Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nálunk minden nap hasonló. A karácsony sem lesz másképp,... fórum

Nálunk minden nap hasonló. A karácsony sem lesz másképp,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. syria (válaszként erre: 3. - Mimóza07)
2022. dec. 2. 10:05
Az összetartásnak szerintem nem karácsonykor kellene megnyilvánulnia. A karácsony családi ünnep, mindenki töltse szűk körben a legközelebbi hozzátartózóival! – már akinek (még) van házastársa, testvére, szülője. A többiekkel (unokatestvérekkel, nagynénikkel, nagybácsikkal stb.) való kapcsolattartásra egy egész év áll rendelkezésre. Úgy tűnik, lassan kihal az a generáció, aki képes volt összetartani a nagyobb, tágabb családot is.
2022. dec. 1. 17:37
Annyi fancsali pofát egy év alatt sem látni, mint mikor a "kéTünnepközt" rokonlátogatóba indulnak a környékbeli emberek/rokonlátogatásból jönnek vissza. Ilyenkor örülök, hogy hozzánk nem jön senki és mi sem megyünk vendégségbe. Nyugodtan, gyomorideg nélkül tudunk ünnepelni négyesben :)
7. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 20:51

az elmúlt 2 évben mi is kihagytuk a karácsonyt.

végre tudunk hármasban ünnepelni, 😍 a férjem főz ilyenkor! én felrakom a karácsonyi fényeket illetve le sem vettem a karácsonyi manót.

a rokonokra nem vagyok kíváncsi és ők sem ránk. telefonon zajlik a beszélgetés, ki hogy van. ennyi elég is 🙂

2022. nov. 30. 16:48

2 vèrrokonom maradt akiknek csak akkor vagyok jó ha nekik kell valami.

Nem vagyok rájuk kìváncsi.

Karácsonykor is csak hármasban leszünk.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 15:20
Szomorú
2022. nov. 30. 13:02
Ez pontosan igy van, egyre több felől ezt hallom.
3. Mimóza07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 12:53
Itt se. Apam élt, ő összetartotta a családot. Telefonált fűnek-fának, mikor jöttök, várunk szeretettel. :D Nagyon szerette ha sokan vannak körülötte. Meg a jókedvet is. Azóta olyan csendes lett minden. Mióta elment.
2022. nov. 30. 12:48
Nem ti vagytok egyedül ezzel. Mi nem hívunk senkit, gyerekek eljönnek, és kész. Hívtak, egész közeli rokon, de semmi kedvem 16:órára felöltözni, elmenni, este sötétben hazavezetni. Télen bárhogy próbálok elegánsan és melegen öltözni, a kettő együtt nem megy. Jó nekünk a csend, a meleg itthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook