Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok, ha a párotok agresszív (nem veletek)? fórum

Mit csinálnátok, ha a párotok agresszív (nem veletek)? (beszélgetős fórum)


1 2
18. andi6020 (válaszként erre: 10. - Krisztinafr)
2014. jún. 17. 14:55
Veled (is) agresszív, csak még nem ütött meg. Eddig. Ami késik, az nem múlik.
17. 5674644b5d (válaszként erre: 5. - Krisztinafr)
2014. jún. 17. 14:43

Szerintem igenis agresszív veled csak - egyelőre- nem fizikálisan, hanem lelki szinten. Semmivel se jobb.

Mivel a szép szóból ezek szerint nem ért választás elé állítanám: vagy változik vagy mész. Beszélgetni felesleges, mert ahogy írtad is nem lehet vele.

16. nilena (válaszként erre: 10. - Krisztinafr)
2014. jún. 17. 14:35

Pont az a probléma, hogy Neked nem kéne csinálnod semmit!

Küld el gyorsan valami idnulatkezelési terápiára, vagy pszichológushoz, hogy kiderüljön, mi baja, ha meg nem hajlandó erre, akkor sajnos el kell döntened, vállalsz-e egy erőszakkal teli életet vagy tovább lépsz.


Ne haragudj, de az még véletlenül sem elfogadható indok a dühöngésre, hogy a melós nadrágja egy polcon van a többivel!

Én úgy látom, kezdesz abba a hibába esni, hogy magadat hibáztatod.


"Persze, benne van a pakliban ez is..."

Nem kéne, hogy benne legyen, Te is ugyanolyan jogú ember vagy, mint Ő, nincs joga megütni Téged. Esetleg megemlíthetnéd Neki, hogy ezt így Te nem tudod tovább folytatni, mert tönkreteszi a saját és a Te életedet is. Hátha kicsit elgondolkodik és hajlandó változtatni! Talán!

2014. jún. 17. 14:35
felisút, leisút
14. inta (válaszként erre: 10. - Krisztinafr)
2014. jún. 17. 14:34
Ha egyre agresszívabb... nem hiszem, hogy visszatartja, hogy "szeret". A zsarnok, vérfertőző vagy erőszakos apák is "szeretik" a családjukat.
13. inta
2014. jún. 17. 14:32

Hűha. HA ez egyre gyakoribb vagy súlyosabb, és maradni akarsz mellette, akkor talán el kellene gondolkodni szakértő segítségen. Pszichológusra gondolok, első körben.

Biztosan van valami mélyebb oka a "problémakezelésének", mint hogy rossz helyen van a nadrágja :(.

2014. jún. 17. 14:31

Most épp sokadjára nem működött jól a mobilja, most vágta földhöz.... :(((

Elegem van, belefáradtam.... :(((

Vannak anyagi tartozások amik miatt nem léphetek le csak úgy, meg persze a rendes énjét szeretem, aranyos, kedves, szeret....

Deeeeee.....

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Krisztinafr)
2014. jún. 17. 14:31
Mondom: lépj le, mielőtt még a keze eljár...
10. krisztinafr (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2014. jún. 17. 14:29

Félek is ettől, mert az exem az megvert egyszer...

Persze, benne van a pakliban ez is, de ő másfajta mint az ex....

Tudom, hogy szeret...

De nemtudom mit csináljak, hogy jobb legyen a helyzet?! :((

2014. jún. 17. 14:29
Nem várnám meg, amíg én akadok a keze ügyébe, pláne, valami hülyeség miatt...:(
8. krisztinafr (válaszként erre: 6. - Agnes89)
2014. jún. 17. 14:28
Igen, már sokszor próbáltam vele beszélni. És sokszor be is látja, hogy nem jól kezeli a helyzeteket, de ennyi. Jön a következő "esemény" és ugyanolyan agressziv...
7. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Krisztinafr)
2014. jún. 17. 14:22

Hamarosan az első pofont is megkapod.


Lépj le előtte

2014. jún. 17. 14:22
Ezt vele beszélted már?
2014. jún. 17. 14:18

Sziasztok!

Másfél éve vagyunk együtt, az első fél év után fordult először elő, ritkán, hogy agresszív volt a barátom, nem velem, hanem tárgyakkal, helyzetekkel, csapkodott, káromkodott.

Később egyre többször előfordult, pl: a melós nadrága egy polcon volt a sima nadrágjával... Ordított, káromkodott, csapkodott...

Ilyen esetekben egyszerűen nem tudom mit csináljak, már próbáltam, hogy csöndbe maradok, nem szólok semmit, persze annál jobban mondja "nem véded meg magad" címszóval.

Ha próbálok értelmes válaszokat adni vagy tudtára hozni, hogy butaságon kapta fel a vizet, teljesen értelmetlenül akkor meg persze, mert én mindig tudok mondani valamit, ez a válasz.

Sokszor már sírva fakadtam, akkor szépen lassan abba hagyja, mondja, hogy ne sírjak, nem rám haragszik...stb. Hát akár rám haragszik, akár nem, nekem mondja, rajtam vezeti le... :(((

Van amikor olyan helyzet van, hogy sokminden szarul jön ki, az ember ideges, feszült, de nem ennyire!!!

Általában az esetek után megbánást tanúsít, elismeri, hogy hülye volt, de addigra repülnek, törnek a dolgok, wc deszka, lapát épp, ami a keze ügyében volt abban a pillanatban.

Mára már oda jutottunk, hogy azt sem tudom min akad ki, egyszerűen csapkod, kiabál, káromkodik, amikor megkérdezem, hogy mi van, akkor semmi a válasz, vagy velem flegmázik, bunkózik...

Külfödön élünk ketten, ez mégjobban megnehezíti a helyzetet...

Szeretem, de sajnos már egy nap nagyobb részében dühöng, mint, hogy normális lenne és tanácsatalan vagyok, hogy mit tegyek?????

Köszönöm

2014. jún. 17. 14:18
előbb-utóbb Veled is az lesz
2014. jún. 17. 14:18
Konkrétabban?
2014. jún. 17. 14:12
még írod?
2014. jún. 17. 14:08
Mit csinálnátok, ha a párotok agresszív (nem veletek)?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook