Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok fórum

Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok (beszélgetős fórum)


7. zse pi (válaszként erre: 4. - Aed3e137e4)
2006. febr. 25. 12:27
De! Iszonyúan unalmas film! Biztos sokkal jobb a könyv. Én is tervezem, hogy elolvasom, de előbb [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}]! :)
6. 93a74b44ea (válaszként erre: 4. - Aed3e137e4)
2006. febr. 23. 19:41

Eddig nekem is csak gyerekek mondták,hogy a Narnia filmen jó,az idősebbeknek kevésbé tetszett.

Én a könyv első kötetét olvastam,a film asszem a másodikból készült.

Nem uncsi,de nem is egy katartikus élmény.

2006. febr. 23. 18:52

Én is [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}] rajongó vagyok, úgyhogy most azt olvasom.

Nemrég fejeztem be Nick Hornby: egy fiúról c. könyvet. Nekem bejött. Filmet is csináltak belőle [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Hugh Grant[{[{[/A]}]}]tel.

Szeretem a Dan Brown könyveket.

Ajánlom Süskind: Parfüm c. könyvét is.

2006. febr. 23. 15:21
A Narnia nem uncsi? A filmről azt hallottam.
2006. febr. 23. 10:19

Az új [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}]t.Mindegyiket faltam eddig,ezt is.


A Narnia krónikáit.Nem ilyenre számítottam,nagyon mesés.(A filmet még nem láttam.)De nem rossz azért.


És sok-sok Wass Albertet.Mindenkinek ajánlom az Elvész a nyom-ot.Életem legjobb,legszebb, legmegrázóbb,leghatásosabb regénye.


És még egy nagy kedvenc-Szabó Magda:Mondják meg Zsófikának.

2. Hoxa
2006. febr. 23. 10:09

Én mostanában babás könyveket és újságokat, de a nagy-nagy kedvencek:


VAVYAN FABLE - pasiknak is kéne olvasni.. :)))

ROBERT JORDAN - Gyűrűk Ura rajongóknak ajánlott, kicsit hosszú sorozat, de nagyon jóóóó!!

2006. febr. 23. 09:52
Mostanában én habkönnyűeket olvasok. Valahogy ahhoz van kedvem. Aki szereti az ilyesmit, annak ajánlom a Dadusnapló c könyvet, könnyű és szórakoztató. Jó kikapcsolódás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook