Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tornagyakorlattal tudnám a combomat vékonyítani? fórum

Milyen tornagyakorlattal tudnám a combomat vékonyítani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. okt. 2. 12:33

ja és a gyakori kérdésekre, nincs korhatár és nem kell gumiból lenni!:P

ki kell próbálni :D:D

2008. okt. 2. 12:32

hát..ha lábizom, akkor capoeira...x)

csakhát,...arra el kell járni...és méf nem sok helyen van...de a nagyobb városokban már van.(pl.:pécs,szentendre,ilyenek:D) www.capoeira.lap.hu

2008. szept. 21. 20:27
Szia!Én anno (15 éve) Cindyvel keztem. Most már a Tatarek Rezső edzései a hatékonyak nálam.Pár hét alatt feltünő a változás!
2008. ápr. 11. 10:02
Senki nem élte túl a gyarkoltatokat? :D
27. cucuka89 (válaszként erre: 21. - Shigatsu)
2008. ápr. 9. 20:45
Hát ez szupernek tűnik, ki is próbálom ma este. Holnap jövök a véleményemmel, hogy hogy is tetszett, bár szerintem nem lesz probléma. :)
2008. márc. 4. 14:38

nahát, nekem eszembe sem jutott, hogy ne lendítgessem a lábam, pedig jó ötletlen tűnik, lehet kevésbé gyilkolta volna a térdemet is :D Csak hát amikor filmmel együtt csinálja az ember lánya, nem mindig jut eszébe azon gondolkozni, hogy hogyan módosíthatná azt úgy hogy neki jó legyen :S

az én kedvencem még mindig a csípőemelgetés székre tett talppal :D

2008. márc. 4. 06:52

Ami nekem bejött, az a KITÖRÉS. Iszonyatosan formázza a combot, csak a térdre és a bokára kell vigyázni.

Cindy Crawford: 8. gyakorlat - csak én nem szoktam fellendíteni a lábam.

24. lucullus (válaszként erre: 23. - Shigatsu)
2008. márc. 2. 17:30

leteszteltem ma, s tényleg jó volt!!!

Kellemesen fájnak a combjaim :) Mindet nem csináltam végig, mert nem bírtam már :$ de a térdemet tényleg nem bántotta egy cseppet sem, de a combi igencsak dolgozott!!! :D:D:D

majd beszámolok, hogy mennyi ment le centikben!!! :D

köszi :D

2008. márc. 1. 22:58
ebben az a jó, hogy a támaszkodás nem lehetőség, hanem a gyakorlat része, szerintem abszolút térdkímélő, pár hét alatt heti 2-3 alkalommal szerintem már érezhető és látható hatása van, legalábbis nálam az volt :)
22. lucullus (válaszként erre: 21. - Shigatsu)
2008. márc. 1. 21:26

WOW! Ez tök jónak látszik! Holnap tesztelem is!

Az én fantáziámat nem izgathatja a térdgyilkos sorozat, mert behalnék menten. Ezt is majd valamire támaszkodva fogom eleinte csinálni...

Holnap jön a beszámolóm is!


S köszi, hogy ilyen gyors voltál!

2008. márc. 1. 20:44

na, azt hiszem készen lennék, itt megtalálhatóak a gyakorlatok:

[link]


ha bármi problémátok lenne, vagy kérdés, esetleg valamit javítsak, nyugodtan szóljatok, és a véleményekre is kíváncsi vagyok :)

van még 2-3, nem éppen térd-kímélő gyakorlat, ha szeretnétek, azokat is hozzá veszem

2008. febr. 29. 10:59
nekem a norbi kiképzése olyanannyira bejött, hogy le is ragadtam nála sokáig, csak már ráuntam a több év alatt. leginkább a fejére, mert szegényt őt se csípem, csak ott nem kellett térdet hajlítgatni ráhelyezett testsúllyal vagy ki tudtam csalni belőle.
2008. febr. 28. 19:57
Amúgy az ugrálós-pattogós, követhetetlen feladatokat én sem szeretem, még annyi szól mellette, hogy az egész kompletten 25 perc.
2008. febr. 28. 19:55
Én az első szülésem után csináltam, igaz diétáztam is mellette, de nagyon látványos volt a változás már hetek alatt is.
17. zsuzsy31 (válaszként erre: 13. - Lucullus)
2008. febr. 28. 19:53
A biró icát mint személyt annyira nem birom, viszont ez a tornája nem ugrálós, hanem lábemelgetős, nagyrészt a szőnyegen kell feküdni és úgy vannak a gyakorlatok. Ja és a szövege normális, nem úgy mint a norbi-réka stb.
2008. febr. 28. 19:49
nagyon szívesen, felírom magamnak valahova, hogy el ne felejtsem :)
15. lucullus (válaszként erre: 14. - Shigatsu)
2008. febr. 28. 19:47

persze, hogy ráér!

nem ezen a néhány napon múlik, ha már évek óta most sikerült erre ráébrednem először!

s köszi!

2008. febr. 28. 19:43
ha nem olyan nagyon sürgős, és ráér hétvégéig, akkor addig elhúznám a dolgot és szombat-vasárnap csinálnám meg, mert különben engem itt a szobatársak kiröhögnek :DDD
13. lucullus (válaszként erre: 8. - Zsuzsy31)
2008. febr. 28. 19:41
egyébként te bírtad a tornáját az icának?
12. lucullus (válaszként erre: 11. - Shigatsu)
2008. febr. 28. 19:40

Wow!

Akkor van remény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLS

2008. febr. 28. 19:37

tényleg használt, nem azért hagytam abba, ma is nagyon szívesen csinálnám, ha a sok kilómmal nem zavarna, hogy mások is látnak közben :( elég keveset vagyok egyedül ahhoz, hogy tornázhassak.


Bíró Icát én sem próbálnám meg, voltam olyan helyen ahol az alapján próbáltak meg ugráltatni, nagyon gyorsan ott hagytam, mert ki akartak menni a térdeim.

Crawford meg nem igazán aerobik :)

10. lucullus (válaszként erre: 8. - Zsuzsy31)
2008. febr. 28. 19:34
Bíró Icától én a falnak megyek! Ki nem állhatom szegényt! Még 90 kg-s koromban megvettem egy dvd-jét, ami ducitorna volt, s tele volt olyan feladatokkal, hogy képtelenség volt megcsinálni. pl.: egy lábon kellett gugolgatni! Hát, az én térdem a másodiknál összecsuklott, s egy hónapig nem tudtam ráállni.
9. lucullus (válaszként erre: 7. - Shigatsu)
2008. febr. 28. 19:31
ez igazán kedves tőled! S tényleg használt? Köszi.
2008. febr. 28. 19:26
Most jut eszembe, én régen csináltam biró ica has, fenék, comb kaziját, az egész 20-25 perc volt, és akkor tényleg lejjebb ment a combom. Csak hát csinálni kellene.........
2008. febr. 28. 19:19

Cindy Crawford: Fitnesz csak Neked kazettájának tornagyakorlatai nagyon jók az alakformáláshoz, két 40 perces és egy 10 perces gyakorlat, próbáltam őket huzamosabb ideig és tényleg használnak :)


Ha esetleg nem tud valaki hozzájutni akkor kikereshetem a combra-, lábra vonatkozó gyakorlatokat és leírhatom, + pár kép illusztrációként :)

6. zsuzsy31 (válaszként erre: 4. - Lucullus)
2008. febr. 28. 18:50
Ja nekem is problémás a nadrág, a derekam viszonylag vékony, igaz, hogy fenekem is van (nem nagyon kell fenékimplantátumon agyalnom)a combom miatt az összes nadrág úgy áll, mint tehénen a gatya :-D
5. KKZsuzska (válaszként erre: 2. - Lucullus)
2008. febr. 28. 18:46

sziasztok!

engem is érdekelne, ha valami jó módszerről tudtok, kicsit vastagok a combjaim.

Sziasztok

Zs

4. lucullus (válaszként erre: 3. - Zsuzsy31)
2008. febr. 28. 18:45

akkor már nem vagyok egyedül :D

Csak így 2 számmal nagyobb nacit kell vennem, s a hasán meg olyan csúnya!

2008. febr. 28. 18:44
Nekem is ez a problémám, akkora sonkáim vannak :-(
2008. febr. 28. 18:42
A nadrágok mindig olyan csúnyán feszülnek a combomon, mert eléggé vastag, s ezért szeretném vékonyítani!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook