Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem, nagyon "kedveljük" egymást az új kollégámmal. Ha... fórum

Azt hiszem, nagyon "kedveljük" egymást az új kollégámmal. Ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 6. 22:00
Ez a pasi egy főnyeremény 🥰
2022. okt. 6. 18:01
Köszönöm 🙂. Hát nem fogok ellenkezni.
2022. okt. 6. 18:01
Engedd át magad a helyzetnek ❤️ sok sikert ❤️‍🔥
2022. okt. 6. 17:58

Csók. de nem sietjuk el persze. Szépen lassan haladunk, de azt már megbeszéltük, hogy a délutáni közös kávézások mindennaposak lesznek 😄.

Ha így folytatja,bele fogok zúgni.

2022. okt. 6. 17:03
Na mi történt?
2022. okt. 6. 17:02
Hát ez már nem csak munkakapcsolat lesz.....
2022. okt. 6. 05:03

Köszönöm. Nekem mondod?

Este még kb éjfélig beszélgettünk messengeren, most meg már alig tudok pihenni is, olyan izgatott vagyok a mai nap miatt. Mint valami tini tényleg. Kíváncsi leszek, mi lesz ma.

2022. okt. 5. 21:49
Sok sikert nektek, ez szuper!!😍
2022. okt. 5. 19:23

Hát 3-kor végeztünk a munkával és beültünk kávézni a kedvenc kávézómba ,az én ötletem volt ez persze. Nagyon sokat beszélgettünk, sok dolgot megtudtam róla, ami még szimpatikusabbà tette. Tudtam már, hogy van egy kislánya, elvált, de ahogy a gyerekről rajongással beszélt és ahogy a feleségét a mai napig tiszteli,mert megajándékozta őt a kislányával, az teljesen magával ragadó volt. Semmi köpködés a másikra, és maximálisan kiveszi a részét az apai teendőkből akár hét közben is, ha úgy adódik, mert jó viszonyban maradtak 6 évvel ezelőtt mikor váltak a feleségével. Szóval nagyon korrekt és jószívű pasinak tűnik. Érdeklődő volt, nem csak kérdezett, aztán mindenféle kalandozott a tekintete miközben meséltem,.mert sajnos volt ilyen randim is már . Igazából mindent tudni akart rólam és ez kölcsönös volt, jó volt hallgatni őt és ugyanezt éreztem visszafelé is.

Mivel hobbi műkörmös vagyok (magamnak én csinálom), beszélgetés közben ezt is megdícsérte, egy kellemes lágy kézsimogatàs kíséretében, ami bevallom, baromira jól esett főleg egy pasitol, hogy ilyet észrevesz és hát a simogatás pedig nagyon kellemesen érintett. Rég értek így hozzám bevallom.

3 órán át beszélgettünk, de hát holnap munka és hát engem várt még itthon egy csomó itthoni teendő, így nehéz szívvel (alig alartunk felállni az asztaltól), de végülis ő fizetett és elindultunk. Egy darabig mentünk csak együtt, mert aztán ő másféle lakik mint amerre én, de búcsúzàsképp magához ölelt és adott kettő hosszú és hát nem kifejezetten baráti arcra puszit és megköszönte a délutánt. És vigyorogtunk mind a ketten , mint a terjbetök 😄. Mint valami tinik. Holnap is hasonlót tervezünk, kíváncsi vagyok ,hogy alakul. De valamit ma nagyon megmozgatott bennem amit évek óta nem éreztem.

2022. okt. 5. 16:37
Majd számolj be, hogy alakult a séta:)
2022. okt. 5. 09:57
Most kaptam tőle egy bögrét, amin a nevem van, mert tegnap eltörtem az enyémet. Figyelmes nagyon. És kérdezte, hogy nincs-e kedvem munka után a szép városban,ahol dolgozunk sétálni egyet, mert ma milyen jó idő lesz. Hát mondtam, hogy van, úgyhogy kíváncsian várom a fejleményeket,és persze baromira izgulok 😄.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Violet18)
2022. okt. 5. 09:20
Vagy talán több is mint flört. Egyikőnk sem lenne ellene , ha több is alakulna.
2022. okt. 4. 22:39
Hajrá! Mindig jót tesz a lelkünknek egy kis flörtölés 😉
2022. okt. 4. 21:35
És most is beszélgetünk messengeren 🙂. Végre valami jó is történik velem a válàsom után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook