Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most döbbentem rá, nagyon megroggyantam így 50 után. fórum

Most döbbentem rá, nagyon megroggyantam így 50 után. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. 55Judit (válaszként erre: 23. - Cherry Coke :))
ápr. 1. 08:03

Ez itt az én vallomásom volt, azért anonim.😀 [link]

Ha kedved lesz a napi rutinodba illeszteni ezt a mozgásformát, beszélgessünk ott róla ha gondolod.

24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Cherry Coke :))
ápr. 1. 07:58
Melyik gyakorlatsort végzed?
23. Cherry Coke :) (válaszként erre: 15. - 55Judit)
márc. 31. 20:30
Én is csinálom amióta írtál róla másik fórumon és tényleg szuper 🙃
22. semleges (válaszként erre: 21. - Lolita2112)
márc. 31. 05:19
Én is igy gondolom.
márc. 31. 00:23
elvezz minden napot es ne sirankozz inkabb annak oruljel,hogy megerted ezt a kort!
20. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 30. 22:25

...döbbenet... észlelés... merre tovább? :)

58 évesen újra edzésre járok. Súlyokkal dolgozom, fiatalok között... nem lettem vékonyabb, de mindenem mozog. Úgy futok a zebrához, ha látom, hogy zöld lesz, hogy ihajj... és a kutyával is futok reggelente. :)

Soha semmiről nem lehet lekésni! ;)

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 55Judit)
márc. 30. 10:00

Köszönök szépen mindent. Majd jelentkezem.

Áldott ünnepet kívánok mindenkinek!

18. 55Judit (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 10:07

Rendben, szeretettel várlak.

Bemutató videókat találsz, de azokból nem tudnál semmit megtanulni, mert a csikung nem csak a mozdulatokból áll. Nem mindegy pl. hogy mikor veszel levegőt, mikor engeded ki, és hasonló dolgok, amik a videókon nem látszanak csak ha jól csinálod, érzed hogy benned valami zajlik. :) ha pedig haladóknak való videókat nézel, bonyolultnak találhatod, ami elriaszthat.

Minden az alapoktól épül, tudod! Ha szeretnéd, segítek.


Én a mai gyakorláson túl vagyok, most a paradicsom palántákat megyek nagyobb edényekbe ültetni.

Mindig le kell hogy kössük magunkat valami örömöt nyújtó dologgal, és akkor nincs időnk a kesergésre. Persze van hogy belesüllyedünk mert időnként kemény az élet, de mindenből ki lehet jönni hidd el!

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 55Judit)
márc. 29. 09:56

Nagyon jól esnek a szavaid, a biztatás. A csikungról hallottam, egyáltalán semmit nem tudok róla, de utánanézek.

Előfordulhat, hogy majd írok privátban is.

16. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:51

Ha nagyon rossz állapotban vagy, lehet hogy a csikung neked is jó lenne. Remélem tudsz azért járni, tevékenykedni, de ha nehéz, a csikungban ülő gyakorlatok is vannak, ugyanolyan hatásosak mint az állók. Ez a mozgásforma betegség megelőzésre, és öngyógyításra való.

Biztos jönnek erre majd a nagyon okos szélsőséges hozzászólások, de engem ez hidegen hagy. Pont mint a békát aki süketnek tetette magát és annak ellenére is felmászott a létrán hogy ordibálták neki hogy úgysem tudod megcsinálni! :)

te se hallgass senkire, csak oldd meg hogy örömöt lelj abban amit csinálsz.

15. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:45

Egyem a szívedet, nekem sok ötletem lenne, de nem biztos hogy örömöd lenne abban amit én teszek, mert biztosan másak vagyunk. nagyon-nagyon fontos hogy örömöd legyen abban amit csinálsz. Akár étkezésről, akár testmozgásról legyen szó.


Nálam néhány éve már tart az hogy mindig egy picivel egészségesebben étkezek. Nekem is volt honnan feljönni. Kipróbáltam minden féle tornát, edzésterveket, millió videóból válogattam főleg ami koromnak és erőnlétemnek is megfelelő. Azért hagytam mindegyiket abba mert frusztrált, nem tett egyik sem boldoggá!


Febr. 1-én kezdtem a csikungot. Na ez betalált nálam. Tökéletes mozgásforma, erősít testileg, lelkileg, és ami a nagy különbség más mozgásformához képest, ebben nem fáradok el!!! nem kiveszi az emberből az energiát hanem feltölt. Eszméletlen jó! na ez, boldoggá tesz. Örömmel gyakorlom, ez pluszban simogatja a lelkemet.

Neked is meg kell találni azt amiben jól érzed magad. Ne szenvedés legyen se az evés mert diétázol, se a mozgás, mert kimerít amit csinálsz.

Ha gondolod rám írhatsz priven is.

14. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:38
Van valamilyen konkrét betegséged? Vagy az öregedéssel járó fiziológiás változásokra gondoltál?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
márc. 29. 09:35
Már majdnem ott tartok.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 55Judit)
márc. 29. 09:34

Eddig ilyen volt a hozzáállásom, ez van és ezt kell szeretni. De nem jó.


Szeretnék a te csoportodba tartozni :)

Tudom, hogy így csak elásom magam jó mélyre, létezem és nem élek.


Mivel kezdjem?

11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:24
Elsősorban a saját érdekedben kéne foglalkoznod magaddal. Főleg az egészségeddel! Ismerek olyat aki évtizedek óta, 50 után is letojja magát, meg is van az eredménye!
10. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:23
Szuper! Jó ötlet!
márc. 29. 09:22

Valahogy a terminátor idézete jutott eszembe,,,

Nincs végzet,, csak ha bevégzed.

8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:22

A rosszban a jó, hogy felfedezted a problémát. Innen kiindulva lehet építkezni.

Életem során én is ártottam magamnak éppen eleget ahhoz hogy minden féle bajom legyen. Én jól akarok lenni, és így 70 fele egyre jobban és jobban is vagyok. Sok energiát kell ebbe föccölni, de én szerencsés vagyok mert van motivációm.

Legyen neked is, és építsd vissza magadat te is! Ne azok közé tartozz akik lepusztítják a testüket, és széttárt karokkal kijelentik nincs mit tenni, ez genetika!

Ugye te az én csoportomba tartozol?😀

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
márc. 29. 09:18
Sajnos mindkettő.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Enissa)
márc. 29. 09:17
Köszönöm a hasznos hozzászólást. Mostmár kezdek gondolkodni, muszáj összekapjam magam. Ennyi év eltelt és ha visszatekintek, szánalmas, egy csődtömegnak érzem magam. Így nem érdemes élni, mindenképpen változtatnom kell.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:15
Mire gondolsz? Fizikailag, testileg?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
márc. 29. 09:12
Sajnálom, hogy te is így vagy.
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 08:56
Pedig még nagyon fiatal vagy a megroggyanáshoz. Próbáld átértékelni az életed, hogy ami még van, azt tartalmasan éld le, mert vissza nem hozhatod majd 10-20-30 év múlva ezeket az éveket, és ne akkor szomorkodj, hogy nem is éltél.
2. Myra
márc. 29. 08:48
Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook