Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 29. 14:14
de amugy két naponta talán a legjobb:)
292. f848559bc2 (válaszként erre: 291. - Pankakukac)
2008. máj. 29. 14:13

jól van okés:)

annyiszor ahányszor jól esik...:))))

2008. máj. 29. 14:03

Ittam gyógynövényes teát, meg szedtem bogyót is, de nem jött be. Most meg egyébként sem lehet, mert a Clostival nem jó együtt. De azért köszi!

Még egy kérdés! Igaz az, hogy apa katonái akkor a leghatékonyabbak, ha előtte valamennyi időt kihagyunk? Tehát nem jó, ha most minden nap együtt vagyunk?

290. f848559bc2 (válaszként erre: 289. - Pankakukac)
2008. máj. 29. 13:54
Hú szegényke ez tényleg nem jó igy..figyelj csak tényleg ki kellenne próbálnod ezeket a teákat van a palást meg a málna levél ezek nagyon jók beállítják a ciklust rendszeressé teszik a barátcserje kapszula is rásegít ezekre..nézz utánn a aneten..vagy ha meg van nekem a leírás elküldöm priviben ha gondolod??és ezek nem hormon bogyók hanem természetes gyógynövények..veszteni valód nincs vele tényleg nem rábeszéés de nagyons sokaknál bevállt!mert ez igy nagyon nem jó h ennyire rendszertelen és igy bizti nagyon nehzen fog sikerülni...a clostiról de lehetséges h ilyen gyorsan hat nekem a doki azt mondta h ha abba hagytam a clostit akkor aztán mindent bele..ugyhogy hajrá:))
289. Pankakukac (válaszként erre: 287. - F848559bc2)
2008. máj. 29. 13:44
Nekem egyáltalán nincs is ciklus, mert van, hogy 1 évig sem jön meg, utána 3 hónapig rendszeres. Utána megint nincs semmi sokáig és a végén gyógyszerrel van megvonásos. Áh...! Nem jó ez így sehogyan sem.
2008. máj. 29. 13:42

Tényleg nem vagyunk messze! Ennek örülök!!! :-)

Én csak azt tartom furcsának, hogy tegnap hagytam abba a Clostit és már érzem a hatását. Szerintem ez még korai nem? Más lehet ez a furcsa szúrás.

287. f848559bc2 (válaszként erre: 284. - F848559bc2)
2008. máj. 29. 13:41
És a clostit most szeded először??nem gondoltál valami másra h kipróbálod..valamilyen gyógyteák vagy ilyenek??vagy lényegében akkor neked is a ciklusoddal is problémád van??nem áll be pontosan??
2008. máj. 29. 13:39
vagy nem írtad néztem az adatlapodat..teljesen hüye vagyok..ez a melegtől van..Jézusom az agyam az mindenfelé jár....
2008. máj. 29. 13:38
bosi közbe már írtad h Veszprém:))ne hari ..akkor nem is vagyunk annyira messze egymástól..én meg Kajárpéc..:)
284. f848559bc2 (válaszként erre: 283. - Pankakukac)
2008. máj. 29. 13:36

De az nagyon jó jel:)ilyenkor kell mindent bele akciót rendezni:)))

Hát a dokikról ne is beszéljünk..annyira nem értem őket h anélkül felírnak olyan gyógyszereket h egy kivizsgálást csinálnának elsőre..meg elküldenek mindenhová amikor még abszolut nem lehet tudni h mi is a hiba...szóval nagyon kiborítóak..amugy hova valósi vagy??

283. Pankakukac (válaszként erre: 281. - F848559bc2)
2008. máj. 29. 13:30
Nekem már az is elkeserítő volt, hogy a dokim inszeminációt helyezett kilátásba. Amíg nem kapok időpontot, addig próbálkozunk gyógyszerrel. Viszont az nem jó jel, hogy "érzem" a petefészkeim működését? Alap esetben nem érzek semmilyen belső szervemet, most meg érzem azt, hogy van és néha beleszúr mindkettőbe és akkor pár pillanatig fáj.
282. f848559bc2 (válaszként erre: 280. - Toncsimimi)
2008. máj. 29. 13:27
Hát igen az ilyen hírek mindig jól jönnek:)és erőt adnak:)gratula a babyhez:)))
281. f848559bc2 (válaszként erre: 279. - Pankakukac)
2008. máj. 29. 13:26
Nme mondok ilyet h nincs esélyed,mert semi sem lehetetlen csak annyit mondok h ne éld bele nagyon magad mert én pont igy voltam h elmentem dokihoz felitra ezt a kettő gyógyszert és nagyon boldog voltam h majd ez a csoda bogyó biztos segiteni volt aztán mikor mentem peteérés UHra akkor elkeseredtem mert nem volt tüsző..én meg persze naív módodn azt gondoltam 5szem gyógyszertől csoda fog történni..utánna még növelte a dokim az adagot clostiban 2re és 3ra aztán most 2hónapja már nem szedek semmit..és ez lesz a 3hónap h ha minden igaz megjön magától nem kell semilyen gyógyszeres segítség hozzá..én azt ajánlanám neked h próbáld ki valamelyik gyógynövényes dolgot sokkal inkább hatásosabbak mint ez a sok hormonos gyógyszer..persze ez csak az én véleményem és lehetséges neked tökre bevállik sőt szorítok h sikerüljön:)én most akarom elkezdeni a barátcserje kapszulát...
2008. máj. 29. 13:15

Sziasztok!

Én biztatásként írok nektek pár sort. Az első gyermekemmel, ahogy elhatároztuk a párommal, egyből teherbe estem. A másodikra két évet vártam, mint utóbb kiderült, azért mert nem volt peteérésem! Az orvosom a Clostilbegyt-et írta fel, három hónapig szedtem, ultrahanra jártam, hogy ellenőrizze az érett petsejteket, mindegyik alklommal talált 1-2 alkalmas ps.-et, mégsem estem teherbe! A gyógyszer abbahagyása után 3 hónappal spontán teherbe estem, pedig már le is mondtam róla! Hiszem, hogy a gyógyszernek köszönhetem, mert visszaállította a peteérésem.

Szóval türelem és kitartás mindenkinek!

279. Pankakukac (válaszként erre: 278. - F848559bc2)
2008. máj. 29. 13:10

Szia! Köszi, hogy válaszoltál! Már 6 évvel ezelőtt próbálkoztunk a volt férjemmel, akkor a kapcsolat ez miatt megszakadt. A mostani párommal 2 éve vagyok, lényegében azóta nem védekezünk. Tavaly volt egy laparoscopiám, ahol cisztákat távolítottak el. Akkor azt mondta a dokim, hogy semmi akadálya a teherbeesésnek. Viszont ugyanúgy nem jött meg. Nemrég költöztünk Veszprémbe, orvost váltottam, aki egyből a Norcolutot és a Clostylt adta. Most meg az előzőben leírtaknál tartok.

Akkor azt mondod, hogy nem sok az esélyem?

278. f848559bc2 (válaszként erre: 277. - Pankakukac)
2008. máj. 29. 13:01

Szióka!

Nem akarlak ekesriteni de ha norcoluttól jött meg akkor sok esély nincs rá h egyból hasson a closti..én ugyan ebbena cipőben vagyok mint te nekem is így kezdődőtt a kis történetem..ne érts félre persze nem kizárt h sikerüljön minden ember más nem vagyunk egyformák a szervezttől sokat függ h hogyan reagál a gyügyszerre mennyire foigadja be meg ilyenek...mióta próbálkoztok??

2008. máj. 29. 12:58

Sziasztok!

Lehet csatlakozni hozzátok?

Én tegnap kaptam be az utolsó szem Clostimat. Előtte Norcoluttal jött meg a vérzésem, mert nekem nincs magától szinte soha. A vérzés 3. napjától szedtem a Clostit 5 napig.

Szerintetek milyen esélyem van a babára?

Köszi a választ!

2008. máj. 28. 23:07
ok de én gynevacot kaptam... :O kösz h szoritotok... igen, 20 vok... :)
2008. máj. 28. 20:55

Egyet értek minden előttem szólóval: Hajrá Mona! Mindent bele!


Ritti20 - ha valósak az adatlapod születési év adataid, akkor szerintem nagyon nem kell még elkeseredj, amiért még nem jön a baba. Előtted még legalább 20 év. De szorítunk term észetesen Neked is! Persze Te tudod, és ha a doki azt mondja, akkor menj szurira.


:-) Anita

274. STanna (válaszként erre: 267. - Mona32)
2008. máj. 28. 16:08
Mona!Most olvastam az írásod!Szerintem közel vagy,hogy babás legyél!Persze nem iszunk előre a medve bőrére,de nekem is ez volt most,és azt mondta a doki,hogy na erre vártunk!Legytek rajta százzal gázzal!!!:))
273. STanna (válaszként erre: 272. - Af01f3d6bd)
2008. máj. 28. 16:05
Kedves Ritti!Ha a doki javasolja tessék menni szurira!Nem lesz tőle semmi bajod!Nem leszel szőrös,meg kövér,meg ilyenek!Én kaptam a Merionált,egyáltalán nem fájt!Most várjuk az eredményt!!!
2008. máj. 28. 11:07
kezdek naggyon elkeseredett lenni... mit javasoltok? menjek szurira???? mindenképp kell ez a baba!!! annyira vágyom rá... nem adom fel!
271. 75moncsi (válaszként erre: 270. - Nicolette02)
2008. máj. 27. 10:09

köszi!

Egyébként fényéveknek tűnik a legutolsó mensi. 3-szor utánaszámoltam a naptárban, hogy biztos nem most telik le, de még közel egy hét van hátra. Biztos duplán nyomták a naptár lapjait!!!!

270. nicolette02 (válaszként erre: 269. - 75moncsi)
2008. máj. 27. 09:54

Szia Moncsi!


Nekem se volt pé, de amikor elkezdtem szedni a clostit nekem is lett tüsző, de nekem akkor is késett és 31 napos vagy 33 lett. Úgyhogy azért legyél türlemes. :-) deremélem segít majd neked!

Üdv Niki

2008. máj. 27. 09:27

tegyünk a kihalás ellen.

Nekem úgyis segítség kellene. A closti előtt nem volt petérésem és 35-50 napig volt mensi. Most szedtem 5 napig, volt is tüsző, akkor most vajon mennyi napra kell számolnom? Van ötletetek?

2008. máj. 26. 21:39

Ez mindenképpen jó hír!


Többiek??? Valóban kihalt a fórum... sajnos. Pedig egész jó kis társaság volt.

Anita

267. Mona32
2008. máj. 23. 19:42

Hello mindenkinek! :)

Voltam dokinál:Ez áll a papiromon:

Lelet:V.UH:homogén ut.End:9mm.Norm.nagys,andexumok,jobb oldaliban 17mm-es folliculus látható!

Szoval van egy szép érett tüszöm!A másikban nem sok van de azok kicsik.A Doki mondta.

Amugy nem jokor voltam még akkor hormon vizsgálaton,azt mondta.Igy most ujabb vizsgálat kell rola.De nem baj.Végig csinálom addig amig kell.Nem adom fel!!!Már nyugodtabb vagyok.

05.30-án megyek majd az elsö vérvételre.

Amugy többiek mi van veletek?Rég hallottam felöletek.Kinél mi a helyzet?

Puszika

Majd irjatok.

Moncsi

266. Mona32
2008. máj. 22. 21:29

Hello

Ne tudjátok meg milyen ideges vagyok.Már 2 napja egy falat se megy le a torkomon este.

Érzem kicsit fel is vagyok fázva.De mikor hol történt?Nem tudom.Mindenképp írok majd holnap mi volt.

szia

Moncsi

265. sparkler (válaszként erre: 264. - Mona32)
2008. máj. 21. 19:54
Feltétlen írd meg az eredményt! Én még előtte állok... Hali.
264. Mona32
2008. máj. 20. 21:08

Sziasztok!

Voltam dokinál.

Pénteken megyek hüvely ultrahangra.

Majd irok mi volt.

Moncsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook