Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon sajnálom, hogy úgy néz ki, az egyik kedvenc kollégám... fórum

Nagyon sajnálom, hogy úgy néz ki, az egyik kedvenc kollégám... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Endre2023 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 17:00

Értem. (Bocsánat a feltételezésért! :))

Akkor viszont, ha ti jó barátnők voltatok így hárman, szerintem minden esély meg van rá, hogy azok is maradjatok. Ahogy az iskolában szövődő barátságok is gyakran egy életre szólnak, pedig a sulit mind otthagyták már.

nov. 24. 16:52
Nekem az egyik legjobb baratnommel pont azutan lett szorosabb a barátság miután ő elment egy másik munkahelyre. Nem volt messze a munkahely és sokszor munka után együtt bandáztunk. Érdekes hogy előtte kevesebbet. Ez valahogy véletlenül alakult így. Azóta is jó barátnők vagyunk, pedig már nem is egy országban élünk.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Endre2023)
nov. 24. 16:52

Lányok vagyunk. Hárman jóbarátok. Most az egyik lány kapott egy jó ajánlatot.

Nincs itt szó szerelemről, csak munkáról és barátságról.

nov. 24. 16:48
Lehet, hogy volt már róla szó, de férfi vagy nő az illető? És te melyik vagy?
nov. 24. 16:42

Még össze is járunk.

Szeret itt lenni, ezért nehezére is esik a döntés.

7. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Gigi>)
nov. 24. 16:35
Akkor is nehezen fog összejönni mert a távozó munkatársat leköti majd jó ideig az új munkahely, kollégák. Talán még üzengetnek egymásnak pár hétig aztán el fogy a mondanivaló is és szép lassan elenyészik. Mert ha most amíg együtt dolgoztak és nem jártak össze munkaidőn kívül akkor nem fognak ezután sem. Aztán meg nem tudhatjuk, hogy a távozó munkatárs is így érez a fórumindító iránt.
nov. 24. 16:13
Nem kell, hogy teljesen megszakadjon a kapcsolat, de az sajnos igaz, hogy olyan már soha nem lesz, amilyen a közös munkahelyen volt. Saját tapasztalat alapján mondom ezt és ezért együtt tudok érezni FI-val.
5. gigi> (válaszként erre: 3. - Levarosbukta)
nov. 24. 15:57
Gondolod? És ha mindketten akarják?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gigi>)
nov. 24. 13:10

Tudom, igazad van, nem is akarom megszakítani a kapcsolatot,bárhogy is alakul.

De a munkája is hiányozni fog, nagyon nehéz lesz nélküle.

3. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Gigi>)
nov. 24. 13:04
Ne legyenek illúzióid, meg szakad a kapcsolat.
nov. 24. 12:34

Sajnálom! Tudom milyen érzés. De attól a kapcsolat nem kell, hogy meg szakadjon köztetek.

Egy csomó lehetőség van, hogy továbbra is beszéljetek, találkozzatok.

Fel a fejjel! 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook