Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miután már megszáradt a birsalmasajt mindkét fele, miként kell tárolni, hogy ne penészesedjen be, és ne is száradjon ki nagyon? fórum

Miután már megszáradt a birsalmasajt mindkét fele, miként kell tárolni, hogy ne penészesedjen be, és ne is száradjon ki nagyon? (tudásbázis kérdés)


6. varga ágica (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2011. dec. 6. 09:29
frissentartó fóliába csomagold kétszeresen,és a hűtőpolcon tárold
2011. okt. 18. 19:47
Nem adtam okos valszt az elebb,tenyleg kell szaritani,na nalam kubikko,de nem fogyasszak,mint irtam gyumolcskenyerben sutom,de lehet gombocban,vagy hajastesztaban felhasznalni.
4. rohiani (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2011. okt. 18. 17:49
Ha kiszáradt celofánba kell csomagolni és hűvös helyen tárolni (hűtő vagy kamra).
2011. okt. 18. 17:47
En kb.keteve csinalta,nagyon egyszeru de a kutyanak se kell.Most megfogadtam inkabb kompotott csinalok,na de lesz ki megegye?azselet dioban hempergettem es ugy szaritottam ki na nics kellette de megoldottam gyumolcs kenyeret ha sutok aszalt gyumolcs helyet azt rakok,atverem a tarsasagot,van ra gondom.
2011. okt. 18. 17:26
Ez egy jó kérdés, sajnos én sem tudom, tavaly nekem is bepenészesedett, pedig sokat kellett vele dolgozni... :(
2011. okt. 18. 17:24
Miután már megszáradt a birsalmasajt mindkét fele,miként kell tárolni,hogy ne penészesedjen be,és ne is száradjon ki nagyon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook