Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől egy csúnya férfi? fórum

Mitől egy csúnya férfi? (tudásbázis kérdés)


1 2
37. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 18:10

Szia!


Pontosan, mi is a kérdés???


Erre nem is igazán lehet pontosan válaszolni.

Miért?

Nem vagyunk egyformák!

Mindenkinek más a szép illetve a csúnya! (Lehet nekem a pink tetszik, neked meg a fekete. Mi ezzel a probléma???)

Van akinek tetszem, s van akinek nem. Ez van. Nem is akarok mindenkinek tetszeni.

Mindenesetre először magával kell összhangban lennie....

Pl.: Van egy férfi, aki nem szépnek(csúnyának) látja magát. Akkor miért várja el a nőtől, hogy szépnek lássa?!?!


A nő észreveszi(előbb-utóbb), ha egy férfi nincs összhangban magával.

dec. 24. 14:31
Úgy összesen az
35. xochipilly (válaszként erre: 21. - Srcrss)
dec. 24. 12:48
Nekem meg azok nem tetszenek, akiknek olyan az arca mint amit egy fatuskóból faragtak ki. Baltával 😖 De nem vagyunk egyformák, szerencsére 😄
34. xochipilly (válaszként erre: 25. - Channa*)
dec. 24. 12:46
Én azt látom a környezetemben, hogy a jóképű pasikra jobban "ragadnak" a nők, pláne ha magas is az illető pasi.
33. globus (válaszként erre: 31. - De16c8f9e6)
dec. 24. 08:47

Megnéztem, mert nem tudom, ki ő.

Szerintem nem csúnya, de a lenyalt haj borzalmasan fest rajta. Legkönnyebb lenne ezt megváltoztatni.

dec. 24. 08:37
mindenkinek mas a szep es mas a csunya.
dec. 23. 22:50
Zlatan se egy szép ember. Mégis egy fél világ imádja. Mondjuk nekem bejön. Mert jó a stílusa. Az meg sokat tud dobni valakin.
30. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 22:46

Ő egy szép férfi? Nem. És mégis vonzó. Szerintem...


[link]

29. Ms_Daisy (válaszként erre: 24. - Channa*)
dec. 23. 22:05
Zelenszkij szerintem igen jóképű. A sötét haja hasonlít csak véleményem szerint.
28. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 22:05

Ez van! Nem tetszik mindenkinek mindenki.

Én se tetszek mindenkinek, sőt! A legtöbb férfinak nem is tetszek, de a férjem szerint szép vagyok;)


Azt az egy nőt kell megtalálnod csak, akinek te bejössz és nem azt figyelni, hogy a legtöbb nőnek nem vagy az esete.


Egy szerintem csúnya férfi: Belmondó.

És, hogy megnyugtassalak: Nekem Csányi Sándor, Antonio Bandaras, Kamarás Iván, Jason Momoa, Jason Stathamés és még sokan mások is csúnyák. Sok nő viszont oda van értük...

dec. 23. 22:03
Hasonlít egy volt tanáromra. Van neki felesége, és 8 gyereke. Tehát találhat párt. De kell valami plusz: intelligencia, jó humor, megbízhatóság. A tanáromra ez mind jellemző. Kompenzálta azt, hogy 165cm-nél nem magasabb, nem gazdag, nem egy Brad Pitt.
dec. 23. 22:02

Számomra így érthetetlen ez a kérdés.


Lehetett volna akár:

1.) Csúnya, mitől egy férfi?

2.) Férfi egy csúnya, mitől?

3.) Egy csúnya, mitől férfi?

25. Channa* (válaszként erre: 11. - Xochipilly)
dec. 23. 21:58

"Mindig több nőt vonzanak a kifejezetten jóképű pasik mint az átlagosak. "


Szerintem ez már régen megdőlt. Sokszor kifejezetten szép lányokat látok csúnya pasikkal. Bár, az is lehet, hogy csak szerintem csúnya a pasi. És látok sok kifejezetten jóképű pasikat, akikre még véletlenül sem ragadnak a nők, pedig még nem is bunkók.

dec. 23. 21:56

Számomra úgy néz ki, mint Zelenszkij, de nekem van egy kis gondom az arcokkal;)

Tehát, akár magyar is lehetne a tatáros vagy törökös kinézettel. Itt volt pl. Sütz Ilánk, aki kifejezetten tatáros kinézetű magyar nő volt.

23. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:48
Nem az esetem. A testalkatán változtathat. Pl. szélesebb vállakkal sikeresebb lenne. 🤭
dec. 23. 19:43
Csúnyának nem mondanám. Foghiány? Főleg, ha jól látható helyen, az gáz.
21. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:28
Milyen bőrhibája? Egy-két pattanás, vagy sebhely? A sebhely szexi. 😉 És a ráncok is. A nagy orr férfias. Nem tetszenek a babaarcú, nyápic férfiak. A foghiány baj.
dec. 23. 16:09
én átlagosnak mondanám. Szerintem cuki, de ahhoz személye találkozó kell, hogy vozódjon hozzá az ember. Viselkedés, hangszin, stb
19. Enissa (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 15:16

Így működik ez a nőknél is.

Ha egy fotót teszel valaki elé, csak a külsőre tud reagálni, ki az aki tetszik neki, egy kapcsolathoz ennél azért több kell.

És a fotókról, volt a múltkor egy srác, aki feltette a fotóját, és az egész háttér egy dzsuva volt, azért az is elmond sokat egy emberről, hogyan áll be, mi a háttér, ki nem állhatom, amikor odaáll valaki egy jobb kocsimellé és rádől stb. Sok dologtól függ a tetszés, vagy nem tetszés.

18. Napsugár8 (válaszként erre: 17. - Hattori)
dec. 23. 15:10
Mert szerinted a buxája a fotója egy férfinak?
17. Hattori (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
dec. 23. 15:02
Attól, hogy csóró
16. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Xochipilly)
dec. 23. 15:01

Mongol, török, tatár... szerintem erősen rokonok. Állítólag Attila is török volt, tehát még az is meglehet, hogy a fotón levő személy valahol "balkézről" egy kicsit magyar is. :))

Valóban, egy ápolt, gondozott haj, szakáll, átlagos kinézetű férfi.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Enissa)
dec. 23. 15:00
Nyilván nem, de sokkal inkább vonzónak tudok találni egy nőt ha elsőre baromi nem is jön be, ha meglátok olyan vonzó dolgokat benne, például egy mosoly egy intellektuális beszélgetés stb.
14. Enissa (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:55

"Ez kedvencem amúgy hogy van egy férfi aki lehet nem csúnya de mégis 10ből 9 rámondja hogy nem az esete"


Van egy kérdésem. Neked minden nő az eseted, aki korban illene hozzád?

dec. 23. 14:50
Ez kedvencem amúgy hogy van egy férfi aki lehet nem csúnya de mégis 10ből 9 rámondja hogy nem az esete neki vagy nem kéne, mert valóban nem illik be abba az ideál képbe amit az emberek vonzónak találnak, így szerintem egy ilyen férfinek nagyon nehéz lesz társat találnia szinte lehetetlen.... pedig valóban nem csúnya
12. xochipilly (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
dec. 23. 14:50
Én először azt hittem, török 🙂 Egyébként teljesen átlagos kinézetű, nagyon sok csúnyábbat láttam már.
11. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:48

Akiről süt a butaság és a bárdolatlanság az akkor se kéne, ha ő lenne a következő Mr. Universe 😄

Az ápolatlanság és igénytelenség - rossz higiénia, hiányos fogazat és társai - eleve kizáró ok, de engem mindig az átlagon felül okos pasik vonzottak, és nyilván azok akikkel kb. mindenről el lehet beszélgetni 🙂


Azzal nem értek egyet, hogy egy férfinak nem kell "szépnek" lenni. Mindig több nőt vonzanak a kifejezetten jóképű pasik mint az átlagosak. Aki átlagos vagy esetleg csúnya, az tud kompenzálni az eszével és a stílusával.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:46
Nem csúnya, csak szerintem nem kifejezetten európai, nem kifejezetten fehér ember arca, feje. Nekem inkább "olyan tatáros" beállítottságnak tűnik. Azt ne kérdezd, hogy miért. Ez a szó jutott eszembe, ahogy megláttam.
9. eunuch (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
dec. 23. 14:44
Nekem se kéne.
dec. 23. 14:33
Nem csúnya. Nem láttál még engem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook