Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit érez az az ember, aki többször próbál öngyilkos lenni? fórum

Mit érez az az ember, aki többször próbál öngyilkos lenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 22. 19:22

Ez van, ha a szükségleteink nincsenek kielégítve...

Lassan az egész ország eljut idáig, mert már a biztonsági szükségleteink nincsenek biztosítva(lét-,köz- stb.), és lassan az alapvetőek sem lesznek, mert nem tudjuk majd kifizetni...(pl.víz...)

15. Marcsika84 (válaszként erre: 5. - E32d76b828)
2011. okt. 22. 19:21
Én ezt mind értem,szerintem mindenki átél az életben ehhez hasonló rossz dolgokat,de ez csak gyávaság szerintem!Mikor az ember azt gondolja,hogy nincs más megoldás,és elfut a gondjai elől.
2011. okt. 22. 19:21

Mi csak a feltett kérdésre válaszoltunk ne haragudj

nézd bárkiről lehetne szó. Együttérző vagyok és egy kedves biztató szóra szükség van és mindegy hogy hivják az illetőt. Üdv.Ágnes

2011. okt. 22. 19:21
Nem hiszem ,hogy tiszta tudatállapotban ezt mérlegeli:)az illető.
2011. okt. 22. 19:20

Sajátos idegi állapotba kerül, amikor már elveszti az önkontrollt a gondolatai, tettei felett. Nem tud már egészséges következtetéseket levonni, egyedül a halált látja jó megoldásnak.

Az öngyilkossági kísérlet segélykiáltás, igazából nem akar meghalni. Régebbi halotti anyakönyvbe még volt egy megjegyzés: "tettét önkívületi állapotban követte el." És ez így nagyon igaz.

2011. okt. 22. 19:19

Sok félék vagyunk,némelyik ember hátán fát is lehetne vágni,másnak már egy fele akkora probléma is hatalmas gondot jelent.



Bár szerintem ez is lehet öröklött -betegség-,azaz hajlam arra,hogy "könnyebben" feladják.


Mert aki megöli magát az feladja a harcot.

10. Marcsika84 (válaszként erre: 7. - Anyuci91)
2011. okt. 22. 19:19
Valami félreértés történt,mert én szeretek élni,és nem rólam van szó!:)
9. 04e95f637a (válaszként erre: 5. - E32d76b828)
2011. okt. 22. 19:19
pontosan!!!
2011. okt. 22. 19:17
Furcsa,hogy valakiért,vagy valamiért az ember képes arra,hogy eldobja magától az életét!!Az életünk egy ajándék,még akkor is ha tele van akadályokkal!Sajnos nem érthető dolog számomra az,ha megvan mindene,szerető felesége,gyönyörű két kisgyerek,és mégis ilyenre képes.Szörnyű dolog úgy gondolom!:(
2011. okt. 22. 19:16

Néha az ember úgy érzi magát, hogy felesleges nem kell senkinek és az életben sok kudarc éri, v. a rossz családi élet, érzelmi okok is közre játszanak.

Már ajánlottak neked ilyen fórumokat olvassál bele és reméljük erről a rossz döntésről sikerül tégedet lebeszélni. Kívánok további kitartást Üdv. Ágnes

2011. okt. 22. 19:16
abszolút kitaszítottságot
2011. okt. 22. 19:15

...hát ott nagy gáz van...

sorolhatnám érdekel?

olvasd!

feleslegesség,

sikertelenség,

akaratlanság,

gyengeség,

túltöltöttség v üresség,

fáradtság,

megszűnt jövőkép stb.stb.

ha mind ezeket megértetted és feldolgoztad szólj írom tovább

2011. okt. 22. 19:14
Az egyik barátnőm apukája és az tesója is öngyilkos lett .Hasonló korúak vagyunk a lánnyal ,szerelmi ügy miatt nem tudom a választ:(
2011. okt. 22. 19:13
Ez egy nagyon nehéz kérdés erre a választ szerintem még maga az elkövető sem tudja pontosan. Sajnos én is éltem át hasonlót édesanyám kísérelt meg öngyilkosságot a nyáron és olyan indokai voltak, ami külső szemmel nevetségesek.
2. 469a0bf940 (válaszként erre: 1. - Marcsika84)
2011. okt. 22. 19:12
Szerintem nem érzi jól magát a helyzetében, valami nagyon kilátástalan vagy valamim trauma érte és így próbál megszabadulni a fájdalmától
2011. okt. 22. 19:09
Van 1 közeli rokonom,aki többször próbált már öngyílkos lenni.Én ezt nem értem.Vajon hogyan jut el egy ember idáig????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook