Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2854. rudiandi (válaszként erre: 2852. - Zuzmika)
2009. febr. 11. 21:01

mit írhatnék róla?

meseszép, tündéri, gyönyörű, bűbájos és minden ami szép és jó, persze felsőfokban

egyébként egy jó evő, de sajna kevésbé jól alvó baba, és elég hasfájós is

nagyon szépen fejlődik, pénteken lesz 8 hetes, és már 1,60-at hízott

a fiam nagyon büszke apuka, és még számomra is meglepően jól áll a dolgokhoz

etet, fürdet büfiztet, és természetesen ha kell éjjel is felkel manókához, imád együtt lenni a fiával

akit érdekel tettem fel új képet

2009. febr. 11. 09:42

Puszi mindenkinek!

Még jó, hogy virtuálisan nem fertőzök, mert annyi lenne mindenkinek. Kisebb lányom, vejem beteg, ugyanaz, mint én, ráadásul az éjjel a férjem is ingázott a mellékhelység és az ágy között. Nem tudott ma bemenni dolgozni. Most alszik. Így átváltok félig beteggé, félig ápolónővé.

Rudiandinak csak annyi, hogy tudom, mit jelent az unoka. Így az ember még nem szeretett senkit sem.

2852. zuzmika (válaszként erre: 2849. - Rudiandi)
2009. febr. 11. 08:38

Szia! Jó hogy jöttél.Én május végére vagyok kiírva, de szerintem meglesz ez hamarabb!

NA és milyen az unoka?Írhatnál ám róla valamit!A fiad hogy áll a hirtelen jött apasághoz?

2851. danya
2009. febr. 11. 07:17

sziasztok csajok, sajnos csak ennyi időm volt.


látom itt volt rudika, hála az égnek, hogy jól van ő is. szeszi is jól eltünt:(


zöldárpáról hallottatok már valami jót?

ujra kezdtem a minden kaja utáni puffadást:( nemtom mi a franc lehet, inkáb hizok mint fogyok:(


na rohanok fürdés, jövök nem sokára


puszi

2850. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2849. - Rudiandi)
2009. febr. 10. 20:22

Szia, Rudika!

Jó, hogy időnként megjelensz, bár irigyellek a kisbaba miatt. Nálunk még egyelőre nem-nagyon lesz.

Csak egy gyors válasz: nem, nem szoktam vissza a cigire, 11 hónap telt el. A felkapott 5 kg nem nagyon akar visszamászni, de nem görcsölök rajta. Keveset eszem és inkább minőséget. Sütit, cukrot (sajnos) meg egyáltalán nem. Ja, és járok kicsit mozogni.

Puszi.

2849. rudiandi
2009. febr. 10. 20:13

szia mindenkinek!

ezer éve nem jártam erre, de mióta unokám van semmire nincs időm

hétvégeken itt vannak nálunk, így mindent hétközben kell csinálnom, hogy legyen időm babázni

nem hiszitek, de szerelmes vagyok a kismanóba

ha tehetném mindig vele lennék


remélem itt mindenki jól van, majd megpróbálok sűrübben jönni, és visszaolvasni is


remélem zuzmika ti jól vagytok. mennyi időd is van még?


pusi, te nem szoktál vissza a cigire? és a visszahízott kilók mennek már lefele?


danyusom, lányokkkal minden rendben?van már új lakás nekik?

2848. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2847. - Abfef62371)
2009. febr. 9. 19:09

Köszönöm a vigasztalást, nagyon kedves vagy. Nem is lelkizek vele, csak folyton kötözködik velem. Mert nagyon ráér a drágám. Majd kiadom neki a takarítási teendőket.

Vigyázz magadra, meg a vírusodra, gyógyulj hamar. Pussz.

2847. abfef62371 (válaszként erre: 2846. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 9. 18:54

Összekevered a dolgokat. Mi elsősorban nem jópofizunk, arra ott van az átalad létesített OFF. Beleolvastam most, hogy itthon vagyok, de nem vagyok olyan állapotban, hogy okosan hülyéskedjek. Mert szerintem ez a csapat ilyen. Segíts magadon: orvos, vitaminok, egy jó laza könyv pl. ... nem merem leírni, mert esetleg reklám, de valami könnyed, jópofa hülyeség. Amúgy meg ma is sütött a nap. (Én legtöbbet a WC ablakból láttam!) Délután voltam dokinál, mert az utca végén van a rendelő. Egyébként nem mentem volna akadályok miatt. Csütörtök délelőtt akar megint látni. (Fene a gusztusát! Nő!) Szedem a gyógyszereket és remélem jobban leszek. Az unokám magkapta a Rota vírust, - - nem tudom, hogy kell leírni, - pedig kapott oltást is ellene. Ezt adta át nekem. Drága szívem már eszik egy kicsit és jobb kedve van.

Annyi előnyöm volt, hogy megjelent egy új vérnyomás gyógyszer, ami a szívritmus zavarra is nagyon jó. Nekem ez is van. Így még jól is jártam.

Pusika kérlek nem sokára vége a télnek. Vár az uszoda stb. amit szeretsz. Egyél egy falat mogyorós csokit és jobb lesz a kedved. Nem? Nekem legalábbis ez a kedvencem. Tekintsd nagy dolognak, hogy itt vígasztallak, pedig ha tudnád, hogyan érzem magam...Pasikkal meg ne lelkizz, mert ilyenek. Na, majd erről még mesélek.

Pussz!

2846. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2843. - Abfef62371)
2009. febr. 9. 15:18
Nem tűntem el, vagyok, olvasok is, de nincs kedvem nagyon irogatni. Nagyon sokáig elhúzódik ez a x@rság. Már elegem van belőle. És a télből is. Férjem szerint elhagyom magam, lehet, de kinek van kedve jópofizni, ha nem jó a közérzete?
2845. abfef62371 (válaszként erre: 2844. - Zuzmika)
2009. febr. 9. 08:47
Örülök, hogy nem valami vírust kaptál el. Vigyázz nagyon magadra ebben az influenzás időszakban. Én is meglepődtem, reggel fél 5-kor kel a cica és kéredzkedik ki. Hallottam a nagy szelet, de a havon meglepődtem. Ő is úgy döntött, hogy inkább nem megy ki. Hideg a ház is, lement 21 fokra a hőmérséklet. Az ablakok 25 évesek és húzzák ki a meleget.
2844. zuzmika
2009. febr. 9. 08:24

Jobban vagyok már, szerintm elrontottam a gyomrom vagy valami ilyesmi történt.

Gondoltam Kati, hogy a kisunokádtól kaptad el, de nézd a jó oldalát is a dolognak, lehet lemegy 1-2-3 kiló esetleg!

Ma felébredtem és mit látok?Szakad a hó!Tegnap meg melegem volt kint vékony kabátban!Tiszta őrület.

2009. febr. 9. 07:53

Sziasztok!

Danya, hát nálatok is mindig van valami. A magas vérnyomásra rendszeresen kell gyógyszert szedni. Mi is szedjük. A felmosóval most elbiozonytalanítottál, nem is tudom, mit csináljak. Lehet, hogy ennyiért megérné. Mennyire marad vizes a szőnyeg? Ki kell teríteni valahova, vagy meddig nem lehet rálépni? Gondolom hamar szárad, mert gőz.

Beteg vagyok, ma nem tudtam dolgozni menni. Kiderült, hogy az unokám vírust kapott el, és én is megkaptam. Azóta is meg van a km-em itthon a WC és a ház többi része között éjjel-nappal. Kell valami gyógyszer. Délután rendel a doki, majd elmegyek, (vagy szaladok, ha sürgős!) szerencsére nincs messze. Még az unokám sem eszik rendesen, de javulgat.

Zuzmika! Mi van veled? Csak nem vagy beteg?

Pusi! ???? Eltüntél mint az aranyóra.

2842. danya
2009. febr. 9. 06:51

sziasztok:)


a mop felmosó valóban tvshoopos, de már lehet kapni a metróban is sőt már csak kilencezer valamennyiért, én még 26.990 vette az uram. a főzerejével tisztit, patyolat tisztává, az tudja kihasználni ahol a lakótérben járólap van, de mondjuk én használom a linóoleumra, a parkettára is.

de a legjobb amire használom a szőnyegekre, szerintem jobban tisztit mint a nagy szőnyegtisztitóm, és nincs is kedvem soha összerakni. ebbe pedig öntök vizet és mehet is a munka.


nem vagyunk betegek hacsak az nem, hogy az uramnak pénteken 200 volt a vérnyomása. sosem szokott magas lenni neki. egész szombaton egy szem vérnyomás lehuzó után 165 volt. vasárnapra szintén gyógyszer mellett 135 volt.

na már csak ez hiányzik.

nem is nagyon szokta mérni, mert midig jó szokott lenni, és most tessék.

remélem ma elhuz a dokihoz vagy szétvágom.

igen kissé sok a munka lassan egy éve a hétvégeken kivül egy napot sem pihentünk. én is néhaz ugy érzem, hogy nem sok erőm energiám van:(

mert annak idején amikor hosszu hétvégeket valamelyik szállodában töltöttük, pihenéssel,szórakozossal, fel tudtunk töltödni, de ez már a mult már lassan 2 éve nem voltunk sehol. se pénz se posztó alapon.


Zuzmika remélem nem a járványba estél te is bele? hogy vagy már azóta?

remélem Kati te is jobban vagy, hát a hagyma nem egy könnyü kaja, attól függetlenül nagyon egészséges, és finom is:) de kicsit kipucolt, biztos megkönnyebbültél.

na már meg idő van, még mosnom kell a hajam

puszi

2841. zuzmika
2009. febr. 8. 16:20

Hahó


Na mi van, egy napja senki?!Jó, jó tudom, mindenki beteg, elfoglalt...stb, de azért gyertek ám!

2840. zuzmika
2009. febr. 7. 13:44

SZiasztok!

én sem vagyok valami jól, hajnali 1-től 6 ig fent oltam mert úgy fájt a gyomrom vagy a hasam, nem istudom melyik.Aztán meg Fanni már kelt is fel.De rendes volt a párom, ágyba kaptam a reggelit meg a kávémat:Sőt még vállalta Fannit egész napra, én naiv meg nem tudtam mi baja lett hírtelen, mire rájöttem hogy egy napja nem gyújtott rá, és ezzel akart cigihez jutni! Jutott is:)

2009. febr. 7. 10:34

Sziasztok!

El levelezek ám magamban. Legalább kiírom a hülyeségeimet. Ha zavar, akkor szóljatok nyugodtan, nem sértődöm meg.

Hogy jártam már megint! A párom vacsira pizzát kért. Volt még a mélyhűtőben. Jól belakott belőle, én egy kicsit ettem kistányéron. (Pusi után szabadon) De jól bekentem ketchuppal,meg ettem hozzá még lila hagymát.Éjjel 1-kor felébredtem, hogy nagyon rosszúl vagyok. Fél óránként rohangáltam, alúl-felül jött az áldás+görcsöltem. Most már második órája bennem van fél bögre tea, meg Nospa. Olykor az epém üzen, hogy csókoltat. Ez most volt.

Megyek lassított felvételben takarítani, főzni előre holnapra.

Egy jó hír, bár tudom, hogy csak vízveszteség és mulandó: ráálltam a mérlegre, 2 kg-ot vesztettem az éjjel. Ezért a mai első mosolyom a mérleg kapta.

2009. febr. 6. 19:37

Mért nem írtok?

Mivel élesszelek fel benneteket?

Egy jó vicc?

Forradalom törhet ki Ukrajnában az acél világpiaci ár zuhanása miatt?

Vettem kenyeret a Tescóban 200,- Ft-ért?

Összevesztem a férjemmel?

Hogyan süssem az egyben sült húst?

Mért nem szeretem a Fábrit?

Ébresztő!

Tudom, hülye vagyok, de most valahogy túlteng bennem az energia. Lehet, hogy el kellene menni bulizni, vagy tornázni. Ahhoz már késő van, de a férjem holnap megy bort fejteni és ez irritál!!! Én meg készülök elő a vasárnapra!! Utálom, hogy mindig hétvégén van sok dolgom.

Puszi, és nem kell komolyan venni! jól esik tombolni olykor. De hogy mért pont veletek? Hát ez jó kérdés. Ha lenne egy jókora úszómedencém, akkor kifárasztanám magam ilyenkor. De nem nyertem. Majd holnap...

Jó éjszakát mindenkinek.

2837. abfef62371 (válaszként erre: 2836. - Zuzmika)
2009. febr. 6. 19:00

Nem labirintus, csak Pákozd falu elején épül egy "Pipacsos" elnevezésű lakópark. 3-4 lakásos társasházak épülnek, előkerttel, garázzsal, stb. kedvező (volt) a hitel, így a kispénzűek jutottak kertes lakáshoz. Mint a gomba nőnek ki a házak, egyre több és több. A hátránya, hogy akinek nincs kocsija, nem tud mozdulni. Babakocsival nem lehet közlekedni.A gyereket is csak a saját kertbe lehet kivinni. Sár, építkezés, hogy nincs úttest (nem hogy járda) nehéz gyerekkel. A falu 5 km-re van, nincs járda, úttesten kellene tolni a babakocsit elég nagy kamion forgalom mellett. Szerencséje van a lányomnak, hogy rendelkezhet saját kocsival.

Most hívott, hogy végeztek a dokinál, nincs vírus szerinte, főzi a húslevest az Istinek. Rewmélem minden rendben lesz.

Puszi Nektek, jó hétvégét!

2836. zuzmika
2009. febr. 6. 14:13

Na akkor elég jó kis labirintus helyen laknak!De legalább tuti biztonságos környék, mert idegenek nem mernek arra járni, nehogy eltévedjenek!

Na jól van megyek és nézek valami lovardát vagy ilyesmit, mert megigértük Fanninak hogy ha jó idő lesz , akkor elmegyünk lovakat nézni.Ki tudja még fel is ül rá!

2835. abfef62371 (válaszként erre: 2834. - Zuzmika)
2009. febr. 6. 14:09

Annyiból jobb volt a Velence, hogy ott nem volt senki, Fehérváron meg tömegnyomor. A fogadott doktornő meg nem tudott kimenni, mert éppen az unokájára vigyázott. Idegen orvos nem talál ki, mert ez egy hatalmas lakópark, sem út sem járda, sem semmi. Egyszer taxival mentem haza hajnalban tőlük. Bejártam a környéket, hogy találkozzam a taxissal, mert nem talált oda.


Most már tényleg nagyon izgulok, hogy teljesüljön a vágyad és kislány legyen!

2834. zuzmika
2009. febr. 6. 13:53

Mi az hogy az ügyelet nem fogadta a picit?Egyszerűen nem tudom megérteni.talán jobb lett volna ha kihívjátok az ügyeletet, nem?Mi a múltok kihívtuk és Ercsiből jött ki kb.20 perc alatt.Vagy Fehérváron nincs a kórházban olyan gyerek részleg ahová este lehet vinni gyerekeket?Mikor Fanni tavaly elesett, megrántotta a kezét, nem is mozgtt csak úgy lógott.A gyerkorvos egyből azt mondta telefonba hogy ne hozzá vigyük hanem Fehérvárra a kórházi ügyeletre.

És mostmár jobban van a pici?Lehet hogy valami vírust kapott el, nem?


Igen, én is szentül megvagyok róla győződve hogy ez a baba kislány, de senkinem hisz nekem.A párom és az anyukám élettársa szerint fiú, a nagytudású sógornőm meg kiingázta hogy szintén fiú/ ebben nem hiszek/csak én tartom magam ahhoz hogy kislány!

2009. febr. 6. 13:27

Jó kis regényeket tudok írni munkaidőben nem? Aztán meg csodálkozom, ha túlórázni kell.

Danya, valami fogyi? Ki kellene találni valamit. Én a 90 naposra kacsintgatok, de még csak a kacsintásnál sem nagyon tartok. Ennyit rólam.

2832. abfef62371 (válaszként erre: 2830. - Zuzmika)
2009. febr. 6. 13:21

Én most már úgy gondolom, hogy ez a kisemberke kislány lesz, ha már egyszer ilyen szégyenlős.


Nekünk is rossz volt az esténk, mert a pici sugárban hányt. A vejem (előző házasságából van két lánya) elment a gyerekekkel síelni, majd csak szombaton éjjel jönnek haza. A lányom persze pánikba esett, hiszen még nem volt beteg az unokám. Pákozdról eljött értem Fehérvárra, az ügyelet nem fogadta, mondván hogy vidéki, így el kellett menni Velencére. Doki nem tudta, mi a baj, írt fel neki kúpot. Csak éppen Velencén nincs gyógyszertár nyitva, így be kellett jönni megint Fehérvárra. Közben szegényke két pelenkát telehányt, meg nagyon rosszul volt. Ma meg olyan hasmenése van, hogy már alig van tiszta ruhája, a pelenka sem fogja fel. Doktornője délután rendel, kíváncsi vagyok, mit mond. Az egészben csak az a szörnyű, hogy mit csinál, akinek nincs kocsija? Na, nem háborgok.

Még egy picit dolgozok 3-ig, aztán irány a Tesco. Holnap szalma leszek, a férjem megy Sukoróra bort fejteni a haverjához. Legalább nyugodtan tudok takarítani, főzni, mosni stb. Vasárnap a férjem családja jön ebédre, mert Amanda a kisebbik unoka, ma van a névnapja. Így lesz dolgom megint, de nem baj, csak a kg-ok nem akarnak lemenni. Mit kg??? dkg!!!

Puszi mindenkinek és kellemes hétvégét. Majd jövök.

2831. abfef62371 (válaszként erre: 2829. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 6. 13:05

Köszi. Megnéztem az interneten a Top Shopban. Nem 20, hanem 30 ezer az ára, de nekem nem is jó, mert szalagparkettára nem ajánlják. Két közepes szőnyeg miatt pedig luxus lenne megvenni. Amúgy is spórolunk, mert az idén szeretnénk a konyhát megcsináltatni. Ez csempe, új konyhabútor, festést jelent. Járólap már megvan, mert egyben van az étkezővel, csak az étkezőt már tavaly megcsinálta a férjem. Muszáj az idén, mert jövőre nyugdíjba megy, addigra az ilyen nagy kiadásokon túl kell lennünk. Sokáig vállalkozó volt, így a nyugdíja nem lesz magas.

Jól érzed már magad?

2830. zuzmika
2009. febr. 6. 08:25
Bocs hogy nem írtam , de este 6 ra értünk haza, Fanni meg már hulla volt addigra, így nem gépeztem.A kérdés továbbra is fennáll, mert hát látott valamit a doktornő a lába között, de azt mondta lehet a köldökzsinór.MAjd talán következőleg kiderül égre!Azt mondta a doki ne nagyon rendezkedjünk be a kisfiúra, de most annak tűnik.Amúgy jól van, jól fejlődik, egy picit nagyobb most mint Fanni volt ennyi idősen.
2829. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2828. - Abfef62371)
2009. febr. 5. 20:12

H2O (vizes, vagyis gőzös) felmosó. A TV Shop-ban lehet kapni, bár most már asszem nagy hiper-szuperekben is, Metroban is. 20 ezer körül van az ára. Nekem nincs, de kacérkodtam vele, akkoriban sokat beszéltünk is róla, azért gondolja Danya, hogy nekem is van, de végül nem vettem. Nekem leginkább gyapjú szőnyegeim vannak, azokra meg nem szabad használni. (Mert még összemegy a szőnyeg!)



Zuzmikaaaa!!!!!


Mijahelyzet????? Gondolom vagy lány vagy fiú, de mégis melyik????


???????

2009. febr. 5. 18:11

Zuzmika! Fiú? Mért nem írsz? Én eljövök vele GYES-re, felnevelem szívesen!!! Én mind a kétszer fiút szerettem volna, de a férjem meg lányt. Neki lett igaza. Utólag már nem bántam.

Írjatok légyszíves a "mop"-ról, nagyon érdekelne. (Persze, ha nem egekig ér az ára.)

2827. zuzmika (válaszként erre: 2826. - Abfef62371)
2009. febr. 5. 09:47
Nálunk is sajnos ez van, itt sincs ajtó, szinte egyben van a lakás , csak a szobáknak van ajtaja.Sokszor azt hiszem megőrülök tőle, após feljön a pincéből, iszik valamit a konyhába, utána átgázol a folyosón át a nappaliba... Én emiatt nem is szeretm ezt a " modern " építészetet.Jobb volt az mikor a konyhának volt ajtaj, volt folyosó vagy közlekedő, ki minek hívta, és nem volt ennyire egyben minden.
2009. febr. 5. 08:49

Jóreggelt!

Mi ez a mop felmosó? Érdekelne, mert sokat kinlódom a szőnyegekkel. Nappaliban, hálóban nagyon világos a szőnyeg. Imádom, mikor esik az eső, a macska berohan és azzal a lendülettel vágtat fel a nappaliba. Nem tudok védekezni, mert nincs ajtó a konyha-étkező-nappali között.

Zuzmika írjál majd, hogy mi volt a dokinál!

2825. zuzmika
2009. febr. 5. 08:43

Igen, azt én is elfelejtettem írni, hogy a pesti lakásban ott volt a sok porcica ahol linoleum volt.Bár a padlószőnyeg sem jobb szerintem, csak éppen azon nem lárjuk annyira, de elég sokminden van ám abban is.


Tessék nekem szorítani, mert délután megyünk a dokihoz, és nagyon de nagyon remélem hogy kislány lesz!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook