Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 4. 16:39
Sziasztok! Nekem is sikerült, egy adag gyógyszer után. Bence már 4 éves elmúlt! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
412. STanna
2008. szept. 4. 15:27
Sziasztok!Először is gratulálok akinek már lehet:)!Akinek még nem annak kitartást,erőt,és persze egészséget kívánok elsősorban!3hónapig szedtem a clostilt,majd Merional injekciót kaptam!2 év próbálkozás után 24hetes kismami vagyok!!!Úgyhogy nem feladni lányok!!Nagyon nehéz,és még most is tele vagyok aggodalommal,de sikerülni fog mindenkinek,én hiszek benne,és ismeretlenül is mindenkinek nagyon szorítok!!!
411. 75moncsi (válaszként erre: 410. - Mona32)
2008. szept. 4. 08:40
Elmondhatod, miért döntött így?
410. Mona32
2008. szept. 3. 19:25

Sziasztok!!

Az Andy egyenlőre nem lesz ki lépett!!!

Bocsi azt üzente.Aki akkar vele beszélni az msn ill e-mail cimét megadom aki kéri.

Irj e-mailt és küldöm.

hcirlug@freemail.hu


puszi

409. a4cf17146e (válaszként erre: 402. - Ildyko10)
2008. szept. 1. 21:22
Gratulálok!
408. sparkler (válaszként erre: 402. - Ildyko10)
2008. szept. 1. 20:38

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!


HÁT SOK SIKERT ÉS KITARTÁST AZ ELKÖVETKEZENDŐ 20-30 ÉVHEZ, AMI EZUTÁN JÖN. :-DDD


Anita


ui: azért irigykedek ám!

407. Ildyko10 (válaszként erre: 405. - 4020)
2008. szept. 1. 16:59

Szia!


Sajnos nekem a closti nem segített!

Más gyógyszereket, illetve injekciókat kaptam 4 hónapon keresztül, és orvost is válltottam, ő tipikusan meddőségi dolgokkal foglalkozik, nem szimplán nőgyógyász.

406. 4020 (válaszként erre: 402. - Ildyko10)
2008. szept. 1. 16:14

Szia!


Bocsi és GRATULÁLOK NEKTEK!!!!

:)

405. 4020 (válaszként erre: 402. - Ildyko10)
2008. szept. 1. 16:13

Szia!


És Nektek sikerült vagy kellett 'külső segítség'?

404. 4020
2008. szept. 1. 16:12
Nekem sajna nem használt, igaz, csak 1 'kúrát' csináltam......
403. Hoxa (válaszként erre: 402. - Ildyko10)
2008. szept. 1. 15:04
Szívből gratulálok! :DDDD
2008. szept. 1. 14:58

Sziasztok lányok!


Ne haragudjatok rám, hogy ilyen sokáig eltűntem innen, de a sok csalódás után feladtam szinte a hoxával is.

De mivel majd 1 évvel ezelőtt kezdtem itt, ezen a fórumon, gondoltam megírom nektek bíztatás képpen a csodát!

Ma voltam UH.-án és végre meglátthattam, azt, amire 1 éve várok! Ráadásul mindjárt kettőt! :)

Tehát lányok fel a fejjel!! És kitartás, nem szabad feladni, mindenki képes lehet rá!!!

Ildyko

2008. aug. 31. 20:28

Sziasztok csajszik!!


Jajj Mona nagyon sajnálom:(((de fel a fejjel..tudom h nem könnyű...

És nagyon nagyon szorítok neked 11...biztos nem elsz egy egyszerű dolog de tul leszel rajta és rmeéljük minden okés lesz oda bennt és utánna már hamarosan jön a pocaklakó!!KITARTÁS!!


Anita örülök h minden eredményetek okés,akkor most már nincs hátra más mint akció akcióóóóóóóó:))))


Pusy nektek

400. sparkler (válaszként erre: 399. - Mona32)
2008. aug. 31. 20:05

Szia Mona!


4-én megyünk Bp-re, majd utána írok mit mondtak. De a helyzet talán nem reménytelen, mert jók az eredményeink. Kedvesem is volt vizsgálaton és nála minden rendben, az én hormonos vérem is ok. igy remélem nem lesz gond, és minél hamarabb lesz "pocaklakó" -ahogy Andy hívja. :-)

399. Mona32
2008. aug. 31. 17:49

Sziasztok!

Ujra megjött!:(

De már időpontom is van az átfujásra.

Szeptember 11-én megyek 10 re!!

Gondoljatok rám.

Puszika


Andy veled mi van?

Sparkler mi ujság van veled?Voltál már Bp-en?Mit mondott?


Majd irok mi van velem ugyis!!

398. f848559bc2 (válaszként erre: 397. - Sparkler)
2008. aug. 29. 08:38

Szióka


Ne haragudj h nem válaszoltam eddig de a hét tök káosz a cégnél anyni munkám van h ki sem látok belőle...ellenőrzések vannak,meg ilyen zűrös dolgok és éjjel nappal dolgozok..ez meleltt egy projekten dolgozunk a hollandokal összeköttetésben,jövő héten mennem kell ki szóval tényleg nagyon el vagyok havazva....


Na örülök h jól alakulnal a dolgaid!!Remélem h hamarosan megérkezik a pocaklakó hozzátok mert nagyon megérdemlitek már!!!

Én ma vagyok a 21.napomnál arra keltem h erősenszurkál a hasam oylan furcsán..hát majd meglátjuk mit hoz ez a hónap...a doki azt mondta a multkor h biztosan keveset vagyunk együtt na ez ügyben tettünk mert amint elmult a mensim onnantól szinte mindig együtt voltunk ez idáig..ugy gondolom h ha most se sikerül akkor nem az a baj h nem vagyunk eleget együtt hanem más de az meg hamarosan remélem kiderül majd ha megyek orvoshoz már csak 2hét és mehetek...


Na de most menenm kell készülődni mert hamarosan indulok dolgozni meg lesz egy kemény ügyfelem akit igen csak meg kellenen győznöm egy ebéd keretében...


Szép napot neked és vigyázz magadra és kitartás!!!

2008. aug. 26. 21:08

Ha sok van belőle... :-)


Komolyra fordítva: nem gondolnám, hogy a kettő közt van összefüggés, de ezt az orvosa tutira megmondja.

Vagy nem?

2008. aug. 26. 10:23

Sziasztok!

A barátnőm nevében lenne egy kérdésem,mert nekik nics netjük.Az lenne,hogy szex után mindig visszafolyik neki a cucc,hiába teszi fel a lábát.Mi lehet ennek az oka szerintetek?Lehet összefüggésben,hogy el van záródva a petevezetéke?

Köszi a válaszokat.

395. Mona32
2008. aug. 20. 19:48

Sziasztok!!

Voltam dokinál.Talált ujra 23 mm-es érett tüszőt.

Azt mondta mindent bele.

Amugy meg ha meg jön szeptemberbe akkor el kell mennem petevezeték átfujásra.:(

Azt mondta a doki kellemetlen.

Na mindegy.Ez van.

Majd irok mi a helyzet!!

Puszika

Moncsi

394. sparkler (válaszként erre: 392. - Mona32)
2008. aug. 19. 18:17

Kitartás Mona Kitartás!


:-)))

393. sparkler (válaszként erre: 391. - F848559bc2)
2008. aug. 18. 20:31

Szióka!


A helyzet az, hogy nálunk sem mentünk még végig az orvosommal minden lehetőségen, de én úgy döntöttem nem várunk és kerestem, s mint írtam találtam. S remélem eredménye is lesz. Mellesleg most megyek este 9-re a dokimhoz a leleteimmel. (most ér rá)


Javaslom azért olvass bele a Szent jános Kórház Meddőségi Központjának lapjába. Érdekes... aztán majd döntesz/döntötök. Én úgy döntöttem nem várok. Hozzáteszem ott minden vizsgálatot meg tudnak csinálni, mind férfi, mind női vonalon.


Na helóka! Anita

392. Mona32
2008. aug. 18. 20:16

Sziasztok!

Andy örülök hogy jól éreztétek magatokat.

Nekünk is jó volt a nyaralás.

Amugy holnap megyek dokihoz ,remélem jó hirekkel távozom tőle.

A párom is elkisér,aminek nagyon örülök.

Amugy elkell mondanom vmit nektek.

Vasárnap az ölébe ültem és elmondtam neki mi fáj.:(Meg hogy már nagyon nehéz.Sirtam is hogy miért velünk van ez.De vigasztalt hogy most már végig csináljuk!!!Addig amég nem lesz baby.Mondta nyugodjak meg ugyis lesz baby!!!

Szeretném.Na lányok majd még irok lehet holnap de lehet hogy csak szerdán mit is mondott a doki.Drukoljatok,és szoritsatok.

Puszi

Moncsi

391. f848559bc2 (válaszként erre: 390. - Sparkler)
2008. aug. 18. 13:04

Ez jó:))


Hát igen pihentünk bár velünk voltak tesómék is és ugye nekik van már egy lurkó Réka baba 2éves aki igazi örök mozgó és most jön a kistesó igy próbáltam kímélni tesómat és főképpen velünk volt Réka baba így kivehettük az anyucis apuci szerepet bőven de ettől függetlenül nagyon jól éreztünk magunkat.Csak nagyon gyorsan eltelt az idő...Még ma szbaizok holnaptól meg munka kő keményen.


Hát az az igazság h már gondoltunk rá de mivel uyge az orvosom nem volt annyira megfelelő meg alapos és szinte semmilyen vizsgálatot nem csinált meg így sztem majd most jön ez a dolog vagyis most ugye uj nőgyógyászhoz megyek meg endokrinologushoz és akkor ők majd szépen minden vizsgálatra elkldenek vagyis bízok benne és abban is h jók leszenk az eredméynek de ha még se lennének jók akkor remélem tudják majd orvosolni és ha még mindig nem jönne össze akkor tutira a meddőségi fog következni.

Ugyhogy így állunk ezzel a dologgal.


Majd csak lesz valami előbb vagy utóbb!

Csak már ez a sok várakozás meg türelem jajjjjj:(((


Pussz

390. sparkler (válaszként erre: 389. - F848559bc2)
2008. aug. 17. 18:36

Hahó!


Egy kis javítás: "aki másnak vermet ás az a sírásó"

na jó ez a vicc része a dolognak. :-)


Remélem kipihented magad, és igy új erőd lesz mindenhez.


De azt mond meg nekem, hogy Te illetve Ti még n em gondolkodtatok el ezen a meddőségi kezelésen v. vizsgálaton?


Pusszancs

389. f848559bc2 (válaszként erre: 387. - Sparkler)
2008. aug. 17. 17:09

Na halihó:)


Megjöttem:)))


Húú de örülök h hívtak ismét tök jó fejek!Ezt már szeretem amikor az emberrel foglalkoznak is.


Na szóval akkor azért irtam a dokikról azt h pénz éhesek meg ilyenek mert sokan azok ne h félre érts nem akartam ezzel azt feltételezni h neked is iylen a dokid.Csak sajnos sztem a nagy részük ilyen és nagyon nehéz jó orvost találni de az szuper ha te meg vagy vele elégedve:)


A munkádhoz nagy gratula ügyi vagy:)és ez tényleg igy van egyszer fennt egyszer lennt:)

De aki átkozodik az előbb utobb viszaüt és a példa is ezt igazolja.Aki másnak vermet ás maga esik bele:))


Amugy meg velem a helyzet az annyi h 9 ciklus napomnál járok várom már a szeptembert az uj dokikat kiváncsi vagyok h milyenke lezsnek mit mondanak h indulunk milyen vizsgálatokkal és mint mindig tele vagyok reményekkel bízok mint mindig minden hónapban.Hát röviden ennyi.


Pussz Andy

2008. aug. 9. 10:18
Sziasztok! Mi is próbálkoztunk már egy éve és nem jött össze a baba. Beszedtem egy doboz gyógyszert aztán UH-on figyelte a dokim a peteérést. És sikerült! Bence már 4 éves. Sok sikert és kitartást Mindenkinek!
387. sparkler (válaszként erre: 385. - F848559bc2)
2008. aug. 8. 10:08

Na hahó!


Már biztosan nyaralsz, de majd utánna elolvasod.


Képzeld megint felhívtak a Bp-i Klinikáról, hogy adnának egy másik orvost és menjek nyugodtan szeptember 4-én. Vigyem az összes leletemet, mindent ami csak eddig keletkezett. Megnézik, átbeszéljük és onnantól hajrá, ha minden leletem ami nekik kell megvan, akkor meg tudják mondani, hogyan tovább. Ennek most nagyon örülök.


Anita

386. sparkler (válaszként erre: 385. - F848559bc2)
2008. aug. 7. 08:11

Hahó!


Jó nyaralást nektek, pihenj sokat!


Tiszta viz a pohárba: Én most is privát dokihoz járok, ide járok már a kezdet kezdete óta. Hozzáteszem meg vagyok vele elégedve, meg el is hiszem és el is fogadom a miket mond. A hugom is nála szült. Szerintem jó orvos.


Az a másik Bp-i lehetőség az egy teljesen új pálya, fogalmam sincs róla milyen lehet az a doki, de bizonyára jó, máskülönben nem lenne azon a helyen. Gondolom.


Barátnőm meg volt vele elégedve, de Ő is nagyon furcsálta, hogy felhívtak, hogy menjek hozzá maszekba, ne pedig a klinikára. szóval teljes a káosz bennem, ami azóta sem tisztul.


A Bp-i időpontomat még nem mondtam le ugyis csak szept. 1-re szól (tudod a magán...). Majd még meggondoljuk. De a vizsgálatokat elkezdjük, elkezdtük. Ennyi.


Hogy vagyok?: ez jó kérdés, jelenleg táppénzen, (nem vagyok beteg) de az egyik kollégám állandóan nyír és ez egy jó megoldásnak látszott. Nincs itthon a "nagyfőnökünk" és azt gondolja igy már mindent megtehet, mert ő a helyettesítő. De nem jön neki össze ugyanis találtam magamnak egy másik helyet cégen belül, és nagyon úgy néz ki, hogy a "fagyi visszanyalt" mert aug. 18-án az Ellenőrzési Osztályon kezdek dologozni, és innentől fogva ellenőrizhetem őt is ha "kedvem" van hozzá. Összefoglalva: Addig furkált és ármánykodott, hogy sikerült maga fölé helyeztetnie. :-) Tudod: egyszer fenn - egyszer lenn... nagy igazság.


Hát igy vagyok én most. de azért jól érzem magam.


Pusszancs.

385. f848559bc2 (válaszként erre: 381. - Sparkler)
2008. aug. 6. 19:40

Szióka


Jajj ne haragudj h ilyen későn válaszolok..


mi is Balatonfüredre megyünk má nagyon várom:)


Húú h sztem mit csinálj nem tudom..az az igazság h a magán dokikban is ki kell fogni az olyat aki nem csak a pénzedre megy..mert itt vagyok én nekem magándokim van de töb mint fél éve nem jutottunk egyről a kettőre és csak a pénzem fogyott de hiába..szóval én azt javaslom amit a mostani dokid kezdjétek el itthon a vizsgálatokat és majd meglátjátokn a továbbiakban...


De ez csak az én véleményem mert ha tudsz jó magán dokit kiről tudod h tényleg foglalkozik is az emberrel nem csak a pénzt kéri el akkor indulj hozzá...mi is most indulunk szeptemberben uj dokihoz már meg is van az időpont az endokrinologushoz is meg a nőgyógyászhoz is..nagyon várom már de addig meg pihizünk és próbálunk nem streszelni!


És amugy h vagy??


Pusy

2008. aug. 5. 21:36
Sziasztok.Én holnap megyek a dokimhoz délután magánrendelésre,megnézi,hogy van e peteérésem.Majd beszámolok a fejleményekről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook