Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől egy csúnya férfi? fórum

Mitől egy csúnya férfi? (tudásbázis kérdés)


1 2
dec. 23. 14:27
Nekem nem kéne, de csúnyának sem nevezném.
dec. 23. 14:25

Ez a férfi nem csúnya, sokkal csúnyábbaknak is van barátnője.

Bár nekem nem az esetem, de vannak olyan nők, akiknek bejönnek azok, akik így néznek ki.



És, hogy mitől csúnya egy férfi?

Szerintem az ápolatlanság amivé csúnyává tesz. Gondozatlan haj és szőrzet, koszos körmök, rosszul öltözöttség, és igen a fogatlanság.


Bőr problémákkal is lehet mit kezdeni, vannak tabletták, amik az aknés bőrt rendezik.

Fogatlanság nálam nagy igénytelenségre vall. Menjen fogorvoshoz és igen is, csináltassa meg.

Nagy a füle vagy az orra? Még TB alapon is korrekciózzák.


Tehát, minden lehet változtatni és mindenkinek lehet párja.

dec. 23. 14:25

Ő egy átlagos kinézetű férfi. A kommunikációja, a viselkedése tudná esetleg még szépíteni.

Az a nő aki kifejezetten a külső alapján döntené el hogy szóba álljon-e vele, az alapból meg sem érdemli.


Egy férfinek szerintem nem kell kifejezetten szépnek lenni. Legyen tiszta, ápoltak a fogai, körme, haja, ruhája.

Az pedig ha intelligensen kommunikál, mindenképp javít a képen.

4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:23

A foghiányán mindenképpen kell, hogy tegyen, hacsak nem allergiás azokra az anyagokra, ami a pótláshoz kell.

"tehet arról hogy csúnya"

Hogy a viharba tehetne arról, ha csúnyának született, az genetika.

Az ápolatlanságáról viszont nagyon is tehet, az visszataszító.

Micsoda kérdés, milyen barátnője lehet: :D Ilyen pasinak nem szeretnék a barátnője lenni, akikben ilyen botor gondolatok merülnek fel.

A pasi a fotón azért távol áll a csúnyától szerintem.

Az elálló füleit kompenzálhatja a humora, az intelligenciája, a kedvessége, modora és 1001 más tulajdonsága.

dec. 23. 14:05
Nem csúnya.
dec. 23. 14:03
Hirtelen azt hittem a szomszéd vezír van a képen:O
dec. 23. 13:56

Vajon mitől csúnya egy férfi, tehet arról hogy csúnya, tehát azért csúnya mert bőrhibája van, foghiánya van vagy nagy az orra nagy a fülei? Egy csúnya férfi tud változtatni azon hogy ne legyen csúnya, például itt ez a férfi szerintetek ez a férfi csúnya, ha igen akkor tud változtatni ezen valamit egyáltalán, és lehet barátnője egy ilyen férfinek, ha igen milyen?

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook