Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit adjak fogzási fájdalomra? fórum

Mit adjak fogzási fájdalomra? (beszélgetős fórum)


1 2
17. hofferke (válaszként erre: 15. - Antaki)
2009. jún. 5. 12:27
Arról még nem is hallottam, hogy lehet azzal is! Patikában csak így egyszerűen kiadják?
16. barkrisz (válaszként erre: 14. - Hofferke)
2009. jún. 5. 12:14
Gyereke válogatja!!De nálunk szinte minden anyuka ezt használta, és mint említettem áldották, hogy létezik!!!Saját tapasztalattal "sajna" nem rendelkezem, de érdemes kipróbálni-mégsem gyógyszer........!!!Remélem hamarosan tudod enyhíteni a pici fájdalmát!!Nincs rosszabb annál, ha egy gyerkőc szenved!!!!
15. antaki
2009. jún. 5. 12:13
Dianával kented már be az ínyét?
14. hofferke (válaszként erre: 11. - Barkrisz)
2009. jún. 5. 12:09
A patikában lebeszélték a férjem róla, azt mondták, hogy a dentinox erősebb, hatásosabb, de azért veszek egy olyat is, hátha!
13. hofferke (válaszként erre: 9. - Évike001)
2009. jún. 5. 12:05

Én is ott tartok, hogy már a tyúksz..-ral is bekenném neki, ha az használna, de sajnos nem kapunk elég hatásos csodaszert.

Egyébként remek alvó volt; már 5 naposan átaludta az éjszakát úgy , hogy este 8-kor evett és ejjel 2-3 körül ébredt először, 6 hetesen teljesen végig aludta, most meg többet van fenn, mint amit alszik

12. 119cb09458 (válaszként erre: 1. - Hofferke)
2009. jún. 5. 12:05
én kicsit morbid de dianával kentem, belemártottam az újjam és jól bedörzsiztem ,az biztos hogy elzsibbasztja, probáld ki magadon!
2009. jún. 5. 12:02
Nekem az első gyermekemmel szerencsére nem kellett semmit szedegetnünk, de védőnői és anyukás tanácsra beszereztem egy homeopátiás szert a Viburcol kúpot!!!Nálunk a házban áldották az anyukák azt az embert aki kitatlálta!!Most a második gyermekem 5 hónapos egyenlőre még nála sem kellett kipróbálnom, de ezt fogom alkalmazni, ha fájdalmaink lesznek!!!Tényleg nagyon dícsérték az anyukák!!!
10. hofferke (válaszként erre: 5. - OlíviaAnna)
2009. jún. 5. 12:02
Hétfőn viszem a gyerkőcöt tanácsadásra, ott beszélni akarok erről a dokival, de addig is minden ötlétnek örülök, mert ma még csak péntek van.
9. évike001 (válaszként erre: 7. - Hofferke)
2009. jún. 5. 12:02

Mi is éjszakákat sírtunk át együtt a kisfiammal.


Kipróbáltam mindent, de csak ez segített..

8. hofferke (válaszként erre: 4. - Évike001)
2009. jún. 5. 12:01
Szerintem neki is az a legnagyobb baja, hogy sok jön egyszerre. Egy hónap alatt kibújt neki majdnem 6, ez rengeteg, és jönnek sorba.
7. hofferke (válaszként erre: 3. - Évike001)
2009. jún. 5. 12:00

Köszi ez jól hangzik!

A dokival egyeztetve megpróbáljuk szerintem.

2009. jún. 5. 11:57
Nekünk bevált a nurofen láz és fájdalomcsillapító szirup is, meg a dentinox gél.
2009. jún. 5. 11:57

Jajj, most látom, hogy írtad ez nem használt nálatok, sorry!


Szerintem a gyermekorvostól kérj valami erősebbet, ne itt a fórumon! A fájdalomcsillapítókkal azért vigyázni kell, bízd orvosra a tanácsadást!

2009. jún. 5. 11:56
Nekünk semmi más nem használt!!
2009. jún. 5. 11:55

Mi hónapokig szenvedtünk, egyszerre kijött neki rengeteg.


Írassál fel Cataflam cseppet!! Annyi csepp, ahány kiló a gyerek lefekvés előtt!!!

2009. jún. 5. 11:55
Dentinox gél!!!
2009. jún. 5. 11:53

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kérni mindenkitől, mert a kisfiam nagyon szenved a fogzástól. Már majdnem 6 fogacskája kibújt, de mikor jön a foga szinte nem alszik és most már az evésén is kezd meglátszani a dolog. Éjjel a legrosszabb, mert csak nagyon rövideket (van, hogy csak fél órát) tud aludni és utánna felsír a fájdalomtól.

Eddig dentinox-szal próbálkoztam, de sajnos nem használ semmit, néha szokott kapni nurofent is, hogy legalább egy kicsit tudjon pihenni, de sajnos az is csak rövid ideig hat.

Szeretettel fogadok minden ötletet, mert kezdek nagyon félni a fogzásától, rossz mikor együtt sírunk!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook