Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2944. zuzmika
2009. márc. 9. 08:01

Én egy doboz rafaellot kaptam!Nesze neked diéta!


Amúgy ha nekem ismerkednem kellene most, én sem tudnám hogy hol kzdjem.Mindenkinek van már családja vagy komoly kapcsolata, dicoba meg nem egyedül hanem haverokkal jár az ember, de ott meg beszélgetni nem lehet.Moziban csöndbe kell lenni, na meg oda nem megy első randin az ember.

Nekem is szerencsém volt, mert a páromat úgy ismertem meg hogy mindig éjszaka jött vásárolni a boltba ahol dolgoztam.Először el sem tünt, csak a váltótársam mondta hogy mindig csak akkor jön ha én dolgozok máskor nem.Így kezdődött és hónapokon át csak jött és beszélgettünk, éjfélkörül meg hazament.Aztán eljártunk a Margit szigetre délutánonként vagy beülünk valahova egy kávéra, de ugye ehez már kellett az hogy sokmindent tudtunk egymásról a beszélhetések alapján.

2943. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2942. - Abfef62371)
2009. márc. 8. 20:57

A nőnap is csak olyan, mint a többi a kötelező ünnepléseivel.

A fiam küldött Skype-on 1 szál virágot.:-) A férjem nem.:-(

2942. abfef62371 (válaszként erre: 2940. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 8. 20:27

Persze, igazad van. De régen sem volt másképpen. Legalábbis Székesfehérváron nem tudok olyan táncos, vagy kávézós, teás, beszélgetős helyet, ahova lehetne menni. Én is kerestem vén 45 éves fejjel partnert, de nem találtam. Így hoztak össze a lányok (enyém, férjemé) - mivel barátnők voltak - a férjemmel. Hú, de kacifántos voltam. De érthető, tán nem biztos!!! No, az én kisebb lányom, meg a jelenlegi férjem kisebb lánya barátnők. kitalálták, hogy mi illünk egymáshoz, mindketten egyedül vagyunk és mért legyünk egyedül. Összehoztak egy randit. ez is rafinált volt, de hosszú leírni, pedig jópofa. A lényeg, hogy összejött nekik, és nekünk is. Pont, amikor berendezkedtem arra, hogy veszek egy kutyát, vagy macskát és nem érdekel senki, el vagyok én magamban. Ennek már 8 éve, és 3 éve vagyunk házasok,csak azért, mert ő akarta, és untam már a szekálást. Szerintem hülyeség, de ez van. Olyan birtoklási vágynak tartom.

Na, szépen leírtam ezeket nőnapon.

Puszi mindenkinek, szép estét!

2941. zuzmika
2009. márc. 8. 09:25

Szép jó reggelt!


Boldog Nőnapot mindenkinek!!!!!

2940. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2939. - Abfef62371)
2009. márc. 7. 14:17

Én abban látom az alapproblémát, hogy normális fiataloknak nincs hol ismerkedni. A discoból már kinőttek vagy sose is jártak oda (mint az enyém), most meg hol? Vagy a barátaival találkozik, akik már családos emberek 1-2 gyerekkel, vagy elmegy vacsorázni, vagy bóklászik a városban, de nincs egy normális hely, ahova be lehetne ugrani, ülni, állni és ismerkedni.

Gondolom, a lányodnak is hasonló a problémája.


És azért is kinőtt az ismerkedéses dolgokból, mert ez a kapcsolat 10 évig tartott.

2939. abfef62371 (válaszként erre: 2937. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 7. 11:58

Szia Drága! Sajnálom én is, de ebbe nem lehet beleszólni. Nagyobbik lányom az esküvő előtt egy héttel jött haza, hogy befogadom-e? Előtte 2 évig együtt élt a leendő férjével. beszéltem vele, a férjével, gondoltam, hogy ez esküvő előtti pánik. kibékítettem őket. (Én fizettem az esküvőt, úgy hogy egyedül voltam, tele adóssággal)Meg volt az esküvő, utána 1 hónappal nálam lakott a lányom! Én is azt hittem, hogy nem lesz az életben unokám. De most van 1 szem. Imádom, minden szeretetemet rá aggasztom. Nem is tudom, hogy lesz-e több. A vejem 40 éves, a lányom 33, azt mondja, hogy öregek második gyerekhez. Ráadásul a vejemnek van 2 lánya, így nem is ösztönzi a 4. gyerek. A másik lányom 32 éves, egyedül van. Remény sincs semmire, pedig szép, csinos, jó természetű, dehát elvált és nincs remény semmire.


De ne keseregj! A mai világban nem az van, mint nálunk: 20 évesen 2 gyerek stb. Ma kivárják a fiatalok, hogy diploma, fix állás, aztán jöhet a gyerek. csak addigra 40 körül vannak. De ez a trend.


Puszi mindenkinek, kellemes hétvégét.

2938. zuzmika (válaszként erre: 2937. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 7. 08:48

Sajnálom.Nem is tudtam, hogy ilyen történt nálatok!Szegény fiad.

Igen, így most mégiscsak jobb hogy nem volt gyerek meg lakás, mert akkor most mehetne a civakodás meg minden más.

2937. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2936. - Zuzmika)
2009. márc. 6. 19:45

Ismered a közmondást: szeretitek egymást?


Igen, én is egy mást és ő is egy mást.


Szóval, csak hogy ne legyek ilyen rejtélyes, karácsony után beállt a szakítás, a fiam kitette a leányzó szűrét mindenestől együtt. És most boldogan él agglegényi magányában.


Azért remélem, nem sokáig lesz egyedül.


De most azt mondom, lehet, hogy a jó Isten megver érte, szerencse, hogy nem volt 1-2 gyerek és nincs közös lakás. Nem lett volna ilyen egyszerű menet. A gyönyörű gyűrűk meg nálam vannak további megőrzésre.


:-(((

2936. zuzmika (válaszként erre: 2935. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 6. 19:17
Köszi, jó lenne ha én meg már a kisunokádhoz gratulálhatnék!Még mindig nincs tervbevéve?
2009. márc. 6. 15:42
Zuzmika, gratulálok a kisfiúcskához!
2934. zuzmika
2009. márc. 6. 11:06

Köszönöm Kati!


Igen, sajnos én is azt látom hogy mindenki szenved ebben a válság helyzeben.Nálunk csak a fűtés 60 ezer, és még ehhez jön minden.Sajnos ez egy átok ház, nagyon magas a rezsi, bár lehet hogy másnak is ennyi a fűtése kertes házban, nem tudom.Azt tudom, hogy ha mi most egyedül élnénk nem jönnénk kia pénzünkből, ami elég elszomorító sajnos.

2009. márc. 6. 11:01

Zuzmika! Teljes szívemből gratulálok pici fiadhoz!


Danya, képzeld el, hogy mekkora kárt csináltunk. Olyan szépek lettek a szőnyegek, hogy azt mondta a férjem, hogy menjünk végig a géppel a sarok garnitúrán is, mert olykor ráfekszik a macska. Nagy kár volt. A felső bolyhait letarolta a gép, most úgy néz ki az ülő része, mintha kikopott volna. Nagyon csúnya! Ráadásul csak 2 éves. Most megpróbálok ilyen anyagot szerezni és áthúzatni, csak mennyibe fog kerülni?


Mi is érezzük természetesen, hogy egyre nehezebb minden. Ráadásul a lányomat is támogatnunk kell, hiszen miből fizetné a rezsit. Állásra meg semmi lehetőség nincs.

Nekünk a házban meg csak a gáz, villany van kettéválasztva. Felettünk a férjem gyerekei fizetik az ő részüket a gázban, áramban, mást nem. A többit mi álljuk. Internet, szemétdíj, vízdíj stb. mert nekik sem könnyű. Az internet is ebben a hónapban felment ezer Ft-al. Bosszantó, hogy csak a számla összegéből tudom meg. Boltról meg ne is beszéljünk. Egyik nap a tej, másik nap a kenyér megy fel és a végét sem látom, hogy ebből mi lesz.


Látszik, hogy esik az eső reggel óta, elég borongósra sikeredett az irományom, pedig az asztalomon alig fér el a sok gyönyörű virág, amit kaptam.


Kellemes, boldog nőnapot kívánok mindenkinek!

2932. zuzmika
2009. márc. 6. 08:21

Szerencsére itt nálunk már a rendelésekre és a tanácsadásokra is lehet időpontot kérni.Amúgy Fannival jó tapasztalataim oltak minden téren, őt ideggondolzóba hordtuk egy évig mert csak 4 hónaposan tudta megtartani a fejét, emiatt később ült és állt fel stb, aztán őt is hordtuk kardiológiára miattam...soha sehol nem kellett várnom, de mégegyszer hozzáteszem ez csak a gyerokrvosoknál van így, a felnőteket mindig mindenhol megvárakoztatják, nem tudják tartani arendelési időt.



Na és akkor most bejelentem a nagy bejelenteni valót: fiam lesz!

2931. danya
2009. márc. 6. 06:22

zuzmika:)

majd most a picivel mehetsz állandó ellenőrzésre, mérésre tanácsadásra. de ez a picivel járó rossz, a sok jó mellett:)

én utáltam ott várakozni minden hónapban. órákat kellett tölteni ott.

na de ha igy rohan az idő.... akkor hipp hopp már ki is nő a pici is ebből a körből:)

2930. danya
2009. márc. 6. 06:20
Pusi kedvesem, akkor pesten sem rózsásabb a helyzet, ott is vannak tehetős és kevésbé tehetős családok. annyira két részre szakad az ország, ami a legnagyobb baj szerintem, hogy eltünőben van a közép réteg, akik dolgoznak és közepesen tudtak költekezni. a nagy buxáju emberek azok a nagy áruházakban vásárolnak, a kis buxások pedig már lassan sehol. ez a probléma
2929. danya
2009. márc. 6. 06:18

sziasztok:)


egyetértek azzal, ha valaki gondol az egészségére, sajnos én gondolok, de tenni nem nagyon teszek érte. mennem kellene egy-két helyre, de mindig közbe jön valami, és amire el kezdek gondolkodni, fél évek telnek el, most is hihetetlen, hogy most volt karácsony, és már azóta beleléptünk a 3. hónapba, iszonyat ez az egész.

Kati én is elrettenve olvastam, hogy mennyire megszenvedtél, hihetetlen azért, hogy mit ki nem bir az ember, reméljük soha többé nem kell ezen átesni.


örülök, hogy bejön neked is a mop, azért kicsit vissztetsző helyzet, hogy kihagynak belőle dolgokat. én nem bántam meg esetleg azt, hogy még 26.000 vettük.

de a harci nyulunkhoz elengedhetetlen, mert csak kihordja a piszkot a ketrecből. és szuperül kiszed mindent.


amugy köszönöm a dicséretet, ott sem voltam egy nádszál kisasszony, 79 kiló voltam talán, szóval ott is kb. 20 kilóval voltam nehezebb mint kellett volna. most ugye magamra kaptam 6 kilót, ettől kellene megválnom valahogy, de hát nagyon ragaszkodó. ha olvastad a kajám, kiváncsi vagyok a véleményedre, ténlyeg ennyi a kosztom, amit én ugy élek meg, hogy nem sok, nem tudom más ha nézni mit is lát?

2928. abfef62371 (válaszként erre: 2926. - Abfef62371)
2009. márc. 5. 20:14
Bocs, a lényeg lemaradt. Ezzel is csak azt akartam írni, hogy igenis járunk rendszeresen nőgyógyászhoz, mert van tapasztalatunk, hogy szükséges. Ha baj van, azt nem érzed, és semmi jele sincs. Én már szenvedek mindentől 2 éve, rendszertelen, kimarad a gondom stb. de nyugodt vagyok, hogy nagy bajom nincs.
2009. márc. 5. 20:09

Danya drága!

Megvette nekem a drága férjem ma a takarító gépet a Metróból. Ki is próbáltuk. Tényleg a szőnyegre nagyon jó, meg a járólapra is. De volt egy kis hibája, ugyanis a csavarok hiányoztak a dobozból. De megoldottuk saját készletből. Remélem, ezzel a por-atkákat, allegiát egy kicsit vissza tudjuk szorítani.

Köszi, megnéztem a naplód, meg a fényképeidet is. Hát, szerintem, nem kell neked annyira görcsölni. Ahol írod, hogy fénykorodban vagy, ott nagyon jól nézel ki. Nem tudom, hogy hány kg. vagy ott, de az szerintem jó. Arányos és jó csaj vagy. (Kár, hogy nem vagyok férfi ugye?)

Puszi!

2009. márc. 5. 19:50

Sziasztok! Voltam háziorvosnál, de sza...ik rá, hogy mi van velem. Szerintem nem érdeke. Magas a vérnyomásom, szedem rá a gyógyert, szív ritmus-zavarom van, nem foglalkozik vele, adja rá a gyógyszert, (gyerekkoromban szív-izom gyulladásom volt, ebből maradt visza ) vérképre nem küldött 3 éve.


Nőgyógyász az más!

Én is voltam gondban, mikor a második gyerekemmel voltam terhes, kiderítették, hogy valami gond van a méhszájon. El akarták venni a gyerekemet. Saját felelősségemre szültem meg. Utánna 2 hónapig voltam a Kékgolyóban Pesten. Nem ragozom, szörgyű volt, de helyre jöttem. Másfél éves volt a nagyobb lányom, 3 hónapos a kisebb. Kiderült, hogy mégsem vagyok rákos, de addigra tönkre mentem 42 kg voltam. Haza jöttem 2 sérült picihez. Szörnyű volt, de túljutottunk rajta.


Zuzmika! A nagyobb lányom nem tudott semmit. Szűrésen találták meg a bajt. Sok mindenen ment szegénykém keresztül, műtétek stb. mire végre terhes lett. Elment a gyerek. Utána iker terhes lett, de az egyik babát elvesztette. Pedig már vettük a baba ruhákat. De végülis, egy gyönyörű unokát kaptunk, és ez a lényeg.

2925. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2923. - Danya)
2009. márc. 5. 17:07

Én 5-6 hetente járok laborvizsgálatokra. Jók a leletek.


A válságot persze, hogy érzem, ketten élünk a lakásunkban, a gáz-villanyszámlánk 50 ezer forint volt februárban. Jön hozzá a közös ktg, biztositások, kábeltv, internet (ez az egyetlen luxusunk), az otó költségei (ez szükséges, mert ha adódik munka, akkor kell a férjemnek). És akkor hol van még a koszt, a gyógyszerszámla, a mosópor, stb. Mióta nyugdíjba mentem, nem vettem magamnak semmit, csak cipőt, ha az előző tönkrement. Na, az uszikálás, az télleg luxi volt, de már elég régen nem voltunk, de majd most! Tavasszal valamit folytatunk.


Nézd a válságot a sokat szídott nyugdíjasok szemével. 13. havi már nincs, svájci indexálás megszűnőben, ÁFA emelés, a TB meg egyre veszi le a gyógyszerekről a támogatást. Már lassan kajára nem lesz pénzem. Igazad van, ez egy láncreakció, mindketten éhenhalunk, én azért, mert nem tudom megvenni, Te meg azért, mert nem tudod eladni. Szerencsére, még nem látszik rajtunk!!


:-))

2924. zuzmika
2009. márc. 5. 09:09

Sziasztok!

Én háziorvoshoz csak akkor megyek, ha már nagyon beteg vagyok.Amúgy rendszeresen csak a nőgyógászhoz járok meg a kardiológiára.Ezeket a szűréseket fontosnak tartom, és sajnálom azokat akik nem mennek ilyenhelyekre, mert minden értünk van szerintem.

Kati! HA nem vagyok túl tolakodó,akkor elárulnád hogy a lányod hogyan vette észre hogy bj van?Magától jött rá vagy egy ellenörzésen?

2923. danya
2009. márc. 5. 06:42

sziasztok csajok:)


van egy naplóm ahová egy hete ujra kezdtem irni, ott elolvashatod kati ha érdekel.


amugy nem is meséltem még, hogy az uramnak kb. 1 hónapja felszökött a vérnyomása (ezt lehet hogy már igen) azóta eljutott dokihoz is, csináltak nála labort, a veséjét, a hasát, gyomrát ultrahanzgozták, kardiológián megnézték a szivét.

a végeredmény, csupa egészség, ezt a betegséget hivják hipertóniánat, amit soha senki nem tudott még megállapitani, hogy mitől van. ami még nem jó az eredményei között 7,1 a koleszterinje.

a dokicsaj ugy általánosságban előadatta, hogy miket eszik a kedvesem. hát annyit mondott, hogy erre a kajára nem irna elő diétát hiszen, napi egyszeri étkezés (ami nem helyes) nem indokolhatja a vérzsir jelenlétét.

ez is olyan jelenség amit nem tudnak mitől is van valójában. most erre is gyógyszert irt. na szóval az én egészséges, soha nem járt orvoshoz uram napi 3 szem gyógyszert kénytelen szedni. na gondolhatjátok ki is van rendesen, igaz nem mondja, de látom.

ti mikor voltatok utoljára laborban? nektek milyen a koleszterinszintetek?

nekem tavaly amikor ledobtam a 14-15 kilót, akkor éppen hogy csak picit volt emelkedettebb.

na de mióta ujra rajtam van 6-7 kiló??? el kellene ujra menni. meg közben jó nyakon is huzni, mert mennem kellene a nőgyógyászhoz is többek között:((((((

ti jártok oda is rendesen?

gondolom Zuzmika te igen, de a többiek?


a csoki függőség sem egy könnyü betegség, mert valljuk be őszintén, hogy ez is az.

azt már én is megfigyeltem, hogy valamilyen függőségem nekem is van mindig. és ez borzasztó, hogy mindig valami befolyásolja az életemet.

hol a napraforgózás

hol a sós mogyorózás

hol a vajas pattogatot kukizás

hol a mogyoró törés

most már odáig finomitottam, hogy csak hétvégén töröm a mogyorót, de ami a rossz, hogy nem elég egy-két marék, 20 dekát is be tudok nyomni simán.


de egyszer valahol olvastam, hogy ha mogyorót kiván valaki annak b1 vitamin hiánya van, ami szükségeltetik az idegrendszerhez. mivel nem mindent öltünk ki még magunkból, hogy ne tudjuk, tudat alatt, hogy mire lenne szükségünk.


amugy semmi különös nincs, küzdünk és bizva bizunk, nagyon nem megy a kereskedelem, már forgalmazunk csoki-keksz féléket is. de itt ugy gondolom, bármit árulhatnál nem menne semmi. annyira kifogyott a buxájuk az embereknek. akinek még van pénze, az a multikba jár, akinek meg nincs, az meg sehová.

ti mit vesztek észre a válságból? érzitek már, vagy az ismerőseitek hogyan élik meg?

és lesz ennek vége?

na jól van megyek mert dolog


na cuppa, legyen szép tavaszi napotok:)

2922. zuzmika
2009. márc. 4. 10:28

Sziasztok!

Próbálom én is tartani a diétámat, de egyszerűen nem megy hogy ne egyek kenyeret.A kávét már édesítőel iszom, bevágok napi 2-3 narancsot, tábla helyet már csak egy-két kocka csokit, de nem tudom meddig bírom.

2921. abfef62371 (válaszként erre: 2920. - Danya)
2009. márc. 4. 07:12

Köszi, aranyos vagy!

Tudom, hogy nincs időd, de ide is írhatnád, hogy miket eszel és mennyit.


Puszi mindenkinek.

2920. danya (válaszként erre: 2917. - Abfef62371)
2009. márc. 4. 07:06

sziasztok:)


szerintem u. olyan a metrós padlótisztitó is mint amit én annak idején kaptam az uramtól 26990 ft-ért, szine, kinézete u.az.


csak be akartam köszönni, mert főzök mostanság magamra, mert ki akarom próbálni, hogy most a hozott kaját nem birom, vagy ugy általában, xar vagyok?

kaja után ugy fel fujjódom mint egy lufi, elég macferás ülni estig ugy.

most még nem jött le a helyzet, mert tegnap kelkáposztát főztem, utána gondolkodtam, hogy hát nem a legjobb tesztkaja:)))) ugy hogy most irom mit eszem mennyit, és ugye én főzök teljesen jó kajákat. remélem valmamennyi vissza megy, mert szépen elindultam ujra a lejtőn:(


remélem jól vagytok ti is?

végig nem tudom olvasni mi van veletek.

Zuzmika remélem ti is jól vagytok, vigyázz magada:)

na most rohanok még kis dolgom van.

puszi

2919. abfef62371 (válaszként erre: 2918. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 3. 18:17

Köszi. Pedig ezen most nagyon rágódom, már az unokám miatt is. Csúszik, mászik, 11 hónapos, és itt a macskám, aki kinti-benti. Egy légtér vagyunk, a nappali fél emelettel magasabb. Nem lehet lezárni, ill. vettünk egy babarácsot, hogy le ne essen a lépcsőn az étkezőbe. Fent van a nappali és a háló világos szőnyegekkel. Minden második nap porszívózok, + a szőnyegtisztító része jó lenne. Tudom, sok a 10 e.Ft is, de megoldás lenne. A másik elérhetetlen. Pláne így, hogy tegnap a tejföl lett drágább, ma pedig a kifli. Mindig pofára esek a boltban. Na, nem panaszkodom. Pedig...

Puszi!

2918. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2917. - Abfef62371)
2009. márc. 3. 18:10
Sajnos ebben nem tudok neked tanácsot adni, nekem nincs! Csak parkettám van, ahhoz meg annyira nem jó, így végül nem vettem.
2917. abfef62371 (válaszként erre: 2913. - Zuzmika)
2009. márc. 3. 18:06

Gratulálok a hugodhoz. Mindig irigyeltem az ilyen kreatív embereket. Nálunk a férjem nagyon jól fest, készít szobrokat, de annak idején nem volt pénze tanulni, (anyukája egyedül nevelte hármukat)így szakmát tanult, víz- gáz-fűtés szerelő lett. Később tanult tovább, de az alkotó munka hobbi maradt. Szerencsére örökölte a nagyobb unokája, aki művészeti iskolába jár.


Segítség kellene!! Puszi, meg Danya!

A Metróban akciós a gőzölős padlótisztító 9.948,- Ft ért. Mennyivel lehet rosszabb, mint a TV Shopos? az jóval több!!! 5.-étől akciós. Mit csináljak? :-( Segítsetek jó??? !!!

2916. zuzmika (válaszként erre: 2915. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 3. 08:43
Na jó hogy kijavítottál, én is gyanús voltam magamnak!
2915. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2913. - Zuzmika)
2009. márc. 2. 16:33

Illusztrátor.


Animátor az más, az nem rajzol. Az szervez kirándulásokat, eseményeket, hotelekben-nyaralásoknál, gyerekekre vigyáz.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook