Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyzolás ha valakinek bejárónője van? fórum

Nagyzolás ha valakinek bejárónője van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. márc. 26. 18:09

kiváncsi lennék, hogy otthon mennyit fizetnek ezért...ha nem baj?

Én kinnt élek az USA-ban és 4 éve ezt csinálom, kb 23 házam van....

csak kiváncsiság...

Lehet priviben is válaszolni;)

Köszi

57. poszek
2007. márc. 26. 18:05
Szerintem ebben semmi nagyzolás nincs. Minden házban nagyon jól jön a segítség és jó volna , ha minél többen megengedhetnék maguknak , akár dolgozó , akár háztartásbeli nőről van szó. Én sokat dolgozom, nagy házban élünk , nem bírnám egyedül sokáig. Sajnos most éppen keresek valakit, mert a korábbi bejárónőm kiment külföldre , pedig negyon szerettem. Ha valaki tud egy abszolút megbízható , gyorsan , szépen dolgozó hölgyet ajánlani , azt szívesen venném...
56. gpetra
2007. márc. 26. 12:41

Én úgy gondolom, hogyha valaki megengedheti magának azt, hogy bejárónőt fogadjon, akkor tegye meg. Annyi mindennel el lehet tölteni az időt.

Én nem tartom magam lustának, a lakás soha nem úszik a koszban, DE folgozom, mellette egyetemre járok, főzök, mosok, vasalok, és most untam meg, hogy a két hétvégi napból egy takarítással teljen el. Eleinte nagyon nem akartam, hogy bárki helyettem takarítson, de beláttam, hogy nekem ez így sokkal kényelmesebb lesz.

55. 6b94deaef4 (válaszként erre: 54. - B1f7cd8514)
2007. márc. 26. 12:27
szerintem egyáltalán nem nagyzolás, még akkor sem ha más dolga nincs is csak szoliba járni és plázacicát játszani... erre azt mondom jó anyagi helyzetben van ha ezt megteheti, de ha nem és mégis tart bejárónőt az is rendben van. miért hova van az leírva hogy mikortól és miérttől lehet valakinek bejárónője?....
2007. márc. 26. 12:09
Sztem akkor nagyzolás, ha anyuci azért nem végzi el a házimunkát, mert éppen szoliba van, vagy plázacicát játszik. Nekem nagyon feél kellene adnom a büszkeségem, ahhoz, hogy házvezetőnőt fogadjak. És ez nem azt jelenti, hogy nem dolgozom ,és nem adok magamra, vagy nem csillog a lakás. Persze az úri népek ezt biztosan máshogy gondolják.
53. Liza28 (válaszként erre: 52. - Ccd9bb7d17)
2007. márc. 26. 11:45
Teljesen egyetértek veled!!!!!!!
2007. márc. 23. 09:55
Anyukám jár egy helyre heti 2szer 6órát.Na ott nem figyelnek arra mi marad elől és mi nem.A háziasszony fehérnemüjétől kezdve minden szanaszét.Az a dolga hogy rendet tegyen,de privát véleményem szerint enyhén igénytelenség pl.a bugyikat az ágy alatt hagyni.
2007. márc. 23. 09:49
Ügyelek arra is, hogy lehetőleg ne találjon elöl olyasmit, amiről azt gondolom, nem az ő dolga. Pl. mosatlan, szennyes. Szóval nem takarítok előtte, de készülök arra, hogy jönni fog és körbejárom a lakást.
2007. márc. 23. 09:47
Sziasztok, szerintem nem nagyzolás. Én több mint 10 évig gondolkoztam rajta, az általatok leírt fenntartások miatt is. Anyámnak még most sem merem megmondani (47 éves volnék) Betegség, majdnem család szétesése kellett ahhoz, hogy belássam, megéri. Így a gyerekek is beleférnek (3 db van: éppen mindenki felvételizik vagy érettségizik)és a napi 10-12 órai közhasznú, vezetői (mindegy) munka is. Hetente egyszer jön egy jó ismerősöm, akinek nagyon jól jön, hogy jöhet. Sokkal nagyobb rendet tartunk azóta: mielőtt jön mindenkinek kedves kötelessége elrakni a saját rendetlenségét, hogy Magdi elvégezhesse a dolgát és a vasalás is beleférjen. Egy idő után mindegyikünk belátta, hogy az az érdekünk, hogy egy kicsit nagyobb rendet tartsunk és hetente egyszer teljesen tiszta legyen a lakás.
2007. márc. 22. 18:29
..manapság természetes,korszerű, kényelmes és energia és időmegtakarító megoldás..havonta próbálkozom vele, a negyobb volumenű feladatoknál...a heti takarítás a sajátom:))
48. Liza28
2007. márc. 22. 18:23
nekem ugyan nincs bejárónőm bár szükségem sem lenne rá mert csak 25nm-es lakásban lakunk a férjemmel és a kislányommal de szerintem nem nagyzolás.
2007. márc. 7. 20:13
Szerintem nem az. Ha megteheti ....
2007. márc. 1. 11:01
köci dee,jólesik ,hogy vannak emberek akik megtudják érteni a próblémát.
45. hajni71 (válaszként erre: 44. - Castellina)
2007. márc. 1. 10:59
apa,vasárnaptól-szerdáig külföldön dolgozik,a fűnyirásba szokott segíteni,ha van ideje.
44. Castellina (válaszként erre: 40. - Hajni71)
2007. febr. 28. 22:24
És apa nem segít be? Úgy lenne fair. Egyébként le a kalappal!!
43. dee (válaszként erre: 38. - Hajni71)
2007. febr. 28. 20:53
Én veled vagyok!!!!!!:))
2007. febr. 28. 19:58

Ha mindenkinek elmondja, hogy van ideje egesz nap a szaunaban, szolariumban, fitneszteremben, szepsegszalonban, plazaban, baratnokkel tolteni az idot, mert az ember ugyis annyi penzt keres, hogy hirtelen nem tudja melyik bundat vegye, meg vagy ki legyen az aktualis bejaronoje, mert az elozot epp most rugta ki, mert az ember tett egy megjegyzest, hogy "kedves ez a lany"...

Igen. Talan egy kicsit nagyzolas...

(bocsi mindenkinek, de ezt szo szerint vegighallgattam...)

41. hajni71 (válaszként erre: 39. - 'szti)
2007. febr. 28. 19:52
köszike.
40. hajni71 (válaszként erre: 36. - Castellina)
2007. febr. 28. 19:49
meg emelem a kalapomat bárki előtt aki,utánam csinálja ,napi 12óra után,takarítás 120 nm ,mosás,vasalás,főzés,gyerekkel tanulás,bevásárlás,fűnyírás,kapálás 4000 nm .és még este jó pofi apához.
39. 'szti (válaszként erre: 38. - Hajni71)
2007. febr. 28. 19:43
Egy percig se legyen lelkiismeretfurdalásod.
2007. febr. 28. 19:41
Le vagyok merevedve,amit Aszpázia írt,lelki ismeret furdal ásom van ,hogy mertem kérdezni más véleményét erről a dologról.Egyébként,sikerült találnom,segítséget,heti 1 alkalom ,és 1500ft.Nekem nagy segítség,neki pénz,a 7napból ,8napot dolgozok,mert sztahanovista vagyok,és meg becsülöm a munkahelyemet,így több mindent megengedhet magának a család.hú.
37. dee (válaszként erre: 34. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 28. 19:35
:))
2007. febr. 28. 19:30
Nem, csak azt jelenti, nem szeret takarítani vagy nagyon elfoglalt és van pénze rá.
35. 11b140028a (válaszként erre: 24. - Dee)
2007. febr. 28. 19:24
Szerintem pont ez a lényeg,ha neki is meg neked is jó,akkor nem értem mi a gond.Ha valaki megteheti miért ne tenné?
34. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 33. - E71af41436)
2007. febr. 28. 19:16

Szurd le a tanulsagot: egy unatkozo urino vagy, es tessek a kotelruhat minnel tobbet hasznalni, nem elajandekozni, milyen dolog az igy pazarolni, valamit is a karitasznak adni.

Mi az, hogy valaki is segit? tessek a koszba fulladni, ha mas nincs, ejszaka alvas helyett takaritani! Nehogy mar valaki is merjen mashogy gondolkodni, mint a nagy magyar atlag!

Komolyan igy kellene?

2007. febr. 28. 19:02

Nekem nincs gyerekem,és ráadásul albérletben lakom. Nincs kosz,mert mindent megcsinálok,de amikor nincs kedvem hozzá,akkor van egy ismerősöm aki megcsinálja.

Fújjjjj...de disznó vagyok. Mellesleg az én koktélruháimból egy kétszemélyes sátrat is varrhatna magának..... :))))

Mellesleg Kathy is dolgozik,méghozzá keményen. Csak több esze van,és ezért tart egy segítséget,hogy amikor meló után hazamegy,akkor legyen ideje egy kicsit a gyerekével is foglakozni. Meg a férjével.

Ja,és ahol én élek,ott nagyon nem díjjazzuk az ilyen koktélruhás szöveget.....

32. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 31. - Aszpázia)
2007. febr. 28. 12:39
Sajnalom, mindenki abbol indul ki, amit maga korul lat. Tetszik, nem tetszik, ez is egy munka, amit elvegeznek, egy szolgaltatas, amiert fizetnek. Ugyanolyan munka, mint amit barki vegez. Ennyi erovel a fogorvosokrol is papolhatnal, megis csak az emberek szajaban turkal. Na? Ez orvos, amaz takaritono, egyik a a szajbol takaritja a koszt, masik a lakasbol. Mindkettonek fizetes jar erte, rosszabb akkor a takaritono, mint a fogorvos? Cikibb Rola beszelni?
31. Aszpázia (válaszként erre: 29. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 28. 11:35

Ne gyertek már ezzel az ahol en elek szöveggel..

Ahol én élek,nem ez a legtermészetesebb,már bánom hogy egyáltalán beléptem ide..ez nem az a hely ahol én élek..

30. Aszpázia (válaszként erre: 28. - Szika)
2007. febr. 28. 11:32

Nagyon sajnálom hogy a mondanivalóm magvát nem értettétek meg.

Akinek nem inge,nem veszi magára..

Ami az irigységet illeti.életemben egyszer voltam irigy,akkor sem bejárónőre,hanem egy fütyülős kulcstartóra...mert a kulcsaimat mindig elhagyom:)

Gondoltam,lesz vízhangja vésetemnek..de így a jó,ahány ember,annyi nézet,és vélemény..nem vagyunk egyformák.

Ez az én véleményem,az a tiétek.

Nem írtam arról,hogy én lenézem a bejárónői munkát..épp ellenkezőleg,ha elolvasod figyelmesen,láthatod.

Ami a túlterheltséget illeti,ha megnézed mikor van időm elmés gondolataimat szavakba önteni,talán van némi elképzeléseb arról,mikor,és mennyit pihenek.Ez nem panasz,és nem sírás,hanem tény.

2007. febr. 28. 11:30

Nem hiszem, hogy ebben lekezeles van. Ahol elek ez termeszetes, anyukak is dolgoznak, minden nap jon a bejaro holgyike a szomszedokhoz, rendbe tartjak a lakast, mindket fel jol jar.

En itthon vagyok, szegyellnem ha segitsegre lenne szuksegem. Viszont magamat ismerve, kesobb sem fogok segitseget igenybe venni, nem tudnam azt mondani valakinek, hogy a piszkomat takaritsa el, ugy ereznem megalazom altala, de ettol meg ez nem rossz dolog, en vagyok a rendszerbol kilogo.

Kathynek igaza van, van aki ebben is jo, vagy kevesbe es megbizhatatlan. Tenyleg nehez olyan kisegitot talalni, aki tartosan es megfeleloen dolgozik. Itt eleg sok takaritoceg van, pont az igeny miatt.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook