Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most nem adom fel -20kg a cél! Ha te is így gondolod, csatlakozz! fórum

Most nem adom fel -20kg a cél! Ha te is így gondolod, csatlakozz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
438. MankaPanka (válaszként erre: 437. - Patapucs)
2014. jan. 27. 08:25

Szia,ha ráklikkelsz a nevemre,az adatlapom interaktivitás részében ott vannak a receptjeim,és ez is közte van:)

Sajnos egy nap csak egyet enged felvinni,de rengeteg diétás sütemény,reformált étel receptet találtam ki.Igyekszem mindennap felvinni egyet.

Ha nincs U1 liszted,akkor viszont este már ne egyél ilyet,sőt délután is mértékkel,ha tk.liszted van csak.Ha pedig sima fehér...arra inkább semmit nem mondok :),nálam már jó ideje nincs sima liszt,se cukor otthon.Kizárólag,ha keverékkel dolgozok,akkor veszek.

437. patapucs (válaszként erre: 436. - MankaPanka)
2014. jan. 26. 23:04

Szia!



Nem írnád meg ezt a bögrés süti receptet?

Igaz, hogy nem updatezek, de időnként jól jönne. :-)

2014. jan. 26. 19:55

Szép esté!

Most vacsoráztam,tojássalátát csináltam,és annyira megkívántam az édességet,hogy összedobtam egy update1-es bögrés mikrós sütit is.:)A tej igaz elfogyott,de vízzel helyettesítettem.

Torna is megvolt,Rubint Réka 1-es dvd-je,hát mit ne mondjak,a popsi gyilkos...Mikor először tornáztam erre,kb.8 éve,még suliba jártam,és emlékszem,másnap a buszra alig bírtam felszállni.:D

435. 5c0313b0fc (válaszként erre: 434. - 408020f45e)
2014. jan. 26. 18:11

Egyetértek veled!

Igazad van, az egész nem ér annyit, hogy akár egy picit is felbosszantsam magam rajta!


Ahogy nézem a naptáramat, (és a Holdnaptár szerint is), ahogyan írtad: 16.-án volt a telehold, 24.-én (pénteken) már fogyóhold van egészen jövő hét szerdával bezárólag. Majd csütörtökön 30.-án lesz az újhold.


Így van, csak kérdés, hogy valóban van-e hatása a fogyókúrára, vagy csak azt gondoljuk??? :))))

2014. jan. 26. 17:30

Szóval, hogy oldjam egy kicsit a hangulatot, szeretnék pontosítani!:) 01.16.-án volt telehold, azóta fogy (én sajna nem:D), 01.30.-án lesz újhold és jöhetnek a kívánságok, mert ilyenkor hatékonyabb a megvalósulás esélye:)))Most vettem észre, hogy tegnap volt a szerencsenapom:D, még éppen idejében! Ugye?

Mostanában néhány fórumra felnéztem és komolyan felbosszantott a dolog, amit tapasztaltam. Rendre kötekedő emberek osztották az észt, belekötöttek helyesírási hibákba, egybe és különírásba és ezt lovagolták meg rendesen, de a kérdés, mintha nem is lett volna fontos, amit a kérdező feltett. Nem mindenki magasan kvalifikált, akinél bekötik az internetet és lehet, hogy nem is ért nagyon hozzá, mit és hogyan kell(ene) feltelepíteni a hibák ellenőrzéséhez.De feltett egy kérdést, nyilván azért, mert foglalkoztatja és meglehet, hogy nincs senki a környezetében, akitől meg tudná kérdezni. Tehát a Hoxán kérdez. Arra kellene válaszolni és nem fitogtatni azt a keveset!

Na, miután 2-3 ilyen fórumba botlottam, el is ment a kedvem a többitől!:(

Szóval, lányok, olyan jó lenne, hogy mi megértsük egymást, hiszen közös a problémánk, nem?

Jó, hogy összefutottunk itt, segítsünk egymásnak.:)

Puszi mindenkinek és további szép napot!:)

433. Mazsinka (válaszként erre: 432. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 26. 16:24
Most erre mit mondjak? Te mondtad, hogy aki szigorúbbra veszi, az jojózni fog, aki meg nem, mint te, az szépen tartja. Láthatod, hogy ez nincs így. Mint mondtam, aki hízásra hajlamos, az a legkisebb félrenézés után is vissza fogja szedni. Azt hiszed, én lefogytam 20 kilót, és harmadnap visszaszedtem? Nem, hónapok után szedtem vissza, azzal a különbséggel, hogy gyorsan adtam le. Te lassan adod le, csak gyorsan szeded vissza. Tényleg nem bántásból, de a bűnözés erre vezet. Én már akkor stagnáltam, amikor gyümölcsből többet ettem, és hol volt még a fehér kenyér? Most mondjam azt, hogy én megmondtam? Nem mondom, és hagyom is a fórumot, ahogy eddig tettem, mert tényleg nem izgat már, hogy ki hogyan fogyózik, vagy épp "fogyózik". Sajnos van most ennél nagyobb gondom is, amin a fejem törhetem.
432. 5c0313b0fc (válaszként erre: 431. - Mazsinka)
2014. jan. 26. 15:53

Rosszul emlékszel Mazsinka!

Te azt állítottad, hogy a Norbi-3-as kóddal ellátott kajákat (köztük a kenyeret is), fogyó alatt egyáltalán nem szabad enni, csak amikor már elértük a kívánt kilókat, és a súlytartásnál szabad ismét elővenni.

Én pedig azt mondtam, hogy igenis a 3-as kódos kajákat is enni fogom, persze csak ahogyan ott írva van = déli 12-ig!!!


Most persze, ahogy befutottam a csőbe, és elárultam (miért is titkolnám), hogy előfordult, hogy "bűnbe estem", persze rögtön jössz a szent beszéddel: én megmondtam. Pedig teljesen máson volt a nézeteltérés közöttünk!


Azóta a színedet le láttam, azt hittem, hogy már nem is jársz ide közénk, most pedig egy pillanat nem sok, jössz, hogy az orrom alá dörgölj olyasmit, amire nem is jól emlékszel.

Eddig "hol jártál báránykám?" Örülök, hogy te legalább jól vagy, és nálad minden oké!!!! :)))

431. Mazsinka (válaszként erre: 430. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 26. 15:40

Ha valakinek van még valami "bevethető" ötlete, harci fegyvere a kilók ellen, kérem ő is adja közre! Oké???


Minek? Úgysem fogadsz meg belőle semmit, csak mész a saját fejed után, lám, itt az eredménye. De biztos mindenki hülye és rosszindulatú, aki azt mondja, hogy ne egyél este fehér kenyeret.

2014. jan. 26. 15:12

Helló-helló!

Most néztem. A múlt héten naptár szerint telehold volt, amikor gyakorlatilag stagnálnak a dolgok.

Most pénteken kezdődött, és szerdával bezárólag tart a fogyó-hold. Ilyenkor könnyebben mennek le (holdnaptár szerint) a kilók. Tehát most kell rádolgozni a fogyózásra: jobban odafigyelni a kajára, többet beleadni a mozgásba, stb. stb.

Majd jövő hét csütörtöktől az Újhold, az első 1-2 nap valamelyikére célszerű lenne ha nem is böjtöt, de egy lékúrát, vagy gyümölcsnapot, folyadékkal telített napot = könnyebb ételeket, tisztítás gyanánt beiktatni a további sikeres fogyózáshoz.


Szóval én már ott tartok, hogy a holdállást is figyelni fogom, mert nem igaz, hogy amit jan. 2.-a óta lefogytam 3 hét alatt másfél kg-ot, azt a múlt héten, apránként vissza is szedegettem!

Pedig a KalóriaBázis szerint nem zabáltam túl magam egyik napon sem, jó-jó volt 1-2 nap, amikor este is becsúszott 1-2 darabka kenyérféle, és ugye a Norbi-féle kódos rendszer szerint ez tilos, de ez még nem ok arra (szerintem), hogy az összes korábban leadott kilóm visszajöjjön.


Ha valakinek van még valami "bevethető" ötlete, harci fegyvere a kilók ellen, kérem ő is adja közre! Oké???

2014. jan. 26. 14:38

Sziasztok! Nálunk gyönyörűen süt a nap, olvad is!:)

Szerintem valami van a levegőben, mert nekem is áll a súlyom, pedig úgy gondolom, a kajákkal sem estem túlzásba és többet is mozgok, mint azelőtt. Szóval nem értem. De folytatom, mert amíg a szervezetem azon töpreng, hogy "namostmivanakkorholisazakajaejnye", addig én szépen hozzászoktatom magam az új helyzethez és nem hagyom magam!:))))Előbb-utóbb be kell indulnia a fogyásnak!:)

További szép napot mindenkinek!:)

428. 5c0313b0fc (válaszként erre: 427. - Adimami)
2014. jan. 26. 10:38

Én is hasonlóan vagyok! Egy jó hete nem mozdul a mérlegem, csak akkor megy fölfelé, ha esetleg valamiből többet ettem. Azt persze mutatja!!!

Amikor "rendes kislány vagyok", azt elfelejti jelezni!

Persze én is csak a hagyományos kajákat, és hagyományos alapanyagokkal főzök-sütök magamnak. Szerencsére cukrot ezer éve nem használok, kenyérféléből is már csak tizedét annak, mint korábban. És egy-egy kicsikét torna-gyanús (!) mozgásokat is végzek itthon! :)))

Bízzunk benne, hogy kitartásunk előbb-utóbb látványosabb eredményt is!

427. Adimami
2014. jan. 26. 09:55

Sziasztok lányok, nálam a heti "eredmény" mindössze 3 cm mínusz és sajnos nem a legproblémásabb helyekből. A mérleg is megmakacsolta magát, a 86-ról nem mozdul lejjebb ( lassan két hete).


Holtpont. Sok helyen olvastam róla, és korábban is tapasztaltam. Mégis nehéz megélni, mert jó lenne már újra 68 kg-osnak lenni...


Mégsem adom fel, mert lehet mindez a női ciklusokkal függ össze, és egyszerűen csak vizet tart vissza a testem.


Büszke vagyok rá, hogy bár néha elmaradt a torna, és a naplózás is hézagossá vált, megyek kitartóan tovább az utamon!


Elmondhatom, hogy ezúttal nem használok semmiféle fogyókúrás port, teát vagy bogyót, normális ételeket eszem. A táplálok kiegészítőkkel az a tapasztalatom, hogy csak rövid távú eredményt hoznak, és törvényszerűen visszajönnek a segítségükkel leadott kilók.


Az is jó, hogy energikusabb lettem, többet bírok elvégezni a háztartásban, este tovább maradok fenn, nem fáj itt-ott, napi 2 kávénál többet sosem iszom mégis szinte megfiatalodtam.


A nassoláson megspórolt napi 200 Ft-ok is szépen gyűlnek, lassan elkezdek gondolkodni rajta, hogy az első havi 6000 Ft-ból ha összegyűlik mivel fogom meglepni magam.


Lötyögnek rajtam máris a nadrágok. És ha ismét beindulnak lefelé a kilók, előbb utóbb eljön a pillanat amikor már lesz 1-2 dagiruha-darab, ami túl nagynak bizonyul ,és hogy vissza ne hízzak határozott mozdulattal a KUKÁBA DOBHATOM őket !!!!Ez motivál tovább, ezt a pillanatot várom már, de NAGYON!

Mindenkinek szép (havas) napot, és további kitartást!

426. 408020f45e (válaszként erre: 423. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 25. 17:23
Ez jó! Biztosan én sem jó helyen keresem!:)
2014. jan. 25. 17:22

Sziasztok! Nálunk folyamatosan esik a hó, hol jobban, hol kevésbé.

Kajával jól állok, most jön a direkt mozgás. Mert állítólag a háztartási munka nem számít mozgásnak! Akkor én egy csodabogár vagyok, mert nekem attól is szokott izomlázam lenni, sőt jól el is tudok fáradni benne, jól kimelegedve! Na, aki a fenti állítást kiagyalta, tuti, hogy a hétvégi takarítást, csak hallomásból ismeri!:)

Na, megyek, később még benézek!:)

424. Chelsey (válaszként erre: 423. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 25. 17:12
Addig sem költöd el ;-)
423. 5c0313b0fc (válaszként erre: 421. - 408020f45e)
2014. jan. 25. 16:01

No látjátok, itt a baj!!!!

"...százezrek maradnak a zsebünkben!" Én pedig váltig a pénztárcámban keresem!!! :))))

422. 408020f45e (válaszként erre: 421. - 408020f45e)
2014. jan. 25. 00:12
Az enyém már anorexiásnak néz ki!:D
421. 408020f45e (válaszként erre: 420. - Chelsey)
2014. jan. 25. 00:11
Jaja! (Na meg, hogy százezrek maradnak a zsebünkben a rezsicsökk. miatt!) Lehet, hogy nem csak mi diétázunk, a pénztárcánk is?:)
420. Chelsey (válaszként erre: 419. - 408020f45e)
2014. jan. 24. 23:48
Ja, meg azt is publikálták, hogy egyre jobban élünk, nem? :DDD
419. 408020f45e (válaszként erre: 418. - Chelsey)
2014. jan. 24. 23:43
Pedig úgy publikálták, hogy az egész országban mindenütt van hó. Vagy ti nem itt éltek?:)
418. Chelsey (válaszként erre: 417. - 408020f45e)
2014. jan. 24. 23:03
Itt semmi sem esett. Ma legalábbis.
2014. jan. 24. 22:55
Lányok! Mindenki így kifáradt a hócsatában?:)))))
2014. jan. 24. 19:58
Hozzánk megérkezett a tél. Hideg van és esik a hó órák óta.Felétek mi a helyzet?
415. Chelsey (válaszként erre: 413. - Angyal78)
2014. jan. 24. 00:03
Jobbulást!
414. 408020f45e (válaszként erre: 407. - Chelsey)
2014. jan. 23. 21:47

Lehet, de úgy éreztem szétráz!:(

De az is lehet, hogy nem jól volt beállítva. Szóval azt mondod a P2 a fogyásra? Hát, lehet, hogy adok neki még egy esélyt, nem hagyom elveszni. De legfeljebb a jövő héten. ;)

2014. jan. 23. 21:41
Sziasztok csajok.Bocsi de mostanàban keveset tudok fent lenni.Kicsi fiam lebetegedett most minden nap hordanom kell szurira hàt ettõl teljesen kivagyok most.Ugy hogy most nem igazàn tudok magammal foglalkozni.De remèlem a jõvõ hetem màr jobb lesz.
412. Chelsey (válaszként erre: 410. - MankaPanka)
2014. jan. 23. 14:04
Én is mindig magam dobom össze az ilyesmit, nem szeretem a porokat. Néhány indiai fűszerkeveréktől eltekintve a fűszereket is én keverem, mert akkor nem lesz olyan sablonos.
411. zimitimi (válaszként erre: 410. - MankaPanka)
2014. jan. 23. 12:24

Szia!

Nagyon jó a recepted! A hétvégén lasagna-t fogok csinálni, ahhoz pont jó lesz.

:D

2014. jan. 23. 11:48

Hahóóó!

Nagyon régen voltam itt,de sok a dolog...

Az életmód tökéletes,mennek a kilók lassacskán,és meg sem érzem,hogy ez diéta.

Tettem fel egy saját készítésű bolognai receptet,totál 1-es kód.Puszi

409. Chelsey
2014. jan. 23. 11:26

Hali, én még mindig itthon. Már csak a torkom fáj, de az viszont iszonyatosan. Már nagyon unom ezt a betegséget, elviszi az egész hetemet. A múlt héten a fiam mellett asszisztáltam, előtte a férjem.


Persze, szerencsére nem olyan vészes, csak frusztráló. De milyen jó lenne, ha ennél komolyabb baja soha senkinek nem lenne!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook