soha nem késő szeretni!

2022. nov. 28. 10:52

Nem tudom mi az a troll.

Először azt hittem félreírta valaki a tollat.

A tények a következők:

Nem kedvelem a menyemet, ezt a tudtára is adtam, nem értem a törleszkedését.

Ahogy írta itt már más is, nem én vagyok az egyetlen, csak mások nem beszélnek erről.

Nekem is kár volt kiírni ide, de a részletekbe belemenni főleg.

Itt biztos mindenki rajong a rokonaiért, és senkinek nincs utálatos menye. Én sem mondtam el mindent a menyemről, oka van, hogy utáljuk.

Ha a fiam gyerekeivel tartanám is a kapcsolatot, vagy a fiammal, akkor idejárnának, amit a lányom se tűrne, mert ez már az ő házuk.

Nem tudom milyen ellentmondásokba keveredtem, hacsak abba nem, hogy ha illedelmes módon hallgatok erről, akkor továbbra is a tökéletes anya és anyós maradtam volna. De a faluban így is így van, az meg, hogy butaságból ide kiírtam, az itthoni megítélésemen nem változtat.

Kibékülni és jópofát vágni meg nem tudok.

A felháborodást nem értem, mert én nem zavarom őket, éljenek, ahogy tudnak, nem szólok bele. Mint az itt olvasott többi anyós.

2022. nov. 28. 09:53
Ezt a troll dolgot sosem értettem. Nem tudom, hogy mi abban a szórakoztató, ha valaki egy kamu sztorival szórakoztatja a népet. Mindenesetre szerintem a FI akkor is gonosz, ha csak kitalálta az egészet. Jóérzésű ember nem leli örömét abban, hogy arról fantáziál, mennyire tudná utálni a saját gyerekét.
231. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Kacsahercegno)
2022. nov. 28. 09:47
Ez a legjobb hozzászólás 😁
230. PöttyösPanka (válaszként erre: 186. - Solar-Tochter)
2022. nov. 28. 09:42
Te nagyon jó ember vagy!
2022. nov. 28. 09:39
De igenis ettől leszel rossz anya és nagymama. Az unokáid semmiről sem tehetnek, és attól még, hogy utálod az anyjukat, és nem akarod, hogy bármennyit is kapjon az örökségből, az unokáiddal foglalkozhatnál. Ettől nem lenne jobb a menyednek, de te nem lennél rettenetes ember és nagymama. De így az vagy. A szeretet nem pénz dolga.
2022. nov. 28. 09:29
Csak azért vetted fel, hátha baleset történt a fiaddal, de csalódnod kellett, mert teljesen jól van sajnos.
2022. nov. 28. 09:10
Hát, ha ez a te értékrended (pénz, szépség, karcsúság, és anyuci szoknyája mellett maradni), akkor nem hibáztatom, hogy elfordult tőle.
226. Tünci3 (válaszként erre: 225. - Birebora)
2022. nov. 28. 09:09
Hát,igen ez csúnya dolog
225. birebora (válaszként erre: 214. - Tünci3)
2022. nov. 28. 08:52
Ezt én sem értem. Mennyivel különb az egyik gyereke mint a másik.
224. Tünci3 (válaszként erre: 215. - 8d00a82c06)
2022. nov. 28. 08:25
Szia.én épp azt írtam hogy bárhogy is szerettünk volna nem lehetett. tehát nem a mi hibánkból nem lett..
223. tien (válaszként erre: 218. - E6dcbb751a)
2022. nov. 27. 20:55
...vagy elvinni a hóvihar .😁😆
222. rockcica (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 20:36
Valószinű azért tudott otthagyni mert előtte is érezte hogy különbséget teszel köztük...
221. rockcica (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 20:28
Ez több mint undorító..minek szülted szegényt?????
220. rockcica (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 20:26
Mi váltotta ki ezt a hozzáállást?
219. rockcica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 20:25
Szép anyuka vagy mondhatom..
218. e6dcbb751a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 20:08

Az ilyenek miatt, mint te…vannak az undorító és gonosz anyós viccek.

Ha ilyen anyósom lenne én is tapsolnék ha leesnél a létráról, vagy elvinne a hóvihar.

A soraidat olvasva, nemcsak anyósként, hanem anyaként is egy rakás sz@r lehetsz.

217. Channa* (válaszként erre: 216. - Birebora)
2022. nov. 27. 20:00

Remélem is!😉


Épp néhány órája mondtam a fiam barátnőjének, hogy nem akarok anyós lenni és nem akarom, hogy menyem legyen, mert én nem illek bele az anyós elképzelésekebe és ő sem olyan, mint egy meny.

Megbeszéltük, hogy azok maradunk, amik vagyunk, majd ha bemutatjuk egymást valakinek, akkor én azt mondom, hogy a fiam felesége, ő meg azt, hogy a férjem anyja és kerüljük ezeket az ékes titulusokat😁

216. birebora (válaszként erre: 208. - Channa*)
2022. nov. 27. 18:37
Senki nem gondolja, hogy te vagy a FI. Nyugi. Van olyan, hogy más válaszára reagálunk miközben a FI-nak szánjuk. Biztos te is voltál már úgy, hogy folytattad a gondolatmenetet.
215. 8d00a82c06 (válaszként erre: 214. - Tünci3)
2022. nov. 27. 17:40

Ne haragudj!

Abban igazad van,hogy sok az igazságtalanság az èletben.

De,ha egy párnak nem lehet gyereke arról nem a szülők tehetnek,mindegy milyenek.

214. Tünci3
2022. nov. 27. 17:05
Hogy tehet egy "anya" 2 gyereke között ennyire különbséget? Nekem és páromnak sajnos egy sem lehetett/lesz de még örökbe sem fogahattunk/fogadhatunk. Ez az igazságtalanság és nagyon szomorú :(
2022. nov. 27. 16:45

Ez most valami szívatás? Nem tűnik logikusnak, hogy valaki ilyeneket leírjon. Tudom, hogy van ilyen, de nem szoktak társalogni róla.

Egyébként ha igaz is lenne: ha valaki csúnya és kövér, az nem érv. Ha utálatos, számító, összeférhetetlen, az már esetleg. De akkor is benne van a pakliban, hogy te látod olyannak, és a valóságban nem olyan.

A menyedről nem írtad meg, milyenfajta ember.

Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy azért szült két gyereket, mert szeretik egymást a fiaddal és örülnek, hogy szülők lettek? Lehet, hogy ő nem foglalkozik veled annyit, mint te az iránta való ellenszenveddel. Pedig azzal magadnak ártasz legjobban: megkeseredsz és meg is betegedhetsz. És egy csomó örömtől elesel, amit a fiaddal és a családjával átélhetnétek. Jó ez neked? Még nem késő tenni feléjük egy lépést. Vagy csak az a baj, hogy a fiad nem azt tette, amit te elképzeltél róla, hanem önálló döntést merészelt hozni? Átgondolhatnád ezeket.

212. bellabi
2022. nov. 27. 16:19

1. Most tényleg a legnagyobb bűne a menyednek, hogy kövér és csúnya? Lehet, a fiadnak erre a típsura áll fel. Vagy nem, de valami megfogta benne, szerelmes lett és már szépnek látja. Közöd? Nem Neked kell megdugni.


2. Ha pénzéhesek lennének, rég kiperelték volna a fiad jogos örökségét.


3. 50 km-re költözött? Az itt van a szomszédban. Sok ismerősömhöz 100 km-ről is van heti több személyes kapcsolat a szülőkkel. Olyan találmányokról, mint telefon és internet, amelyekkel akár 5000 km-t is át lehet hidani, ne is beszéljünk.


4. Azért ír a menyed, mert a fiad biztos szomorú miattad, ő pedig szereti a fiad és nem szereti látni, hogy szomorú. Rohadt egy dolog lehet, ha az ember anyja nem fogadja el a szerelmét és választania kell közülük. Pedig nyilván a fiad is úgy képzelte el, hogy szereted és befogadod a választottját, hogy együtt örültök a boldogsáuknak, hogy a karodra teheti majd az újszülött unokáidat, akiknek együtt örültk, akikért együtt izgultok, stb.

211. tumbo2 (válaszként erre: 208. - Channa*)
2022. nov. 27. 13:17
én ugyan nem emlékszem,hogy írtam volna,hogy milyen vagy.részemről a vita lezárva.én ilyen egyszerű vagyok.
210. Channa* (válaszként erre: 206. - Brandy85)
2022. nov. 27. 13:08

Én nem veszem magamra, de ha valaki beleolvas, akkor pont úgy, ahogy ők, elkönyvelik, hogy én vagyok a szutyok anyós 24 éve, holott a fiam 33 éves, így nem is tudok anyós lenni azóta.


Köszi!🤩

2022. nov. 27. 13:08

Én meg azt nem értem, hogy ez - a vallomásból fórummá vált téma hogy ért meg ennyi hozzászólást?


Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ehhez hasonló témákat mi, fórumozók tartunk életben.

Egyébként ez esetben tényleg nem csodálkozom rajta, mert lehet akár valós eset is, trollkodás is.

szerintem mégiscsak az utóbbi. A trollok ennyi hsz után általában vagy elkomolytalankodják az egészet, vagy ellenkezőleg: támadásba lépnek, és vagdalkoznak. Itt nem ez történt. „Anyósunk” végig higgadtan válaszolt, de elég sokszor ellentmondásokba keveredett, és szerintem túlszőtte a sztorit. Úgyhogy nálam ez a harmadik típusú troll kategória.


De egyszer csak vége lesz...

208. Channa* (válaszként erre: 207. - Tumbo2)
2022. nov. 27. 13:07

Na, ezt sem sikerült megértened, de ennél egyszerűbben már nem tudom leírni!


Nem én vagyok a fórumindító

Nem én szólok bele a fiam és a menyem életébe

Nincs menyem.


Ezek miatt ne nekem írjátok, hogy milyen vagyok. Érthető?

Vagy még így sem?

207. tumbo2 (válaszként erre: 204. - Channa*)
2022. nov. 27. 12:47
csak nyugodtan.én ugyan nem írtam semmi bántót,de ha ennyire felhúztad magad,törölj mindenkit,vagy magadat.
206. brandy85 (válaszként erre: 205. - Channa*)
2022. nov. 27. 12:40
Ne vedd magadra! Szerintem belekeveredtek,meg az eddigi hozzászólásodra visszanéznek és lejön,hogy ezerszer különb vagy már most,mint ez a "csodás anyósok gyöngye!"
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook