Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tornagyakorlattal tudnám a combomat vékonyítani? fórum

Milyen tornagyakorlattal tudnám a combomat vékonyítani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
61. Guruljka (válaszként erre: 46. - Évike212)
2012. jún. 6. 00:58

Ez nem!

De állj nénykézláb, és ahogy van a lábad, behajlítva, emelgesd oldalra, hogy a combod vízszintes legyen! Majd a másik oldalra is. Ezután pihanés nélkül húzd az egyik térded az állad felé, majd nyújtsd ki a lábad egyenesen hátra...ezt is sorozatban, csak vigyázz, ne térdeld állba magad. Majd a másik lábbal. Ez összesen 2x2 gyakorlat, kezdd mindegyiket mondjuk 10-zel, lendületesen egymás után! Holnapután 15...

Egy ilyen sorozat után találj ki valami mást, pl. oldalra hajolgatás, oldalra karhúzás (a felsőtest csavarodik), majd még egy láb-sorozat...

60. CsillagTM (válaszként erre: 59. - Annamaria. Liza)
2012. febr. 13. 15:47
óvatosan a betekeréssel, én 2 éve úgy elvágtam a kötőszövetet, h még mindig látszik a helye...
2012. febr. 13. 15:24

sziasztok

én is a combomat szeretném vékonyítani, de nem igazán tudom milyen gyakorlatokat csináljak.. vagy ha csinálok valamilyen gyakorlatot azzal csak az izmot növelem és így még nagyobb lesz, vagy az formásabbá teszi? A másik kérdésem, hogy ha celofánnal betekerem akkor csak a vizet nyomom ki belőle ezáltal rugalmatlan lesz a bőr vagy tényleg fogyaszt? nagyon nagy szükségem lenne a válaszokra. előre is köszönööm :)

2011. okt. 15. 11:39
megszünteted az oralis tranzitot!
57. zitus90 (válaszként erre: 55. - Greek)
2011. okt. 14. 21:52

Szia Greek! Hozzád hasonlóan én a biciklizéssel próbáltam fogyasztani a combjaimat, sajnos nálam sem vezetett eredményre, máshonnan fogytam.

Utánaolvastam és kiderült, hogy azért van ez, mert a combomban a zsírsejtek száma nem csökken, max a térfogatuk jobb esetben. Végül elegem lett és elmentem ultrahangos zsírleszívásra.

56. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Greek)
2011. ápr. 14. 20:52
de mi a baj az alakoddal? lehet, h te ilyen vagy...se narancsbőr, se háj, sztem inkább örülj neki :P
55. greek
2011. ápr. 14. 19:14
Sziasztok! Engem is érdekelne valami tuti tipp, mert már mindent kipróbáltam de cm-ben semmi eredmény. 2 éve rendszeresen futok, aminek hatására a narancsbőr szinte teljesen eltűnt, viszont a combom helyett a felsőtestemből fogytam:-( Heti átlagban 10 órát intenzíven mozgok: futás, spinning, ugrókötelezés, aerobic, ellipszistréner stb. Kg-ban nem feltétlen kell fogynom 180cm/62 kg vagyok. Régebben személyi edzőhöz is jártam, akivel csináltunk guggolásokat súllyal stb, de az sem használt:-( Ráadásul a bordáim kicsit kilátszanak, így drasztikusan fogyózni sem merek, viszont a combom az még vastagabb is lett a sok mozgástól. Valamit biztos rosszul csinálok, de nem tudom mit. Ha van valakinek ötlete, örömmel venném:-)
2011. márc. 5. 18:12
Leírtam már egyszer-kétszer.. ne a számítógép előtt ülj, hanem tornázz inkább, az vékonyítja a combokat.
2011. márc. 5. 17:32
szóval akkor a lényeg,hogy nem lesz a taposótól vastagabb a comb,hanem vékonyitja...és egy nap kb mennyi percet kell használni??mondjuk fél óra?? naponta?
52. GabriellaSu (válaszként erre: 51. - Évike212)
2011. márc. 4. 22:54

Nincs mit vastagítani, sztepperrel nem lehet, ugyanis előbb lefogyasztja a zsírsejteket és csak azután növelné meg az izomsejtek nagyságát.. ahhoz mondjuk, plusszban egy 30 kilós súlyzót kellene a válladra venned, hogy növekedjenek az izmok a combodon és azzal taposni rengetegszer, rengeteget. :)

Szóval előbb le a háj és utána nőne az izom.. ez viszont egy nőnél nagyon ritka.. ahhoz, hogy egy nőnél vastag combok legyenek izomból, minimum heti 3 kemény, nehéz, súlyzós edzés kellene, kitartóan.

Szóval nem kell megijedni a sztepper nem ellenség, ő jóbarát.

Az egy másik dolog, hogy elég sok ember hiszi vastagnak izom miatt a combját.. de ha lefogyna meglátná, hogy mindaz amit ő izomnak hitt, az csak hájacska.


Viszont remek kemény és kerek formás popsit lehet vele varázsolni, már ha elég kitartó az ember..

2011. márc. 4. 21:19
de én ugy hallottam,hogy a taposó vastagitja a combokat.....akkor ez nem igaz??
50. GabriellaSu (válaszként erre: 46. - Évike212)
2011. márc. 4. 20:42

Sosem próbáltam még így, de szerintem fekve felemelt lábbakkal nem sok izmot dolgoztatsz meg..

Esetleg oldalfekvésben lábemeléssel.

49. GabriellaSu (válaszként erre: 47. - CsillagTM)
2011. márc. 4. 20:41

Akkor csak ajánlani tudom számodra is.


Ha rendesen kihúzod magad a taposógépen és nem görnyedsz bele, akkor szinte még a hasizmokat is feszesíti az hogy taposol, igaz ehhez kell a heti 4x30 perc intenzív taposás.

Nekem a derekam is keskenyedett, leolvastak hátulról a párnácskák, igaz bele is izzadtam az elején a 25 percekbe, majd növeltem, csak ezzel is az a baj, hogy a szervezet megszokja az egyhangú mozgást, mindig ugyanazokat az izmokat terheled ugyan úgy, így három hét múlva váltani kell másra 1-2 hétig majd újra visszatérni a sztepperhez.


Én egyáltalán nem sajnáltam a 11 ezer ft-ot mert kihasználom, sőt ezután még intenzívebben fogom csinálni.


Rég mértem magamat, de holnap megteszem..

2011. márc. 4. 17:32
nem ir senki választ...:(
47. CsillagTM (válaszként erre: 45. - GabriellaSu)
2011. márc. 3. 08:58

hát, nekem 64,5-ről kellene lemennem júli végére 58-59-re...combon-fenéken van egy kicsi, hason több:)


92-71-98 vagyok, combom meg asszem 61.

2011. márc. 2. 20:33
az vékonyitja vagy szálkásitja a combokat,ha a hátamra fekszem és a lábamat felemelem és terpeszt csinálok majd visszazárom és igy jó párat...ez a gyakorlat használ??
45. GabriellaSu (válaszként erre: 44. - CsillagTM)
2011. márc. 1. 21:35
3-3 centit. :) de, én 55kilósan vettem meg, szerintem 80 kilónál még eredményesebb, ha valaki kitartó és rendszeresen csinálja.
44. CsillagTM (válaszként erre: 42. - GabriellaSu)
2011. febr. 28. 21:56
2 hét alatt?! mennyit?
2011. febr. 28. 21:35
eseteleg az ab tronic x2 kisöv ami a combra jó,az vékonyitja a combokat??tapasztalat???
42. GabriellaSu (válaszként erre: 41. - 4b138bec0c)
2011. febr. 28. 20:18

Tapasztalatból mondod? :) Heti hányszor csináltad? Mennyi ideig?

Az én combjaim nagyon sokat vékonyodtak két hét alatt, azóta sem vastagodtak, erősödtek meg. :)

41. 4b138bec0c (válaszként erre: 38. - GabriellaSu)
2011. febr. 28. 18:46
Szerintem, az pont nem így van, a sztepper erősíti, vastagítja a combot. Szerintem:)
40. CsillagTM (válaszként erre: 39. - Praktikati)
2011. febr. 28. 18:38
ez a vibrációs tréner jól hangzik:) hol van ilyen?
2011. febr. 27. 21:54

Sok mindent tehetsz,de főleg kitartónak kell lenni,egyetlen napot sem szabad lazítani!Néhány egyszerű tipp:

-váltott zuhany hideg-meleg-feszesíti a szöveteket a lábra nagyon jó,narancsbőr és visszér kezelés is egyszerre

-kitöréseket kell csinálni,előre lépsz és derékszögig behajlítod a lábad

-nekem nagyon bejött a paprika krémes tekercselés(Rekongem krém nézd meg a neten)előre bocsátom nem kellemes , éget piszkosul,és esetleg érzékeny is lehetsz a krémre, ezért kis felületen próbáld ki.Tehát be kened a combod a krémmel,betekercseled folpack fóliával,bebújsz az ágyba és várod a hatást,felmelegszik és égetni kezd

-ha tudsz valahol a környéketeken nagyon jó a Vibrációs tréner-egy rezgő lapra kell állni és gyakorlatilag lerázza a lábadról a felesleget,az egész tested feszesíti ,mert folyamatosan egyensúlyozol,de lábon a leglátványosabb(bonyolultnak tűnik,de egyáltalán nem az)

2011. febr. 27. 21:41
Sztepper, heti 4x 30 perc, két hét után látványos a változás.
2011. febr. 27. 21:38
Futás.
2011. febr. 27. 21:33
feküdj hanyatt, emeld a két lábad a magasba, terpesz zár..sokat segít
2011. febr. 27. 21:28

A combon elég vastag, össze is ér.

Szerintetek mi rá a legjobb megoldás? Futás, leg magic, ellipszis tréner, hypoxi tréner vagy valamilyen DVD?Mik a tapasztalataitok?

2011. febr. 27. 21:28
Comb vékonyítására mik a tippek?
2008. okt. 9. 09:42
Alexandra Live anyagával az én combom sokat vékonyodott.
32. Shigatsu (válaszként erre: 30. - ALEGRiA)
2008. okt. 9. 09:39
majd egy (vagy több) gyerek meg háztartás mellett is próbáld meg azt, hogy edzésre jársz...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook