Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mozgás!!! Mozgás?? fórum

Mozgás!!! Mozgás?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
216. jázmin
2006. ápr. 21. 18:49

Sziasztok!


Ùgy látom a mozgás valahogy nagyon feledésbe merült.

Szóval,mivel beindult a tavasz,így nagyon nagy kedvem van kimenni és valami élvezetes sportszerüséget csinálni:)

Tavaly vettem egy görkorit,de nem használtam ...talán vagy 2x volt a lábamon.Most szeretnék rendszeresen kijárni korizni.Egy bökkenö van.Azon a két alkalmon kívül nem volt a lábamon még görkori soha...jégkorcsolya sem,úgyhogy ha vannak tanácsok,akkor szívesen fogadnám,hogy hogyan fogjak hozzá és hogyan tudom élvezetessé tenni:)


Szóval mindenféle tanácsot szívesen fogadok,köszike.


Üdv

215. zse pi
2006. ápr. 4. 16:29

Itt a Tavasz!!! :-)

Ideje lecserélnem a szobabiciklit, a kinti bicajra! Friss levegő... De vártam már rá!

214. Hanky
2005. nov. 26. 09:06

Sziasztok! Szertnék eladni torna kazikat mind Vhs:

Bíró Ica 2. kazi, zsírégetés

Béres Alexandra: Nyerj időt, Pörgesd fel

Best of Norbi

Cyndy Crawford:Szépség és egészség


Akinek felkeltettem az érdeklődését írjon és megbeszéljük a részleteket.Köszönöm

213. satya (válaszként erre: 211. - Edvina)
2004. jún. 11. 20:04

Én a lassú fokozatos kocogást ajánlanám.Nem szabad erőltetni semmit.A hangsúly a heti rendszeres 3-4 szeri 30 perc mozgáson van.

Inkább többször fél óra mint egyszer másfél.

Az minősül kezdő futónak aki fél órát egyhuzamban végig tud futni.Erre a szakirodalom fél évet ad.

Váltogatni kell a kocogást a sétával,fokozatosan eltolva a kocogás javára.Lehet közben zenét is halgatni.Fontos egy jó futó cipő.Kipróbáltam tuti működik.

212. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 211. - Edvina)
2004. jún. 11. 12:08
Bármi, ami aerob. Egy óra séta, fél óra futás, úszás, bármi, csak zsírégető tartományban történjen.
211. Edvina
2004. jún. 11. 11:23
Szerintetek a dieta mellett mi a legjobb zsiregeto mozgas 40 korul.
210. Edvina
2004. jún. 11. 11:22
Black Mamba ! Teljesen tisztaban vagyok vele, hogy a cal nem egy zsiregeto torna. De akkor mar 30 folott nem jarok aerobicra. Egyebkent is serdulokorom ota gerincferdulesem van es ludtalpam. A terdem sem OK. Szoval maradt az oregeknek valo cal. Jonak tartom, sot... En csak leirtam a sajat tapasztalatomat: rengeteget csinaltam, megizmosodtam, aztan abbahagytam, es rettenetesen meghiztam.
209. Edvina
2004. jún. 11. 11:18
Kea! Amig nem volt rajtam annyi izom a cal-nak koszonhetoen, nem tudtam annyit felszedni, mint megizmosodasom utan. Szoval rossz hirem van a felszedett izombol, ha nem mozogsz bizony zsirparna lesz.
208. 497f15547f (válaszként erre: 207. - 497f15547f)
2004. jún. 10. 17:47
Ja, és azt hozzátenném, hogy kb. 1 évig csináltam
207. 497f15547f (válaszként erre: 205. - Edvina)
2004. jún. 10. 17:45
Edvina!Én pontosan így jártam.Annak idején megvettem az első kék könyvet a caláról, és ha valaki elolvassa, nem az derül ki a számára, hogy ez egy zsírégető torna.A hölgy aki kidolgozta, súlyos mozgásszervi betegsége idején találta ki ezeket a gyakoprlatokat.Biztos, hogy van alakformáló hatása.Annak idején a csapattársaim között a vékonyabb lányok lettek formásabbak.Már leírtam, hogy amikor ezt csináltam készült rólam egy fénykép, nem olyan sokkal vagyok rajta vékonyabb, mint annak idején Katinka.Úgyhogy csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz!
206. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 205. - Edvina)
2004. jún. 10. 17:12
Edvina, az izomból soha nem lesz zsír. A zsírból sem izom. Érdekes, amit mondasz. Én azt vettem észre, hogy egyre szálkásabban az izmaim és ég a zsír, mint a fene :-)). Nekem nagyon bejött a call., ráadásul még a tartásom és nagyon megjavult tőle.
205. Edvina
2004. jún. 10. 14:57
Nem akarom senki kedvét elvenni a callaneticstől, de volt egy idő, amikor rengeteget jártam. És mit vettem észre, sokkal nagyobb comjaim, vádlim lett, meg csipőre izmosodtam, azt nem kellett volna. Aztán abbahagytam és jobban meghíztam mint valaha. A felszedett sok izom gondolom zsírrá alakult. Most ettől szeretnék megszabadulni az Atkins-szel.
204. ercsi
2004. jún. 10. 00:57
Naponta setalok gyors utemben 1 vagy 1.5 orat, a hazafele vezeto uton van egy kb 150 m emelkedo. En csak siratofalnak hivom.Majd amikor -10-15 kg-nal tartok, akkor elkezdhetek kocogni. Mar alig varom. Igaz a gyaloglas utan is faj a labam.
203. zazuka
2004. jún. 9. 11:17
Nem voltam tegnap step aerobicon, mert túlóráznom kellett. Meg is van a böjtje, alig bírok lábra állni, iszonyatosan izomlázam van a hétfői spinningtől. Reggel a sírás kerülgetett fájdalmamban, és még egy jót sem üvölthettem, mert a kiscsaládom még aludt.
2004. jún. 9. 11:10
Ünnepélyesen jelentem, ma reggel felvettem a tegnap vásárolt nyúlcipőt. 20 percig köröztem két teniszpálya körül. Csicseregtek a madarak, és én pedig iszonyú módon szenvedtem. De elkezdtem és remélem, kitartó leszek. Ma azt mondanám 10 perc kocogás és 10 perc séta volt, de szépen, lassan majd alakul ez jobban is. Már az ia nagy fegyvrtény volt, hogy ezért felkeltem reggel 6 órakor. :O))
201. zazuka
2004. jún. 8. 12:36

Na, gyerekek! Megvolt a tegnapi spinning.

Hát izé...(hogy kedves csapattársam idézzem - Moncha)

Kb. 10 percig csináltam rendeltetésszerűen, aztán már nem bírtam kiemelni magam a nyeregből. Szabályos fizikai fájdalmat éreztem. Mikor 1/2 óra múlva le kellett szállni a földre, gyakorlatilag összerogyott a lábam. Kivánszorogtam átöltözni, aztán irány az utca. Hát, hogy is mondjam, kicsit furcsán néztek az emberek, ezért elkezdtem vadul kortyolgatni az ásványvizemet, hogy azt higyjék azért olyan furi a járásom. Az első komoly akadályt a járdaszegély okozta, le kellett volna lépnem rajta. Koncentráltam és sikerült, igen ám, de az út túloldalán meg föl kellett volna lépni, na az szép volt. Ezek után be az autóba, irány haza, otthon föl a lépcsőn (kapaszkodva sikerült is).

Ma reggel reumás csigaként betettem magam a melóhelyre, voltak érdekes percek.

Minden összevetve, állati jó volt, megyek szerdán is:)

200. Hoxa
2004. jún. 8. 11:35

Párommal nekiláttunk teniszezni :)

A régi ígéreteimet, miszerint gyakrabban mozgok, termlészeten mind megszegtem :( Olyan nagyon lusta vagyok, fujjjjjjjjjjj.

Hoxa

199. zazuka
2004. jún. 7. 08:26

Megmenekültem!

Komoly gondot okozott, hogy mit tornázzak, mikor és hányszor, de most találtam 1 új edzőtermet a melóhelyem és az otthonom között. Ha elindulok 4-kor, akkor 5-re pont odaérek az edzésre.

Ma spinningezek 1 órát, holnap step aerobic lesz!

Úgy örülök:))))))))))

198. satya
2004. jún. 6. 04:49

Halihó!

Nagy a csend itt a mozgás témában,nyilván intim kérdésnek számít.Én egy munkatársammal el kezdtem önvédelmi sportot űzni,nagyon tetszik,mellette tovább sulyzózom de már nemigen futok.


197. Mariann
2004. máj. 25. 13:34

A callanetics nekem is bevállt! Ha nincs erőm, akkor is csinálom. Ha nem is végig, a hasizomerősítőt, és a csípőgyakorlatot ki nem hagynám. Egyébként én a nagy kék könyvből csinálom... Bár már megy nélküle is!

Rajtam még van háj, még 8 kiló van a célig. Ráadásul most stagnálás van, egy hónapja. VISZONT a centik mennek lefelé! Tehát kell a mozgás!

196. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 195. - 3e0ba54fb8)
2004. máj. 25. 10:23
Bocs, most látom, hogy kazettára tornázol :-))
195. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 194. - Kiscsikó)
2004. máj. 25. 10:20

Kiscsikó !

Hova jársz callaneticsre?


2004. máj. 25. 10:15

Hali!


Én Áta biztatására kezdtem a tornát.No nem ugri-bugrit.Azt nem nekem találták ki.A Callanetics-et csinálom minden másnap.Nem akartam hinni a szememnek és a férjemnek,hogy bizony már 5 óra után látszik a hatása.Kezd "darázs" derekam lenni és kockásodik a hasam is.A múlt héttől kiegészítem fél óra biciglizéssel a mozgást.Hétfő-szerda-péntek:callanetics,kedd-csütörtök-szombat:biciglizés,vasárnap:jól megérdemelt pihenés.És rájöttem,hogy mozogni jó,nem hagynék ki 1 napot se.A hétvégén megyünk a Balcsira,és viszem magammal a kazettát.

Jó mocorgást mindenkinek!

193. 7e433abb8e (válaszként erre: 192. - Zsuzscsina)
2004. máj. 25. 07:04

De. Ez normális. Ahhoz, hogy erőt fejts ki szénhidrátra van szüksége a szervezetnek.

Mivel az van "megvonva" ezért gyak. nehezebb a mozgás, sőt van olyan nap, mikor az ember képtelen rá sajnos :( nálam is volt ilyen,többször is.

De azért erőlködöm. És azért megyeget...

2004. máj. 25. 04:50
Mindig is sportoltam, egész életemben (most épp 30 vagyok), de ahogy elkezdtem a diétát, egyszerűen nincs hozzá erőm. Olyan fáradt vagyok állandóan, hogy két hét után feladtam a sportot. Igy nem érzem magam olyan fáradtnak, viszont fogyás szempontjából nem lenne rossz folytatni a sportot. Ti nem érzitek magatokat fáradtabbnak, mint a kúra előtt? Mit tegyek?
191. Hoxa
2004. máj. 19. 20:55

Bocs, de összevontam a 2 sportos-mozgásos topikot, mert úgy érzem, nincs szükség újabbra.

Hoxa

190. dirnix
2004. máj. 19. 13:49
Ideálisnak a heti 3X-i sportolás mondható egy-egy nap pihenővel.Így lehet a leg jobb eredményt elérni!
189. dóri
2004. máj. 19. 13:47
Teljesen igazad van. Nekem 8 kg után semmiféle Kekwick (lehet, hogy rosszul írom), semmi csodaszer hatására nem indult meg a további fogyás. Újra elkezdtem úszni járni, kétszer egy héten úszom, a térdbalesetem miatt csak gyorsúszásban és hátúszásban úszhatok, és akkor indult el a további fogyás. Ha lesz kitartásom, mindenképpen szeretném tartani. Mert két alkalom az nem sok, mégis hatásos.
188. dirnix
2004. máj. 19. 12:28

Sziasztok!

Azt gondolom,hogy az Atkins diéta valóban nagyon hatásos de rendszeres sport nélkül tartós eredményeket nem lehet el érni!!

187. hszonja
2004. ápr. 29. 15:48

Nekem sem tetszik ez a gyaloglós dolog.Úgy érzem, hogy nem csinálok semmit, és az izzadás is megáll.Nekem a futás eddig segített a fogyásban, igaz nem egyszerre, kellett hozzá idő. Lehet pont azért, mert nem a zsírégető zónában voltam..

Ausztriában vettem 54eur (kb 15000ft), de ez csak az edzésidőt, az aktuális szívfrekvenciát mutatja.Az edzés végén megmutatja az átlagos szívfrekvenciát is.Ha érdekel az áprilisi shape-ben 2oldalas cikk van erről,árakkal,órák fényképével+funkcióikkal.

Nemcsak a Polar csinál ilyen órákat, hanem a sportcégek is, pl Nike.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook