Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


383. Mona32
2008. aug. 5. 20:07

Sziasztok!!!

Augusztus 19-én megyek dokihoz.Délután 5re.Majd szorítsatok,gondoljatok rám.Puszi

382. Mona32
2008. aug. 5. 11:20

Sziasztok!

Mi holnap indulunk Balatonfüredre.Hétfőn jövünk csak haza.

Amugy valakinél vmi jó hir?

Nálam megint semmi!!:(

Ujra megjött.:(

De ma gondoltam én kérek időpontot a dokinál de csak szeptemberre lenne.

Nem tudok addig várni.Már ugy érzem elég,kezd elfogyni az erőm!Pedig tudom nem szabad ilyet mondani.De már nem birom.De kitartok nem adom fel!!!!

Amugy maszekhoz megyek majd amint sikerül elérnem.Kiváncsi vagyok mikor fogad meg hogy majd mit is mond.

de majd ugyis irok itt nektek.

Szoritsatok!!!

Én is mindig gondolok rátok.Remálem hamarosan jó hirekkel fogadjuk egymást.

Majd hazajövök a nyaralásbol ugyis írok.

Addig is kitartás mindenkinek.


Itt Tatabányán ma hüvös az idő,és esik az eső.

Puszi

Moncsi

381. sparkler (válaszként erre: 380. - F848559bc2)
2008. aug. 4. 07:36

Szia-szia!


Balatonfüreden voltunk, amolyan "hosszú hétvégén" 4 napig. De igy is nagyon jó és szép volt.


A hosszabb pihenés majd nálunk is később lesz, augusztus közepén 1 hét és szeptember elején is. A szeptemberi amolyan "nászút" féle, mert szept. 8-án lesz az 1 éves házassági évfordulónk. (komoly mi?)


Időpont... hát igen, ez azóta már megint változott. Képzeld felhívtak, hogy akkorra amikorra időt adtak, még az a doki akihez beírtak nem dolgozik (mármint a kórházban nem) de erősen javasolják menjek el a magánrendelésére. (ami Bp-en az V. kerület Váci utcában van.... és hát nem 2 Forint).


Olyan kétértelmű a helyzet, mert én gyakorlatilag nem kértem ezt a dokit, ők raktak hozzá. Most teljes a káosz bennem. Mert a barátnőm, aki ide járt azt mondta, Ő sem érti, mert őt csak akkor osztották ki orvoshoz, amikor a kezdeti vizsgálatokon túl volt, addig orvos nem is látta. (vizsgálatok: vér, hormon, spermium, tüszőérés stb....) Hozzáteszem, hogy Ő javasolta nekem az orvosát és amikor tőlem kérdezték ismerek-e valakit és sorolták a dokikat, akkor mondtam, hogy a barátnőm is a dr. Zekéhez járt, igy engem is hozzá soroltak. Már semmit sem tudok.


Ugyanakkor voltam a saját dokimnál, aki szintén javasolta, hogy kezdjük el itthon az előzetes vizsgálatokat és ha nem talál semmi rendellenességet, akkor keres nekünk egy meddőségi klinikát és javasol orvost.


Na szerinted most mi legyen? Menjek magánrendelésre, vagy kezdjem el itthon? Gőzöm nincs.


Anita

380. f848559bc2 (válaszként erre: 377. - Sparkler)
2008. júl. 31. 13:40

Szióka


Na ez szuper h meg van az időpont..de tényleg az lenne a legjobb ha addigra sikerülne csak ugy spontán..semmi sem lehetetlen én szorítok nektek!!


merre voltatok pihenni és h sikerült?


Mi is készülünk majd aug 11.től már alig várom igazán ránk fér...


Sajni sokszor nem tudok itt lenni csak épp h bekukkantok mert sok a meló meg unokaöcsiim most itt nyaralnak a héten nálunk és velük vagyok...


Mindnekinek szép napot és ne tessék elhanyagolni a fórumot..:)))

379. sparkler (válaszként erre: 378. - Mona32)
2008. júl. 30. 21:33
Jó pihenést Mona! :-)
378. Mona32
2008. júl. 30. 21:28

Sziasztok!

Nyaralni megyek,majd jövök.Addig kítartás mindenkinek.

Moncsi

377. sparkler (válaszként erre: 375. - F848559bc2)
2008. júl. 29. 22:12

Hahó! Kihalt a fórum, vagy mindenki szabin van? Én is pihenni voltam, de intéztem is egy-két dolgot. Mivel telefonon nem siekrült felvennem a kapcsolatot a kórházzal igy mivel ma Bp-en keresztül jöttünk haza bementem. Kaptunk is időpontot szeptember 4-re. Tehát addig nem igazán tudok miről írni. Azt azonban most láthattam a saját szememmel, hogy rengetegen vannak rajtam/rajtunk kívül akik hasonló cipőben járnak. Hát majd meglátjuk mit mondanak. Menni kell mindkettőnknek, beutalóval, előző leletekkel stb. Majd utána megírom.


De azért egy kicsit bízom benne nem lesz rá szükségünk. :-)

376. komoki
2008. júl. 24. 21:15

Sziasztok lányok!

Nincs vkinek kimaradva clostija, nagyon kéne!

átvenném!


Köszi

375. f848559bc2 (válaszként erre: 374. - Sparkler)
2008. júl. 23. 18:28

Kösyke..megpróbálok:)

Te is vigyázz magadra és nagyon szorítok és várom majd a fejleményeket!

puszika

374. sparkler (válaszként erre: 373. - F848559bc2)
2008. júl. 23. 18:26

Hát... sajnálom (bár ez olyan közhelyes). Én is remélem tudnak segíteni. Majd megírom mit mondtak, bár bízom benne nem lesz rájuk szükség. Első körben úgyis egy alapos kivizsgálással kezdenek, ami mindkettőnkre kiterjed. Végülis Te is ezt írtad a leveledben.

Vigyázz magadra, és nyugi!

373. f848559bc2 (válaszként erre: 366. - Sparkler)
2008. júl. 22. 19:28

Óóó sajnálom de majd csak siekrül most már előb vagy utóbb.

Nagyon szorítok h a klinikán segítsenek nektek!


Nálunk mi a helyzet semmi jó..volt két csíkos teszt láttunk is petezsákocskát de sajni csak 1napig tartot az öröm mert másnap hajnalben véreztem és elment a babóka:(((


De erősek vagyunk és tovább lépünk és elfogadjuk már amennyire ezt el lehet fogadni...biztos meg van a miértje valahol,,szóval ez van..


Most ketesünk egy nagyon j óorvost és egy sokkalta alaposabb kivizsgálást inditunk mert ez igy nem mehet tovább!!!

372. 75moncsi (válaszként erre: 371. - Dadianya)
2008. júl. 22. 14:30

Az még nem tudna mondani semmit.

Szerintem tesztelj még a héten!

371. dadianya (válaszként erre: 370. - 75moncsi)
2008. júl. 22. 14:15
Hát igen énis azt hittem lesz baboca,de aztán a teszt csalodást okozott.Várok még pár napot és meglátjuk,veszek mégegy tesztet.Vagy el kén mennem a dokimhoz,de ö mit tudna tenni,mondani,szerintem semmit.
370. 75moncsi (válaszként erre: 368. - Dadianya)
2008. júl. 22. 08:21
Semmit! Ezek alapján biztosra mondtam volna a babádat. A tesztnek elvileg már ki kellett volna mutatnia. Vegyél még egyet. Azóta is eltelt 1 nap!
369. sparkler (válaszként erre: 367. - Mona32)
2008. júl. 21. 21:28

Természetesen, amint történik valami tudósítok. :-)

addig is kitartás mindenkinek!

2008. júl. 21. 20:44

Sziasztok.

Nekem már 10 napja késik,tegnapelött a teszt szerint nincs pocaklakó.De még mindig nem jött meg.Előfordulhat hogy később csinálok tesztet az pozitív lesz?Amúgy szedem a clostit,volt peteérés is 22 mm,akkor 3 napig "dolgoztunk"és mégis ez van.Tutok erre mondani valamit?

367. Mona32
2008. júl. 21. 20:19

Sziasztok!

Ma voltam dokinál.

Gondoltam én ujra megprobálom feliratni a clostit,meg a duphastont.De a doki azt mondta majd legközelebb.Hu de be rágtam!!!

Ja elküldött uh-ra mert pont közép időbe vagyok.

Talált 1 db szép érett tüszöt,ami 20mm-es.

Azt mondta mindent bele most.Majd jövö honapba kell mennem vissza ha megjön ha nem.Akkor lesz csak gyógyszer.Ja meg azt mondta mennyek fel Pestre a Medöségi vizsgálatra.Ingyen van.Nem is tudom már ki mondta itt nekem hogy sokba kerül.Amugy hozzá teszem én nem magán dokihoz járok.Szoval lehet azért ilyenek velem?Mit csináljak mennyek el dokihoz aki foglalkozik velem?Na majd várom a válaszokat.


Spalker:Majd ird meg légyszi milyen volt Pesten.Mit csináltak,meg ilyenek.Ok?


Sziasztok

366. sparkler (válaszként erre: 365. - F848559bc2)
2008. júl. 20. 19:10

Nálunk semmi, megjött mint a menetrend szerinti gyorsvonat. :-)


Péntek délután végeztünk a gyerektáborunkkal, most pihentünk, holnap már dolgozom. De innentől fogva semmi nem tart vissza, attól, hogy bejelentkezzünk Bp-re a klinikára. Ennyi. Majd megírom mit mondtak.

Remélem kétcsíkos a teszt!

365. f848559bc2 (válaszként erre: 364. - Sparkler)
2008. júl. 14. 13:15

Költözködtünk és nem nagyon volt időm gép elé kerülni..amugy 37.napomnál tartok ma..itt lesz ideje egy tesztnek azt hiszem..egy kétcsíkos tesztnek!!!!

Veled mizu??

364. sparkler (válaszként erre: 363. - F848559bc2)
2008. júl. 12. 17:09
Nálatok mi újság? Régen hallottunk felőled. :-)
363. f848559bc2 (válaszként erre: 360. - Mona32)
2008. júl. 11. 22:28
Sajnálom Mona de kitartást tudod!!
2008. júl. 11. 21:45
Kihalt a fórum Csajok! Egy mentségetek van: ugye mindenki a babán dolgozik. :-))
361. sparkler (válaszként erre: 360. - Mona32)
2008. júl. 11. 21:44
:-(
360. Mona32
2008. júl. 11. 21:34

Sziasztok!

Sajnos megjött!!

De nem adom fel!!

Amikor elmulik megyek dokihoz,remélem már mond vmit.Meg mondom neki most már csináljunk vmit hogy legyen babóm!!

Na majd irok mi volt kb 2 hét mulva.De addig vagyok ám!

Puszi


Ne adja fel senki erösnek kell lenni!!!!


sziasztok

359. sparkler (válaszként erre: 356. - Mona32)
2008. júl. 8. 19:42

Sajnos lehet nekik hinni. (mármint a teszteknek)De azért a ne keseredj el. Hátha mégis rossz.

Pusszancs!

358. STanna (válaszként erre: 356. - Mona32)
2008. júl. 8. 12:09
Szia!Nem akarok okoskodni,de lehet,hogy nem pont a 14ik napon volt a peteérésed,ezáltal minden csúszik(csúszhat),és ha esetleg így történt,én azt gondolom lehetsz babás,és tudod az orvos erősít meg mindent!A teszt csak ellenőrzés céljából otthoni használatra!!!És nem akarlak nyugtatni,nem azért írom,de az első tesztem nekem is negatív volt,és már 16hetes kismami vagyok!Sőt ahogy írtam itt neketek még petét sem láttak:))Nem szabad feladni!!!
357. nicolette02 (válaszként erre: 356. - Mona32)
2008. júl. 8. 10:05
Szia, várj még egy kicsit sztem, van akinek csak a 47. napján mutatta ki a teszt, nem mindenkinek egyforma a szervezete és az sem mindegy hogy milyen érzékenységű tesztet használsz. Ha a reggeli hőd magas és nem jön meg akkor még ne add fel!! Üdv Niki
356. Mona32
2008. júl. 8. 05:00

Sziasztok!!!

Ma kedd van.

Amugy ma reggelig nem jött még meg!Már 6 napot késik.Amugy vettem tesztet.Lehet hinni neki?

Mert csak 1 csikot mutatott!!:(

Mert már hallottam olyat hogy csak kb a 4tesztet mire meg csinálták akkor mutatta ki neki a terheséget.

Amugy majd még várok. Vagy lesz vami erre az irányba vagy nem!!

Na megyek csajok.Remélem hamarosan vki válaszol nekem.

Puszika

De nem vagyok ám elkeseredve!!!Mert nem szabad feladni!!!


Puszika csajok

355. Mona32
2008. júl. 4. 21:58

Amugy csajok.Szerdán jött volna a "Mikulás" de még nem érkezett meg.Talán elakadt a hóban?Jó lenne!Na komolyan,szerdán vártam hogy megjöjjön.De még semmi,ma péntek van.

Hétfőig nem lesz semmi.Veszek tesztet.Vagy szerintettek ne? Na majd irok ugyis hogy mi van.Nem nem csajok nem bizom el magam se erre az irányba se arra!!! Nem szabad!!!A sok csalodáson már végig mentem.Honaprol honapra.De talán majd egyszer mindenkinek eljön az a szép nap mikor majd babázunk.

Puszika csajpk.

Megyek aludni reggel melo.

Sziasztok.

354. Mona32 (válaszként erre: 353. - Sparkler)
2008. júl. 4. 21:54
Köszike a cimet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook