Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mozgás!!! Mozgás?? fórum

Mozgás!!! Mozgás?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2004. febr. 19. 12:02

zsuzska:

Hahóó!

Nekem mind a kettő kazija megvan, szerintem is szuper.Igen szeretném megvásárolni az összes többit de fogalmam sincs, hogy valyon merre keressem.

Ő amarikai ha jól tudom,szerintem nagyon ért a zsirégetéshez.Pont zónaidőben tartja mozgásával a pulzusszmot.

Kösz, hogy eszemben juttattad a söprüt, valamikor végeztem ezeket a gyakorlatokat, nem könnyű:))

Hoxa anánlom ezt a két kazit, imádni fogod, bemutatja a kaziján a tornászlányokat, hogy milyen sikereket értek el röpke 10 hét alatt.

"Fogyókúra 10 hét alatt"

" Alakformálás"

A Tescoba szoktam látni kb. 1000 Ft.Karácsonykor még volt.



5. hoxa
2004. febr. 19. 09:49

Ki az a Libby?



2004. febr. 19. 09:32

smokey:Nekem Libby Alakformálás kazettája van meg, ajánlom mindenkinek, aki nem szeret ugrabugrálni. Hatásos és vérprofi a csaj, Bíró Ica csak egy maneken.

Tudjátok mit láttam az Ideál életmódmagazinban?

Tornázz otthon: kell egy seprűnyél (lecsavarható felmosónyél is jó), ezt hátul a nyakadba kell tenni, a két végét megfogni, vagy csuklót rátenni, és hajrá: a gyakorlatok: törzsfordítás jobbra-ballra 200x, törzshajlítás jobbra-ballra 200x kitörés váltott lábbal 4x20. Egyszerűnek tűnik? az is, de csak úgy lihegek a végén.

Próbáljátok ki, ha nincs kedvetek a kazettákhoz, erre kb napi 10 perc is elég, közben lehet tv-t nézni, zenét hallgatni



3. hoxa
2004. febr. 19. 06:06

smokey:

Megígérem :) Ma megyek megvenni.

Egyébként van még vagy 4 norbi kazettám, meg "véres" alexandra (na azt utálom) meg "nyíró" ica (na azt is utálom).

A hastánc úgy felcsigázott, talán segít elkezdeni a mozgást, aztán jöhet norbi :)

Majd beszámolom az első hastánc órámról, remélem megvan még az a kazi, amit a médeamarktban láttam.


hoxa



2004. febr. 18. 20:26

hoxa:

Sziasztok!

Mozogásra szükségünk van mint egy falat kenyérre.Nálam is nagy úr a lustaság, de rájöttem csak elkezdeni nehéz.Nem mocorgok sokat kedvenc kazettám Libby Robertz kazija rászántam magam és igenis félórát véigigtáncolok velük.De utána olyan jó érzés.Nem vagyok éhes, a cukrot kilöki a vérből azaz elégetem.Esténként gyalogolok legalább egy órát.

A lábam az mindíg kéznél van:))Hetente 3 órát jógázom.

Bizony ha hatalmában kerit a lustaság nem sikerül fogynom.Ez ősrégi tapasztalatom.Vannak gépeim, futópad, bicikli, taposógép de nem szeretem.Inkább irány a friss levegő, még aludni is jobban tudok,főleg azzal a tudattal, hogy tettem az egészségemért egy kicsit.

A legjobb hasizomgyakorlat, ha leültök a földre megtámaszkodtok a kezeteken hátul és szép lassan számokat írtok le a levegőben páros lábbal.Aki százig eljut, az már profi.

Hoxa: Nem fogsz fogyni ha meglesz a kazettád:))Megigéred, hogy használni is fogod?:)))



2004. febr. 18. 19:14

hoxa:

Hello Hoxa!

Hát..én ugy vélem,hogy torna nélkül sokkal lassabb a fogyás ésföleg nehezebb..

tudom,h.nagyon nehéz rászánni magad egy agyonhajszolt nap után,de

hidd el utána hihetetlen jo érzés bedölni egy kád forro vizbe lazitani,

és joo büszkének lenni magadra.

én rubint rékázom,plusz hullahopp karika/iszonyat jo a derékon plusz

csipön ragadt hájacsák ellen/

te miota csinálod ezt és hogy állsz?



1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook