Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit teszel meg annak érdekében, hogy megőrizd vagy visszanyerd az egészséged? fórum

Mit teszel meg annak érdekében, hogy megőrizd vagy visszanyerd az egészséged? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
78. life14
2014. júl. 27. 00:17

Én próbálom kiiktatni azokat az anyagokat is az otthonomból, amik mérgezik a szervezetemet.


[link]


[link]


[link]

77. grizus (válaszként erre: 76. - Life14)
2014. júl. 27. 00:10

A teafaoajat próbáltam, tisztít valóban, de nem mulasztotta el.

Gyógyszert nem merek szedni erre, tartok tőle, hogy hormonos vagy szteroidos, arról szó se lehet.

Most a sószappanra gondoltam, csak azután nem szokás krémet használni, én meg krémmániás vagyok, de szinte csak natúr dolgokat használok. A sószappan nagyon sokaknak bevált, lehet, hogy kipróbálom, legfeljebb utána bekrémezem.

Most kecsketejszappant próbálok egyébként, meg szedek bőrvitaminokat, pl. beta-karotint.

76. life14 (válaszként erre: 73. - Grizus)
2014. júl. 27. 00:04

Porban én is szedem. Tisztítja a beleket.


A teafaolaj nagyon jól leszárítja a pattanásokat.


Nekem kiskoromban volt ilyen problémám, de csak a Roaccutantól múlt el olyan súlyos volt. Utána teljesen tiszta lett az arcom.


Ma már nem szedném be, inkább megkeresném a probléma okát, és azt kezelném. Az egész szervezetemet tenném helyre. De régen még nemtudtam, hogy mi miért van.

75. grizus (válaszként erre: 74. - Life14)
2014. júl. 27. 00:03
Hát, ez is igaz.
74. life14 (válaszként erre: 71. - Life14)
2014. júl. 27. 00:01
Tudom. De ha én vagy más nem akar változtatni a hozzáálássán, azt hagyd rá, ne pocsékold rá az idodet.
73. grizus (válaszként erre: 71. - Life14)
2014. júl. 26. 23:58
Kovaföldet most én is szedek. Régebben por alakban szedtem és az arcomra szedtem, sokáig csináltam de egy fia pattanást nem mulasztott el.
72. grizus (válaszként erre: 70. - Life14)
2014. júl. 26. 23:57
Lehet, én csak magamból és a tapasztalataimból tudok kiindulni. "Vitával még ember el nem intézett semmit."
71. life14 (válaszként erre: 69. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:57
Igen, nagymamám szedi a válla miatt. És kalcium-kovafold kapszulát, és msm-et is vettem neki.
70. life14 (válaszként erre: 68. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:56
Nem fogom úgy érezni. Ha valaki magára vesz ilyen butaságot, az az o dolga, foleg úgy, hogy meg is indokoltam, hogy miért írtam ki.
69. grizus
2014. júl. 26. 23:52
Apropó halmáj: a cápaporc kapszuláról hallottál már?
68. grizus (válaszként erre: 67. - Life14)
2014. júl. 26. 23:51
És utána mind a ketten úgy éreznétek, hogy kellett ez? Mire volt ez jó? Én is vitáztam már itt úgy, hogy keserű szájíz maradt utána, mert senki nem lett okosabb, összevesztem vadidegenekkel, akikkel nem is ismerjük egymást és ráadásul még ki is adtam magam, ami nagyon tud fájni utólag.
67. life14 (válaszként erre: 65. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:50
Elobb utobb valaki biztos megunná azt a gyerekes vitát.
66. life14 (válaszként erre: 63. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:49

Igazából nem rosszat akartam kívánni, csak így akartam levezetni a fájdalmat.

Hiába nem akarsz gondolni valamire, ha akaratlanul gondolsz rá, és nem tudod kiolni magadból.

Én úgy gondolom, hogy, ami egyszer osszetort, az már soha nem lesz ugyanolyan.

65. grizus (válaszként erre: 64. - Life14)
2014. júl. 26. 23:46
Ezzel csak az a baj, hogy akkor idetéved pl. egy pasi, akivel meg egy nő bánt el, és akkor meddő vitát folytattok arról, hogy melyik nem a szemetebb...
64. life14 (válaszként erre: 60. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:45

Tudom, hogy okosabb és érettebb dolog, de ezek szerint én nem vagyok elég érett, és lehet nem is leszek. Ez az én keresztem, és igen, engem minosít.

Igen a nok kozott is van csomó tetu. Mint, ahogy rengeteg séto soviniszta mondás is szól róla(tobb mint a férfiakról.

Úgy értettem, hogy pár napig bánkódnánk.

A férfiakat akartam ezzel megsérteni.

63. grizus (válaszként erre: 61. - Life14)
2014. júl. 26. 23:41
Nyilván friss a dolog. Én is kívántam már rosszat pasinak, átkozódtam és keményen megjártam! Tuti azt kaptam vissza. "Bánat és seb legjobb ellenszere, ha rá se gondolunk."
62. grizus (válaszként erre: 59. - Life14)
2014. júl. 26. 23:40
De minek egyek halmájolajat, ha növényit is ehetek? Nem vagyok vega, de az a halmájolaj kissé elborzaszt...
61. life14 (válaszként erre: 56. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:39

Ebben igazad van.

De mások vagyunk. Van, aki túl tudja magát tenni a dolgokon, van aki nem.

De ez mindenki maga problémája vagy érettsége.

60. grizus (válaszként erre: 58. - Life14)
2014. júl. 26. 23:39
Jó, csak engem bántott, amit kiírtál, és nem csak azért, mert "a szépre emlékezem", hanem mert sokkal okosabb dolog nem magunkra venni mások sértéseit. Ha egy pasi szemét veled, az őt minősíti és akinek nem inge, ne vegye magára. A nők között is van épp elég görény. És azt hogy érted, hogy pár napig innánk... ez a nőkre is sértő, mintha ennyivel meg lehetne oldani, mintha ilyenek lennénk... mindegy, engem bántott a hozzászólásod.
59. life14 (válaszként erre: 57. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:35
Igen arra.
58. life14 (válaszként erre: 54. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:34

Gondolkodtam.


Nem kell mindent komolyan venni.

Sértésnek szántam, nem bántam meg, hogy kiírtam, nem vonom vissza.


Mindenkinek meg van a saját véleménye. Nekem ez, neked meg más.

Ha te máshogy gondolod, én tiszteletben tartom. Nem fogok belekotni, személyeskedni, és számon kérni, hogy mit, miért írsz ki, ha nem személyesen engem akarsz vele megsérteni.

Nem fogom eldonteni vagy megszabni neked, hogy mit kellett vagy nem kellett volna kiírnod.

Ha te úgy érzed, írd ki.

Aki ezt az idézetet személyes sétésnek veszi, az is az o szíve joga.

Szólásszabadság van.

57. grizus (válaszként erre: 55. - Life14)
2014. júl. 26. 23:28
Csukamájolajra gondolsz? Azt hittem, az egy legenda...
56. grizus (válaszként erre: 53. - Life14)
2014. júl. 26. 23:28
Mivel ha hagyjuk, hogy egy paraszt által okozott frusztrációnk határozzon meg minket, az minket minősít. Velem is bántak el rondán, ismerek köcsög férfiakat, de nem kell velük foglalkozni. Nehogy már belőlük induljak ki!
55. life14 (válaszként erre: 48. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:27
A halmájban található olaj is nagyon jót tesz.
54. grizus (válaszként erre: 53. - Life14)
2014. júl. 26. 23:26
Hát, nem kellett volna. Pl. az édesapádról is hasonlóan gondolkodsz? Sose voltál még igazán szerelmes? Nincs fiútestvéred? Most már, hogy leírtad, mindegy, de azért gondolkodj, mielőtt beszélsz, léci.
53. life14 (válaszként erre: 50. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:23

Elnézést kérek az állatoktól a sérto hasonlatért.:)


Egyébként ez tényleg egy buta általánosítás akart lenni, akárcsak sok hasonló mondás.

Tényleg sérto akartam lenni. Akinek nem inge, ne vegye magára. Egy konkrét személyre gondoltam, amikor ezt kiírtam, éa az álatala okozott sérelmekbol adodó frusztrációmat vetítettem ki a tobbi férfira.

52. grizus (válaszként erre: 51. - Grizus)
2014. júl. 26. 23:21

A szezámmagban ugyanis sok kalcium van, ami szerves, és ez sokkal jobb, mint a külön bevitt kalcium, ami káros is lehet. Ld. pl. a fluoridot: a fogkrémben nagyon káros, de szerves kötésben kis mennyiségben a zöldségekben hasznos.

Fluoros fogkrémet nem használok, ha egy mód van rá, ezt nagyon fontosnak tartom. Van egy kis vízszűrő palackom, abból iszom a vizet. Egyébként vannak olcsó vízszűrő módszerek, érdemes ezeket kipróbálni a drága gépek helyett. Ha állni hagyjuk a vizet vagy kirakjuk a napra, vagy megerősítéseket mondunk neki vagy ragasztunk rá - felé essen a szövet -, máris sokat tettünk ezügyben. Lehet kapni kis agyagszerű golyócskákat is, amik szűrnek, illetve vannak ötletek pl. a jomtom oldalán.

51. grizus
2014. júl. 26. 23:18

Régen jobban odafigyeltem. Rengeteg gyógyteát ittam, ma szinte semmit. Sok aloe vera gélt is ittam és sokkal több gyümölcsöt ettem. És mozogtam is, itthon.

Olajokban nagyon jó még a szezámmagolaj is, vagy a krém változata, finom és hasznos.

50. grizus (válaszként erre: 29. - Life14)
2014. júl. 26. 23:15
Hülyeség, amellett nagyon sértő és igazságtalan, már megbocsáss.
49. grizus
2014. júl. 26. 23:14
C-vitamint rendszerint szedek, bár sokkal jobb lenne, ha inkább rendszeresen innék citromlevet, mert az nagyon jó és szerves. Régebben szedtem algát, az is nagyon jó, akarok megint. Emellett még van pár dolog, pl. magnézium vagy egyéb ásványi anyagok, amiket szoktam szedni. De többnyire hanyagolom a dolgokat, meg nincs is elég pénzem drága készítményekre.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook