Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok fórum

Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok (beszélgetős fórum)


37. Dorsi
2006. máj. 25. 15:02
HAAS ANNA: A feleséged vagyok, nem a cseléded (Arsenicum kiadó, www.cseledkonyv.hu)
2006. máj. 21. 16:58
Marlena De Blasi: Ezer nap Velencében.
2006. máj. 21. 12:38
Paulo Coelho: A Piedra folyó partján ültem, és sírtam
34. őkinE
2006. máj. 21. 11:55

Sziasztok!

Most olvasom a "Dr. Atkins forradalmian új étrendjét" (ez az első kötet-a nagy piros könyv).

Szerintem nagyon jó, nagyon érdekes dolgokat tudam meg.

Mindenki el kéne olvassa aki fogyózni kezd (szerintem).

2006. máj. 21. 10:51
Folyamatosan olvasom még a South Beach diétát és a Nagy fogyikönyvet...:)
2006. máj. 21. 02:46
Szóval szereztem is már pár könyvet itt az USA-ban..bocsika a hibáért...
31. Mókica (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2006. máj. 21. 02:45

Én is Vavyan Fable rajongó vagyok! Sezereztem pár is pár könyvet itt kinnt :)))


Agykontrollos könyvek még a kedvenceim.

Anyukám küldött nekem kettőt:

- Szövetségesünk a tudattalan

- A mennyei prófécia...

Ezeket olvasgatom, de még nem végeztem velük ;(

30. Hoxa (válaszként erre: 28. - Szika)
2006. máj. 17. 08:21
szika, terhesség alatt rákattantam a könyvtár romantikus polcára. ezekből a dadusnaplót és a jay házát is olvastam, könnyűek, szórakoztatóak. :)
2006. máj. 16. 21:18
Bòkay Jànos:Bohèmek ès pillangòk(Puccini èlete)
28. szika
2006. máj. 16. 21:12

Kínomban vettem meg a következőket, mert könyv és olvasásmániás vagyok, de komolyan nem bántam meg. Könnyűek, de ugyanakkor tartalom is van bennük, és humor és meghatódás is, de mégsem a nyálfüzet kategória:

Anne Davis: Egy taxi hátsó ülésén (no ez kcsit pikáns :))) )

Jenny Colgan: Amanda esküvője (vigyorgós, cselszövős)

Emma McLaughlin és Nicola Kraus: Dadusnapló (tanulságos, és vicces is, de inkább kínodban nevetsz, babás)

Catherine Barry: Jack háza (kicsit depi, babás, de szintén kínban vigyorgós, hepiendes)

Sheila O'Flanagan: Szeleburdi szerelem, és Messze még a vég (elvált nőci 2 gyerekkel új életet kezd)

Meg Fable minden mennyiségben. :)))

27. rozsa3
2006. máj. 16. 21:00
Pendragon legendát. Az túlzás, hogy olvasom, de elkezdtem :) (Szerb Antal)
26. szika (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2006. máj. 16. 20:58
Halkirálynős könyvet másfél nap alatt olvastam ki. És direkt lassítottam. Imádom Fable-t. minden t olvastam tőle legalább 6x. de komolyan. nekem ő az abszolút keblenc. Meseanyó. :)))
25. Hoxa
2006. máj. 16. 11:32

Megjelent egy új Vavyan Fable könyv, ráadásul a Halkirálynő sorozatból.

Most ezt olvasom, meg a Jordan könyvet párhuzamosan.

Meg a Dr. Spock könyvet.

Meg a 12 hónap titkait.

Meg az Anya, taníts engem! című könyvet.

Meg az Újszülött a fedélzeten című könyvet.


És ezek mind-mind itt hevernek szerteszét :)))

2006. máj. 16. 11:09
Wass Albert:Mire a fák megnőnek.
23. 0f7f8f506d (válaszként erre: 9. - Aed3e137e4)
2006. máj. 16. 10:27
A Garcia Marqez:Száz év magány nagyon jó könyv, én vagy tízszer elolvastam.A kedvenc regényeim közé tartozik.
22. Jay
2006. máj. 16. 10:26
Vavyan Fable: Apád, anyád ide lőjön!
2006. máj. 16. 10:24
Bocs, rosszul írtam trilógia
2006. máj. 16. 10:23
Én most Nora Robertstól az Örvénylést olvasom.Ez egy trológia első része, a másik kettőt is elolvasom, az is megvan.Ő a kedvenc íróm, nagyon jó regényeket ír.
2006. máj. 14. 12:59

Pillanatnyilag egy Parfume cimu konyvet, amit agy Patrick Suskind nevu nemet iro irt. Nagyon jo konyv, az 1700-as evek vegen jatszodik, de teljesen mas mint amire az ember szamitana abbol az erabol.

Mikor befejezem, akkor a kovetkezo olvasmanyom Arthur Golden-tol a Memoirs of a Geisha lesz. Mar egy par eve olvastam egyszer, de most hogy lattam a filmet, el akarom olvasni ujra.

18. zoja
2006. máj. 14. 12:44
Ljudmila Ulickaja Életművésznők Apósomtól kaotam .Szerinte el kell olvasnom.Maj kiderül mijen.
2006. máj. 2. 18:23

Aragon: Sziget a Szajnán


(ha minden jól megy, ma kezdem el olvasni)

2006. ápr. 29. 18:53
Az örök kedvenc:Agatha Christie.
15. Tacus
2006. ápr. 29. 18:41

Most fejeztem be a HP-t.

Alig lehetett letenni. Élveztem.

2006. ápr. 29. 16:03
Dan Brown,Dean R. Koontz.Mostanàban az o konyveiket olvasgatom.
13. Jay
2006. ápr. 29. 14:16

Adótan könyvet :((((((((

Mert kell. :(((((((

2006. ápr. 29. 12:23

Dan Brown minden mennyiségben. A Da Vinci kódot nehéz felülmúlni, de az új könyve is jól sikerült (Megtévesztés foka).

És ha nyugodt hangulatában van a kisfiam, olvasom neki (is) a Nanny McPhee-t..:)

2006. ápr. 28. 20:59

Paulo Coelho minden mennyiségben!!!

Az alkimista

Zahír

Egy mágus naplója...

Isteni könyvek, elgondolkodtató nagy igazságok és élethelyzetek vannak benne. sok erőt merítek belőlük, úgyhogy bártan ajánlanám másoknak is.

Másik nagy kedvenc: Jane Austen (Értelem és érzelem, Büszkeség és balítélet-sokkal jobb könyveben, mint filmen)

Egyébként szerintem a szabadban a legjobb olvasni. Én erdő mellett lakom és vadászlesre szoktam felmászni és ott üldögélni és órákat olvasni. Teljesen kikapcsol.

2006. márc. 14. 18:40
Igen [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}]!! a hatodikat elöször angolul olvastam, nem tudtam kivárni hogy megjelenjen a magyar :D a hetedikkel is így lesz valószínűleg! Még az ezoterikus, meg relaxáló meditációs, könyveket szeretem. José Silva: Agykontroll - kötelező, csak nehéz lehet beszerezni, elég régi, nekünk megvolt úgy 10 évvel ezelöttről.
2006. márc. 2. 14:54

Amiket én mindig és minden körülmények között képes vagyok újra, meg újra olvasni, azok a Garcia Marquez könyvek. Nemrég kedvet is kaptam újra nekilátni a Száz év magánynak, csak idő kellene hozzá. Az nem az a metrón olvasható kategória, hogy csak úgy kutyafuttában olvasom.


Egyébként ti mikor olvastok? Esténként, vagy utazás közben? Bevallom én a wc-n is szoktam :) Meg a fürdőkádban, na az isteni kikapcsolódás, meleg víz, csend és egy jó könyv.

2006. febr. 25. 19:02

Igen. Igen. :O)


HP forever ........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook