Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a Sotret gyógyszerről! fórum

Mindent a Sotret gyógyszerről! (beszélgetős fórum)


158. pingvin90 (válaszként erre: 156. - Bernuska)
2009. szept. 30. 19:20
én ezt a kenőcsöt akkor használtam amikor be volt gyulladva a piercingem, mert ez gyulladás csökkentő elvileg, meg baktérium ölő nem? Fehér a tubusa és egy kék csíkba van írva a krém neve ha jól emlékszem.
157. pingvin90 (válaszként erre: 155. - Ádám xy)
2009. szept. 30. 19:18
Te mit használsz ellene?:)
156. Bernuska (válaszként erre: 154. - Pingvin90)
2009. szept. 30. 08:03

:))))


Nekem felírta a dokim a Bactroban kenőcsöt....idáig nem váltottam ki, mert 1200 Ft recepttel...de már annyira csúnyán ki volt repedve a szám, hogy tegnap mégis kiváltottam. És meg kell hagyni, hogy nagyon jó....

155. Ádám xy (válaszként erre: 149. - Bernuska)
2009. szept. 29. 16:13
Nekem is bereped sokszor :S
154. pingvin90 (válaszként erre: 153. - Bernuska)
2009. szept. 28. 19:46
:) hát nem csodálom hiszem nőből vagyunk...:) ilyen esetben mondjuk szerintem a fiúknak is már jól esik ha megdicsérik, pláne aki ismerte korábban is és látja a különbséget is. És van valami ami használ a szádra? Én is utálom ha ott kiszárad, nekem a krémektől száradt ki mindig ott és nagyon nehezen tudtam megszabadulni tőle pedig aztán kentem rendszeresen.
153. Bernuska (válaszként erre: 152. - Pingvin90)
2009. szept. 28. 18:01
Nagyon tartottam az elején a depressziótól....de ahogy javult a bőröm, nekem is ellensúlyozta a hangulatom....most meg már annyian megdícsérik, hogy már zavarban vagyok....jobban esik a smink, szívesen öltözök csinosan...tök jól érzem magam a bőrömben.
152. pingvin90 (válaszként erre: 151. - Bernuska)
2009. szept. 28. 15:27

Testápolóm nekem is Avonos közben rájöttem :D

Nekem jönnek a mellékhatások, de nem vagyok rosszul, meg semmi extra, sőt amióta szedem sokkal jobb a kedvem nem, hogy depis vagyok :)Lehet azért van ez, mert fel vagyok spanolva és várom már a végkifejletet, pedig nagyon az elején vagyok:)

Ma mondjuk akárhányszor fújtam a nózim mindig véres volt.De semmi bajoma múgy, nem fáj semmim sem. Meg azt vettem észre, hogy tök sima a pofimon a bőr 8) leszámítva a rücsköket :D bár lehet csak képzelem :D

151. Bernuska (válaszként erre: 144. - Ádám xy)
2009. szept. 28. 12:08

szörnyű...mármint hogy a konkurenciától vásárolsz...:D:D


Nekem is zsíros normál esetben az Avon, de most pont jó az arcomnak.

Én nagyon szeretem a termékeit, némelyik csodákat tesz...:D:D

150. Bernuska (válaszként erre: 145. - Pingvin90)
2009. szept. 28. 12:06

Na, az én szemem inkább kiszáradni akar.... szokott égni nekem is...


A testemen az csak alkaromat kell gyakran testápolózni...máshol nem száraz. (annyira)

149. Bernuska (válaszként erre: 146. - Ádám xy)
2009. szept. 28. 12:04

Nekem meg folyton szájzug repedésem van....:S


Az én májam is ok, biztos azért, mert alkohollal nem kínzom...:D:D

148. Bernuska (válaszként erre: 147. - Garamond)
2009. szept. 28. 12:03

...:S Én ezt már egyszer lereagáltam, mást nem tudok hozzáfűzni. Rengeteg embert ismerek, akinek megfelelően hat a gyógyszer.

A fiad még kamasz, neki más jellegű a problémája.

2009. szept. 28. 07:54
Pár oldallal arrébb már leírtam a tapasztalatokat. Remélem nektek érdemes lesz végig szedni ezt a gyógyit, mert a fiamnak ugyanúgy visszajöttek az acnék, egy vagyont költünk már a locális szerekre, meg kozmetikusra, ez egy szélmalom harc.
146. Ádám xy (válaszként erre: 145. - Pingvin90)
2009. szept. 27. 23:24
Rám alig lehet bizonyítani, h szedem. AZ ajkam kiszárad, meg az orr nyálkahártyám. Semmi több. Meg a várt hatása. Nem sok a mellékhatás. A májam is baromi jól bírja. Nem változtatja a vérképemet :)
145. pingvin90 (válaszként erre: 144. - Ádám xy)
2009. szept. 27. 19:33

Hát majd meglátom egyenlőre még bírom , csak kellemetlen mikor kiakar folyni a szemem :D

Avont nem támogatom ilyen téren, nekem iszonyatosan zsírosítja a bőröm pedig ilyen kimondottan zsíros bőrre való cuccot használtam :S La Roche-Posay Effaclar M volt nekem nagyon jó, most is kell majd vegyek, csak H betűst nem M-est.MA elkezdetm észrevenni, hogy egyre jobban szárad a bőröm és az a legdurvább, hogy az ujjaimon látszik :D

144. Ádám xy (válaszként erre: 143. - Pingvin90)
2009. szept. 27. 17:11

Ja nekem is kellet műkönny, de aztán leálltam róla. Most nem ég, nem vörösödik. Egyszerűen megszünt. Az orromat viszont kenni kell bellülről. Én műfikának hívom :D. Baromira kiszárad. Néha vérzik is, mikor leválik a hám, de nem folyik, csak orfújáskór észlelhető.

Én nem avont használok, hanem a konkurenciától veszem. Anyám oriflame-zik. Bodymilket használok ;)

143. pingvin90 (válaszként erre: 141. - Ádám xy)
2009. szept. 27. 15:36

Eszem ágában sincs abbahagyni :) Nincs semmi bajom szerencsére tőle, bár még nem is nagyon lehet esetleg. Szemüvegem is csak azért kérdeztem, mert én is csak hébe-hóba hordom, egyetemen mindig, mert nem látom a projektort :D Csak azért kérdeztem, mert észrevettem tegnap, hogy iszonyatosan ég a szemem főleg ha gépezek, és olvastam, hogy előfordulhat h kell műkönny ha nagyon kiszárad az ember szeme tőle(bár lehet, hogy ez teljesen mástól van) :), és kíváncsi voltam, hogy nektek nem volt e ilyesmi gond.

Bár ha nekem ez megmarad pár napig akkor úgyis elmegyek patikába és kérek vmi jó kis cseppet rá.

142. Bernuska (válaszként erre: 140. - Pingvin90)
2009. szept. 27. 14:36

Én az Avontól a Anew Rejouvenate (vagy hogy is kell leírni?)...ezt nagyon szeretem.


Én is hordok (néha:S) szemüveget, de nem nagyon szeretem....:S

141. Ádám xy (válaszként erre: 140. - Pingvin90)
2009. szept. 27. 13:11

Én szemcsis vok, de nem hordom, csak ha látni is akarok :D. 1.5-ös. Ha új helyre megyek feltétlen viszem, meg alőadásokon hordtam.


Ha megvetted a gyógyszert és elveted, én szivesen felvásárolnám tőled. Bocs, ha tolakodó voltam :D:D

140. pingvin90 (válaszként erre: 138. - Bernuska)
2009. szept. 27. 13:04
ÉS megkérdezhetem, hogy milyent? És lenne még egy kérdésem, Ádámnak is :) Nem szemüveges esetleg valamelyikőtök?
139. Bernuska (válaszként erre: 137. - Ádám xy)
2009. szept. 26. 21:36

Ok.

Én úgy tudom, hogy ha pl. félúton abbahagynád, és utána (azt hiszem) 1 éven belül újrakezdenéd a kúrát, az is nagyon veszélyes...ekkor jelentkeznek a fejgörcsök, nagyon erős rosszullétek és társai. Szerintem ez azzal van kapcsolatban, hogy hosszabb idő, mire kiürül...és a félbehagyás is okozza a galibát.

138. Bernuska (válaszként erre: 136. - Pingvin90)
2009. szept. 26. 21:31
Igen, nappali és éjszakait is....de ezt a gyógyszertől függetlenül is használtam.
137. Ádám xy (válaszként erre: 133. - Bernuska)
2009. szept. 26. 18:44
Álítólag, ha jól beállítják a dózisodat nem fog vissza jönni. Nekem pl ha magas marad az AST szintem akkor kapok még + dózist. Ezért fontos, h rendszeresen vegyenek vért stb. Ha abbahagyod pl félúton a szert, akkor kezdheted előröl. A teljes dózist kell bekajáli. Ha pl nem kapom meg a + dózist és szükséges lenne, kezdhetem elölről.
136. pingvin90 (válaszként erre: 135. - Bernuska)
2009. szept. 26. 17:29
Akkor jó a memóriád :) Te használsz hidratáló krémet?
135. Bernuska (válaszként erre: 134. - Pingvin90)
2009. szept. 26. 15:07

:) hmm...biztosan.... az tuti, h.elolvastam anno, amikor kezdtem szedni....ez kiesett....

sokkal inkább emlékszem a doki szavaira, azok aztán szóról-szóra megmaradtak...:D

134. pingvin90 (válaszként erre: 133. - Bernuska)
2009. szept. 26. 14:04
"A kezelés ideje alatt és utána még egy hónapig nem adhat vért." benne van a betegtájékoztatóba :)
133. Bernuska (válaszként erre: 132. - Ádám xy)
2009. szept. 26. 13:00

Na, ezt nekem pl. nem mondta.... pedig akartam vért adni...Akkor itt is a gyógyszer abbahagyása után fél év?


És arról tudsz-e valamit, hogy a kiürülés után van-e esély és mennyi, hogy újból kjöjjenek a kedves pattik? :D:D

132. Ádám xy (válaszként erre: 128. - Bernuska)
2009. szept. 25. 23:41
Pasi téren nincs :D Ezt is külön mondták. Csak vért nem szabad adni. De az a lányokra is igaz.
131. Bernuska (válaszként erre: 130. - Pingvin90)
2009. szept. 25. 23:10

Én is így gondolkoztam....

tudatosan figyeltem, figyelem magam....

és az elején megbeszéltem a párommal, hogy ha meghülyülök, vigyen diliházba, de akkor is szedni fogom a gyógyszert....kb. ennyire voltam kikészülve a ragyáktól....:D:D

130. pingvin90 (válaszként erre: 129. - Bebi303)
2009. szept. 25. 20:21

Szia!

Azt hiszem tudom miről beszélsz, én is 19 éves vagyok, és vannak néha hangulat ingadozásaim. Olvastam már máshol is, hogy írta valaki, hogy öngyilkossági kísérletet követett el a gyógyszer miatt a lánya. Szerintem ez olyan dolog, hogy egy szülőnek éreznie kell a gyerekén ha valami baj van, vagy a barátainak. Szerintem ez miatt ne izgulj, mert ha észre veszed magadon, hogy valami baj van akkor is abbatudod hagyni a gyógyszert. :)

129. Bebi303
2009. szept. 25. 18:10

Na ezt azért elmondta, de amúgy nem nagyon aktuális, 19 éves vagyok, elsőéves egyetemista. :)

És vérvételen nem voltam, de mondta h majd egyszer kell, de ő nem nagyon szokott vele foglalkozni. (Nyáron azért csináltattam egy teljes vérképet, mindig megvizsgáltatom magam, szóval azért tudom az értékeim nagyjából.)Amúgy hát, nem mondanám,h annyira beteges vagyok, de azért szoktam... Meg pont ez a depressziósság aggaszt, mert sztem hajlamos vagyok egy kicsit erre, aztán nem nagyon akarom itt vagdosni az ereim a sarokban egy gyógyszer mellékhatása miatt...:D Szóval emiatt aggódom. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook